IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 

Gabinet lekarski dla uczniów nocnych [Właściciel - Esmeralda]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Nourh Noutiatir

http://vampireknight.forumpl.net/t2227-nourh-noutiatir#47962
Zarejestrował/a : 19/10/2015
Liczba postów : 396

PisanieTemat: Re: Gabinet lekarski dla uczniów nocnych [Właściciel - Esmeralda]   Czw Wrz 20, 2018 3:22 pm

Widać było we mnie pewien rodzaj ulgi gdy nie próbowali natarczywie wpoić mi krwi. W końcu z mojej perspektywy Ja najlepiej znam swój organizm. Chciałbym dopowiedzieć szczegółowo więcej, nie mam powodów by konfrontować się tajemnicami przeciwko osobie, która chce mi pomóc. Zwyczajnie osłabienie nie daje mi zbyt dużo sił na pełne skupienia trzeźwe konwersacje. Co prawda Jyuu już mógł coś Ją oświęcić, ale z jej fachowego punktu widzenia nie powinno za dużo mówić, a może jednak powinno?
- Zostań... Ucz się...
Wydukałem gdy usłyszałem jak rzucona została propozycja do mojego złoto-włosego przyjaciela. To nic innego jak doskonała okazja, której za nic nie powinien przegapić. Co prawda pozwoliłem sobie już umknąć treść, która odnosiła się też z propozycją do mnie samego. Są pewne priorytety a nie na wszystkim potrafię się teraz skupić. Przed chwilą miałem i tak mieszany stres, bo myślałem że na siłę wpuszczą mi do obiegu krwi coś co nie za dobrze by się skończyło. Czy to co mam to może być uczulenie? Cóż, nigdy bym się z tym nie zgodził, ale przecież trzeba szukać choć trochę sensu w fachowym zawodzie jakim szczyci się płomienisto-włosa.
- Nie tabletki... Odpoczynek tylko...
Kolejne słowa obrony, albo najzwyczajniej sprzeciwu usłyszanych propozycji. Nie wygląda też bym się w jakikolwiek sposób miał jak przejmować jego zdradzaniem moich słabości. Co niby może być w tym momencie gorsze?

Aktualny Wakacyjny Ubiór: Kiedy inni ubierają się na kolorowo, Nourh jednak wolał pozostać czarno-białą istotą na plażach. Całe ciało jest oczywiście klasycznie spowite bandażami, aż bo samą szyje. Chodzi boso i ma na sobie czarne bojówki, a do tego czarny rozpięty płaszcz, wszyscy mogą mieć aż dziw, że nie wychodzi z niego pieczony wilk.

Bang!
Powrót do góry Go down
Jyuu

http://vampireknight.forumpl.net/t2346-jyuu#49510 http://vampireknight.forumpl.net/t3643-jyuu#79028
Zarejestrował/a : 03/01/2016
Liczba postów : 92

PisanieTemat: Re: Gabinet lekarski dla uczniów nocnych [Właściciel - Esmeralda]   Nie Paź 07, 2018 6:59 pm

Cóż, toksykologia czy odsrebrzanie wampirów przebiegło pomyślnie. W dodatku pani Esmeralda zaproponowała bycie w szeregach Akademii, o ile zgłoszą się do dyrektora. Wiązało się z tym kilka zalet, jak i wad. Może nie tyle wad co możliwych nieprzyjemności. Chłopaczek był naprawdę młodym narybkiem, będzie musiał mieć przez jakiś czas indywidualne nauczanie, aby podgonić do reszty. Wrzucenie na głęboką wodę może skończyć się tak wielkim lękiem, że zrazi się na dalszą edukację i wróci tam, skąd przyszedł. Posłuchałby się zatem Nourha, który zalecił mu zostanie. Jyuu nie chciałby być tu sam, więc jeśliby Biały Wilk został, to on też. Nie mógłby obiecać, że zawsze tu zostanie, ale spróbuje. Faktycznie szkoda byłoby marnować okazji na nowe doświadczenie.
Ostrożnie podniósł się z krzesełka i podszedł do Ogoniastego. Nie pozostało im nic innego jak dalszy wypoczynek spędzić w innym miejscu. Pani Esmeralda widząc nieporadność jednego i drugiego wampira (Wilk ze względów zdrowotnych, a Jyuu z lęku) posłała po asystenta, aby ten odprowadził ich tyłami Akademii z budynku, a potem z posesji. Nim jednak rozeszli się, to młodzieniec skłonił się w pasie przed Lekarką i podziękował za wszelką pomoc. Później wziął i przerzucił ramię Uszatego przez bark i powolutku odprowadził do wskazanego przez asystenta miejsca. Po drodze mijali kilka osób, na co Blondyn reagował cichymi jęknięciami czy szybkim odwróceniem wzroku. Drżał ze strachu, ale jak już byli na zewnątrz, to nieco zyskał pewności siebie.
Kiedyś tu wróci. Oby z Nourhem.

z tematu Jyuu+Nourh

DarkOrange - Dialog
Powrót do góry Go down

Gabinet lekarski dla uczniów nocnych [Właściciel - Esmeralda]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Gabinet prof. McGonagall
» Gabinet Morfeusza
» Gabinet Ministra Magii