IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 

Reg Ci pomoże

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Reg Ci pomoże   Nie Sty 01, 2017 12:14 pm

Regovitch, bogaty spadkobierca ludzkiej organizacji Zjednoczonych Rodów pod wodzą Vogerów. Chętny do pomocy wampirom, do melancholijnych spacerów, czasami mordobić i wielu innych.

Ok, dla Rega jest kilka poszukiwanych relacji:

1) COKOLWIEK <--- To chyba najważniejsze. Jeśli postać Rega Ci pasuje pod jakąś relację, której sam/sama poszukujesz, to śmiało daj znać. Postać jest elastyczna i może być w różnych ciekawych relacjach. ZAWSZE AKTUALNE

A teraz bardziej sprecyzowane:

2) Wampiry z "długiem" <--- Osobniki, które mogą zawdzięczać coś rodowi. Vogerowie pomagali krwiopijcom na różne sposoby, więc jeśli jesteś wiekowym wampirem lub słyszałeś/aś o mojej rodzinie od mamusi/tatusia, to możesz coś zawdzięczać moim przodkom. Nie chcę ściągać od nikogo pieniędzy, ale może się z tego wywiązać ciekawa relacja. NADAL AKTUALNE SĄ JUŻ PIERWSI CHĘTNI ALE IM WAS WINCYJ TYM LIPIJ.

3) Członkowie Zjednoczonych Rodów <--- Możesz być kimś z bliskiego kuzynostwa i należeć do głównego trzonu rodziny (wtedy możemy znać się od dawna). Możesz też pochodzić z dalszych odgałęzień i nawet nie wiedzieć o swojej przynależności. Nie musisz być nawet człowiekiem, tradycją były kiedyś małżeństwa z wampirami. AKTUALNE

4) Obiekt Ciekawości <--- uczniowie nocni, z którymi Reg wejdzie w bliższą interakcję. Chłopiec zaciekawiony krwiopijcami chce wiedzieć o nich jak najwięcej i ich poznawać. Tylko po to postanowił dokończyć swoją edukację właśnie w tej akademii. Relacja może być naprawdę różna, zależna od charakteru obiektu. Mogę Cię lekko prześladować. Mogę Cię drażnić. Ty możesz mnie zwodzić wciskając fałszywe informacje. Możemy się polubić. Mogę się nawet zacząć Ciebie bać. Możliwości jest sporo!
AKTUALNE
Powrót do góry Go down

Reg Ci pomoże
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Opuszczona radziecka baza