IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Regulamin Oświaty Łowieckiej

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Marcus
Łowca Wampirów
Łowca Wampirów
Marcus

http://vampireknight.forumpl.net/t202-marcus-namikaze#228 http://vampireknight.forumpl.net/t203-marcus-namikaze#230 http://vampireknight.forumpl.net/t1644-dom-marcusa
Zarejestrował/a : 22/10/2012
Liczba postów : 884


Regulamin Oświaty Łowieckiej Empty
PisanieTemat: Regulamin Oświaty Łowieckiej   Regulamin Oświaty Łowieckiej EmptyWto Paź 23, 2012 3:02 pm

REGULAMIN OŚWIATY ŁOWIECKIEJ

  1. Każdy łowca ma obowiązek słuchać przełożonego.
  2. Łowca, który padnie ofiarą wampira krwi szlachetnej i stanie się nieświadomie wampirem, ma prawo ubiegać się o pomoc, jednak nie ma już praw łowcy jakie posiadał. Zostają mu odebrane włącznie z ekwipunkiem, choćby na czas wyleczenia z wampiryzmu. Tym samym ma kategoryczny zakaz wchodzenia na teren Oświaty. W niektórych przypadkach, może zostać zatrzymany bądź śledzony/pilnowany.
  3. Łowca, który dobrowolnie podda się przemianie chcąc być wampirem bądź będzie z nimi współpracował na niekorzyść oświaty, staje się wrogiem Stowarzyszenia. Ma kategoryczny zakaz wstępu do Oświaty oraz dowódca może wydać na niego wyrok uśmiercenia. Za zdradę trzeba surowo zapłacić.*
  4. Łowca pomagający wampirowi ściganemu listem gończym, może również być poszukiwany. Taka osoba automatycznie może stracić swoją posadę. Złapany, będzie musiał ponieść karę. Zależeć będzie ona od stopnia przewinienia. W niektórych przypadkach, nawet śmiercią (punkt powyższy).
  5. Tożsamość łowcy jest tajemnicą. Nikt z poza terenu Oświaty nie powinien się dowiedzieć o jego tajemnej pracy. A w szczególności przedstawiciele rasy wampirzej. Wyjawienie takich informacji może grozić naruszeniem bezpieczeństwa swoich kolegów i koleżanek. Złamanie tego punktu grozi wyrzuceniem. Co innego przedstawienie się wampirom zakłócającym porządek i atakującym ludziom. Wtedy łowcy mają prawo wkroczenia do akcji ukazując swoje prawdziwe oblicze.
  6. Każdy łowca, przynależący do Stowarzyszenia, ma zakaz wyjawiania i rozprzestrzeniania wszelkich informacji, zleceń, misji i zadań jakie omawiane i wykonywane są w Oświacie osobom nieupoważnionym.
  7. Bycie łowcą niesie ze sobą życie pełne niebezpieczeństw. Każdy, kto podejmuje się bycia jednym z nich, musi być przygotowany fizycznie i psychicznie, oraz mieć świadomość, że z niektórych misji, może nie wyjść cało.
  8. Każdy łowca, który złapie wampira, ma rozkaz postarać się o to, aby owy krwiopijca nie poznał drogi do Oświaty. Czyli na przykład należałoby wampira uśpić, pozbawić przytomności bądź zasłonić mu oczy. Żaden wampir nie ma prawa znać położenia Siedziby.
  9. Aby zostać pełnoprawnym Łowcą Wampirów, postać musi mieć ukończony 24 rok życia. Postaci, które są młodsze, mogą jedynie przechodzić szkolenia, wszelkie nauki sztuk walk, samoobrony czy strzelanie z broni anty-wampirzej pod okiem doświadczonych łowców. Są wówczas adeptami- uczniami.Pozostałe punkty regulaminu znajdują się w TYM temacie. Część z nich została tutaj przedstawiona co mogłaby dotyczyć fabuły. Reszta zaś dotyczy graczy grających łowcami.* Możliwe jest wykonanie tego zadania bez zgody gracza na uśmiercanie jego postaci, jak w przypadku wampirów szlachetnych względem poziomów niższych, za brak okazywania im należytego szacunku.
Powrót do góry Go down
 
Regulamin Oświaty Łowieckiej
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Vampire Knight :: Oświata Łowiecka :: POSIADŁOŚĆ STOWARZYSZENIA ŁOWCÓW :: OGŁOSZENIA OŚWIATY-
Skocz do: