IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Relacje Joffrey'a

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Joffrey

Joffrey

http://vampireknight.forumpl.net/t3437-joffrey-emilio-hagen http://vampireknight.forumpl.net/t3477-joffrey http://vampireknight.forumpl.net/t3476-relacje-joffrey-a http://vampireknight.forumpl.net/t3539-joffrey http://vampireknight.forumpl.net/t3463-joffrey http://vampireknight.forumpl.net/t3480-apartament-joffrey-a#75060
Zarejestrował/a : 06/08/2017
Liczba postów : 802


Relacje Joffrey'a Empty
PisanieTemat: Relacje Joffrey'a   Relacje Joffrey'a EmptySob Wrz 02, 2017 6:46 pm

Fabio Nessuno
Relacje Joffrey'a 4lp1UnQ
Łączy ich przyjaźń i pomimo kompletnie odmiennych charakterów, są świetnymi kumplami. Hagen nie do końca zdaje sobie sprawę, że negatywnie wpływa na zdrowie psychiczne fioletowowłosego. Jak trochę wypije często myśli, że jest kobietą, jednakże otwarcie mu tego nie przyzna. Poznany podczas jednego z polowań, Emilio dostrzegł w nim świetnego towarzysza.
Niestety albo i stety podczas pobytu w domu wampira doszło między nimi do.. zabawy. Poprzez niepokojące zachowanie Joffa później doszło do poważnej kłótni, przez co ich znajomość stanęła pod znakiem zapytania.
Po przebudzeniu Kurosza ich więź została wzmocniona, a dodatkowo wampir uświadomił sobie jak ważny stał się dla niego Fioletowy. Postanowił mu się więc oświadczyć na znak głębokiej miłości. Nessuno stał się oczkiem w jego głowie jak i również lekarstwem na ból.

Ivano Hiro Sanguinoso
Relacje Joffrey'a 13OQohO
Traktuje go jako zło konieczne, lecz nie ma śmiałości mu się sprzeciwić. Woli mieć z nim ograniczone kontakty. Wciąż nie może wybaczyć szlachetnemu tego, że go zmienił. Ma zamiar się na nim zemścić i choć sam Hiro nie żywi do niego żadnej urazy, Hagen nie potrafi myśleć o nim w pozytywny sposób. Relacje między nimi są dość napięte, choć Stwórca nie odczuwa tego tak jak Joff. Nienawiść wzrosła, kiedy poczęstował go liściem za skrzywdzenie człowieka. Bo przecież co w tym złego, prawda?
Po przebudzeniu nienawiść zmalała, choć wciąż pozostał niesmak. W każdym bądź razie nie traktuje go już jak zło ostateczne więc ich kontakty stały się neutralne.

Cynthia "Cocoro" Patel
Relacje Joffrey'a LIRSC5e
Szanowna damulka jest bliską przyjaciółką Joffreya za dawnych czasów. Pomimo ciągnącej ich ku sobie więzi, żadne nigdy nie odważyło się na poważniejszy krok. Są przykładem platonicznej miłości. W oczach Emilio jest niezwykle atrakcyjna i charakterna, z nią uwielbiał się bawić jak i polować na ludzi. Bardzo dobrze ją wspomina, jednak na dzień dzisiejszy ich kontakt stał się znacznie słabszy. Wszystko prawdopodobnie przez jego nagłe zniknięcie gdy stał się człowiekiem.

Veina Erica Virtanen
Relacje Joffrey'a IcHiqqh
Dobra kumpela do picia poznana w barze. Od razu obdarzona sympatią przez Emilio, który traktuje ją jako dobrą znajomą i świetną partnerkę do tańca. Pomimo ogromnej różnicy wieku (nadrabia kondycją fizyczną he) są do siebie całkiem podobni i świetnie się dogadują. Planują razem wyjazd do Las Vegas aby znaleźć wampirzycy męża. Jest winna spróbowaniu przez Joffa narkotyków, ale sam Hagen nie widzi w tym nic złego.

Nadia Morita
Relacje Joffrey'a 6n6bHeH
Poznana podczas nocnego wypadu, zaprowadziła pijanego Joffa do domu. Wampir uważa ją za bardzo miłą i pomocną, a także sądzi, iż może ona mu pomóc w pozbyciu się Hiro. Pozwolił spróbować jej swojej krwi, dzięki czemu Nadia ma dowód na ''przestępstwo'' Przewodniczącego. Intrygująca i tajemnicza, Emilio z pewnością będzie chciał kontynuować tę znajomość.

Tetsuya Nishigami
Relacje Joffrey'a A9SXRqg
Była ofiara Joffrey'a jakoś nie szczególnie zapadła mu w pamięci. Był pierwszą osobą, której nie zabił podczas posilania się. Jedyne co zapamiętał to jako dość specyficznego chłopaka, o czym świadczyła rozmowa z czaszką, której był świadkiem razem z Fabio. Raczej nie sądzi, aby kiedykolwiek się jeszcze spotkali.

Lukas Holzer
Relacje Joffrey'a 9HHPPoT
Kolejna ofiara Joffreya, która przysporzyła mu trochę kłopotów. Nie za bardzo polubił chłopaka poprzez wredny charakter, ostatecznie jednak nie zrobił mu większej krzywdy ze względu na Fabio. Prawdopodobnie nie raz się spotkają.
Z trudem go toleruje, a dodatkowo nazywa czarnym pierdem z powodu mocy jaką zyskał. Raczej nie zostaną przyjaciółmi.

Zaren Kuroiaishita
Relacje Joffrey'a PsStKzp
Poznany podczas jednego z polowań, całkiem podobny do Hagena. Zaatakował go, więc młodszy wampir żywi do niego urazę. Miał jednak śmiałość postawić się jego Stwórcy, choć Emilio dowiedział się, że Ivano jest jego wujkiem. Zdaje sobie sprawę, że młody Kuro jest egoistyczny i jedyne co go obchodzi to własne interesy.

Beatrice Black Lestragne
Relacje Joffrey'a 5DvUO8U
Towarzyszka Zarena, jakoś niekoniecznie zapadła mu w pamięci. Uczestniczyła tylko w okładaniu Lucasa i dostawaniu wspólnego opierdla.

Ayato Reiji Hana
Relacje Joffrey'a 2bhjjJ3
Przeklęty łowca zaatakowany przez przypadek, który zamierzał go zgwałcić. Oczywiście nigdy nie wiadomo co robił podczas gdy Joffrey był nieprzytomny, ale tak czy siak obudził się w jakimś lochu, przywiązany do krzesła. Nie darzą się wielką sympatią. Są dla siebie wredni, a poza tym wampir pragnie się zemścić na białowłosym za uczynioną krzywdę.
Ale nie gwałtem, he.

Jori Hagusi
Relacje Joffrey'a H5EwlJ8
Spotkany przez przypadek na opustoszałej plaży. Chłopak został przez niego zaatakowany i brutalnie pobity.
Szczególnie przełomowy moment ze względu na świadomość zabicia niewinnego człowieka bez powodu. Hagen będąc całkowicie sobą, zamordował blondyna z zimną krwią.

Meredith Aries Dear
Relacje Joffrey'a XKuILou
Spotkana przypadkowo w opuszczonej stacji kolejowej. Hagen myśląc iż dziewczyna jest w niebezpieczeństwie, zamierzał pobić chłopaków którzy ją zaczepili. Niestety wampirzyca rozpoczęła krwawą masakrę i razem z Joffreym wymordowała kilka osób. Była dla niego niemiła toteż Emilio jakoś pozytywnie jej nie wspomina. Sprawiała jednak wrażenie osoby niezwykle sprytnej, gardząca jednak rodzajem ludzkim.

Seth Kumiko/Kuroiashita
Relacje Joffrey'a UOran1e
Kolejna ofiara Joffrey'a z tą różnicą, że po wypiciu krwi mężczyzny w jego wspomnieniach dostrzegł samego siebie sprzed bardzo wielu lat. Posilanie się przerwało pojawienie się hycla Abaddona, który kazał wampirowi odejść. Hagen pragnie raz jeszcze złapać człowieka aby dowiedzieć się więcej o mglistych zapiskach w jego umyśle.

Abaddon Kuroiashita
Relacje Joffrey'a VIxsUW5
Pojawił się po masakrze w opuszczonej stacji kolejowej, każąc Hagenowi iść do zamku. Oczywiście Joffrey nie miał pojęcia o co mu chodzi, lecz po dowiedzeniu się, że jest to hycel Przewodniczącego nie stawiał żadnych pytań. Prawdopodobnie za bardzo go nie polubił, gdyż wszystko co z Ivano związane jest złe i niedobre.

Samuru Kuroiaishita
Relacje Joffrey'a 477VTtJ
Bratanek nie mający pojęcia, że Joffrey jest jego wujkiem. Spotykali się głównie na bankietach, od czasu do czasu zdarzyło im się coś wypić i pogadać. Hagen lubi gościa i nawet się o niego martwi, zwłaszcza jak zniknął bez śladu.

Xin Amiko
Relacje Joffrey'a ZlnYdik
Joffrey poprzysiągł zemstę na Wilku za okrucieństwo, jakiego dopuścił się na Nessuno. Uważa go za swojego wroga, nie toleruje go ani nie jest skłony do okazania litości. Prawdopodobnie się jeszcze spotkają, a wtedy spór zostanie rozstrzygnięty. Emilio pragnie jego śmierci za wszelką cenę.

Pi
Relacje Joffrey'a U80K2f0
Otrzymany w gratisie u handlarza niewolnikami, stał się sługą Joffreya. Początkowo odpowiednio o niego zadbał, jednak chłopak został przez niego pobity. Na chwilę obecną rzadko się widują ze względu na ciągłe przebywanie w domu Fabio. Oczywiście Pan o nim nie zapomniał. Kurosz go lubi, lecz nie hamuje go to przed używaniem przemocy.

Alicia Lilija Aristow
Relacje Joffrey'a JkoQHE0
Poznana podczas dziwnej misji, przez jakiś czas była jego towarzyszką. Buzia wpadła mu w pamięć, więc raczej ją rozpozna jak gdzieś spotka. Zapamiętał wampirzycę jako płaczliwą i panikującą, lecz również dzielną. W końcu przebicie żyrandolem to nie byle błahostka!

Vito Nessuno
Relacje Joffrey'a SeW2Jek
Niezbyt przyjemny brat Fabio o wiecznie gburowatej gębie. Joffrey nie za bardzo za nim przepada, irytuje go jego sam widok. Toleruje wampira tylko i wyłącznie z powodu narzeczonego.

Castas Sanguis
Relacje Joffrey'a BcrmJUU
Poznany przez przypadek w domu Nessuno. Joffrey nie ma konkretnego zdania na temat wampira. Nie przeszkadza mu jego obecność. Nie miał również okazji z nim nieco dłużej porozmawiać, więc zachowuje się w stosunku do niego neutralnie.

Estelle Claire Namikaze
Relacje Joffrey'a GHxk8cf
Miała być kolacją, ale nie wyszło. Joffrey za pewne jeszcze się zemści, zwłaszcza iż jest dziewczyną Vito.

Cornelius Weidenhards Nętar
Relacje Joffrey'a LXsyq7K
Wróg. Po trudnej, ale wygranej przez wampira walce, łowca zwiał. Za pewne Kurosz będzie chciał się na nim odegrać, chociażby za tchórzostwo.

Mazhar Neris
Relacje Joffrey'a BRgLPpq
~tworzy się~

Marco Nessuno
Relacje Joffrey'a LoBCT8J
Widzieli się może z minutę, ale za pewne to nie ich ostatnie przypadkowe spotkanie.

Midori Natsu
Relacje Joffrey'a Z19SSlD
Przyszła kolacja.

Jonathan Cohen
Relacje Joffrey'a LCQpLD6
coś tu będzie

Joshua Cohen
Relacje Joffrey'a 0QRdh14
tu też

_________________
Relacje Joffrey'a RmBgozL
I want your drama
The touch of your hand
I want your leather studded kiss in the sand
I want your love
Love love love


Voice J.


Joff & Fab (wiadomo kto w zielonym he)
Powrót do góry Go down
 
Relacje Joffrey'a
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Vampire Knight :: Informacje :: Kącik Graczy :: RELACJE-
Skocz do: