IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Placyk

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
OP Garruch
Mistrz Gry (MG)
Mistrz Gry (MG)
avatar

http://vampireknight.forumpl.net/t1166-garruch http://vampireknight.forumpl.net/t2942-czarna-vip-lista http://vampireknight.forumpl.net/t3003-garruch#63208 http://vampireknight.forumpl.net/t3321-op-garruch#71567
Zarejestrował/a : 17/09/2013
Liczba postów : 1080


PisanieTemat: Re: Placyk   Wto Lut 27, 2018 10:02 pm

Z przeciwnej zaś strony służba to nie drużba. Dla starego łowcy było to co najwyżej początek nocnych łowów. Dzielnica mieszkalna była najbardziej narażona na ataki wampirów więc nic dziwnego, iż właśnie tutaj rozpoczynał swoje łowy. Czterech współpracowników inkwizycji już jakiś czas się rozeszli w inne uliczki parku, a więc tutaj akurat był sam... No poniekąd. Poczuł krew wampirzą zanim jeszcze dojrzał przez drzewa stojącego wielkoluda. W sumie to od dawna zastanawiał się co się z nim stało. Jak bardzo się zmienił pod jarzmem Vlada?
Od razu skierował swoje kroki w stronę Testamenta. Akurat obok niego przechodziła matka z dzieckiem i widział jej minę, kiedy spojrzała też na niego. Było jasne, że poleci w te pędy do domu i zamknie drzwi na wszystkie zamki jakie posiada. Wielki wampir był poniekąd straszny dla przeciętnego człowieka- teraz pozostał mimo wszystko tylko cień z tego dawnego kanibala. Biedny skurwysyn.
Oczywiście to nie był jedyny problem w pobliżu. Ponieważ kanibal nie krwawił, to Gabriel wyczuł w pobliżu innego wampira. Niskiej krwi, która nie stanowiła dla niego najmniejszego zagrożenia... Jeno owieczka. Dlatego nawet nie rozglądał się, a jedynie zwrócił swoje ślepia ku drzewom. Nie zobaczy nikogo, a może zobaczy czającą się istotę? To nieważne. Była tak na prawdę niewiele warta z jego perspektywy.
-Prawie mi Cie szkoda. Dawniej zjadałeś dzieci dla zwykłego zabicia czasu. Teraz to nawet w prawie pustym parku się powstrzymujesz. Prawie nie mam powodów, ażeby Cie nienawidzić. Jak się trzymasz, Ogarze?
Czy próbował go rozzłościć? Być może, ale jaki miałaby sens walka z nim tu i teraz? Przecież on i tak był udupiony.
-Wyszedłeś na spacer?
Oczywiście warto wspomnieć, że w jego tonie głosu nie było ani grama sarkazmu. Inkwizytor zawsze potrafił (jak chciał) utrzymać powagę sytuacji. Przestał zbliżać się do Testamenta dopiero kiedy znalazł się pięć metrów od drugiego wielkoluda, a więc Tsuki pozostała nieco z tyłu. Garruch oczywiście był świadom jej obecności i był czujny.

_________________

What a timely coincidance! I'm Dying for a little drop of blood...
Płaszcz, który obecnie nosi Garruch
Powrót do góry Go down
Testament
Admin Kannibal
Admin Kannibal
avatar

http://vampireknight.forumpl.net/t1743-testament#36638
Zarejestrował/a : 28/03/2013
Liczba postów : 1888


PisanieTemat: Re: Placyk   Sro Lut 28, 2018 10:21 pm

Ta biedna kobieta ze swoim dzieciakiem miała bardzo dużo szczęścia. Nie mogła bowiem zostać zaatakowana przez stwora, co miał nałożony kaganiec na wszelkie ataki na cywilów. Tęskno wręcz patrzył jak oddalają się, by wreszcie zniknąć w mrokach parku. Trafią całe do domu albo zostaną napadnięte przez innego, chytrego wampira. Z zazdrością pomyślał o krwiożerczej istocie która mogła zdziałać tak wiele, a on nic. Zapewne pogrążony we własnych myślach, ruszył by dalej gdyby nie dość znajoma woń. Rozejrzał się po okolicy, dokładnie zatrzymując spojrzenie na drzewie za którym to ukryła się wampirzyca. Zapach ciała co dość dawno temu buł skosztowany nie odchodzi łatwo w nie pamięć, nie w przypadku potwora. Skoro nie mógł dosięgnąć człowieka, może wyżyje się na wampirze. Słabsza krew, teoretycznie nie mająca żadnych szans z olbrzymem.
- Skoro nie ma nic lepszego.
Burknął sam do siebie po czym zmusił cielsko do ruchu. Zapewne mógł być straszny dla dawnej ofiary, nie tylko ze względu na przeszłość ale teraźniejsze okoliczności. Ciemność, kontrastowa biel śniegu i sam Kanibal. I na pewno dopadłby, dotarł i wyciągnął Tsuki zza drzewa aby pożreć, jakby nie kolejny trud. Nie wykonał nawet porządnego kroku, bo już obok docierał Garruch. Znana persona wampirowi, poza tym typ musiał widzieć jak smutnie spoglądał na matkę z dzieciakiem. Zresztą komentarz już zdradził.
Zmarszczył od razu brwi, mierząc łowcę dość srogo.
- Wyśmienicie.
Skłamał. Gabriel powiedział prawdę, wręcz wytknął stworowi a ten niezbyt zadowolony doda.
- Uznałem, że mogą żyć.
Nie mógł powiedzieć prawdy o zakazie, Vlad zabronił. Właściwie był ciekawy czy wszyscy wiedzą o sytuacji Kanibala, o tym jak Grigorij zniewolił aby nie tylko bawić się nim jako bronią, lecz też mieć pod kontrolą.
- Przeszkadza ci to?
Trochę dziwnie, Garruch miał w zwyczaju prowokować Kanibala gdy tylko nadarzyła się okazja, a tutraj proszę, bez kpin.
- Czujesz jej zapach?
Wyrwie z tematu, zwracając ponownie uwagę na Tsuki. Wszak to ona była głównym celem napaści, nie przybyły Inkwizytor.

_________________

Powrót do góry Go down
Tsuki
Tsuki
Tsuki
avatar

http://vampireknight.forumpl.net/t1291-tsuki-hamada http://vampireknight.forumpl.net/t1305-tsuki-hamada#23978 http://vampireknight.forumpl.net/t3679-relacje-tsuki#79969 http://vampireknight.forumpl.net/t3682-tsuki#80032 http://vampireknight.forumpl.net/t3680-tsuki#79971 http://vampireknight.forumpl.net/t3706-mieszkanie-tsuki#81115
Zarejestrował/a : 30/11/2013
Liczba postów : 378


PisanieTemat: Re: Placyk   Czw Mar 01, 2018 7:50 am

Jakże była naiwna sądząc, że Testament jej nie zauważy i przejdzie dalej. Niełatwo jest zapomnieć smak i zapach raz skosztowanej potrawy, a jeśli jeszcze uznał ją za wyjątkowo dobrą, to mogła już się pożegnać z bliskimi. Chyba, że znowu lekko ją nadgryzie i stwierdzi, że jako dawniej człowiek już nie smakuje mu tak dobrze, jak wtedy, gdy była poziomem E, dzięki czemu będzie uratowana. Nie po to nadstawiała Samurowi bladą szyję, by teraz jego ojciec ją zeżarł i odebrał wieczną młodość!
Ale kim do cholery był ten drugi olbrzym i jaka relacja łączyła ją z Testamentem? Tsuki już wyczuła, że ma do czynienia z człowiekiem, zatem dlaczego do cholery Kanibal go nie zaatakował? Halo, pyszniutkie ludzkie mięsko stoi tuż obok niego, dlaczego więc zawraca sobie głowę drobniutką wampirzycą, którą się nie naje? Czy chodziło o to, że był podobnych rozmiarów i nie dałby się tak łatwo zjeść? A może...
Zakryła usta dłonią, by się nie roześmiać. Stary Kuroaishita miał zakaz jedzenia ludzi! No nie, tak silny wampir pozwolił, by ktoś założył mu smycz? To dlatego nie zaatakował tamtej kobiety! Oj, chyba bardzo godziło to w jego ego. Tym gorzej dla Tsuki, bowiem teraz z pewnością chciał sobie odbić gniew, a ona była idealnym workiem do obijania, miażdżenia, jedzenia.
Nawet jeśli należała do jego syna. A może właśnie dlatego?
Skoro ją wyczuł, to nie było sensu dalej się ukrywać. Nie miała gdzie uciec, więc wychyliła się zza drzew i spokojnym krokiem zbliżyła się w stronę dwóch mężczyzn. Jaka ona była malutka w porównaniu z nimi! Zupełnie jak dziecinka, a przecież zbliżała się do trzydziestki, choć delikatna buzia sugerowała, że ma dekadę mniej. Nim jednak to zrobiła, wyciągnęła nóż schowany na dnie torebki i przełożyła go do kieszeni płaszcza. Zwykła przezorność.
Jeśli mnie zaatakuje, to liczę na ciebie, zmoro - zwróciła się w myślach do swojej drugiej osobowości.
Pozwalasz?
Pozwalam.
Zatrzymała się w odległości kilku metrów od olbrzymów, rzucając człowiekowi zaciekawione, ale i błagalne spojrzenie, mówiące: "Proszę, utrzymaj go w ryzach".
- Witaj Testamencie! - zwróciła się do wampira ze sztucznym uśmiechem - Dawno się nie widzieliśmy! - na szczęście, dodała w myślach - Jak się miewasz? Wszyscy na zamku zdrowi? Wiesz może, co z Samuru? Dawno się do mnie nie odzywał...
Spuściła głowę i rozwaliła grudkę śniegu obok jej stopy.
- Martwię się o mojego ukochanego pana - wyznała po chwili - Oh, gdybym tylko wiedziała, gdzie jest, to znalazłabym sposób, aby się do niego dostać...

_________________
Jasna strona || Ciemna strona
Powrót do góry Go down
OP Garruch
Mistrz Gry (MG)
Mistrz Gry (MG)
avatar

http://vampireknight.forumpl.net/t1166-garruch http://vampireknight.forumpl.net/t2942-czarna-vip-lista http://vampireknight.forumpl.net/t3003-garruch#63208 http://vampireknight.forumpl.net/t3321-op-garruch#71567
Zarejestrował/a : 17/09/2013
Liczba postów : 1080


PisanieTemat: Re: Placyk   Czw Mar 01, 2018 7:36 pm

Był łagodny wobec Testamenta? A w jakim celu miałby szydzić z wampira, który i tak miał już przesrane. Ten głodomor był po prostu niebezpieczny tylko w bliskim kontakcie- nic więcej. To jego syn był wielkim problemem. Cóż on miał wspólnego z Samuru? Co najwyżej nazwisko. Garruch mógł się założyć o cały swój majątek i życie, że oba te wampiry nie spotkały się przez ostatnie kilka lat. Poza tym łowy się dopiero zaczynały. Inkwizytor jeszcze nie popadł w jakiś wojenny szał, żeby aż tak szukać zaczepki.
Słysząc odpowiedzi wampira, Gabriel wybuchł śmiechem- znaczy w jego rozumieniu było to jedynie podniesienie się kącików ust i zaledwie trzy zarechotania.
-Z pewnością...-Odpowiedział nieco wyższym tonem niż przeważnie się odzywał-Raczej się zdziwiłem, bo smycz widzę... Ale brakuje Pana...- I nagła zmiana na ton, który zawsze stosował. Trzeba było wiele samokontroli, ażeby tak opanowywać swoje własne odczucia i humory. Poza tym Testament mógł różnie odczytywać docinki Gabriela, ale takie niewielkie uwagi były raczej nieodłączną częścią rozmowy z tym łowcą.
Wampir zwrócił uwagę na zapach, a więc i Garruch zwrócił się w stronę drzew i zobaczył wychodzącą dziewczynkę~
-A myślisz o czymś konkretnym wobec niej?
Nawet nie próbował ściszać głosu. Tsuki doskonale mogła usłyszeć słowa łowcy. Nic to, iż spoglądała na niego jak na osobę, w której mogła pokładać jakiekolwiek nadzieję na pomoc.
Rzekła kilka słów do wampira, a więc Gabriel zrobił krok w bok, ażeby Testamet mógł zrobić co zechce.
-Radziłbym Ci się martwić o własne bezpieczeństwo, dziewczynko...-I tym razem jego głos był ponury. Spoglądał przez moment w stronę niskiej kobiety, a następnie przeniósł wzrok w stronę wampira. Ciekawe co zechce jej zrobić. Zawsze warto poobserwować potencjalną walkę dwóch wampirów. Łowcy nic do tego.

