IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Dzieje Yokohamy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
avatar

Zarejestrował/a : 22/10/2012
Liczba postów : 49


PisanieTemat: Dzieje Yokohamy   Wto Paź 23, 2012 5:43 pm

FABUŁA

Akademia Cross. Szkoła założona przez Kaien'a Crossa, mająca na celu nauczanie i próbę współistnienia dwóch ras: ludzi oraz istot, których istnienie uważane jest przez większość za legendę - wampiry. Obie strony miały w pewnym stopniu żyć ze sobą w zgodzie oraz zapomnieć o urazach i nienawiści do siebie. By wampirzym oraz ludzkim uczniom umożliwić pokojową koegzystencję stworzono tabletki krwi, które imitują prawdziwą krew zastępując ją w diecie wampirzej. Zażywać jej powinny tylko wampiry by zaspokoić swój głód nie atakując uczniów z dziennych zajęć, innych pracowników owej Akademii Cross oraz także mieszkańców miasta. Kaien’owi udało się prowadzić tę szkołę w spokoju do czasu pewnych wydarzeń, a mianowicie przebudzenia Rido Kurana, który zrobił tzw. napad na szkołę. Kaien jako łowca i dyrektor placówki wraz z nauczycielem Akademii, który również jest łowcą a także z pomocą wampirów z nocnych zajęć, chronił uczniów z zajęć dziennych, dzięki czemu całe zajście udało się opanować. Rido zginął z rąk Zero, jednego z wampirów, który kiedyś był człowiekiem i został łowcą. Po całych tych wydarzeniach, wampiry opuściły szkołę. W tym też znana przybrana córka Kaien'a Yuuki.
Dyrektor Cross, sprawował władzę w szkolę do czasu przejścia na emeryturę i przekazał szkołę nowemu i młodemu oraz doświadczonemu człowiekowi: Edwardowi Mortisowi, który również był łowcą.

Młody dyrektor, potrafił utrzymać w szkole porządek jaki był za czasów Crossa. Mimo to również i za jego kadencji w Akademii pojawiły się wampiry agresywne, które trudno było uspokoić. Nie był to jeden jak w czasach Crossa, lecz więcej. Możliwe, że wykorzystały zmiany w szkole i pozwalały sobie na częstsze ataki na uczniów dziennych zajęć oraz mieszkańców miasta łamiąc regulamin szkolny. W Akademii z prawie każdym dniem robiło się niebezpieczniej. Młodzież z zajęć dziennych często była atakowana, a nawet przemieniana w wampiry. W końcu zaś sprowadzono większą liczbę łowców do miasta, którzy mieli pomóc w utrzymaniu porządku i usunąć agresywne krwiożercze bestie. Zmian dużych nie było. Obecny dyrektor Mortis postanowił zatem poprzez swoje dzieciństwo i prywatne życie skończyć z tym i ożeniwszy się jedną z uczennic owej Akademii wyjechał do Szkocji, gdzie w swoim rodzinnych mieście założył rodzinę. Jego miejsce w Akademii objął szlachetnie urodzony wampir Lex. Jednak jego obecność w Akademii pogorszyła tylko sytuację co doprowadziło do zamknięcia szkoły. Po paru miesiącach, władze postanowiły zaryzykować ponownie i otworzono na nowo Akademię oraz powołano kolejnego dyrektora kobietę-łowczynię: Takamari Rukę. Odkąd nowa dyrektora pojawiła się w szkole i wprowadziła ścisłe zasady udało się jakoś opanować sytuację na tyle, że wampiry nie stanowiły zbyt dużego jak na razie zagrożenia. Z pomocą łowców, gdzie część zgodziła się współpracować, szkoła ponownie mogła stać się stosunkowo bezpieczną dla uczniów dziennych zajęć.

Od tamtego czasu, minęły trzy lata. Przez ten czas sytuacja w mieście nawet się uspokoiła. W Akademii panował spokój oraz porządek jaki wprowadziła dyrektorka i który podobno był za czasów Crossa i Mortisa. Miasto zaś było dobrze pilnowane poprzez współpracę nowych i przeszkolonych łowców wraz z doświadczonymi na terenach Akademii łowcami. Wiele wampirów wyjechało co też dawało mniej pracy łowcom. Wiele uczniów zaś skończywszy szkołę, pozostało w mieście, reszta natomiast wyjechała dalej się kształcić i zdobywać doświadczenie. Rasa wampirów nadal pozostawała pod ukryciem nie ujawniając swojego istnienia i żyje wciąż wśród ludzi. Jedynie różnicą jest to,  że oni prowadzą nocny tryb życia. Ci zaś, którzy wiedzą o istnieniu wampirów, dostali nakaz przemilczenia i nieujawniania istnienia rasy wampirzej, a niektórym nawet skasowano pamięć o ich istnieniu. Akademia Cross nadal funkcjonuje i przyjmuje młodych uczniów-ludzi oraz wampirów. W porozumieniu z łowcami wprowadzono nowy regulamin i zasady przez dyrektorkę szkoły i jak do tej pory się sprawdzają dzięki czemu temu, Akademia może funkcjonować nadal...


Akademia Cross mogła się cieszyć dobrym uznaniem wśród ludzi i władzy miasta. Lecz nie bardzo wśród wampirów, nie tylko uczęszczających do placówki. Było spokojnie dzięki dobre sprawowanej pracy dyrektorki i mocnego pilnowania regulaminu. Nie spodobało się to kilku wampirom, a mianowicie dwóm wampirzycom, które wspólnie pewnego wieczoru podpaliły Akademik Dzienny. Dzięki szybkiej reakcji nauczyciela i dyrektorki, udało się uratować uczniów, lecz budynek niestety został zniszczony. Takamori Ruka nie chciała tej sprawy tak zostawić i zarządzała poszukania sprawczyń, które dnia następnego zdemolowały bibliotekę szkolną. Obie zostały złapane a jedna sama przyznała się do popełnionego czynu. Dzięki pomocy kuzyna jednej z nich ich sprawa została na jakiś czas uciszona, lecz łowcy nie zamierzali tego tak zostawić, co także parę swoich groszy dorzucali.
Od tamtego wydarzenia było na jakiś czas spokojnie, aż nie doszło do jednej tragedii - zabicia dyrektorki przez jedną ze sprawczyń, wcześniej podpalonego Akademika. Nikt nie wiedział o jej zniknięciu a co dopiero o śmierci. Informacja ta później ujrzała światło dzienne. Władza zaczęła szukać kogoś na jej miejsce, nie wiedząc, że miejsce dyrektora zajął założyciel organizacji "Grish", która została po dłuższym czasie rozwiązana, co przyczyną było pojawienie się kolejnej organizacji przestępczej "Syndykat Asmodey".
Kolejnym wydarzeniem było ponownie zniszczenie Akademika Dziennego oraz drobne wyburzenie Nocnego. Przyczyną było uwolnienie zamkniętych pod Akademią wampirów poziomu E w celu zniszczenia Akademii. Władze szybko zareagowały i odbudowały oba akademiki z pomocą zastępcy zmarłej dyrektorki. W raz z pojawieniem się słońca, poziomy E zniknęły z pola widzenia ukrywając się w ciemnych miejscach miasta i okolic. Doniesienia o śmierci ludzi codziennie docierają do władzy oraz służb porządkowych a także do siedziby łowców...

Miejsce zmarłej Dyrektorki Akademii Cross - Takamori Ruki, zajęła wybrana Reiter Omitsu. Wcześniej zaś, posadę dyrektora przywłaszczyły sobie dwa wampiry: Kuroiaishita Testament oraz jego żona Shiroyama Nadira. Długo zaś nie nacieszyli się pełnionymi funkcjami, dzięki sfałszowanym dokumentom. Sprawa szybko została ogłoszona w mieście, gdzie wprowadzono wybory na nowego dyrektora. Oba wampiry były ścigane przez łowców i władze listami gończymi. A tylko jednego z poszukiwanych udało się złapać: wampira oszusta Testamenta. Jego żonę zaś uniewinniono. Przez owy zbieg wydarzeń, uczniowie niechętnie zaczynają uczęszczać do owej placówki. Jeśli tak dalej pójdzie, Akademia może zostać zamknięta...

Sprawę w swoje ręce wziął Kaien Cross, powracając na stanowisko Dyrektora Akademii. Zatrudnił nowych nauczycieli oraz przyjął nowych prefektów. Problemu to jednak nie rozwiązało. Akademia po przejściach nie cieszy się już sporym zainteresowaniem. Coraz mniej młodych uczniów obu ras się zapisuje. Rodzice ludzkich istot najwyraźniej nie zamierzają ryzykować ich bezpieczeństwa. Akademia to jednak mniejszy problem. Większy zaczął pojawiać się w mieście, gdzie to rządy burmistrza objął Samuru Kuroiaishita. Pod tym nazwiskiem znany był wszystkim jego ojciec Testament.
Młody Kuroiaishita wprowadził ostre zasady ogłaszając się dyktatorem, wprowadzając swoje siły bezpieczeństwa, wymuszając spokój w mieście. Nie zapewniając go jednak ludziom. Dzięki działaniom dowódcy Oświaty Łowieckiej - Marcusa Namikaze, Samuru szantażowany zabiciem rodzica, zmuszony został poddać się do dymisji. Stanowisko burmistrza objął wtedy człowiek z organizacji łowieckiej - Jiro Kamachi.

Po upływie kilku miesięcy, Kamachi zniknął bez wieści. Wzbudziło to niepokój w mieście i w Oświacie, kiedy Samuru Kuroiaishita niespodziewanie ogłosił się ponownie burmistrzem. Do tego czasu nikt nie wie, co się z nim stało. Co więcej, Kuroiaishita zaczął zemstę na Oświacie Łowieckiej podporządkowując ją sobie pod swoją władzę, ograniczając ich prawa i przywileje. Namikaze Marcus nie zamierza się poddać i zrobi wszystko, by ponownie usunąć Kuroiaishitę z władzy.

Mijały kolejne miesiące. Obecny burmistrz Kuroiashita dopiął wreszcie swego i zdołała zamknąć Oświatę Łowiecką pod pretekstem łamania Praw człowieka i innymi brudnymi interesami, działającymi na niekorzyść miasta. Stali się także rzekomymi terrorystami, więc  każde przestępstwo wymierzone na miasto oraz jego mieszkańców, było przypisane im. Lecz nikt nie miał pojęcia, że za większością stał sam burmistrz, łaknący większego pogłębienia w złą sławę Oświaty, a przede wszystkim dowódcy Namikaze i jego podwładnych. Łowcy zmuszeni do działania incognito nie mieli zbytnio jak się bronić i nawet ujawnienie światu prawdziwej krwiożerczej natury Kuroiashita nie pomogło. Nikt nie uwierzył. Wówczas także doszło do nagłego alarmu - na miasto spadła zaraza! Ucierpieli mieszkańcy, a najbardziej wampiry, mimo iż twórcą wirusa był... wampir Hiro. Czyżby przypadkiem doszło do wynalezienia broni na wampirzą rasę? Obawa przed ujawnieniem wirusa światu stała się tak bardzo poważna, że władze miasta i nieprzypadkowi naukowcy pod nadzorem burmistrza, nagle wynalazła szczepionkę, leczącą ludzi i kryzys o epidemii nagle rozpłynął się w powietrzu. Jednak wampiry nie wiedziały, że i łowcy znaleźli sposób na zabicie wirusa. A skoro znaleźli odwodnienie działanie, więc mogą też i wirus odtworzyć.
Miasto wciąż cierpi. Cierpi przez ciągły konflikt Kuroiashita a Namikaze, jak na przykład Wysadzenie szpitala. Ucierpieli na tym łowcy Gerard i Zack Trizgane oraz James Arkwright, oskarżeni o zamach na niewinnych, z czego i Gerard wplątał się w poważny konflikt z Samuru. Choć i tak kolejna zemsta Kuroiashita osiągnęła sukces. Niestety nie na długo zabawiał się kosztem ludzi. Wreszcie doszło do spotkania Rady Wampirów, która ustaliła nowego przewodniczącego wspomnianego wcześniej Hiro Sanguinso. Doszli także do zgody na spotkanie z dowódcą, burmistrzem oraz dyrektorem Akademii w celu ustalenia pokoju oraz stworzenia sojuszu między dwoma wrogami. Owszem, doszło do tego. Namikaze i Kuroiashita pod okiem Hiro oraz Kaiena Crossa podpisali pakt o wspólną pomoc. Lecz jak ona zacznie wyglądać w praktyce, skoro na ulicę wyszli Szarzy? Samuru coś znowu kombinuje? A może tym razem Oświata zdoła powalić zakłamanego tyrana i uwolnić miasto z jego szpon? Cisza jaka niby zaistniała, może zwiastować naprawdę potężną burzę.

Burza nastała.
Dowódca Oświaty Łowieckiej Marcus Namikaze musiał się zrzec swoich praw do stanowiska, oddając go w ręce swoich zastępców. Niestety Samuru Kuroiashita nie wykazał się z umowy, jaka została zawarta i nadal piastował swoje stanowisko. Nie dostosował się do ustalenia Rady oraz Głów Miasta do oddania stanowiska. Oszukał i ponownie wprowadził strach wśród mieszkańców, oczerniając Oświatę Łowiecką. Przez to Organizacja musiała pozostać w cieniu, nie mogąc pomagać ludziom otwarcie. Nadal miasto widziało w nich przestępców i to za sprawą samego burmistrza, który ogłosił ich Wrogami Publicznymi.
Nastały ciężkie czasy dla miasta w którym to szlachetny wampir prowadził swoje gierki: od badań na dzieciach z sierocińca po wpuszczenie zarazy na miasto. Ludzie zaczęli się na nowo bać, wiedząc, że nie mogąc teraz nic zdziałać. Szara Policja ponownie ujrzał światło dzienne i okrutnie traktowali tych, którzy jednak postanowili się postawić.
Jednakże Organizacja Łowiecka na nowo postawiła swoje nogi za sprawą nowego dowódcy Grigorija Petrowicza. Mężczyzna zbudował na nowo potęgę, walcząc z burmistrzem oraz jego podwładnymi. Małymi kroczkami odbudowywał reputację Łowców, dzięki walce z zarazą oraz wampirami napadającymi ludzi. Ujawniła się także Inkwizycja, lecz niestety nie przetrwała ona zbyt długo po incydencie z napaścią na Akademie w trakcie trwania apelu oraz porwaniu Kaiena Crossa przez Samuru. Nie udało się wyrwać ze szponów wampira dyrektora placówki obecnej oświacie a zła akcja Garrucha wzbudziła w Samuru gniew przez co ten przemienił Kaiena w wampira.
Obecna Oświata nie zdołała odbić pojmanego dyrektora i legenda wśród łowców przepadła bez wieści...
Czas mijał nieubłaganie, a szaleństwo młodego burmistrza rosło z każdym dniem. Na światło zewnętrzne ponownie zawitała zaraza, a za nią Toksyczna Czerwona Mgła trująca ludzi oraz wampiry. Kuroiashita wymyślił plan pojmania wszystkich zatrutych, sprowokowania do działań Oświaty Łowieckiej oraz pokazaniu innym jak bardzo nie należy zaniedbywać go jako wroga. Jednak dzięki działaniom Oświaty, zdołali zniweczyć plan Młodego burmistrza który to jednak zmierzał krokami do upadku... Ale nie za sprawą obecnego dowódcy, a dawnego - Marcusa Namikaze.
Tyran Samuru Kuroiashita za jego sprawą oraz narkotyku uzależniającego Czarnego Raka, oddał stanowisko oraz uwolnił przemienionego Kaiena. Wówczas sam dawny burmistrz nagle znikł bez wieści, lecz nim przepadł, szlachetny w zemście zniszczył Ratusz, mordując w ten sposób kilkanaście niewinnych istnień. Szara Policja nim rozpłynęła się po świecie, wyburzyła Więzienie, pozostawiając jedynie przerażającą i odpychającą ruinę.
Minął Rok od wszystkich wydarzeń. Pokój na nowo nastał, atoli kryje się nadal za nim Mrok czyhający na dobrą okazję pokazania kłów i na nowo wbicia się w rytm życia codziennego.  Jednakże czas pokaże!


Nowy Rozdział pora zacząć!
Powrót do góry Go down
 
Dzieje Yokohamy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zielony potwór zazdrości czyli co się dzieje kiedy rozmawiasz z Blackiem
» "Dzieje Magii" Bathildy Bagshot [do edycji]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Vampire Knight :: Informacje :: Regulamin i zasady gry-
Skocz do: