IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 

Taki tam leniwy wilk

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Nourh Noutiatir

http://vampireknight.forumpl.net/t2227-nourh-noutiatir#47962
Zarejestrował/a : 19/10/2015
Liczba postów : 293

PisanieTemat: Taki tam leniwy wilk   Pon Sie 14, 2017 9:28 pm

Kontakt?:
Można do mnie pisać przede wszystkim Prywatne Wiadomości. Często pojawiam się na shoutbox. Nieraz można mnie złapać na GaduGadu i praktycznie zawsze na Discordzie, jak ktoś chce to podam bez problemowo. Można też oczywiście pisać w tym wątku! \o/

Zawsze:
- Szukam wszelakich przyjaciół. Przede wszystkim przyjaznych, tolerancyjnych. Bądź takich co potrafiliby się wesprzeć. Wilk choć leniwy, to stara się być pomocny jeśli trzeba!
- Do różnych retrospekcji. Moja postać liczy sobie bardzo dużo wieków i była włóczykijem. Więc można byłoby go spotkać po prostu w każdym zakątku świata i nie ważne w którym roku. Jestem więc otwarty na propozycje i możliwości.

Prawie Zawsze:
- Daleka rodzinka. Nourh posiada już na forum kuzynkę jak i siostrzenice. Z chęcią pokomplikuje więzy rodzinne o kolejne osóbki, jeśli są jakieś chętne.

Teraz:
Nourh jest na długiej diecie (pewnie wyjdzie to w latach). Pić krew może tylko u źródła (ludzi) lub najwyższej próby (wampiry krwi szlachetnej, w pełni sił). Z tego względu jest dosyć osłabiony. Raczej szukam osób miłych, nie dość że nie pasuje do niego brać siłą, to jest w takiej kondycji, że go nawet człowiek kijem od mopa pobije.

Aktualny Halloweenowy Ubiór: Motyw: Przerąbany Japoński Lisi Demon z 9 ogonami (Kitsune), który jednocześnie jest przebrany za egzorcystę, który posiada liczne talizmany do odpędzania. Pofarbowane na złoty kolor włosy, oraz wystające 9 ogonów, które poruszają się z każdym krokiem. Ma na sobie tradycyjne japońskie ubranie świątynne w ciemnych barwach i chodzi w japońskich tradycyjnych getach (obuwie). Do tego wszystkiego ma przy sobie maskę lisiego demona, żeby co mniej domyślnych zasugerować bardziej kim jest.

Bang!
Powrót do góry Go down

Taki tam leniwy wilk
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Aida KP
» Sorensen