_________________

What a timely coincidance! I'm Dying for a little drop of blood...
Płaszcz, który obecnie nosi Garruch
Powrót do góry Go down
Testament
Admin Kannibal
Admin Kannibal
avatar

http://vampireknight.forumpl.net/t1743-testament#36638
Zarejestrował/a : 28/03/2013
Liczba postów : 1888


PisanieTemat: Re: Placyk   Nie Mar 04, 2018 10:48 pm

To, że Samuru był problemem wiedział każdy. W rodzinę wampira też huczało od zachowania młodzika ale też denerwował ich fakt o odwampirzeniu go. Testament bardzo mocno przeżył przemianę syna jednak nie ujawniał się z tym. Wbrew pozorom wielki stwór nie mógł pogodzić się z losem dawnego burmistrza. Niby zasłużył, aczkolwiek z drugiej strony słyszał ten przeraźliwy krzyk podczas trwania niewyjaśnionej wizji odtworzonej w głowie.
Kanibal póki co nie wdawał się w zbędne dyskusje na temat Samuru, nawet nie próbował o nim mówić ani odpowiadać komuś. Dobrze, że Garruch skupił się na olbrzymie. Chociaż jego kąśliwe uwagi oraz rechot nic a nic nie weszły w gust stwora.
- Nie wiem o czym mówisz.
Odparł oschle, nie odwracając wzroku. Gabriel mógł sam wpaść, że wampir miał jawny rozkaz nie rozmawiania o krwawym raku ani o tym jak wszystko to wyglądało. Grig zabronił tak samo jak atakowania ludzi, niemniej stwora skręcało na widok ludzkiego mięsiwa.
Wtem doszło do rozmowy o Tsuki. Łowca również skierował swoje spojrzenie po tym jak Kanibal ją wypatrzył. Skrzywił się na jego zapytanie, chociaż tym razem nie do niego a do obecnej.
- Nie mogłem dostać matki z dzieckiem, więc muszę się czymś zadowolić.
Odpowiedział z lekką, zwierzęcą niecierpliwością. Znana mu wampirzyca, służka Samuru i już wychyliła nosa zza drzewa. Odważnie, że podeszła. I czy na pewno widziała szansę ratunku przy Garruchu? Gdyby Testament wiedział, roześmiałby się sam.
Uniósł odrobinę brew gdy Tsuki odważyła się zagadać. Niechętnie zechce rozmawiać z workiem który to dawno, dawno temu prawie zeżarł.
- Czemu mam ci niby odpowiadać?
Teraz gadzie ślepia zmrużył. Przez zwężenie gadzich źrenic obrzydliwa żółć wzmocniła się. Kanibal nie ukrywał tego, że jej chciał.
- Nie miałem z Samuru kontaktu od sporego czasu. Jako jego służka powinnaś być lepiej doinformowana.
Wytknął dziewczynie, podchodząc bliżej. Górował nad nią bez dwóch zdań, tak samo jak Garruch który liczył na wampirzą potyczkę. Tylko pytanie. Niby jaka walka? Tsuki stała na przegranej pozycji, zbyt słaba na bestię.

_________________

Powrót do góry Go down
Tsuki
Tsuki
Tsuki
avatar

http://vampireknight.forumpl.net/t1291-tsuki-hamada http://vampireknight.forumpl.net/t1305-tsuki-hamada#23978 http://vampireknight.forumpl.net/t3679-relacje-tsuki#79969 http://vampireknight.forumpl.net/t3682-tsuki#80032 http://vampireknight.forumpl.net/t3680-tsuki#79971 http://vampireknight.forumpl.net/t3706-mieszkanie-tsuki#81115
Zarejestrował/a : 30/11/2013
Liczba postów : 378


PisanieTemat: Re: Placyk   Pon Mar 05, 2018 7:30 am

Gdyby tylko wiedziała, że Samuru został odwampirzony i znajduje się w Oświacie, to z zrobiłaby wszystko, by również się tam znaleźć. A małe zamieszanie w mieście, mające na celu sprowokować jakiegoś łowcę, by zabrał ją tam na przesłuchanie, nie stanowiło dla Tsuki żadnego problemu. Gorzej już z planem w wypadku znalezienia się w Oświacie, ale coś by zaimprowizowała.
Najpierw jednak musiała się dowiedzieć gdzie jej pan przebywa, a Testament nie sprawiał wrażenia skorego do rozmów na temat syna. A przecież wampirzyca chciała tylko odzyskać swojego Samuru!
Nie odpowiedziała Garruchowi, ale jego słowa wzbudziły w niej niepokój. Kim on do cholery był? Łowcą? Phi, jaki łowca pozwoliłby na nierówną walkę dwóch wampirów w środku parku, gdzie w każdej chwili może nakryć ich niczego nieświadomy człowiek? Czy to nie sprzeczne z wampirzym kodeksem? Przecież gdyby tylko rada się dowiedziała, że całej tej sytuacji przyglądał się łowca, to z pewnością zawiadomiłaby Oświatę, a ta z kolei... No i wracamy do punktu wyjścia. Czy on w ogóle pracował dla Oświaty, czy działał na własną rękę? Jeśli to drugie, to miała przejebane, delikatnie mówiąc.
- Zniknął - przeniosła wzrok na Testamenta wzruszając ramionami - Po prostu przestał się odzywać. Teraz, kiedy najbardziej go potrzebuję!
Walczyła ze sobą, aby się nie rozpłakać. Nie dość, że nie potrafiła zapanować nad swoim głodem, to jeszcze bez ochrony pana była całkowicie zdana na łaskę i niełaskę silniejszych od siebie wampirów.
Spojrzenie Kanibala utwierdziło ją w przekonaniu, że chce ją zjeść. Znowu.
- Nie polecam - cofnęła się kilka kroków do tyłu, kiedy on wystąpił do przodu - Sama skóra i kości, w dodatku nafaszerowana lekami, będziesz po mnie się zachowywał jak po LSD, a i niestrawność gwarantowana.
Zażartowała, choć wcale nie było jej do śmiechu. Czarny humor nie bawił już tak bardzo, kiedy samemu znalazło się w patowej sytuacji. Ścisnęła dłoń na nożu w kieszeni płaszcza, cały czas cofając się do tyłu.
Zmoro, jeśli nie uda mi się uciec, to wiesz co masz robić - ponownie zwróciła się w myślach do swojej drugiej "ja".
Bez obaw, potnę olbrzyma na kawałki, jeśli tylko cię tknie.
Mhm, powodzenia.
Jeśli Testament cały czas szedł za nią, to w końcu musieli znaleźć się pod drzewem, którego gałąź otuliła śniegowa kołderka. Wówczas użyje telekinezy, zrzucając ją prosto na głowę Kanibala i korzystając z jego chwilowego braku uwagi, zacznie uciekać.
A nawet jeśli za nią nie pójdzie, to i tak cofnie się kawałek dalej, by następnie rzucić się do ucieczki.

_________________
Jasna strona || Ciemna strona
Powrót do góry Go down
OP Garruch
Mistrz Gry (MG)
Mistrz Gry (MG)
avatar

http://vampireknight.forumpl.net/t1166-garruch http://vampireknight.forumpl.net/t2942-czarna-vip-lista http://vampireknight.forumpl.net/t3003-garruch#63208 http://vampireknight.forumpl.net/t3321-op-garruch#71567
Zarejestrował/a : 17/09/2013
Liczba postów : 1080


PisanieTemat: Re: Placyk   Pon Mar 05, 2018 6:58 pm

W sumie to Vlad przyznał się na zebraniu, że tak samo Testament jak i Samuru są pod jego kontrolą, a skoro starszy z nich nadal był wampirem to istniał tylko jeden sposób na jego udupienie... Dlaczego wszyscy uznają, że Testament jest świetnym kandydatem do kierowania jego poczynaniami? Może przez ten żal jego osoby Gabriel uznał, że pomoże wielkoludowi wyrządzić krzywdę jego własnej rasie, bo w sumie czemu nie? Nie miał najmniejszego powodu, ażeby próbować obronić jakąś tam osobę, która na dodatek tak świrowała za swoim "Panem".
Oh, gdyby tylko Gabriel się dowiedział o myślach dziewczyny...
Oświata łowiecka to nie jest jakaś pierdolona policja dla wampirów. Atakować mógł nie tylko wampir, ale i pedofil i zwykły psychol z psychiatryka. Poza tym oczywiście to miasto wycierpiało już wiele gorszych rzeczy i 3/4 mieszkańców już uwierzyło w siły nadprzyrodzone (chociażby po wyjawieniu sekretu przez Samuru). Gabriel miał chronić ludzi przed wampirami, nie głodomora przed jakąś podrzędną istotą mroku. Dla niego 'nieżycie' jej jak i samego Testametna nie było zbyt wiele warte- mogli być co najwyżej przydatni, ale czy stanąłby w obronie któregokolwiek? I owszem, jeśli miałby z tego jakiś pożytek.
Poza tym Testament był teraz na 'usługach' oświaty. Czego się można było spodziewać, iż Garruch zacznie bronić słabą dziewczynkę?
-I owszem, nie musisz. Wystarczy, że pokażesz...
Delikatny uśmiech na pysku inkwizytora świadczył o tym jak niecne ma zamiary. Kroczył powoli zaraz za wampirami (tylko nieco wycofany i bardziej z boku). Obserwował całą sytuację i zareagował też błyskawicznie. Był sprawny tak samo (a może nieco bardziej) jak Testament, dlatego też cały śnieżny puch 'zbije' w bok swoją własną telekinezą, zanim ta sięgnie pyska kanibala. Co więcej? żeby nie było tak łatwo to druga telekineza przyszpili jej buta na moment do ziemi, przez co ta co najwyżej spróbuje uciec spod drzewa, ale jej noga nigdzie się nie ruszy przez pewien czas... no chyba, że but jest słabo zawiązany i zostawi go zaraz przy drzewie...

_________________

What a timely coincidance! I'm Dying for a little drop of blood...
Płaszcz, który obecnie nosi Garruch
Powrót do góry Go down
Testament
Admin Kannibal
Admin Kannibal
avatar

http://vampireknight.forumpl.net/t1743-testament#36638
Zarejestrował/a : 28/03/2013
Liczba postów : 1888


PisanieTemat: Re: Placyk   Nie Mar 11, 2018 10:19 am

Desperatka z dziewczyny, skoro widziała w Samuru swoją szansę na pocieszenie. Nawet Kanibal wiedział, że w tym młodszym potworze nie ma za grosz współczucia. Wampirzyca jawnie szukała w nim pomocy na darmo ale stwór nie zamierzał jej o tym uświadamiać. Prędzej czy później sama się przekona jakiego ma pana.
Lecz na tą chwilę musi pokazać, że umie przetrwać w obecności dwóch, niezbyt przyjemnych typów.
- Zakładam, że ma powód swojego milczenia.
Mimo wszystko odpowie. Ciekawe czy dziewczyna też miała wizję, skoro była dość bliska dawnego szlachetnemu. Wszyscy w rodzie mieli. A może tyczyło się to tylko najbliższych krewnych?
Wampir warknął pod nosem, słysząc słowa młódki. Naprawdę myślała, że go przekona? Nawet Garruch musiał mieć dobrą zabawę, skoro ani myślał powstrzymywać stwora przed atakiem na niewinnego wampira. Kodek Rady łamany, ale czego oczy nie widzą temu sercu nie żal.
- Nie uciekaj, Tsuki. Dobrze wiesz, że i tak nie masz szans.
Gniew wdarł się w wampirze słowa. Gadzie ślepia niemalże na wylot przewiercały słabszego wampira, który tak dzielnie próbował się bronić ucieczką. Słyszał kroki Gabriela lecz nie reagował na nie, jakby nie patrzeć stali po tej samej stronie barykady a utrudnienie w łowach mogłoby źle się odbić na współpracy Kanibala z łowcami.
Kiedy był już blisko, dziewczyna postanowiła się obronić. Śniegiem w Olbrzyma? Odruchowo zatrzymał się jednak nie oberwał gdyż uderzona warstwa śniegu spadła zupełnie w innym kierunku. Garruch zapewne maczał w tym palce, co było na korzyść głodnego. I biada dla Tsuki gdy zaczęła uciekać, stwór od razu ruszył w pościg, stawiając o wiele większe kroki niż wampirzyca, co już dało mu znaczącą przewagę. Nie chwyci za plecy, tylko odrobinę odbije aby pochwycić dziewkę za ramię i mocnym ruchem powalić na ziemię. A gdy nie dogoni, zwyczajnie podpali jej nogi.
- Nie znoszę jak uciekają. Przez to same zakleszczają się w pułapkę.
Rzekł w złości w stronę łowcy. Zrozumie o co chodziło bestii? Gdy ofiara ucieka, drapieżnik instynktownie rzuca się w pogoń. Siła żądzy mordu działa na pełnych obrotach, a dogonienie to kwestia nie tylko pragnienia, osłabienia ofiary lecz u szczęścia.

_________________

Powrót do góry Go down
Tsuki
Tsuki
Tsuki
avatar

http://vampireknight.forumpl.net/t1291-tsuki-hamada http://vampireknight.forumpl.net/t1305-tsuki-hamada#23978 http://vampireknight.forumpl.net/t3679-relacje-tsuki#79969 http://vampireknight.forumpl.net/t3682-tsuki#80032 http://vampireknight.forumpl.net/t3680-tsuki#79971 http://vampireknight.forumpl.net/t3706-mieszkanie-tsuki#81115
Zarejestrował/a : 30/11/2013
Liczba postów : 378


PisanieTemat: Re: Placyk   Pon Mar 12, 2018 8:18 pm

Samuru był w końcu jej Stwórcą. Może nie zasługiwał na tytuł Pana Roku, ale na pewno należała mu się wdzięczność Tsuki za podarowaną jej nieśmiertelność. Choć w jej przypadku zmieniło się to w fangirlowanie, ale mniejsza o to. Od przemiany łączyła ich w końcu nierozerwalna więź, kochała go na swój dziwny sposób (który więcej miał w sobie z fizyczności, aniżeli prawdziwej miłości) i brak jego bliskości skutkował u niej złym samopoczuciem. Chyba w wampirzym świecie nie było niczym nowym, że dawniej człowiek uzależnia się psychicznie od swojego pana, nawet jeśli ten traktuje go jak najgorszego śmiecia?
- Możliwe, jednak nie mogę się pozbyć uczucia niepokoju. Poczułam to jakiś czas temu. Moje ciało oblał zimny pot, dłonie zaczęły drżeć i ogarnął mnie dziwny strach, a w tym wszystkim tylko jedna myśl: Samuru. Od tamtej pory nie było chwili, w której nie zastanawiałabym się co się z nim stało - wyjaśniła swoje odczucia najlepiej jak potrafiła. Nie miała pojęcia, że w tym samym czasie Testament miał wizję odwampirzania jej pana - Jeśli nie chciał ze mną utrzymywać kontaktu, to w porządku. Chciałabym tylko wiedzieć, czy wszystko u niego w porządku. Czy to tak wiele?
Ucieczka zakończyła się fiaskiem. Mogła się zresztą tego spodziewać, jednak łowca współpracujący z Kanibalem...? Nie, to nie może być prawda. Przez to, że Garruch przygwoździł jej buta do ziemi, straciła równowagę i upadła twarzą na ziemię, drapiąc przy tym swój policzek do krwi. Przekręciła się na plecy przyglądając się postaci olbrzyma, który najpewniej w tej chwili musiał się znaleźć nad nią.
- Proszę Cię, Testamencie. Błagam. Zrobię co tylko zechcesz - oczy zaszkliły się od łez, a ton jej głosu sugerował, jak bardzo ściska gardło od tłumionego płaczu.
Poprzednim razem na ratunek przybył jej Psycho. Tym razem była całkiem sama.
- Nie chciałabym, by ta druga przejęła kontrolę nad moim ciałem i Cię przypadkiem zraniła - Zmora, jak Tsuki nazywała ją w myślach, była nie tylko uosobieniem jej wampirzej natury, ale też mechanizmem obronnym w ekstremalnych sytuacjach, gdy zaczynała działać adrenalina. Była jak zwierzę, które pragnęło jedynie przeżycia. Dzika i nieokiełznana, wyzbywająca się wszelkich moralnych zasad. Dla mężczyzn oczywiście słowa Tsuki mogły być niczym innym, jak zwykłym gadaniem od rzeczy.
- Błagam - powtórzyła zaciskając powieki, spod których popłynęły łzy.

_________________
Jasna strona || Ciemna strona
Powrót do góry Go down
OP Garruch
Mistrz Gry (MG)
Mistrz Gry (MG)
avatar

http://vampireknight.forumpl.net/t1166-garruch http://vampireknight.forumpl.net/t2942-czarna-vip-lista http://vampireknight.forumpl.net/t3003-garruch#63208 http://vampireknight.forumpl.net/t3321-op-garruch#71567
Zarejestrował/a : 17/09/2013
Liczba postów : 1080


PisanieTemat: Re: Placyk   Wto Mar 13, 2018 6:40 pm

Gabriel akurat miał dość ciekawą perspektywę na to spotkanie dwóch wampirów. Testament niezbyt przejmował się pragnieniami byle krwi D i tym lepiej dla niego. W innym przypadku uznałby kanibala za niewartego czasu (zniszczonego przez pomysły samego Vlada).
Szedł więc spokojnie za wampirem czystej krwi i obserwował zachowanie dziewczyny, która w krótkim czasie stała się niewarta uwagi- dla inkwizytora błagająca osoba to złamana osoba, a złamana osoba jest niewiele więcej warta niż czarny niewolnik.
-Że też tak prosto jest błagać o litość...- Skomentował bardziej sam do siebie i postanowił nawet odejść kilka metrów na bok i usiąść na ławce. A co on się będzie wysilał na stanie? Jeszcze dziś zdąży się nałazić po starych budynkach szukając zalążków nowych gniazd.
Co pozostało? Obserwacja. Dzięki niej nauczy się tak samo postępowania kanibala co być może nowych pomysłów na zadawanie samego bólu... No nie oszukujmy się. Tortury były czym innym niż czyste rozrywanie ciała, albo wręcz odgryzanie go.
A jednak coś spowodowało, że był przede wszystkim czujny, obserwował drogi dochodzące do miejsca w którym się znajdowali. W pobliżu gdzieś powinni być członkowie inkwizycji, ale muszą być w odległości co najmniej stu metrów od samego Gabriela. Ktoś mógłby tu przyjść, a to nie byłoby zbyt przyjemne dla przechodnia.
Nieco znużony spojrzał na leżącą, która już prawie płakała. Druga? Co znowu? Kolejny demon w ciele? Mało prawdopodobne. Coco akurat miała demona, który wplótł się w jej magię. Ta tutaj posiadała co najwyżej telekinezę, która i tak niewiele jej dała. A więc choroba psychiczna. Jak to się dzieje, że dzisiejsze wampiry zawsze muszą mieć jakieś załamania własnych ego?
I co jej zmieni jej psychiczna strona? Zacznie się śmiać i być zadowolona, że jest zjadana? Zrani Testametna to jeszcze bardziej tylko go rozjuszy.
-Rozczulające...
Już mu się nawet nie chciało patrzeć w stronę dwójki wampirów. Wolał obserwować otoczenie, które nawet nieruchome było ciekawsze, niż błagania małej dziewczyny przed majestatem dużego pasibrzucha.

_________________

What a timely coincidance! I'm Dying for a little drop of blood...
Płaszcz, który obecnie nosi Garruch
Powrót do góry Go down
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Placyk   

Powrót do góry Go down
 
Placyk
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Placyk food trucków

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Vampire Knight :: Yokohama :: DZIELNICA MIESZKALNA (ZACHÓD) :: PARK-
Skocz do: