Blacklist

Go down

Blacklist Empty Blacklist

Pisanie by Gość Pon Paź 26, 2015 3:37 am

Blacklist 0J5W1PFImię i nazwisko: Fabio Nessuno
Rodzaj relacji: Skomplikowane...
Opis relacji:
Siada na swym skórzanym fotelu. Spogląda na zdjęcie i przekrzywia głowę. Lekko mruży ślepia i wydaje z siebie westchnięcie pełne zmęczenia. Kiwa głową na boki, odkłada fotografie i powraca wzrokiem przed siebie.
- Fabio... Męcząca relacja. Nie wiem czego od niego oczekiwać. Jest wampirem. Pokazał się. Może i chce pomóc, ale wampir to wampir. Wole być uważny. Nie ufam mu.
Skąd: Halloweenowa rzeźnia
Blacklist FpchcdIImię i nazwisko: Yukari Sukerī
Rodzaj relacji: Neutralnie pozytywne.
Opis relacji:
Aster spojrzał na kolejne zdjęcie. Z jego usteczek wyszedł lekki chichot. Przyjemny dla ucha. Na twarzy pojawiło się dziwne zadowolenie.
- Ah, tak. Ona. Pomogłem jej. Uratowałem na całe szczęście. Wydaje się, że będzie w przyszłości przeciętnym łowcą. Nie wiem jeszcze jaki ma charakter. Zamieniłem z nią parę wzmianek, nic wielkiego.
Skąd: Zabójcza arogancja
Blacklist VUUYiWDImię i nazwisko: Saiyuri Akarusa
Rodzaj relacji: Miłość.
Opis relacji:
Czerwono-włosy zaczął rozglądać się na boki nieco nerwowo. Po pomieszczeniu rozległ się głośny dźwięk przełknięcia śliny. Z ledwością powrócił wzrokiem na zdjęcie.
- Moja chodząca słabość. Zostawmy to... Wezmę tę zdjęcie... - wziął szybko zdjęcie Saiyuri i mocno wtulił w swoją klatkę piersiową, po chwili chowając. - Tu, w mym sercu... - mruknął pod nosem.
Skąd: Try me.. I dare you: "Drobna, wampirza kradzież.."
Blacklist Q59h15WImię i nazwisko: Shiro Fuyuki
Rodzaj relacji: Pozytywny
Opis relacji:
Na jego ustach wkradł się dość nieprzyzwoity, szeroki uśmiech. Z nich natomiast wydobył się głos. Pewnego siebie, rozbawionego skurwiela. Wziął głęboki oddech i ułożył ręce na karku, kładąc nogi na stoliku.
- Zapamiętuje się osoby, które przecięło się na wylot kosą i zmiażdżyło, widząc w oczach strach... w szczególności wraz ze skosztowaniem mojej krwi... Współczuje mu.
Skąd: Smęciarz i jego nowi przyjaciele
Blacklist 0dd55a290c69269agenImię i nazwisko: Natsuki Aizawa
Rodzaj relacji: Pan i sługa.
Opis relacji:
Powiódł wzrokiem na zdjęcie. Strunami głosowymi szarpnęło. Tajemniczy śmiech rozbrzmiał, odbijając się od ściany do ściany. Lekki, pozytywny zawijas na usteczkach postanowił najść łowce.
- Mój sługa. Albo raczej uczennica. Nie lubię wampirzej hierarchii. W każdym razie, pomocna dłoń. Wiele od niej oczekuje, lecz nie zawaham się jej zabić, jeśli okaże się taka, jak każdy kłowaty.
Skąd: Smęciarz i jego nowi przyjaciele
Blacklist 0lmIUo1Imię i nazwisko: Blabla
Rodzaj relacji: Neutralnie pozytywne.
Opis relacji: blabla
Skąd: douzupełnienia
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach