IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 

Taki tam leniwy wilk

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Nourh Noutiatir

http://vampireknight.forumpl.net/t2227-nourh-noutiatir#47962
Zarejestrował/a : 19/10/2015
Liczba postów : 386

PisanieTemat: Taki tam leniwy wilk   Pon Sie 14, 2017 9:28 pm

Kontakt?:
Można do mnie pisać przede wszystkim Prywatne Wiadomości. Często pojawiam się na shoutbox. Nieraz można mnie złapać na GaduGadu i praktycznie zawsze na Discordzie, jak ktoś chce to podam bez problemowo. Można też oczywiście pisać w tym wątku! \o/

Zawsze:
- Szukam wszelakich przyjaciół. Przede wszystkim przyjaznych, tolerancyjnych. Bądź takich co potrafiliby się wesprzeć. Wilk choć leniwy, to stara się być pomocny jeśli trzeba!
- Do różnych retrospekcji. Moja postać liczy sobie bardzo dużo wieków i była włóczykijem. Więc można byłoby go spotkać po prostu w każdym zakątku świata i nie ważne w którym roku. Jestem więc otwarty na propozycje i możliwości.

Prawie Zawsze:
- Daleka rodzinka. Nourh posiada już na forum kuzynkę jak i siostrzenice. Z chęcią pokomplikuje więzy rodzinne o kolejne osóbki, jeśli są jakieś chętne.

Teraz:
Nourh jest na długiej diecie (pewnie wyjdzie to w latach). Pić krew może tylko u źródła (ludzi) lub najwyższej próby (wampiry krwi szlachetnej, w pełni sił). Z tego względu jest dosyć osłabiony. Raczej szukam osób miłych, nie dość że nie pasuje do niego brać siłą, to jest w takiej kondycji, że go nawet człowiek kijem od mopa pobije.

Aktualny Wakacyjny Ubiór: Kiedy inni ubierają się na kolorowo, Nourh jednak wolał pozostać czarno-białą istotą na plażach. Całe ciało jest oczywiście klasycznie spowite bandażami, aż bo samą szyje. Chodzi boso i ma na sobie czarne bojówki, a do tego czarny rozpięty płaszcz, wszyscy mogą mieć aż dziw, że nie wychodzi z niego pieczony wilk.

Bang!
Powrót do góry Go down

Taki tam leniwy wilk
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Aida KP
» Sorensen
» Nie taki ślizgon straszny...