IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 

[...]Dziewiędziesiąt dziewięć, sto! Szukam!!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sophia

http://vampireknight.forumpl.net/t3565-czarna-owca#77188 http://vampireknight.forumpl.net/t3597-czarna-masa
Zarejestrował/a : 12/11/2017
Liczba postów : 14

PisanieTemat: [...]Dziewiędziesiąt dziewięć, sto! Szukam!!   Pon Lis 13, 2017 10:45 am

Chociaż postać na forum jest nowa, to teoretycznie żyje tu już trochę, dlatego przydało by się aby jej życie towarzyskie nie było nagie jak tancerka przy rurze.
Widzę parę niezbędnych jej relacji takich jak:

Ziomki ze szkoły- ktoś z kim gada na korytarzu o dupie Maryny i tym czy odrobili zadanie na przyrkę. Takie niekoniecznie głębokie, mniej lub bardziej pozytywne relacje. Od ludzie, z którymi czasami spotyka się po zajęciach aby zrobić nudny projekt, po tych, z którymi ucieka się z zajęć.

Barfrends - Soph, przesiaduje tyle poza domem, że zna dosyć dużą ilość ludzi. Tu mogą być istoty, które kiedyś siedziały przy barze i zamieniły z nią dwa zdania, lub tacy co potem przegadali całą noc. Wszelkiej maści barmani, ochroniarze, striptizerki. Dowolnie. Możliwe, że nawet nie znają swoich imion, albo ich nie pamiętają. Ale widząc twarz od razu zapala się im lampa pt. "cholera ja cię chyba znam!". Tu można naprawdę zaszaleć przy ustalaniu. Kogoś może przecież spotykać niemalże co wieczór. Być skrzydłowym przy podrywaniu, lub powodem westchnień nad piwem.

Ci bliżsi- to bardzo otwarty podpunkt. Może zawierać dwa poprzednie, lub być całkowicie odrodnym.  Widzę tu przyjaciół od szczerych rozmów i tych od wspólnego milczenia i patrzenia na pędzące pociągi. Jakieś przelotne romansy, zakończone lub rozkwitające. Postacie, które by się na to pisały mogą być wrednotami - Soph i tak będzie ich kochać.

Osoby, na które Soph działa jak płachta na byka - Jest, głośna gadatliwa i jeszcze do tego podchodzi do Bogu winnych ludzi i ich zagaduje. Na pewno kogoś to wkurza. W mniejszym lub większym stopniu. Ale na pewno!  Sophia plecie czasem trzy po trzy i nawet nie zdaje sobie sprawy, że może być co najmniej nietaktowna. A może nie lubisz jej bo jest czarna?
Reasumując, masz ochotę przywalić jej w twarz? To kategoria dla Ciebie. Chętnie rozegram takie sesje.

Rodzina -  w zasadzie to sam brat. Tu pozostawiam chętnemu dużą swobodę. Moje jedyne wymagania to, aby byli blisko ze sobą, i był on starszy (min.2 lata maximum 5). Z rzeczy które też postać musiałaby znosić, to bardzo częsta obecność Soph w jego domu. Obecny zarys sytuacji rodzinnej to: Wychowywała ich matka, prostytutka, która z pierwszym dzieckiem zaszła w ciążę będąc jeszcze nastolatką. Często nie było jej w domu przez co większa odpowiedzialność spadała na starszego potomka. Jako dzieci bywali często w pubach - Soph nadal tam chadza. Pochodzą z UK, ale się tam nie urodzili.
Brat w związku z posiadaniem innych ojców niekoniecznie musi być ciemnoskóry.

Poza tym ostatnim nie mam żadnych wymagań co do wieku i płci postaci. Soph równie chętnie gada z śmierdzącym przetrawionym alkoholem kolesiem w średnim wieku, jak i młoda wypachnioną rówieśniczką.
To co napisałam to moje ogólne propozycje, przyjmę też inne relacje, z różnym stopniem pokręcenia, zażyłości ect.
[/i]
Powrót do góry Go down

[...]Dziewiędziesiąt dziewięć, sto! Szukam!!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Apartament na dziewiątym piętrze
» Szukam wiernego sługi lub służącej
» Ród Rogińskich
» Szukamy kogoś do popisania!
» Lamenty