IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Serafiel Tsuda

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Serafiel
Łowca Wampirów
Łowca Wampirów
Serafiel

http://vampireknight.forumpl.net/t1954-serafiel-tsuda#41612 http://vampireknight.forumpl.net/t1957-serafiel#41704 http://vampireknight.forumpl.net/t2262-serafiel-tsuda http://vampireknight.forumpl.net/t2075-serafiel http://vampireknight.forumpl.net/t1956-biedne-mieszkanie-w-srednioladnym-blokowisku
Zarejestrował/a : 24/07/2015
Liczba postów : 221


Serafiel Tsuda Empty
PisanieTemat: Serafiel Tsuda   Serafiel Tsuda EmptySob Lis 21, 2015 6:00 pm

Serafiel Tsuda
Zmiany:

Magia

~ Magia - Aura Heal: Awans z średniozaawansowanej na zaawansowaną
Aura: Heal  (zaawansowana) - Miejsce zdobycia awansu - Shin po wypowiedzeniu zaklęcia potrafi wytworzyć wokół celu leczącą aurę, jednakże ona nie tylko oddziałuje na ciało w postaci leczącej. Innymi słowy, usuwa wszystko, co jest negatywne z osoby, na którą oddziałuje owa moc. Im większe uszkodzenie cielesne, tym więcej zużywa to energii. Nie potrafi jednak zaawansowanych rzeczy leczyć, a zwykłe złamania zajmują mu dużo czasu. Efektem ubocznym jest również zniwelowanie wszystkich emocji celu podczas leczenia.
Używanie na kimś ukazuje się w postaci pomarańczowej aury otaczającej daną osobę.
Lekkie rzeczy: Leczenie - 4 post, odpoczynek - 3 posty
Średnie: Leczenie - 3 posty, odpoczynek - 3 posty
Poważne: Leczenie - 2 posty, odpoczynek - 2 postów,

~ Magia - Aura Light (średnie)- Nauka -  Awans na poziom średni - zaklęcie pozwalające na osłabienie przeciwników (działa jedynie na wampiry). Zasięg: 30 metrów. Rzucone, objawia się w postaci żółtej aury na samym Shinie, by potem "rozbłysnąć się" w każdym kierunku. Na poziomie podstawowym, światło osłabia przeciwników, na średnim oślepia, a na zaawansowanym parzy. Powoduje to wzrost intensywności "świętego światła", a dokładniej to stopień opanowania władania nim. Również, na trzecim stopniu opanowania, światło napełnia nadzieją serca sojuszników (albo podobno tak jest, Serafiel nie testował!).
Działanie: 4 posty, Odpoczynek: 3 posty

~ Dodatkowy slot na magię - wolny - Miejsce zdobycia,


Ciało

~ +20% do wytrzymałości (stałe wzmocnienie)- Miejsce awansu 1, Miejsce awansu 2


Umiejętność specjalna
Niezachwiana Wiara – Miejsce - Bóg jest mą opoką. Albo jakaś inna istota wyższa. W każdym razie wierzysz w coś bardzo mocno i w momencie gdy możesz powołać się na Twoją wiarę jesteś znacznie bardziej przekonujący niż zazwyczaj. Przy odrobinie szczęścia i doboru argumentów możesz zmusić osiłka by odpuścił albo chociaż dać siłę innym by razem z Tobą się mu przeciwstawili. Wszyscy stronnicy, włącznie z Tobą mają zwiększone morale i dostają na 2 posty po pokrzepiających słowach + 5 punktów procentowych do siły i wytrzymałości. Oczywiście pod warunkiem, że są skłonni zgodzić się z Twoimi ideami.

Przedmioty

~ Dawca Pamięci - Miejsce zdobycia – Jest to amulet złożony z wielu ruchomych elementów będących spłaszczonymi bryłami geometrycznymi co sprawia, iż ma niezwykły wręcz kształt. Zdaje się być wykonany ze zwykłej miedzi, lecz podobnie jak kształt jego właściwości nie należą do zwyczajnych. Otóż amulet ten dostraja się do użytkownika i po co najmniej dobie noszenia zaczyna kopiować każde wspomnienie swego nosiciela. Osobie posiadającej ten artefakt nie można wymazać pamięci. Technicznie rzecz biorąc jest to możliwe. Jednakże artefakt uzupełnia brakujące luki gdy tylko zetknie się z ciałem do którego zapisane w nim wspomnienia należą. Tak. Dostraja się do użytkownika na poziomie molekularnym co oznacza, że pamięć z tego swoistego nośnika sczytać może jedynie ten do kogo dane wspomnienia należą.

~ Serum regeneracyjneMiejsce zdobycia - są takie chwile kiedy wykrzyczane w nieboskłon słowo „kurwa” to za mało. Na wypadek takich właśnie czasów powstało to oto serum. Znajduje się ono w niewielkim urządzeniu iniekcyjnym, które wystarczy przyłożyć do zgięcia łokcia zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Samo wprowadza specyfik wprost do żył. Substancje zawarte w serum znacznie przyśpieszają regenerację tkanek. Regeneracja ta trwa 3 posty. W pierwszym zamykają się powierzchowne rany i rozpoczyna się koagulacja głębszych uszkodzeń. W drugim rozpoczyna się odtwarzanie tkanek by w trzecim proces zakończył się. Pamiętaj by nastawić wcześniej kości i wyjąć ciała obce. Z drugiej strony lepiej czasem po prostu przeżyć, a nieprawidłowe zrośnięcie zostawić chirurgom.

~ Adwersarz - Miejsce – miecz z dziwacznego stopu o ostrości i wytrzymałości nie ustępujący innym ostrzom, lecz niemal przeźroczysty. Jest to miecz długi o standardowej wadze pozwalający na skuteczną walkę w zwarciu zarówno z wampirami jak i ludźmi. Jest w stanie wchłonąć i skopiować energię magiczną wykorzystywaną przez magię, moc czy działanie innego artefaktu po czym wykorzystać ją. Kopii można dokonać raz na 6 postów. Czas na wykorzystanie skopiowanego efektu to 4 posty.


~ Broń antywampirza (zyskana po zakończeniu misji) -  Miejsce uzyskania broni:
Bronią antywampirzą Serafiela jest łuk, kształtem i budową przypominający łuk janczarski. Ma 1,5 metrów długości, a tworzywo z którego został stworzony sprawia, że jego ciężar nie przeszkadza łowcy podczas poruszania się czy walki, ale zarazem broń jest wzmocniona, by nie zniszczyła się od razu. W broni jest zawarty również system samonamierzania, pozwalający mu wystrzelić strzałę w wybrany przez siebie cel. Broń ma zasięg ok 400 metrów, jednak owe namierzanie działa aktualnie do 150 metrów, a fakt, że ma w sobie cechy łuku janczarskiego pozwala na szybkie wystrzeliwanie strzał.
AKTUALNIE ZABLOKOWANE - piszę, bo może kiedyś Serek straci swój artefakt, więc to mu się może przydać potem (wymyślanie takie męczące).
Na łęczysku są drobno wyryte runy, które wskazują, że broń posiada cechy artefaktu. Aktywacja następuje w chwili, gdy skupi swoją energię. Podczas naciągania cięciwy nadaje strzale specjalny efekt, ukazujący się przez kolor żółto-zielony i nieco błyskający się. Strzała po trafieniu, roztrzaskuje się, zadając obrażenia od błyskawicy. Jeśli przeniknie przez pancerz, ofiara zostanie porażona na 1 post, po czym zyskuje odporność na 1 post. Czas trwania jest zależny od posiadanej energii użytkownika, a regeneracja trwa minimum 4 posty.
Do tego dochodzi kołczan, zawierający standardowo 50 strzał - 10, które z zetknięciem z celem wybucha, a pozostałe są nasiąknięte wodą święconą i substancją, która szkodzi krwiopijcom.

Broń aktualnie utracona
Powrót do góry Go down
 
Serafiel Tsuda
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Vampire Knight :: Informacje :: Kącik Graczy :: KARTOTEKA POSTACI-
Skocz do: