Powiązania postaci

Strona 1 z 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Powiązania postaci Empty Powiązania postaci

Pisanie by Admin Wto Paź 23, 2012 6:08 pm

Temat przeznaczony do poszukiwania rodziny bądź krewnych naszych postaci na forum.


Powiązania postaci Kartakrwi
Tabela krwi, dla osób powiększających rodziny wampirze, bądź starające się o potomstwo.


Jako iż niektórzy na forum planują zakładanie rodzin prosząc/pytając innych graczy, czy zagraliby ich dziecko, bywa czasem problem po pewnym czasie z ustaleniem wieku narodzonej istoty. A żeby uniknąć też zbyt szybkiego dorastania oraz tego, że nikt zapewne wiecznie niemowlakiem nie chce grać, administracja ustaliła okres dorastania na forum:
  • Niemowlę (0-2/3) lata): 3/4 tygodnie (czas na nacieszeniem się rodziców, bez ingerencji użytkownika prowadzącego później postać).
  • Od 3-5: 2-3 tygodnie.
  • Dziecko (6-14): 5-6 tygodni.
  • Nastolatek (od 15-16 do 18-20 lat): od tego okresu osoba kieruje postacią nastolatka do momentu aż zadecyduje iż jego postać osiągnie wiek dorosłego (co najmniej dwa miesiące).
  • Dorosły (od 21 do XX lat): Po upływie miesiąca lub dwóch, jeśli osoba ma dość grania nastolatkiem, może przejść w wiek dorosłego.

Dodatkowa informacja: Gracz, odgrywający rolę dziecka dorastającego na fabule, dopisuje sobie do profilu jego wiek. Prosi się również jego rodziców i rodzeństwa (fabularnego oczywiście) także o uzupełnianie wieku o te kilka lat jakie przybyło ich młodemu dziecku czy bratu/siostrze. Żeby nie było przypadku, gdzie dziecko ma już 16 lat a matka pozostała w wieku np. 24. U wampirów to wiadomo, że z przybyciem wieku nie starzeją się. Inna sytuacja niestety jest w przypadku ludzi. Proszę się więc tego trzymać.

Fabularnie ciąża wampirzyc trwa 2-3 miesiące realne. Kobiet ludzkich 3-4 miesiące realne. Okres ten jest również do uzgodnienia z administracją.
Przyspieszanie porodu fabularnego jest tylko w przypadku:
- Wypadku ciężarnej, będącej w ostatniej fazie ciąży (większe szanse na przeżycie dziecka).
- Na kilka dni lub tydzień przed planowanym porodem (powodów wczesnych skurczy).
Admin

Admin
Administrator
Administrator

Krew : Szlachetna


Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Aimi Czw Paź 25, 2012 6:39 pm

Ah więc tak! Amelie poszukuje kilku osób, które chciałyby urozmaicić jej fabułę. Poszukuję:

~ Sługi/Służki, a najlepiej obydwu. Rasa i ranga obojętna, jednak osoba ta musiałaby się liczyć z tym, że Aimi nie zawsze potrafi być miłą i kochaną pańcią. Jest osobą wybuchową o zmiennym charakterze. Zachowuje się arogancko, czasami dziecinnie.

~ Rodziny, bo czyż nie każdy takiej potrzebuje? Zapraszam się do zapoznania z realiami rodu Hiou w Rodzinach fabularnych. Oczywiście inni też będą mile widziani. Kuzyni, dalsza rodzina, a także ojciec (krew Szlachetna).

~ Może jakiś mały romans? Może być to nawet związek na stałe, niekoniecznie wynikający z miłości, choć oczywiście może, również liczą się jakieś powiązania polityczne i te pe. nieaktualne

~ Wrogowie i przyjaciele.

Wszystko jak najbardziej AKTUALNE zapraszam na PW


Ostatnio zmieniony przez Aimi dnia Sob Paź 27, 2012 3:21 pm, w całości zmieniany 2 razy
Aimi

Aimi

Krew : Szlachetna
Znaki szczególne : Zawsze czerwone oczy, herb rodu wytatuowany na prawym ramieniu.
Zawód : Modelka, celebrytka
Zajęcia : Brak
Moce : Władza nad lodem, telekineza, manipulacja, magiczna krew.


https://vampireknight.forumpl.net/t590-amelie#790 https://vampireknight.forumpl.net/t793-aimi

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Paź 25, 2012 10:45 pm

No więc tak: jestem otwarty na wszelkie propozycja poza jedną, a mianowicie byciem sługą. Każde inne pomysły na jakiekolwiek powiązanie postaci mi pasują. Ogólnie rzecz biorąc, chodzi o to aby urozmaicić sobie nieco grę prawda? Czy będzie to wróg, czy przyjaciel a może nawet kolega z pracy, narzeczona bądź kochanka, naprawdę jest mi to obojętne pod warunkiem że ma się dobry pomysł na powiązanie w jakiś sposób postaci. Jeżeli ktoś będzie potrzebował urozmaicenia fabuły to zapraszam na PW.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pią Paź 26, 2012 11:57 am

Poszukuję Sługi najlepiej posłusznej. Może być zła, bądź dobra, byle tylko dobrze pisała. Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę i urozmaicenie gry.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pią Paź 26, 2012 9:48 pm

Szukam dla Shireen kogokolwiek: przyjaciół, znajomych, wrogów itp. Fajnie, gdyby ktoś zgłosił się chociażby z zarysem fabuły jak doszło do spotkania i dlaczego taka relacja a jeśli nie, to zawsze można coś razem wymyślić. Rozpatruję wszystkie propozycje, nie licząc zostania panem dziewczyny. O tym nawet nie ma mowy, przynajmniej na razie. Tak więc zapraszam na pw.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Isao Sob Paź 27, 2012 3:26 pm

A ja nieco z innej beczki...


Poszukujemy gitarzysty i perkusisty!

Tak jest, chcemy reaktywować niegdyś istniejący na VK zespół, lecz pod inną nazwą. Poszukujemy więc brakujących nam członków - gitarzysty i perkusisty. Wymagania? Musi to być mężczyzna, najlepiej wampir krwi B lub niższej, lecz człowiek też może być. Osoba niezbyt konfliktowa bo chcemy żeby w zespole było wesoło i układało się. Wymagamy ładnych, chociaż w miarę rozbudowanych postów i częstej obecności na forum (żeby nie czekać na odpis tygodniami). Zastrzegam sobie także prawo do odrzucenia propozycji bez wyjaśnienia przyczyny! Gwarantowana świetna zabawa, wesołe próby, prawdziwe występy a także (co najbardziej ciekawe)- zmagania z nagle pojawiającymi się fanami i paparazzi.

Historia?
LM.C rozpadło się jakieś siedem lat wcześniej. Teraz jednak basista i wokalista chcą znów stworzyć zespół. Poszukiwali więc nowych członków zespołu aby na nowo podbić scenę muzyczną i stać się popularnymi muzykami. Jak znajdziemy członków zespołu, zaczniemy od momentu kiedy cała paczka grała już ze sobą jakiś czas i zdążyła się zakumplować.

Zgłoszenia na PW!
Isao

Isao
Nauczyciel
Nauczyciel

Krew : Czysta (B)
Zawód : Były wokalista znanego niegdyś w całej Japonii zespołu. Obecnie nauczyciel angielskiego w Akademii Cross
Zajęcia : Brak
Moce : KP


https://vampireknight.forumpl.net/t321-isao-takei#363

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Nie Paź 28, 2012 7:09 pm

Przygarnij Rośka.
Krótko, zwięźle i na temat. Rosiek poszukuje kochanka! O! Ale jest jeden haczyk. Obowiązkowo musi być to wampir, gdyż ludzie jedynie wliczają się do jej dosyć bogatego menu. Może to być npc! Stalowe nerwy mile widziane~~
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pon Paź 29, 2012 9:25 pm

Przydałby mi się ktoś na rozpoczęcie fabuły, więc zaczynam kolejne poszukiwania! ;3
Tym razem szukam kogokolwiek, prócz rodziny i może wrogów, bo tych, mam nadzieję, Eli nie zdążyła sobie jeszcze narobić. Kto zatem wchodzi w grę?
  • Przyjaciele, znajomi, bratnie dusze albo po prostu istoty chętne, by od czasu do czasu wyskoczyć na tą samą imprezę,
  • słudzy, służki, przy czym nie chodzi tylko o zwyczajną relację typu przynieś, podaj, pozamiataj; lubię kiedy czasem relacje mojej postaci są nieco bardziej skomplikowane, więc można by razem wymyślić coś ciekawego,
  • dawne miłości, romanse, związki - ot, wszystko co wiąże się ze sprawami sercowymi,
  • ktokolwiek inny; gdyby komuś wpadł do głowy ciekawy pomysł, lub chciał urozmaicić grę swojej postaci, ale nie wiedział jak - pisać! Razem się coś wykreuje. ;3


Jeśli chodzi o wymagania, to tylko proszę o posty dłuższe, niż kilka linijek, nie muszą być wypracowania, ważne, żeby wnosiły coś do fabuły i aby było na co odpisywać.

Kontakt przez PeWu. <3
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Chizuru Pon Paź 29, 2012 11:32 pm

Ja szukam przyjaciół dla Chizu, bo ona taka biedna jest i żadnego jeszcze nie ma
Wymagania? Tylko tyle, że musi być człowiekiem a czy to będzie łowca czy zwykły człowiek albo kobieta czy mężczyzna, to jest mi całkowicie obojętne.

Dalej. Kogoś do romansu, który z biegiem fabuły przekształciłby się w związek na stałe. Oczywiście z miłości, bo Chizu jest tylko zwykłym człowiekiem, więc nie dla niej związki polityczne czy niechciane małżeństwa. Wymagania: oczywiście mężczyzna, człowiek. Może być w tym samym wieku lub starszy, byle nie młodszy i oczywiście musi wiedzieć o istnieniu wampirów.



W obu przypadkach mogą to być postacie już utworzone, npc albo jeśli komuś się chce stworzyć kogoś nowego, też się nie obrażę :p Właściwie jest mi to całkiem obojętne.

Zapraszam na pw
Chizuru

Chizuru

Krew : Ludzka A
Pan/i | Sługa : Nołp
Magia : Aura heal- poziom podstawowy


https://vampireknight.forumpl.net/t167-chizuru-namikaze#189 https://vampireknight.forumpl.net/t170-chizuru#193

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Lis 01, 2012 9:42 pm

Także tak, Sophie szuka wszystkich i wszystkiego. Ooo tak, poczynając od stolików na kawę, podnóżków kończąc na jakiś zwykłych znajomościach tudzież przyjaźniach i innych takich, ba! Nie pogardzę nawet cichym wielbicielem, prześladowcą albo zwykłymi wrogami. Ot, jako że naprawdę mi się nudzi przygarnę każdy pomysł. Nawet ten najbardziej irracjonalny! Służących również z miłą chęcią zaadoptuje, chociaż potencjalni chętni muszą nastawić się na dość dziwaczne zachowanie wampirzycy względem ich osóbek. Wymagań specjalnych nie mam, byleby posty były przejrzyste i zawierały co najmniej po pięć linijek.


Nono, ale dość zbędnej gadaniny. Wszelkie zgłoszenia proszę słać na PW. <3
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Hachiko Pią Lis 09, 2012 8:43 am

Nawet i Krwawej Damie ostatnio zaczęło się bardzo nudzić! Przyjmę pod swoje skrzydełka każdego, jakiegoś sługę czy służkę, znajomego czy tam nawet przyjaciół, choć bardziej widzi mi się jakiś przeciwnik, z którym można by konkurować dosłownie o wszystko! Nawet o to, które z nas ma lepszy dywan. Propozycje wszelakie od Was także przyjmę, jeśli mi się oczywiście spodobają (xdd). Na pewno gwarantuje niezły ubaw z Rudą (cóż za skromność, wiem, wiem). Wymagania? Noooo są, nie powiem, że nie. Przede wszystkim, to żeby posty nie były zbyt krótkie i nie przeszkadzało komuś, że ja czasami walnę jakiś esej przyrodniczy xd

Zgłoszenia na pw, obiecuję nie gryź! <33
Hachiko

Hachiko

Krew : Czysta (B)
Znaki szczególne : Rozdwojenie jaźni. Mała blizna na lewym policzku. Brązowa plamka na łopatkach.
Zawód : Sadystka.
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : Sługa: Shogo, Karasu Ruka.
Moce : Mocne.


https://vampireknight.forumpl.net/t171-krwawa-dama https://vampireknight.forumpl.net/t588-leadris#788

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pią Lis 09, 2012 5:23 pm

    Ekhem, większość tutaj nowych graczy, więc nikt mnie pod tym kontem nie zna, ale mam propozycję! Jako, że Agnes swego czasu urodziła na fabule dwójkę dzieci - tak, oby dwa krwi Czystej B - i jedna z osób, która nim prowadziła nie wchodzi na forum, ani się nie odzywa.. Poszukuję kogoś kto by poprowadził jej córeczką o imieniu Lacie! Wszelkie informacje, jak to było z tą dziewczynką, o jej rodzinie podesłałabym na pw.
    Co zrobić, abyś akurat ty poprowadził tą postacią?
    - Napisać, jakie masz pomysły na postać
    - Dlaczego akurat pomyślałeś, aby zgłosić się w tej sprawie.
    - Pisać długie, ciekawe posty, o. xd
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Wto Lis 13, 2012 6:05 pm

Szukam! @@

Kto się przyda?
  • Przyjaciele, znajomi, czy to z dawnych lat, czy całkiem nowi. Rasa właściwie nie gra roli. Ludzie, którzy będą stali u boku Mad bez względu na wszystko, albo zwyczajne, przygodnie poznane osoby, z którymi od czasu do czasu można się niezobowiązująco spotkać. Coś na ubarwienie fabuły, wiadomo.
  • Zalotnik, o tak. I to w dodatku ludzki! Czyli ktoś zauroczony Madeline, kto może starałby się jej wybić z głowy wiązanie się z krwiopijcami, który roztaczał by przed nią kuszące wizje wspólnego życia, możliwości posiadania rodziny (co w przypadku związku z wampirem byłoby niemożliwe), który w przeciwieństwie do jej wampirzych przyjaciół zostałby całkowicie zaakceptowany przez rodzinę dziewczyny, etc. Ewentualnie zamiast kogoś zakochanego w Mad/zauroczonego nią, mógłby tu także być jakiś bliski przyjaciel. Płeć: facet. Rasa: człowiek.
  • Może jakiś wróg, lub też po prostu wampir, który raz na jakiś czas nieco poturbowałby Mad z tego, czy owego powodu. Nie zależy mi na walkach fabularnych, Madeline raczej unika podobnych konfliktów, ale żeby nie była zawsze taka zdrowa i bezpieczna - mogłabym podsunąć ją jakiemuś wygłodniałemu krwiopijcy. W sumie przydałby się jej ktoś, kto uświadomi dziewczynie, że wampiry nie są zwykle tak miłe i dobre, jak ona stara się wierzyć i że nie należy ufać każdemu bez wyjątku.
  • I właściwie, kimkolwiek innym też nie pogardzę. Byleby się ciekawie pisało, o.

Kontakt na PW. <3
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Yuki Nie Lis 18, 2012 8:53 pm

UWAGA!
A więc Yuki poszukuje sługi! Albo kogokolwiek, kto będzie w stanie nieco umilić jej życie. Zapewni tej osobie dach nad głową i wyżywienie! A także w miarę sporą swobodę. Właściwie jakieś szczególnych życzeń nie mam, po prostu chce nieco urozmaicić fabułę, więc wszelkie propozycje będą niezwykle mile widziane. ^^
Chętnych zapraszam na PW, bądź GG
Yuki

Yuki

Krew : Szlachetna
Zawód : Lekarz
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : Sługa Vergil
Moce : Władza nad wodą, telepatia, telekineza, leczenie


https://vampireknight.forumpl.net/t164-yuki https://vampireknight.forumpl.net/t214-yuki

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pon Lis 19, 2012 10:33 pm

Witam,
Ja poszukuję kogoś, kto jakoś urozmaicił by życie Minako, gdyż jej dotychczasowe kontakty jakoś zniknęły. Potrzebuje koleżanek, kolegów, przyjaciół, jakiegoś mężczyzny wrogami też nie pogardzę. Szukam kogoś kto chciałby po przebywać z Minako.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Lis 22, 2012 7:22 am

Rozglądam się za kimś, kto zauważy w Evie swoją drugą połówkę i urozmaici jej życie. Rasa nie gra roli, a wiek może być również dowolny... No, byleby tylko nie przekraczał 30 lat. Mile widziane pomysły na wspólną fabułę.
Kontakt: PW i Chat.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Hachiko Czw Lis 22, 2012 12:50 pm

Muahaha! Hachiko poszukuje sługi, albo jakiegoś człowieka dla zabawy, z którego można by było pojeść. Oczywiście gwarantuje dobrą zabawę, a także to, że nie zostanie zabity czy też nie zostaną jakieś trwałe uszkodzenia, to oczywiste. W grę wchodzą porwania i inne ciekawe zabawy. Bo jak idzie zauważyć, niektórzy boją się takich "akcji", ale przecież fajnie jest się pobawić własną postacią, o! Więc zapraszam chętnych na pw, a może coś się razem wymyśli <3
Hachiko

Hachiko

Krew : Czysta (B)
Znaki szczególne : Rozdwojenie jaźni. Mała blizna na lewym policzku. Brązowa plamka na łopatkach.
Zawód : Sadystka.
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : Sługa: Shogo, Karasu Ruka.
Moce : Mocne.


https://vampireknight.forumpl.net/t171-krwawa-dama https://vampireknight.forumpl.net/t588-leadris#788

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sob Lis 24, 2012 4:15 pm

Poszukuję fabularnego brata.
Dwa (lub trzy) warunki: starszy i z zawodu prawnik + bogaty lub średniozamożny.
Jeśli będzie wampirem, to fabularnie można to wyjaśnić w sposób, że był przyrodnim bratem i tyle. Żadna filozofia. Brat musiałby być dla niej troskliwy i to raczej tyle, ogólnie zerwał trochę kontakty z rodziną i się przeprowadził bardzo daleko pochłonięty prawnymi sprawami, więc nie musi, acz może, spotykać się z Sami często.
Oczywiście Samantha nie wie o istnieniu wampirów i na razie niech tak pozostanie.

Ogłoszenie to pewnie będzie leżało długo bez odzewu, ale jakby co to PW.


AKTUALNE.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Go?? Wto Lis 27, 2012 10:02 pm

Szukam byle kogo: Wróg, przyjaciel, kuzyn, sługa, służka, pan, pani. (prócz kochanki - choć w to wątpię aby był ktoś chętny). Miło by było, jakby ktoś pojawiał się częściej na forum niż tylko raz czy dwa razy na tydzień, najlepiej w porach wieczorowych. Co do postów? Treściwie i odpowiadające wymaganiom Regulaminu.
Pisać na PW.

AKTUALNE
avatar

Go??
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sro Lis 28, 2012 3:56 pm

Szukam... kochanka, przyjaciela, wroga, dobrą znajomą, no kogokolwiek! Jako, że fabuła mojej Agni stoi to wszelkie propozycje są mile widziane! Jak ktoś chciałby coś, a nie ma pomysłu, proszę pisać - razem na pewno na coś wpadniemy c;
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Elliot Pią Gru 07, 2012 2:26 pm

P o s z u k u j ę !
~ Przyjaciela bądź przyjaciółki, którzy znają się z Elliotem pod względem takim, że idą razem do pubu czy na imprezę do klubu oraz robić inne męskie rzeczy np. walki zapaśnicze, o! No i takie tam czasem zwierzanie z problemów~ Wymagania? W miarę długie posty - chodź nie za długie! - rasa: wampir od krwi C wzwyż, o.
~ Fanka, adoratorka itp - ta, wiem kto by chciał tego cwaniaczka, nie mniej jednak.. nie pogardzę, a i podziękuję za adoratorkę, która chciałaby poderwać Elliota. Nie chodzi mi o związek, a same próby zwrócenia jego uwagi na siebie, irytowanie go swoją obecnością i w ogóle, o. Wymagania - Rasa obojętna, byle ciekawe posty i w miarę rozbudowane c;
~ W r ó g! - nie chodzi mi o kogoś z kim Elliot miałby się lać, zabijać i w ogóle maltretować.. raczej chodzi mi o osobę z którą często by się kłócił, dogryzaliby sobie, wyzywali i takie tam.. czubienie, o! Nie powiem, że w przyszłości może przerodziłoby się to w koleżeństwo! Wymagania, jak wyżej. Płeć obojętna dodam~!
- Służka - podaj, przynieś, pozamiataj i takie tam. Rasa ludzka, płeć damska, posty obojętne w sumie. Byle nie trzy zdania na krzyż, ekhem.
~ Wszelkie inne pomysły na PW, może razem coś wymyślimy c;

Czekam na zgłoszenia i zachęcam do współpracy! >D
Elliot

Elliot

Krew : Szlachetna
Znaki szczególne : Na obu rękach ma "rękawy" tj. tatuaże od ramion do nadgarstek.
Zawód : Bokser.
Zajęcia : Nocne
Pan/i | Sługa : Caterina, Elise [NPC]
Moce : KP.


https://vampireknight.forumpl.net/t278-elliot-kuroiaishita#313

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Gru 13, 2012 7:03 am

P O S Z U K I W A N I

~ K O C H A N K I
A więc tak przyda się znaleźć osobę, która by chciała odgrywać kochankę naszej Inki. Nie nalegam na to, że ma by to coś więcej od razu bo wiadomo, że takie coś powinno wyjść w trakcie pisania, a nie z góry ustalane. Co jeszcze? A no tak, nie musi być to oczywiście Homoseksualna kobietka, nie pogardzę osóbką o orientacji Biseksualnej. Tyle dobre, teraz wymagania... Cóż nie wnikam w to jakiej to rasy ona będzie, wampiry czy człowiek jest mi to obojętne. Następnie jakość postów, jak by to ująć.. Niech będą ogarnięte i trochę dłuższe niż minimum.
Co do reszty to osoba która będzie znosić to, że wolno czasami będę odpisywać. No to już wszystko odnośnie tego

~ K U Z Y N K I
Dokładnie rzecz ujmując poszukuję również osoby, która by stworzyła konto "Victorii", czyli jej kuzynki. Nie ma co się rozpisywać na temat wyglądu. czy charakteru bo to już idzie do uzgodnienia, lub pozostawienia wolnej woli dla chętnej osóbki, która by tą postacią zagrała. Teraz trochę o wymaganiach... Jako, że Inka dawno jej nie widziała pozostawiam dwa pola wyboru albo Łowczyni albo Wampir (D), tak czy inaczej reszta jak wyżej.

~ P R Z E Ś L A D O W C Y
Tak dobrze słyszycie, prześladowcy. Na czym by miało to polegać? A no na tym, że pewny facet dostał bzika na jej punkcie, lub jest nią w swój sposób "zafascynowany" i chce ją na wszelki sposób mieć tylko dla siebie. Co może robić? Dosłownie wszystko, bez ograniczeń, pozostawiam wolną wolę dla chętnej osóbki. Wymagania, cóż koniecznie musi być to człek i najlepiej jeśli byłby to wampir, bo no bądźmy szczerzy, człowieka to ona raczej by się nie bała.

Co oferuję za to? Dla osób, które się zgłoszą jedynie urozmaicenie fabuły i ciekawą zabawę. Kontakt przez PW poproszę.


A K T U A L N E
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Nie Gru 16, 2012 1:12 pm

Witam,
Poszukuję kogoś kto chciałby jakoś wpłynąć na wampirzycę i przewrócił jej dotychczasowy świat do góry nogami. Żeby rozkochał ją w sobie, żeby zaczął ją prześladować i dręczyć, imprezował z nią na całego i starał się ją uwieść lub sprowadzić na złą drogę. Kogoś kto chciałby jakoś pomóc mi ożywić relacje Minako. Kogoś kto chciałby wyrwać ją z tej otchłani bezczynności.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Estelle Nie Gru 16, 2012 9:59 pm

Poszukuję kogokolwiek!
>Chętnie przyjmę kogoś na miejsce najlepszego przyjaciela - tak, chodzi mi o faceta, a nie kobietę, ot co. Nie ważne jaka rasa, Estelle nie wie o wampirach, więc akceptuje każdego, o! Nawet jak się dowie, że to krwiopijca to większej różnicy by jej to nie zrobiło.
>Prześladowcę - kogoś, kto koniecznie chciałby napawać Estelle strachem, pojawiać się, gdyby najmniej się tego spodziewała, straszyć i w ogóle.
>Starej znajomej, którą poznała w sierocińcu.

Wymagania? Dłuższe, sensowne posty c;
Estelle

Estelle

Krew : Ludzka 0
Znaki szczególne : Bliza na nadgarstku [od ugryzienia], naturalne różowe włosy~
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : Brak.


https://vampireknight.forumpl.net/t838-estelle-namikaze

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sro Gru 26, 2012 8:45 pm

Poszukuję ~


Szukam osoby, która pomogłaby mi wystartować na fabule, założyła ze mną jakąś relację. Nie interesuje mnie jednak rodzina, jacyś starzy kumple itd. Chcę zacząć tu od zera bo tak właśnie ma zaczynać moja postać. Aiden pojawia się w Japonii nagle i przez jakiś czas przebywa tu samotnie. Nikt właściwie nie wie kim on jest, ile ma lat, skąd przyjechał. Potrzebuję więc osoby, która po prostu się nim zainteresuje. Zaczną od zera, powoli poznając się i budując wzajemne relacje.
Wolałbym aby byla to kobieta. Rasa? Obojętne, choć jeśli miałby to być wampir to wolałbym aby nie chwalił się zbytnio ze swoją rasą. Aiden nie wie o istnieniu krwiopijców i chciałbym aby tak na razie zostało.
Czego jeszcze oczekuje? Składnych postów składających się z więcej niż 10 zdań na krzyż. No i wolałbym aby odpowiedzi były w miarę częste, nie np. jeden na tydzień.
Może być NPC!
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Strona 1 z 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach