IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Wzory Kart Postaci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin

Zarejestrował/a : 22/10/2012
Liczba postów : 50


Wzory Kart Postaci Empty
PisanieTemat: Wzory Kart Postaci   Wzory Kart Postaci EmptyWto Paź 23, 2012 12:47 pm

PRZED ZAŁOŻENIEM KARTY POSTACI, PRZECZYTAJ DOKŁADNIE REGULAMIN FORUM, NAWET 10 RAZY JEŻELI JEST TO KONIECZNE! NIE PO TO JEST TWORZONY, BY CO KAŻDE SPRAWDZANIE KP, ADMIN ZWRACAŁ UWAGĘ NA KILKA ISTOTNYCH SZCZEGÓŁÓW, O KTÓRYCH GRACZ ZAPOMINA!

Poniżej zamieszczone są wzory KP dla poszczególnych grup.

LUDZIE
Kod:
[b]Imię i Nazwisko:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Zajęcia:[/b] (nocne, dzienne lub brak)
[b]Wygląd:[/b]
[b]Zawód:[/b] (opcjonalne)
[b]Wykształcenie:[/b]
[b]Charakter:[/b]
[b]Rodzina:[/b]

[b]Słabości:[/b]
[b]Pozostałe ważne informacje:[/b] (czy pochodzicie z bogatego rodu/macie może wille w mieście/znacie się na medycynie/sztukach walk/itd/itp)
[b]Historia postaci:[/b] (pole opcjonalne)

[b]Inne wasze konta:[/b] (imiona postaci w KP lub na pw do admina zajmującego się akceptacją KP)

WAMPIRY
Kod:
[b]Imię i Nazwisko:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Zajęcia:[/b] (nocne, dzienne lub brak)
[b]Wygląd:[/b]
[b]Zawód:[/b] (opcjonalne)
[b]Wykształcenie:[/b]
[b]Charakter:[/b]
[b]Rodzina:[/b]
[b]Sługa/Pan:[/b] (opcjonalne)
[b]Krew:[/b]
[b]Moc/e + krótki opis i ograniczenia:[/b]

[b]Słabości:[/b]
[b]Pozostałe ważne informacje:[/b] (czy pochodzicie z bogatego rodu/macie może wille w mieście/znacie się na medycynie/sztukach walk/itd/itp)
[b]Historia postaci:[/b] (przynajmniej w paru zdaniach należy opisa, dla wampirów krwi E, D, C to pole jest opcjonalne)

[b]Inne wasze konta:[/b] (imiona postaci w KP lub na pw do admina zajmującego się akceptacją KP)

ŁOWCY
Kod:
[b]Imię i Nazwisko:[/b]
[b]Przykrywka:[/b] (Drugie imię i nazwisko będące przykrywką osobowości łowcy, tak zwane fałszywe dane)
[b]Wiek:[/b]
[b]Wygląd:[/b]
[b]Znaki szczególne:[/b]
[b]Zawód:[/b]
[b]Stopień:[/b] (stopień łowcy: kadet, nowicjusz, szeregowy,, doświadczony, legenda)
[b]Wykształcenie:[/b]
[b]Charakter:[/b]
[b]Rodzina:[/b]
[b]Artefakt + opis działania i zdobycia:[/b]
[b]Broń anty-wampirza + opis działania i zdobycia:[/b]
[b]Magia:[/b]

[b]Słabości:[/b]
[b]Pozostałe ważne informacje:[/b] (czy pochodzicie z bogatego rodu/macie może wille w mieście/znacie się na medycynie/sztukach walk/itd/itp)
[b]Historia postaci:[/b] (obowiązkowa, dla kadeta i nowicjusza pole jest opcjonalne)

[b]Inne wasze konta:[/b] (imiona postaci w KP lub na pw do admina zajmującego się akceptacją KP)WAŻNE INFORMACJE
WYBRANE POLA W KARCIE POSTACI
Wygląd: Najważniejsze co powinno się znaleźć to: dokładny wzrost postaci, kolor oczu, kolor włosów, sylwetka itp. Opis wyglądu powinien zawierać co najmniej 5 rozbudowanych zdań lub więcej.
Charakter: Inaczej wygląd wewnętrzny postaci, jej zachowanie i nastawienie do otoczenia. Opis charakteru powinien zawierać co najmniej 5 rozbudowanych zdań lub więcej.
Historia: Historia jest wymagana tylko dla łowców i wampirów krwi B oraz szlachetnych. Co najmniej 10 zdań rozbudowanych zawierać powinna lub więcej. Opis dzieciństwa postaci, wiek dorastania i zdobywania doświadczenia w wybranej przez siebie dziedzinie zawodu lub innych. Łowcy jak dążyli do tego by nimi zostać i jak przebiegały ich choćby pierwsze polowania na wampiry.
Krew: Przez wampiry wybierana jest w pięciu kategoriach, gdzie jedna dostępna jest tylko dla zasłużonych. Więcej informacji można znaleźć w odpowiednim temacie w dziale "Info o grze". Ludzie natomiast wiadomo jakie mogą wybierać. Poinformować jednak chcemy, że krew wybieracie na starcie raz i to na stałe. Nie ma możliwości zmieniania podczas fabuły.
Moce, Broń anty-wampirza, Artefakty: Część osób postanawia tę informację przekazywać administracji, nie chcąc aby inni użytkownicy wiedzieli w czym postać jest dobra i co potrafi. W większości to utrudnia nie tylko graczom ale i Mistrzom Gry sędziowanie dobrze walki nie wiedząc jakie może mieć ograniczenia dana moc/zdolność magiczna/broń/artefakt, kiedy te dane są tylko u admina. Podawanie opisów mocy, broni i artefaktów w Karcie Postaci są dla wiedzy wszystkich graczy, postacie fabularne nie mają pojęcia o umiejętnościach danej osoby, jeśli się z nią nie spotkała na fabule. Dlatego też prosimy te pola (w zależności od wybranej rasy) uzupełniać odpowiednio i nie wysyłać PW do admina w celu bycia tajemniczym dla wszystkich.
Informacja ta wchodzi z dniem 30.11.2010r.
Magia: Trzeba opisać na czym polega magia. Napisać - najlepiej w historii - skąd postać się o niej dowiedziała, jak się jej uczyła i jak długo. Na starcie łowca - od Szeregowego - może posiadać dwie magie. Jedna na poziomie podstawowym, druga na średnim. Nie trzeba opisywać nauki dwóch magii, obowiązkowa jest ta na poziomie średnim. Szkolenie magii powinno zawierać minimum 350 słów (nie mylić z samym ogólnym opisem magii).
Słabości: Czyli coś co pomaga osłabić postać w walce. Ludzie i wampiry krwi E, D, C mają po jednej słabości Wampiry krwi B, A mają po dwie słabości. Obowiązuje to każdego.

ARTEFAKTY
Odnośnie "artefaktów". Ma ono zapobiec jakimkolwiek nadużyciom w tej materii i bynajmniej nie oznacza, że każdy z userów będzie miał własny.

Od dnia 07.04.2010 administracja wprowadza małe ograniczenia wybierania artefaktów. Jak zauważyliśmy, wiele osób zapisując się na ludzi wybiera artefakt, nie opisując często skąd go posiada. Albo że pochodząc z rodziny łowieckiej otrzymuje na pamiątkę lub w spadku owy przedmiot, a sami nie kierują się w stronę bycia łowcą. Oczywiście wiemy, że nie każdy musi iść w ślady rodziców. Rozumiemy też, że dzięki temu przedmiotowi, osoby grające ludźmi chcą się jakoś bronić przed wampirami.
Bylibyśmy skłonni zabronić wybierania artefaktu a tylko pozwolić na ich posiadanie łowcą, którzy są przecież od tego aby pilnować porządku w fabularnym mieście oraz Akademii. Ale jednak nie zabraniamy posiadać ten przedmiot zwykłym ludziom.
Od teraz użytkownik grający człowiekiem, jeśli wybierze dla swojej postaci artefakt, ma obowiązek opisać działanie oraz historię zdobycia/otrzymania przedmiotu. Administrator sprawdzający Kartę Postaci, może zdecydować, czy wyrazi zgodę na posiadanie artefaktu czy też nie. Od Was zależy jak opiszecie ten artefakt. Jeśli będzie opisany byle jak w kilku zdaniach, admin może nie wyrazić zgody. Jeśli się postaracie i jego historia będzie zadowalająca, możemy wyrazić zgodę na posiadania.
Wybierany przez Was artefakt posiada tylko jedną moc, bez jakichkolwiek rozszczepień na kilka mniejszych. Wiedzcie też, że historia postaci także jest brana pod uwagę. Musi się w niej znaleźć informacja o artefakcie oraz powinna być ładnie rozbudowana.

Z dniem 17.08.2014 - Dla rasy ludzkiej artefakty zostają zdjęte przy zakładaniu Karty Postaci. Niestety, ale ostatnimi czasy za dużo osób posiada artefakt. Jedyna możliwość ich zdobycia jest TYLKO FABULARNA I ZA ZGODĄ ADMINA.
Przypominamy, że jest ZAKAZ tworzenia artefaktów z mocą blokujące moce wampirze!!!

UCZNIOWIE
Większość userów to uczniowie Akademii i mieszkają w Akademikach. Przyjechali do miasta by się uczyć, a więc nie mają na własność mieszkań/rezydencji/pałaców/zamków na jego terenie.
Powrót do góry Go down
 
Wzory Kart Postaci
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Vampire Knight :: Informacje :: Kącik Graczy-
Skocz do: