IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 

Lada

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Banshee

http://vampireknight.forumpl.net/t99-banshee-sachiko-fumikana#161 http://vampireknight.forumpl.net/t106-banshee
Zarejestrował/a : 22/10/2012
Liczba postów : 578

PisanieTemat: Lada   Pon Paź 22, 2012 12:37 pm

To własnie tu można zamówić coś do zjedzenia, niezależnie od tego czy jest to śniadanie, obiad czy kolacja. Zawsze jest w czym wybierać, a jedzenie jest całkiem smaczne i treściwie. Znajdują się tu również różnego rodzaju słodkości, ciasta, ciasteczka, batoniki inne ciekawe przekąsi. Tu można zaspokoić mały jak i duży apatyt. Do tego obsługa jest sympatyczna więc życzę smacznego.
Powrót do góry Go down
Anna Hale
Prefekt Akademii Cross AnnaHale

http://vampireknight.forumpl.net/t1339-anna-hale#25245 http://vampireknight.forumpl.net/t1400-anna-hale
Zarejestrował/a : 27/02/2014
Liczba postów : 439

PisanieTemat: Re: Lada   Nie Gru 11, 2016 4:39 pm

-Dwie kawy poproszę. Michał chcesz coś jeszcze?
Może był głodny? Jeśli tak to śmiało mógł powiedzieć na co miał ochotę, a obsługa sobie to zapisze by wiedzieć co ma robić. Kawa o dziwo szybko została im podana, ciepła i pachnąca... mrrr... Dali im również cukierniczkę, by mogli sobie posłodzić wedle swojego uznania. Jeśli Michał coś jeszcze domówił, to poczekają chwile po czym to otrzymają.
-Chodź pójdziemy do stolika.
Zaproponowała, tuż po tym jak zapłaci za zamówienie, by iść do wspominanego miejsca i tam usiądzie, stawiając kawę na blat stolika.
-O co to chciałeś mnie popytać?

Anka otrzymała fiolkę z substancją, która po wypiciu, tworzy wokół osoby - która wypiła zawartość - cieńką otoczkę, przez co postać staje się niewidzialna na dwa posty - ubrania także. Artefakt jest jednorazowy. Należy wypić całość, żeby działał.

I can see every tear you've cried
like an ocean in your eyes
All the pain and the scars have left you cold
I can see all the fears you face
through a storm that never goes away
Don't believe all the lies that you've been told

I'll be right here now
to hold you when the sky falls down
I will always
be the One who took your place
When the rain falls
I won't let go
I'll be right here

Powrót do góry Go down
Michał Nowak

http://vampireknight.forumpl.net/t1789-michal-nowak-aka-spyglass
Zarejestrował/a : 05/05/2015
Liczba postów : 58

PisanieTemat: Re: Lada   Sro Gru 14, 2016 2:51 pm

Michał kupił sobie puszkę Coli i kupił paczkę chrupek serowych. Kiedy szli do stolika, otworzył puszkę i chrupki i zaczął je konsumować. Idąc i jedząc, Michał znów się zdziwił, bo w kawiarni byli normalni młodzi ludzie. W tej szkole, w tym mieście wszystko dziwiło młodego Polaka, a tu było normalne. Uczniowie gadali, bawili się telefonami, plotkowali i robili inne młodzieńcze rzeczy. Czasem chłopak miał wrażenie, że skacze pomiędzy grą komputerową, filmem a rzeczywistością. Otrząsną się, gdy usłyszał pytanie.
- Ten tego mam parę pytań. Na przykład, czy mi się tylko zdaję, czy ta Akademia jest dla..- Zamyślił się, szukając słowa. Znalazł je.
- Bogatych ekscentrycznych dzieciaków. Wiesz te podział na nocne i dzienne. - Uniósł nagle palca i wskazał na dzieciaczynę. -
- I o co chodzi z tymi prefektami ? To tak jak te Komitet Dyscyplinarny w szkołach japońskich ?-
Powrót do góry Go down
Anna Hale

http://vampireknight.forumpl.net/t1339-anna-hale#25245 http://vampireknight.forumpl.net/t1400-anna-hale

PisanieTemat: Re: Lada   Czw Gru 22, 2016 12:15 pm

Ogólnie rzec biorąc, ta szkoła była normalną. Chodzili do niej ludzi, jak i wampiry. Cała akademia była niemalże dziełem, bo kto by pomyślał o połączeniu dwóch klas, pod jeden budynek. Trochę to było ryzykowne, ale skoro Akademia Cross stoi do dziś, to chyba nie ma problemu.
Szli przez kawiarenkę, do jakiegoś stolika, by zasiąść przy nim. Wampirzyce niezbyt interesowało to co chłopak sobie zamówił, aczkolwiek Cola i chrupki w jej mniemaniu, były śmietnikowym jedzeniem i niezbyt sięgała po nie. Skoro jednak smakują one Michałowi, to co jej do tego?
-Cóż... Podział na klasy, nie wynika ze stanu majątkowego uczniów, chodzi tutaj raczej o coś innego, o coś co jednak zatrzymuje się w czterech ścianach gabinetu dyrektora.
Miała mu powiedzieć że wynika przez wampiry? To nie byłby dobry pomysł, zwłaszcza że nie miała pewności, jaką chłopak wiedzę posiada na ten temat, więc określiła się bardziej ogólnie, wskazując tym samym na swoją niewiedze. Chłopak niemal tuż po jej odpowiedzi, zastrzelił ją kolejnym pytaniem.
-Michał zróbmy tak, ja odpowiem na Twoje pytanie, a ty na moje, zgoda?
Zapytała go z uśmiechem sięgając po kawę, by upić z niej łyk. Miała pytania do chłopaka, tak samo jak on miał pytania do niej, więc możliwe że się jakoś dogadają...
-Zatem proszę powiedz mi, gdzie cię zabrali tamci goście co zabrali cię z naszej pierwszej rozmowy?
Może się martwiła, a może zwykłą ciekawość, w końcu uczeń zniknął z akademii na spoty czas...

sorki za brak posta, miałam problemy prywatne

Anka otrzymała fiolkę z substancją, która po wypiciu, tworzy wokół osoby - która wypiła zawartość - cieńką otoczkę, przez co postać staje się niewidzialna na dwa posty - ubrania także. Artefakt jest jednorazowy. Należy wypić całość, żeby działał.

I'll be right here now
I will always
When the rain falls
I won't let go
I'll be right here

Powrót do góry Go down
Michał Nowak

http://vampireknight.forumpl.net/t1789-michal-nowak-aka-spyglass
Zarejestrował/a : 05/05/2015
Liczba postów : 58

PisanieTemat: Re: Lada   Wto Gru 27, 2016 5:55 pm

-Zamiast mówić, że tajemnica mieści się w czterech ścianach czyjegoś gabinetu.- Zrobił pauzę, by napić się Coli z puszki. - Trzeba było skłamać, ja bym tak zrobił, kłamstwo jest bardziej wiarygodne lub przekręcić prawdę, to też dobry sposób. Taka jest moja skromna opinia.- Dokończył z lekkim, lecz pewnym siebie uśmiechem. "Tajemnice są po to, by je odkrywać" Pomyślał sobie młody haker, a teraz jest jeszcze bardziej zaciekawiony.
Na propozycję zabawy w "20 pytań" odpowiedział.
-Dobra.- I czekał na pytanie, które w końcu padło. Dość proste, lecz ciężkie pytanie. Zastanawiał się jak ułożyć odpowiedź, by zaspokoiła Ann i jednoczenie nie wydać za dużo.
- Do mojego Kuratora, można powiedzieć, że ta szkoła to mój areszt domowy.- Odpowiedział, nie kłamiąc, bo powiedział prawdę mało szczegółową, ale prawdę. Złożył ręce na głowie i zaczął huśtać się niebezpiecznie na krześle, zastanawiając się nad swoim pytaniem.
-Dobra....co by tu....- Dalej się zastnanawiał robiąc coraz głupsze miny.
-Wiem, że temat z klasami nocnymi i dziennymi to temat Taboo więc nie będę o to pytał. Zostawię se ten temat na później. O ! to moje pytanie.- Przestał się huśtać i położył brodę na złożonych rekach opartych o stolik.
-Czy Yokohama jest niebezpieczna.- Proste, lecz ważne pytanie padło z ust Nowaka.
Powrót do góry Go down
Anna Hale

PisanieTemat: Re: Lada   Pon Sty 02, 2017 3:46 pm

-Trza było skłamać, jednak z tego co i tak wynika, nadal nic nie wiesz, zresztą ja też... Eh... typowe dla takich placówek...
Czyżby była niezadowolona faktem iż szkoła zawsze coś ukrywa? Zapewne tak, no ale co zrobić... Była tutaj zarówno prefektem, ale jednocześnie pachołkiem. Jest duże prawdopodobieństwo, że gdyby zaczęła zaglądać za prawdą, szkoła pozbyła by się balastu. Choć w sumie ciekawe czy Anna była w pełni prostolinijna i nie kłamała. Oczywiście że kłamała, jednak czy teraz? Michał nie mógł być niczego pewny. Takie życie.  
Chłopak zgodził się na propozycje, bo jednak było to dobre rozwiązanie o ile nie będą kłamać, no ale czas pokaże... Póki co zacznijmy grać! Zadała chłopakowi pytanie i otrzymała odpowiedz, przez którą uniosła brew. Nie sugerowała mu że kłamie, jednak wspominając tych napakowanych facetów to jednak spodziewała się czegoś więcej.  
-Zaskoczyłeś mnie tą odpowiedzią, ale równie bywa.  
Odparła do niego i czekała spokojnie mrużąc oczy na to co robił. Typowy dzieciak, ale chłopak wiedział co robi, jak sobie łeb roztrzaska to jego interes i tyle... Na pytanie chłopaka przechyliła nieco głowę w bok.  
-Japonia uchodzi jako państwo jedno z najbezpieczniejszych.  Yokohama też jest bezpieczna, jednak, jak to w każdym mieście, społeczności są miejsca gdzie nie można czuć się bezpiecznie. Nie można się spodziewać cudów, ale ogólnie rzecz biorąc, Yokohama jest bezpieczna.

z/t poprzez wzywające obowiązki Prefekta

I'll be right here now
I will always
When the rain falls
I won't let go
I'll be right here

Powrót do góry Go down
Nourh Noutiatir

http://vampireknight.forumpl.net/t2227-nourh-noutiatir#47962
Zarejestrował/a : 19/10/2015
Liczba postów : 273

PisanieTemat: Re: Lada   Czw Gru 07, 2017 9:18 pm

Byłem kierowany za rękę przez Clarie i takim sposobem dotarliśmy do stołówki. W sumie cieszyłem się, że ułożenie pomieszczeń dalej było niemalże podobne. A dzięki dość późnej godzinie byli sami uczniowie nocnej części i o to chodziło. Była więc większa pewność, że taka sama będzie obsługa i nie myliłem się. Zachęciłem by zasiadła ze mną przy blacie i pomachałem zachęcająco ręką do nocnej obsługi, która aktualnie tutaj była. Rozejrzałem się też po całej stołówce, nie ma za bardzo ruchu jak nie ma zajęć, więc opustoszone miejsce ma też swoje zalety. Choć drugim minusem jest takim, że nie ma okazji by poznać Ją z kimś sympatycznym z uczniów, gdyby w ogóle ktoś taki był.

Aktualny Halloweenowy Ubiór: Motyw: Przerąbany Japoński Lisi Demon z 9 ogonami (Kitsune), który jednocześnie jest przebrany za egzorcystę, który posiada liczne talizmany do odpędzania. Pofarbowane na złoty kolor włosy, oraz wystające 9 ogonów, które poruszają się z każdym krokiem. Ma na sobie tradycyjne japońskie ubranie świątynne w ciemnych barwach i chodzi w japońskich tradycyjnych getach (obuwie). Do tego wszystkiego ma przy sobie maskę lisiego demona, żeby co mniej domyślnych zasugerować bardziej kim jest.

Bang!
Powrót do góry Go down
Clarie

http://vampireknight.forumpl.net/t3587-clarie#77646
Zarejestrował/a : 03/12/2017
Liczba postów : 18

PisanieTemat: Re: Lada   Pią Gru 08, 2017 8:32 pm

Usiadłam cicho przy blacie przyglądając się białowłosemu. Podobało mi się to, że było tutaj mało uczniów oraz że było tak spokojnie i cicho. Zdziwiło mnie trochę to, że nie wściekł się za to że trzymałam go wcześniej za rękę. Przecież byłam od niego młodsza i no jakaś za piękna nie byłam, poza tym nie znaliśmy się za bardzo.
Odwróciłam wzrok na nocną obsługę, wsumie nie wiedziałam że ktoś taki wogóle tutaj pracuje, cóż wygląda na to że nie wiem jeszcze wielu rzeczy na temat tego właśnie akademika. Poprawiłam delikatnie włosy, które nie zaprzeczę łaskotały mnie w policzki na wskutek czego te nabrały delikatnego, malinowego koloru a moje usta niestety były w kolorze malinowo-wiśniowym, szczerze nienawidziłam tego w sobie.

PisanieTemat: Re: Lada   Sob Gru 09, 2017 2:49 pm

Obsługa tak jak było to wspomniane, była dość miła. Zapewne nocą jest odpowiednia wampirza a za dnia ludzka. Wszak z tej stołówki korzystają uczniowie dzienni jak również nocni, co więc w tym takiego dziwnego? Trzeba to wszystko pod nich przygotować. Tylko dlaczego lata świetności Akademii tak bardzo wygasły? Oni niewiele co robią by na nowo ożywić to miejsce, czy jest to aż tak stracone, że nie widać efektów? Westchnął z machnięciem głowy na boki i popatrzył z uśmiechem do obsługi, która do nas podeszła.
- Ja po prosiłbym aromatyczną herbatę, jeśli na stanie nocnej zmiany będzie.
Starałem się równie miło wypowiadać, wszak mam podejście, że tym samym mogą się odwdzięczyć. Ale tutaj nie musiałem się starać, obsługa sama w sobie wydawała się nadzwyczaj sympatyczna, takie widocznie mają założenie. Odwróciłem się pytająco w stronę Clarie.
- A panienka tutaj nową uczennicą jest. Życzysz może sobie tabletek z krwią rozpuszczonych w wodzie? Podobno jeszcze bardziej oddają smak niż lata temu, zapewniając potrzeby głodu.
Przyglądałem się jej uważnie, ale nie widać bym bardzo zwracał uwagi na jej zmiany. Wszak sam jestem ogoniastym, uszastym, bladym z długimi włosami a w dodatku w dziwnych ciuchach. Jak one niby mogłaby to wszystko przebić rumieńcami czy innymi bzdurkami? Oj, wyróżniać się bardziej ode mnie to też nie lada wyczyn.

Aktualny Halloweenowy Ubiór: Motyw: Przerąbany Japoński Lisi Demon z 9 ogonami (Kitsune), który jednocześnie jest przebrany za egzorcystę, który posiada liczne talizmany do odpędzania. Pofarbowane na złoty kolor włosy, oraz wystające 9 ogonów, które poruszają się z każdym krokiem. Ma na sobie tradycyjne japońskie ubranie świątynne w ciemnych barwach i chodzi w japońskich tradycyjnych getach (obuwie). Do tego wszystkiego ma przy sobie maskę lisiego demona, żeby co mniej domyślnych zasugerować bardziej kim jest.

Bang!
Powrót do góry Go down
Clarie

PisanieTemat: Re: Lada   Sob Gru 09, 2017 3:06 pm

- Tak z chęcia.
Powiedziałam cicho starając się nie pokazywać zażenowania swoim wyglądem, coż nie mogę zaprzeczyć że nigdy nie będę tak piękna jak inne wampirzyce w moim wieku ale nic niestety na to nie poradzę.
Rozpięłam delikatnie bluzę, ponieważ było tutaj ciepło i jak zawsze pod moją bluzą znajdowała się biała koszula z zawiązaną pod kołnierzykiem wstążką.
Byłam zdziwiona trochę tym że obsługa była taka miła ale wsumie to ich obowiązek. Spojrzałam na ciemne niebo przez okno, a moje oczy pobłyskiwały dzięki lekkiemu światłu z zewnątrz. Uwielbiam kiedy jest tak ciemno. Na samą myśl o krwi oblizałam delikatnie kiełki. Tak dawno jej nie piłam. Miałam nadzieję że te tabletki mi pomogą i to wielką nadzieję... Sama niestety nie potrafię polować i dobrze wiedziałam że muszę się tego wkońcu nauczyć, bo nie zawszę będę miała dostęp do tych tabletek i no, nie zawsze będą mi one pomagały.

PisanieTemat: Re: Lada   Sob Gru 09, 2017 3:19 pm

Potaknąłem więc w jej kierunku i upewniłem tym sposobem obsługę o naszym zamówieniu. Oparłem łokcie z całymi dłońmi o ladę, nieco się w ten sposób opierając. Ogon mi zwisał w dół i kołysał wesoło na boki, no bo kto mu zabroni? Jeśli stoliki miały po bokach i z tyłu jakiś kurz, to teraz jest od dokładnie zmieciony. Skinąłem na wznak podziękowania gdy już zostało nam to podane. Ja sam dostałem wrzątek herbaty i dwa opakowania cukru, które odsunąłem. Zwyczajnie nie słodzę, teraz tylko kwestia wyliczenia optymalnych trzech minut parzenia i wyjęcia woreczka z wrzątku. Clarie dostała letnią wodę i tabletkę ułożoną na małym talerzyku. Kwestia wrzucenia a woda się zabarwi i nada cechy takie, jakie powinna mieć krew.
- Powinnaś się zaopatrzyć w kilka takich tabletek. Ogólnie zaleca się to uczniom, bo nie bardzo jest przychylne picie u źródła.

Bang!
Powrót do góry Go down
Clarie

PisanieTemat: Re: Lada   Sob Gru 09, 2017 7:03 pm

- Wiem...
Powiedziałam cicho, mimo tego że miałam rozpiętą bluzę to nadal było mi gorąco.
Wrzuciłam delikatnie tabletkę do wody i przyglądałam się temu co się z nią działo. Tak bardzo pragnęłam tej krwi. Na moich policzkach pojawiły się wypieki, które prawdopodobnie były spowodowane temperaturą mojego ciała co z kolei mogło być spowodowane tym, że dawno nie piłam krwi. Nie to że nie chciałam tylko się bałam, nie umiałam namówić siebie do wypicia jej.
Odwróciłam wzrok na ziemie, czułam zapach tej krwi i coraz bardziej pragnęłam jej...
Wiedziałam że moja temperatura jest już wysoka lecz bałam się... Zawsze gdy chciałam napić się krwi .... Ktoś powtarzał że jestem potworem ...chyba przez to nie chce jej pić mimo że wiem że muszę...
- Tak wogóle nazywam się Clarie...
Powiedziałam niepewnie podając mu lekko rękę. Był miły więc starałam się mu pokazać z jak najlepszej strony, nie chciałam by też mnie znienawidził...poprawiłam delikatnie włosy patrząc na niego swoimi szkarłatnymi oczami.

PisanieTemat: Re: Lada   Sob Gru 09, 2017 9:01 pm

Popatrzyłem uważnie na jej roztroję emocjonalne. Choć okazywałem głównie skupienie na swojej herbacie, pomyślałem że dzięki temu nie będę jej tak rozpraszał. W sumie to był dość dziwny widok. Wydawało mi się, że po jej słowach bardzo lubi krew, jednak ostatecznie nie wygląda by tak chętnie to rozpatrywała. Jak mi nie powie to mogę tylko się domyślać dlaczego. Może zwyczajnie nigdy nie piła takiej w tabletce? To może się wydawać pomimo wszystkiego, jak chemia. Skrzywiłem trochę swój uśmieszek i popatrzyłem po chwili zdziwiony z podniesionymi brwiami, nawet moje wilcze uszka zastrzygły.
- Nourh.
Krótko podałem swoje imię i wyraziłem z szerszym uśmiechem. Mogłem nie załapać jej gestu z ręką, ponieważ po prostu pogłaskałem Ją po główce. Wyglądało to z innej perspektywie nader troskliwie. W sumie mógłbym być jej praprapra(...)dziadkiem. Oczywiście to niemożliwe biorąc pod uwagę, że nigdy nie miałem potomstwa. Ale kto wie czy ktoś z mojego rodzeństwa daleko nie wybił z poszerzaniem rodziny?
- Jest coś co byś chciała wiedzieć lub poznać?

Bang!
Powrót do góry Go down
Clarie

PisanieTemat: Re: Lada   Nie Gru 10, 2017 2:13 pm

- Piękne imię
Powiedziałam cicho. Przyglądałam się jego złotym oczom, które gdzieś w środku mnie uspokajały. Byłam trochę zdziwiona tym że ten mnie pogłaskał, prawdopodobnie po prostu nie zrozumiał tego gestu co zdarzało się często. Uśmiechnęłam się delikatnie kiedy usłyszałam jego pytanie.
- Zdaje się pan interesujący więc może powie pan coś o sobie ?
Powiedziałam ze spokojem a moje oczy lekko zabłyskły.
Przyglądałam się jemu uważnie. Nie mogę zaprzeczyć że byłam bardzo zainteresowana jego osobą, gdzieś tam w środku mnie inspirował dlatego właśnie chciałam dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Czułam się przy nim bezpiecznie, tak jak zawsze czułam się przy siostrze... spuściłam po chwili wzrok, w którym było widać smutek. Przetarłam delikatnie oczy udając zmęczenie by ten nie zauważył że coś się dzieje. Nie chciałam by ten wiedział o tym, jeszcze uznał by że jestem jakimś dzieciakiem który tęskni za wszystkim.. wkońcu... trzeba być silnym.
Wzięłam delikatnie szklankę do ręki i napiłam się cicho krwi, po czym odłożyłam szklankę na talerzyk.

PisanieTemat: Re: Lada   Nie Gru 10, 2017 10:25 pm

Na jej słowa o piękności tylko uśmiechnąłem szerzej, ale po chwili machnąłem głową na boki. Cóż, nie mogę jej zaprzeczać o tym co sądzi, jednak sam nie do końca będę się zgadzał.
- Nie jest to żadne pospolite imię, choć krótkie to sprawia trudności w wymowie, zwłaszcza na japoński język.
Nie ma co w tej kwestii ukrywać, mało kto potrafił poprawnie je powtórzyć, bądź tak po prostu zapamiętać. Nieumarłe wampiry żyją znacznie dłużej i lepiej sobie radzą z pamięcią, jednak najpierw muszą się nauczyć poprawnego używania, niczym ludzie, bo jednak tak łatwo jak oni się nie uczą. Ach te widoczne różnice, ludzie wcale nie są tak beznadziejni jak wszyscy myślą.
- Co dokładniej chcesz wiedzieć? Mam tak wiele w sobie opowieści, że ciężko wybrać Ją wśród całego oceanu.
To co powiedziałem, tego dokładniej oczekiwałem. Jeśli to Ja mam być opowiadaczem, to niech przynajmniej pomyśli czego ma to dotyczyć. Będę w kropce jeśli niczego nie zasugeruje. W końcu już wystarczająco jestem dominatorem w tych toczonych rozmowach.

Bang!
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Lada   

Powrót do góry Go down

Lada
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1