IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share

SEKS

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Lucy

Lucy

http://vampireknight.forumpl.net/t3271-i-can-be-the-bitch-i-can-play-the-whore#70463 http://vampireknight.forumpl.net/t3322-wee-woo#71568
Zarejestrował/a : 05/03/2017
Liczba postów : 16

SEKS Empty
PisanieTemat: SEKS   SEKS EmptyPon Lip 09, 2018 12:39 pm

No, skoro przykułam waszą uwagę (XDDD) TO POSZUKUJĘ CZŁONKÓW RODZINKI.
Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj stworzę w komplecie swój ród. Co za tym idzie: Zwyczajne fabularne Mere i Lucille nie mogą pozostawać same. Tak więc z rodzinki Husslecrew mam nadzieje, że pojawi się plaga kuzynów/braci tych dziewuch. Przede wszystkim poszukuję ogarniętych użytkowników skorych do prowadzenia ciekawych wątków. Bardzo proszem.

Lista braciszków:

x Remigius Nikolay Husslecrew - Najstarszy brat, urodzony w 1517 rok w Moskwie. Zamordowany przez Caluma. (a skoro zabity, to on odpada, jest tu tylko dla informacji, tak ♥ )
x Maximilian Aleksander Husslecrew - Młodszy od Remigiusa o 30 lat, urodzony w 1547 roku również w Moskwie.
x Isaac Theodor Husslecrew, Desmond Lysander Husslecrew- Urodzeni w 1658 roku w Toskanii. Bliźniacy.
x Calum Opniuchus Husslecrew- Urodzony w Paryżu, w 1750 roku. Oskarżony o gwałty, bratobójstwo i liczną ilość morderstw. Skazany na śmierć przez ród Husslecrew które ma mieć miejsce w 2020 roku. Aktualnie żyje w lochach w Moskwie - pilnie strzeżony.
x Devian Gabriel Husslecrew- Urodzony w Brisbane w 1818 roku.

Jestem pewna, że się dogadamy, o przesyłanie zgłoszeń (COO, TO NIE MUSZĘ TYLKO KONTA ROBIĆ? :C) proszę na pw do Mere lub na gadu: 60572199
W zgłoszeniach między innymi powinno się znaleźć:
a) na którego brata aplikujesz,
b) dlaczego jesteś idealnym kandydatem do tej roli,
c) jakie konkretnie masz na niego plany!

Resztę członków można robić bez zgłoszenia ale z ówczesnym ustaleniem co i jak @@
Sie dogadamy, jestem pewna, eluwa o7

Głos ll #84615E
SEKS B9mzhlM
Powrót do góry Go down

SEKS
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1