Inne gry wampirze

Go down

Inne gry wampirze Empty Inne gry wampirze

Pisanie by Gość Pon Mar 31, 2014 10:31 am

Hej, tak się zastanawiam, czy ktoś oprócz mnie jest ogólnie wampirzym maniakiem:) Filmy typu Wywiad z wampirem albo gry jak BloodWars też są Waszymi konikami, czy tylko gracie w VK?
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Inne gry wampirze Empty Re: Inne gry wampirze

Pisanie by Gość Pon Mar 31, 2014 11:24 am

Co to ma być za temat? Próbujesz zareklamować swoje Forum czy co? : 0
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Inne gry wampirze Empty Re: Inne gry wampirze

Pisanie by Gość Pon Mar 31, 2014 11:30 am

Temat jak każdy inny Po prostu ciekawi mnie, czy ludzie tutaj to "gracze" czy "wampiromaniacy" Znaczy, czy ukochaliście VK dlatego, że fajna gierka po prostu, czy dlatego, że z wampirami ;p
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Inne gry wampirze Empty Re: Inne gry wampirze

Pisanie by Gość Pon Mar 31, 2014 11:31 am

i nie wiem, czemu emoty mi pokasowało : P
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Inne gry wampirze Empty Re: Inne gry wampirze

Pisanie by Gość Pon Mar 31, 2014 11:42 am

Nie mogę wypowiadać się w imieniu wszystkich graczy, ale myślę że większość użytkowników jest tu dla przyjaznej atmosfery forum, klimatu no i przywiązania bo istniejemy już długo. Choć zakładam, że i fani wampiryzmu też się tutaj znajdą.
Nadal nie wiem na co te informacje są potrzebne. : <
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Inne gry wampirze Empty Re: Inne gry wampirze

Pisanie by Gość Pon Mar 31, 2014 11:49 am

z czystej ciekawości. Przecież nie robię ankiety : P forum jest chyba po to, żeby rozmawiać, prawda? Na BW gadamy na najróżniejsze tematy, o innych grach i filmach również. Twoja podejrzliwość jest krzywdząca :<
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Inne gry wampirze Empty Re: Inne gry wampirze

Pisanie by Gość Pon Mar 31, 2014 11:59 am

Rozumiem, jednak tworzymy tutaj konta zwykle w celu zagrania na fabule albo wymiany bannerami (jeśli ktoś chce zareklamować swoje forum) to nie jest zwyczajne forum do dyskusji jak każde inne. To PBF.
I jeśli nasze VK Cię zainteresowało, zapraszam do stworzenia postaci, a przekonasz się jak tutaj jest. ^ ^
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Inne gry wampirze Empty Re: Inne gry wampirze

Pisanie by Nadira Shiroyama Pon Mar 31, 2014 12:03 pm

Nie dziw się Welly, ponieważ to forum jest czystym PBFem i ludzie najczęściej rozmawiają na tematy fabularne swoich postaci. O takich sprawach, najczęściej rozmawiają na czacie niż w normalnych wątkach. Tak to już jest na niektórych forach tego typu.

Emoty się nie wyświetlają, ponieważ tutaj zostały wyłączone. Przeszkadzają nam i psują swoim wyglądem estetykę naszych wypowiedzi.

Jeżeli chodzi o gry MMORPG, to na BloodWard, BiteFight mam konta (o ile na tym ostatnim mi nie usunięto) ale nie gram z powodu braku chęci i czasu na nie. Monotonia jaka w nich się przejawia, szybko jest wstanie znudzić gracza. Najlepsze wydają mi się PBFy, które pozwalają na stworzenie dowolnej postaci o dobranych przez siebie cechach, a to dlatego, że gry MMORPG mają ograniczone mocno wymagania co do postaci i nie dają zbyt wielkiego ich wyboru. Na PBFach mamy możliwość kreowania własnej wyobraźni.

Zatem tak jak Testament napisał, zapraszamy do gry tutaj.
I nie będę ukrywać, że osoby zakładające zaraz po rejestracji takie wątki, są przez nas obserwowane. Może i ankiety nie prowadzisz, ale możesz zbierać opinie do artykułu albo swojej pracy, o czym możemy nie wiedzieć. Po prostu jesteśmy ostrożni. : )
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

Inne gry wampirze Empty Re: Inne gry wampirze

Pisanie by Gość Pon Mar 31, 2014 12:31 pm

No okej, nazwa "offtop" mnie zmyliła... Jeśli chodzi o kreowanie wyobraźni, to rzeczywiście niektóre MMO się do tego nie nadają kompletnie, ale niektóre, nawet niekoniecznie PBF, całkiem nieźle ją stymulują - gdy się np. idzie na wyprawę i czyta jej opis, można sobie dopowiedzieć wiele ciekawych rzeczy, zainspirować się, skrobnąć opowiadanie : )
No dobrze, rozumiem Waszą podejrzliwość, wybaczcie. Już sobie robię postać :> Tylko nie zabijcie mnie na samym początku!
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Inne gry wampirze Empty Re: Inne gry wampirze

Pisanie by Nadira Shiroyama Pon Mar 31, 2014 12:36 pm

Nie zabijemy, jeżeli przeczytasz regulamin i zasady gry. Co w sumie jest podstawą nie tylko PBFów ale także i gier MMO. W razie problemów czy pytań, ja i kolega oraz userzy na forum, służymy pomocą. : )
Wątek zostawię, na wypadek, gdyby ktoś jeszcze chciał zabrać tutaj głos.

Dział Offtop jak najbardziej służy luźnym dyskusjom na wszelkie tematy, ale jak to u nas bywa, ludziom nie chce się takowych zakładać. Wolą pisać na wszystkie tematy właśnie na czacie. : )
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

Inne gry wampirze Empty Re: Inne gry wampirze

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach