Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Gość Pon Lis 12, 2012 12:53 am

[Nie 23:28] Rafael: ...kto powiedział, że chcę usunąć konto?! A w sumie, to Hachiko mówiła, więc nie dziwota, że głupoty. Tfe. :< O! Nue, ja Ci dam się pousuwać! *grozi paluchem*
[Nie 23:29] Thalia: Raf... A co mi zrobisz ??
[Nie 23:31] Rafael: Ooo, tego nie śniło Ci się nawet w najgorszych koszmarach! Zrobię Ci to, co robią ludzie z rafaellowym migdałkiem, zobaczysz! >:0
[Nie 23:32] Thalia: o.O Skarbie... chyba czas spaćć bo głupoty opowiadasz[prowadzi go do lozka] Zeszta nie ma niczego gorszego od ...hmmm braku czekolady.
[Nie 23:33] Rafael: Brak rafaello? Na przykład. I nie, wlałem w siebie litr energetyków, so... sleeping is now impossible, Baby.
[Nie 23:35] Thalia: Misiek.... moze jest not available, ale co za duzo to nie zdrowo
[Nie 23:38] Thalia: jak nie chcesz spac to ja pojde za ciebie. Ciao kurczaczki. Jutro sie tez pojawię
[Nie 23:40] Rafael:
[Nie 23:45] Adrien: Rafaello... xDDDDDD
[Pon 2:09] Rafael: Adek, myślisz, że jesteś taki zajebisty i możesz szastać moim imieniem na prawo i lewo? Co to, to nie, Słonko~
[Pon 7:10] Hachiko: oj..tym lepiej Raf, więc zrobię Ci z dupy jesień średniowiecza...możesz być pewien
[Pon 7:11] Hachiko: tak w ogóle to masz jakiś problem?
[Pon 8:56] Rafael: Nie, panie koksu, żadnego problemu
[Pon 10:38] Thalia: XDDDD

***

[Pon 21:07] Testament: I kto edytuje mi moje wypowiedzi ; ; // Zgadnij Tasiek <3
[Pon 21:20] Testament: Kiruuy? Albo Ethan? D: // Blisko blisko <3
[Pon 21:22] Testament: Pomóż :F || X* // teraz to nie ja byłem <3
[Pon 21:25] Testament: x____x || Hyhy x3 xD
[Pon 21:25] Testament: Ethan xO || Nie dziadku XD
[Pon 21:26] Testament: Nie wiem D: Może Larane? xDDD // Odrywa mu rękę za złą odpowiedź <3
[Pon 21:28] Testament: Nie wiem kto x_X // Lar przestań to nie jest śmieszne x3
[Pon 21:29] Josuke: yyyyy...ktoś ma rozdwojenie jaźni?? o.O

***

[Wto 20:00] Iriko: Ja jestem teraźniejszą żoną Tessa ; ]
[Wto 20:00] Yuuki Cross: Tak? A ja myslałam, że Naduś o.o
[Wto 20:01] Iriko: O Jezus.. słysząc imię Nadira przechodzą mnie dreszcze ;p
[Wto 20:03] Yuuki Cross: No trudno, kochanieńki :PP A poza tym, gdzie Jezus? o.o xD
[Wto 20:04] Iriko: Quante, a śpi bezbżona dziewico.
[Wto 20:05] Quante: Iriko, a weź się weź... <łyp jednym okiem na Iriko>
[Wto 20:10] Rafael: O_O *doznaje szoku i wywala pierścionek zaręczynowy do Wisły* a ja chciałem się Tobie oświadczyć! Indyk, to koniec! ;;
[Wto 20:11] Yuuki Cross: Indyk, Ty jesteś gejem? O_O
[Wto 20:12] Rachel: Rafael to gej ? O_O

***

[Pon 18:50] Ailla: *daje mu Reire* masz pożuj sobie ; D
[Pon 18:51] Testament: Łaa *Q* Dzięki xd [żuje Reire] Goszka jakaś -_-
[Pon 18:54] Emo: Sorka, że mnie nie było tyle czasu, obowiązki :/
[Pon 18:54] Testament: Emo *Q* [tyka widelcem]
[Pon 18:54] Yuuki Cross: Tess, nie wyrzywaj się na Emuuu xD
[Pon 18:55] Shadou: WTF?
[Pon 18:56] Shadou: Juz wiem kto zasługuje bardziej na bana od Noir, chocby za sam nick.
[Pon 18:56] Reira: Co to znaczy 'goSZka'? Zamiast siedzieć na forum, mógłbyś w końcu zacząć się uczyć, bo nie znasz podstawowych zasad ortografii ;x
[Pon 19:03] Testament: Ty mendo : O x D To przez Ciebie się stresuję ; ;
[Pon 19:05] Ailla: Rei nie marudz 'ważywa' były lepsze xD
[Pon 19:06] Testament: Ailla zrobię Ci z tyłka garaż dla mojego roweru =_=
[Pon 19:06] Shadou: Eee...
[Pon 19:06] Testament: Nie lubię was . .

***

Araia: Tess.... musisz czcic nas...kochac i dawać prezęty...Po nasza Pra pra pra .... babcia Ewa z raju sprawiła że nosimy ubrania
Agasharr: >.> to ja idę od was bo jesteście bee @.@
Nemil Shinjid: nie... dlatego trzeba was przeklinać... mogliśmy rzyć w raju
Shadou: życ.
Omitsu: zyc*
Agasharr: Nemil w raju nie powstały by wampiry ani internet bo ludzie byliby zbyt leniwy aby wynajdywać
Omitsu: łaaaaaaaaaaaaał nemil ciamajdo nawet ja tempota polonistyczna wiem jak sie zyc pisze xOOOO
Shadou: W rzyć to możesz co najwyżej kogos kopnąc ew. jak Ty lubisz, zmacać. xd

avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Gość Pon Lis 12, 2012 12:56 am

[Nie 21] Biafra Nexx: Ręce na stół dzieci. Jezus patrzy xO
[Nie 21] Larane: < chowa za plecami > xO
[Nie 21] Reika: *odrąbała sobie* o.O
[Nie 21] Larane: O.O Dawaj nogi też < bierze piłe >


I z innego forum:

[00:00:31] Albert Thomas Wulf : Powodzenia z Dentystą
[00:01:14] Strauss Van Horn : *Chowa twarz pod maską dentystyczną* Lepiej Jej życz jak najlepiej
[00:01:43] Albert Thomas Wulf : *patrzy na Van Horna*Jeszcze nie ma karnawału.
[00:02:02] Strauss Van Horn : Karnawał śmierci trwa więcej niż jedną noc, tydzień... miesiąc.
[00:02:24] Albert Thomas Wulf : Wiem*dopycha trupa*Musimy sobie załatwić większą szafę.
[00:02:49] Strauss Van Horn : Alberciku, już Ci mówiłem, że jak chcesz popychać trupa to nie w moim pokoju..


[00:56:57 31/10/12] Albert Thomas Wulf : Pff...mózg jej zlasuje te całe Twoje gadanie o anarchii nie da rady jest za delikatna.
[00:57:32 31/10/12] Strauss Van Horn : O wiele łatwiej Ci powiedzieć. Ty tylko walisz trupy.
[00:58:09 31/10/12] Albert Thomas Wulf : Ktoś musi nie?



Edit. i najnowsze:

[00:26:35 12/11/12] Ailla : Sep, jak bedziesz miał dom, to wpadamy na parapetówkę ochrzcić >D
[00:27:08 12/11/12] Septimus : w tym wieku to ani mi ani wam sie juz nie bedzie chcialo parapetów XD
[00:27:28 12/11/12] Ailla : Nie chce być wapniakiem DD:
[00:27:36 12/11/12] Ailla : Nie chce być jak... Kasandra xDDD
[00:27:53 12/11/12] Septimus : xD ... dobreee...
[00:27:56 12/11/12] Kasandra : :O OŻESZTY!!!
[00:27:58 12/11/12] Ailla : Człowiek-wapno xD'
[00:28:27 12/11/12] Kasandra : Ja jestem człowiekiem po przejściach, rozumiesz! XDDD
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Nadira Shiroyama Wto Lis 13, 2012 8:27 pm

Wspomnień czar...
Zamieszczane było na starym VK więc przerzucam tutaj w celu uczczenia pamięci poprawy humoru.

Nadira napisał:Niektórzy może znają ten tekst a niektórzy może jeszcze nie. Mimo tego, że jest z poza forum, zamieszczam tutaj i życzę miłego czytania. ;P


[cancer] Pewnego razu była sobie promocja, kupując PlayStation3 dodawano Pismo Święte...

[pawpawe] Dołączona czwarta gra: "Pismo Święte". Grał już ktoś?
[AlphaOmega666] Jestem na 8 poziomie i końca nie widać.
[KrzysiekD] Przeszedłem Stary Testament. Teraz zabieram się za Nowy Testament.
[sir] Nie moge przejść przez morze czerwone, ma ktos sposob jak tam trzeba biec?
[KrzysiekD] @sir - zobacz w solucji. Nazywa się Biblia.
[pawpawe] @sir: podobno jest zaj!%isty skrót.
[yokrat] skrót jest, ale trzeba się podłączyć pod idącą już grupę.
[wronahi] polecam Nowy Testament 2 Resurrection
[Dawidosz] Kumpel mówił, że są jakieś kody do chodzenia po wodzie. Zna ktoś?
[ghostface] Dobra gra - mimo, że mnie zabili to po 3 dniach miałem respawn + nowe moce.
[Elaviart] A na końcu Judasz zdradza, haha spoiler. @Dawidosz, To od tego samego gościa co się chwalił, że z wody robi mikstury, wałek.
[Xysio21] Spoiler: najlepsza jest końcówka, z tymi wszystkimi bestiami i smokami. Nie spodziewałem się końca świata.
[Juzbrig] @Dawidosz ja widziałem jednego gostka co chodził jak łowiłem ryby w jeziorze galilejskim, zrobiłem screena [LINK]
[Piw_Benzyna] Na niszczeniu Sodomy i Gomory można nieźle przyexpić i dzięki temu podlevelować, a no i zaj!#iste combosy tam wychodzą. A co do samego opakowania gry 'Pismo Święte", to chyba jakaś edycja kolekcjonerska sądząc po grubości boxa.
[Gwaihir] Co trzeba zrobić na etapie z gadającym wężem?
[bagi1] @Gwaihir - Wysłuchać go. Dostaniesz bonus +3lvl jeśli zrobisz questa od niego. Pamiętaj, żeby się podzielić tym questowym itemem z Ewą!
[wronahi] @PIW_BENZYNA: mi wszedł kombos 2xBukkake 5xAnal terror na tym levelu Sodoma i Gomora
[kinemator] Szybcy jesteście. Ja cały czas próbuje upchać 400 tysięcy gatunków chrząszczy na arce.
[Gh0st] Flashbang oślepił mi Pawła i nie mogę trafić do Damaszku. Ma ktoś solucję?
[jurii] e, grałem w wersje na ps2, to już jest sequel tego klasyka. W oryginale trzeba było zrobić działający świat w 7 dni, coś jak Spore...
[DannyIG] A ma ktos pomysl jak zamienic to wino w krew i chleb w cialo? Za nic nie potrafie...
[Vince] @DannyIG: Użyj perka "Boska wiedza" i ogłoś, że ktoś z obecnych Cię zdradzi, później pójdzie z górki
[kazoo] Bez "God Mode" podobno nie da się tej gry przejść
[Koniuu] Ja gram Ablem i za chiny nie wiem jak rozwiązać questa z robieniem dzieci.
[pawpawe] Jak dla mnie quest z obmywaniem nóg był męczący :/ Ile to trzeba było się namachać przy tych nogach :/ Jeszcze do tego dwunastu chłopa! Czułem się jak na myjni.
[ches] zero realizmu w tej grze, szkoda miejsca na dysku. a fabułę to scenarzyści chyba na haju wymyślali..
[voldenet] W misji "Judas Revenge" są homoseksualne sceny! Nalepka 18+ by się przydała... A przeszliście tę misję, że trzeba 40 dni chodzić po pustyni? Bo mi prąd wysiadł po 39 i autosave się nie robi...
[RomanX] Grafika kiepska... choć projekt gry jest zadziwiająco psychodeliczny, np. quest Jonasza wymiata
[Poniu] Ja chciałem zrobić questa z wężem i jabłkiem i jak je znalazłem to dostałem bana na serwerze. :/
[Joz] Odradzam granie Hiobem. Poziom Hard nie do zdarcia. Fajne jest granie Piotrem. Po jakimś czasie zajmujesz najwyższe miejsce.
[pjp] Hej! Znalazłem wersję na Xboxa i mam problem z achievementem za pierwszy level "Stwórz świat w sześć dni". Wk%#%ia mnie to, bo czego bym nie zrobił to mam wynik coś koło 13,7 miliarda lat... raz mi się udało zrobić w 10 miliardów jak pokombinowałem z czarnymi dziurami. Ale gdzie do 6 dni... Jak dla mnie, to sztuczne wydłużenie game playu. Nawet porządnego speed-upa się zrobić nie da tylko mniej więcej taki jak w Simsach. Nie polecałbym tej gry dzieciakowi, bo się sfrustruje na samym starcie i tyle z tego będzie.
[pawpawe] raz mi się udało zrobić w 10 miliardów jak pokombinowałem z czarnymi dziurami - zagięcie czasoprzestrzeni powinno pomóc.
[_Kolodziej_] Eeee - Black & White jest lepsze. Ta gra jest zbyt liniowa. Najpierw musisz wybić całą ludzkość, potem każesz ojcu zabić syna (ostatecznie się możesz rozmyślić) no i zsyłasz swojego chowańca na ukrzyżowanie. Nie ma opcji żeby być dobrym Bogiem :/
[Daozi] Są jakieś nieścisłości w scenariuszu gry: dostałem questa "zabij Filistynów" a potem był jakiś tekst o miłowaniu wszystkich i czynieniu im tego co i sobie... No i jakaś pętla z tego wychodzi, bo musiałbym się sam rozwalić...
[Nataniel_PL] Też macie takie lagi żeby mieć respown po 3 dniach...? O.o Bo nie wiem czy to problem u mnie czy na serwerze...
[VitQ] w levelu Exodus chapter 32 mam zabić 3000 swoich, ale nie chce żeby mi spadła karma, da się jakoś obejść ludobójstwo? bo z niską karmą nie zdobęde achiveva...
[sidhellfire] Mam problem. Podnoszę żebro mężczyzny i próbuję ułożyć kobietę, ale ciągle wyskakuje mi morświn. Zapomniałem czegoś? Moja wersja gry 1.0. Czy możliwe, że to problem z crackiem?
[Havoc] Hej gram Jezusem, ale na etapie z krzyżem ciągle ginę. Pomóżcie!!!!
[ropusz] jak Tak daleko doszliście? Mnie Ewa nie chcę nawet jabłkiem poczęstować.. Ciągle jej jedno tylko w głowie :/
[saint] Ma ktoś mapę gazy?
[saint] Grał ktoś Judaszem już? Robie questa i na etapie zdrady targuje, się ale nie chcą dać więcej niż 30 srebrników za tego całusa.
[zajoncpoziomka] Zdobyłem Wiatropylność i znalazłem Dziewicę. Ale za każdym razem rodzi się dziewczynka. Co robię nie tak?
[kadilak] Widzę, że w sequelu Starego Testamentu można już tworzyć drużynę. Mam już 12 ludzi, spróbuję jeszcze pogadać z innymi może jeszcze ktoś się przyłączy.
[nSharky] Też gram Judaszem i podczas ostatniej wieczerzy non-stop zabija mnie Terminator! Na szczęście jakiś facet w długich włosach mnie ciągle leczy i wrzeszczy "Stop! Stop killing Judas!". Macie jakieś pomysły? Ja już nie wiem co robić
[Glacial] Ej, sorry, że odświeżam stary topic, ale ja najpierw na GODMODE zaj@%ałem wszystkim Rzymian a dopiero potem przeczytalem ,ze muszą mnie ukrzyżować. Da sie to jakoś ominąć, czy musze zaczynać od początku?
[michalo94] też miałem ten problem. Musisz ich wszystkich wskrzesić a
potem poczekać aż relacje judasz-rzymianie wejdą na good i po sprawie. Powinien cię zdradzić
[shinn] ej gram Mojzeszem i w misji w ktorej czytam ludziom dziesiec przykazan kiedy dochodze do "nie cudzoloz" rzucaja we mnie kamieniami. Co robie nie tak?
[MrGrandma] Błąd robisz nieco wcześniej - zamiast "nie zabijaj" czytaj jako "nie morduj" - tak było naprawdę i taki wydźwięk jest w oryginale. W wiesz, zanim chwycą po kamieniu to zdążysz już przeczytać następne przykazanie
[MrVandemar] Witajcie. To ja mam takie pytanie: Jestem na etapie z Arką, gram Noem. I za Chiny nie mogę tego przejść! Jak upakowaliście Lewiatana i Behemota? Lewiatan cały czas połyka mi arkę, a Behemot zabija Chama. Już pięć razy próbowałem. Nawet kodami zmieniłem ocean w wino, ale Lewiatan ma twardy łeb... Poza tym, gdzie znajdę samicę Lewiatana?
[MrVandemar] PS.: Przy tworzeniu świata jakiś bug się pojawił i węże zaczęły gadać. Czy to normalne?


Nadira napisał:Nie ma to jak otworzyć stare zapisy nocnych rozmów na SB, które miało miejsce przed resetem. Ci co brali udział lub byli obecni, zrozumieją o co chodzi. xD
Miłego czytania i wspominania. ;D


[...]
[Pią 23:43] Nadira: Ramirez, odwiedzić cię? Czy jesteś zajęty z demonem? xD
[Pią 23:43] Near: oky Van ^^
[Pią 23:44] Ramirez Foyes: Zajęty demonem xD
[Pią 23:45] Ramirez Foyes: To znaczy mozesz wejsc i zobaczyc scenkę xD
[Pią 23:45] Vanessa: Tylko się obudzę z ramion pewnego wampira i mogę przyjść - wybierz miejsce XD
[Pią 23:45] Nadira: dobra, to poczekam xD
[Pią 23:45] Ramirez Foyes: Nikt Ci nei broni.. nawet póbowac pomóc ^^
[Pią 23:46] Nadira: niby jak i w czym?
[Pią 23:47] Deathrise: Sanuśśśś ;3
[Pią 23:47] Ramirez Foyes: Nie wiem... ale wiesz... czasem ludzie wpadaja i próbuja pomóc nawet nei umiejac, ale nie pozostawiaja innych xP
[Pią 23:48] Deathrise: *wytula siostrzyczkę*
[Pią 23:48] Nadira: Ramirez, teraz to ja wolę nie przychodzić, poczekam xD
[Pią 23:49] Near: Vanessa jak coś to Cafe itd XD
[Pią 23:50] Deathrise: fringe cafe
[Pią 23:52] Vanessa: odpisałam xD
[Pią 23:53] Sheyda: Nadi wpadaj wspierać Sheyde psychicznie i niedopuścić żeby jej ciało rozwalili xD
[Pią 23:54] Vanessa: Sheyda, Rami-sama rozwala Ci ciało?! o.O
[Pią 23:55] Nadira: Wpadnę jak Ed se pójdzie, nie chce go znowu widzieć, bo będzie znowu wypytywał xD
[Pią 23:55] Gość: Już jestem xD
[Pią 23:55] Sheyda: już raz o mało co nie poszło z dymem xD ^^"
[Pią 23:56] Sheyda: A o co Ed wypytuje i w ogóle co się działo bo z tego co wiedzę w pierony i trochę,...
[Pią 23:56] Gość: Ten gość to Tessu ><'
[Pią 23:58] Sanaa: Hih, sis *tuli*, nawet nie tak znowuż martwo tutaj ^^
[Pią 23:59] Nadira: Sheyda nic wielkiego, tylko że Tess się napił mojej krwi i teraz pewnie Ed będzie Tessa szukał.
[Sob 0:00] Testament: Oby Tessa nie znalazł ><'
[Sob 0:00] Sheyda: XD no nie Tess - Maleńki jesteś wielki xD
[Sob 0:01] Testament: xD
[Sob 0:02] Deathrise: Sanuś ;3
[Sob 0:02] Nadira: albo wiem, pójdę do Was Sheyda i jak zobaczę Eda to go poproszę by zostawił Tessa xD może posłucha mnie
[Sob 0:03] Sheyda: Powiedz Edowi że się w Tesie zadłużyłaś - na 100% odpuści xD
[Sob 0:03] Deathrise: co będziesz robiła w tym parku? jak chcesz, to moge Cie odwiedzic xD
[Sob 0:03] Nadira: Sheyda ... xD
[Sob 0:04] Testament: eee oO? Sheyda wątpie xD
[Sob 0:04] Kotoko: ja już zmykam. Oyasumi ^^
[Sob 0:05] Nadira: Oyasumi Kotoko ^^
[Sob 0:05] Testament: Dobranoc Kotoko ;D
[Sob 0:06] Deathrise: narx
[Sob 0:08] Sanaa: Jeśli nie jesteś zajęta gdzieś, to pewnie możesz do mnie się przyłączyć;
[Sob 0:09] Sanaa: chciałam sobie ogólnie tu pochodzić po lokacjach, ale stweirdziłam, że nie mam zbyt wiele już sił i nie bede się wysilać dziś
[Sob 0:10] Deathrise: noo mam wychodzic wlasnie xD
[Sob 0:10] Sheyda: Dobranoc Ko ^^ *tuli*
[Sob 0:10] Deathrise: ale chwilowo zajeta xD
[Sob 0:12] Sanaa: w porządku, ja pewnie i tak niedługo wrócę po prostu do pokoju
[Sob 0:12] Vanessa: a Edziowi padł net xD
[Sob 0:13] Nadira: biedak znowu sie chyba z nim męczy xD Tess pewnie się cieszy xD
[Sob 0:15] Deathrise: eeeeeee ja musze spadać xD baj ;3 dobranoc Kiss Sanuś wybacz, muszę O.o
[Sob 0:15] Testament: Nadira jakbys zgadła xD
[Sob 0:15] Testament: Deathrise dobranoc ;D
[Sob 0:17] Sheyda: Dobranod Death ^^
[Sob 0:18] Nadira: dobranoc Dea ^^
[Sob 0:19] Testament: Jakie skróty brakuje jeszcze samego "D" xD
[Sob 0:22] Sheyda: Nadi wpadnij Ramcio "warjuje"
[Sob 0:23] Nadira: Ed stoi przed drzwiami i wejście blokuje xD
[Sob 0:24] Testament: Zawiesił się xD Sheyda to go potraktuj z buta xD
[Sob 0:26] Nadira: Ed się zawiesił xD
[Sob 0:26] Sheyda: Taaa jasne xD w moim stanie iście to możliwe xD // Nadi to nie wiem "wleć" do środka xD Albo wysadź ścianę xD
[Sob 0:26] Ramirez Foyes: xD
[Sob 0:26] Nadira: Sheyda, jak wysadzę ścianę to Ramirez mnie zabije za rozwalenie jego jednej części domu xD
[Sob 0:27] Testament: Przez przypadek i was wysadzi xD
[Sob 0:27] Sheyda: Tak Nadi przyjdz i naciśnij Restart'a Edowi XD - Tylko go pierwsze znajdź Lol (przybomina sobie motyw z Chobbits xD Lol)
[Sob 0:27] Ramirez Foyes: ja nie wariuje... to tylko mój wewnetrzny perwers sie diobija, bo nei chce ratowac Sheydy.. uwaza ze karmiona krwia laleczka jest lepsza niz gumowa xD
[Sob 0:27] Nadira: no właśnie xD
[Sob 0:28] Nadira: a gdzie Ed ma ten restart? xD
[Sob 0:28] Testament: Po co od razu format robić Lol
[Sob 0:29] Nadira: Tess właśnie się zastanawiam po co ale... może to ja Eda wysadzę co? xD
[Sob 0:30] Testament: O świetny pomysł xD
[Sob 0:31] Nadira: będzie jedem problem mniej xD
[Sob 0:32] Sheyda: heh z tego co widzę Ed i takjużma "defragmentację dysku" xD Lol
[Sob 0:32] Testament: dokładnie i wszyscy będą mogli robić co chcą xD
[Sob 0:32] Testament: Sheyda Lol Lol tu było dobre xD
[Sob 0:32] Nadira: będzie trzeba wtedy wybrać nowego dyrektora... Tess nominuję Ciebie xD
[Sob 0:33] Nadira: o rany xD Sheyda Lol
[Sob 0:34] Han: Testament na dyrektora xD !! (jego nie trzeba nominowac on będzie dyktatorem ;D)
[Sob 0:36] Nadira: Ramirez i Sheyda ostrzegam że idę do was xD ale pierw tę przeszkodę muszę usunąć (Eda) xD
[Sob 0:36] Sheyda: Tak Tess Dyktatorem XD - wirusem który strawi i podporządkuje sobie nasze partycje xD
[Sob 0:36] Sheyda: Dobra XD Ed się nie obrazi XD
[Sob 0:36] Sheyda: Edit : Mam nadzieję, że się nie obrazi xD
[Sob 0:38] Nadira: wiecie co, tak czytam ostatni post w domku Ramireza, i wyobrażam sobie scenę gdzie Ed stoi przed drzwiami i się nie rusza to myślę że mu się baterie wyczerpały jak jakiemuś robotowi xD
[Sob 0:39] Ramirez Foyes: xD dokładnie... poszły mu baterie... bo nei uzywał duracella
[Sob 0:40] Sheyda: XD Lol tak - NADI podłącz jego kabelek do zasilania Lol
[Sob 0:40] Nadira: dostałąm śmiechawki nie moge posta napisać widząc jak ten stoi przed drzwiami xD
[Sob 0:41] Sheyda: Boże wredna jestem Lol moje skojarzenia mnie zabiją ze śmiechu xD Lol
[Sob 0:41] Testament: Ooo Tess dyrkiem ale by było fajnie xD marzenia xD
[Sob 0:41] Sheyda: Nadi NIE BÓJ ŻABY ja tez umieram ze śmiechu przed kompem (KOCHAM TO Lol)
[Sob 0:42] Vanessa: WoOt?
[Sob 0:42] Ramirez Foyes: Dobra.. Edziu pozwolił nam pisac jakby go nei było xD Nie jego wina akurat, tylko netu xP
[Sob 0:43] Nadira: nie mówiłeś mu chyba co my tu o nim piszemy? xD
[Sob 0:44] Nadira: skoro pozwolił pisać jakby go nie było to może usunę jedno zdanie xD
[Sob 0:44] Vanessa: ja mu melduje ^^
[Sob 0:44] Sheyda: Umieeeram XD Lol
[Sob 0:44] Testament: Przez was się popłakałem ze śmiechu Lol
[Sob 0:44] Nadira: Tess ja rycze LolLolLol
[Sob 0:45] Ramirez Foyes: Czyzbym tylko ja zachowywał powagę? xD
[Sob 0:45] Nadira: Van Ty mówisz Edowi to co my tu piszemy?
[Sob 0:46] Ramirez Foyes: tzn. pseudo powage.. po prostu nei rycze ze smiechu xD
[Sob 0:46] Han: I z czego tak się śmiejecie nie no musze zobaczyć o co idzie xD
[Sob 0:46] Nadira: Han czytaj SB xD
[Sob 0:47] Hime: ... jesteście... DZIWNI XD
[Sob 0:47] Testament: My a skąd xD
[Sob 0:47] Nadira: Hime... i stuknięci xD
[Sob 0:48] Han: Dobra załapałem ;D zamrożony Edziu ^^
[Sob 0:48] Hime: stuknieci miesci się w bardzo ogólnym pojęci dziwności.....
[Sob 0:49] Testament: Han nie zamrożony tylko zawieszony... chłopak tak się przejął wejściem do środka że aż system mu się zepsół
[Sob 0:49] Hime: wirusa ma xD albo jakiś czip mu się spalił ^^
[Sob 0:50] Han: Tranzystory się spaliły ;D
[Sob 0:50] Nadira: defragmentację dysku ma xD
[Sob 0:50] Testament: spręzynki mu pękły Lol
[Sob 0:50] Sheyda: System padł "Syntax error" Lol
[Sob 0:50] Hime: o.. dobre albo odrazu oczyszczanie dysku
[Sob 0:51] Hime: zalał się ^^
[Sob 0:52] Sheyda: oO? czym miał by się zalać... nic nie pił -.- nie przesadzaj... to komputer - chyba nie ma chłodzenia hydraulicznego xD CHYBA Lol
[Sob 0:52] Testament: dobra ja spadam bo ja już nie mogę powstrzymać się od śmiechu Lol Dobranoc wszystkim ^^
[Sob 0:52] Nadira: Ramirez wie! Bo on czuł od niego coś dziwnego! xD
[Sob 0:53] Nadira: Szkoda Tess że idziesz xD
[Sob 0:53] Sheyda: Taaak czuł ja też czułam ale to nie był bynajmniej alkohol xD
[Sob 0:53] Ramirez Foyes: Ciao Tess ^^
[Sob 0:54] Testament: muszę Razz bywajcie i do jutra Lol
[Sob 0:54] Sheyda: Tesss - ZOSTAŃMY RAZEM !!!!!! ZOSTAŃMY RAZEM !!!!- *śpiewa w kółko bo reszty nie pamięta Lol*
[Sob 0:54] Nadira: Ramirez ja weszłam i nie pukałam xD
[Sob 0:54] Nadira: chyba że Ed ciągle puka xD //Branoc Tess xD ^^
[Sob 0:55] Ramirez Foyes: sorry xD
[Sob 0:55] Ramirez Foyes: zmienie zaraz ^^'
[Sob 0:56] Nadira: oki ^^
[Sob 0:56] Sheyda: Ramirez To "SŁOWAMI CIĘŻKO TO WYRAZIĆ " mnie rozwaliło XD (znowu skojarzenie) a tu NAdi siedzi i obserwuje
[Sob 0:57] Ramirez Foyes: juz ^^
[Sob 0:57] Ramirez Foyes: Wybacz... xD Słowami ciezko wyrazic cokolwiek...
[Sob 0:58] Nadira: Nadi STOI xD
[Sob 0:58] gokuyo: witam ponownie widze ze humor dopisuje dzisiaj u nie ktorych
[Sob 0:59] Nadira: czy ja muszę was poprawiać mimo ataku śmiechu? xD // cześć gokuyo ^^
[Sob 1:00] Sheyda: aaaa to Ramirez czuje do Sheydy "cokolwiek" Lol ciekawe uczucie i faktycznie może być problem z jego wyrażeniem xD Lol jak to się objawia Lol
[Sob 1:00] Sheyda: Witaj Goku xD
[Sob 1:01] Sheyda: Goku - piątek - net - komputer - forum - noc - głupawka - śmiechawka = czysta euforia xD
[Sob 1:01] Ramirez Foyes: Prosto sie objawia.. jednoczesnie chce zabic i nie xD Jednoczesnie chce uratowac i nie... takie cokolwiek xD
[Sob 1:02] Han: trzeba dodać grupowa głupawka xD
[Sob 1:03] Nadira: o to to to! Han dobrze powiedział xD grupowa głupawka xD
[Sob 1:03] gokuyo: hehe ciekawy spedzony dzien dziwne co bedzie jutro ;D
[Sob 1:03] Han: Taaa jak wróci Ed i przeczyta SB oO? xD
[Sob 1:04] Nadira: wolę nie myśleć co będzie jutro jak Ed się pojawi O_o
[Sob 1:05] Nadira: Han raczej nie przeczyta, bo wiadomości szybko schodzą xD
[Sob 1:05] gokuyo: ehh juz nie ma dziewczyn (czlowiek)ehh kolejny dzien bez zasamakowania krwi(dostane aniemi) xD
[Sob 1:06] gokuyo: A ten kolo Ed to widze ze jakis wazny jest ;D
[Sob 1:06] Han: A ty wybredny jesteś Tess to gryzie i chłopców xD
[Sob 1:07] Nadira: gokuyo jak taki Ty głodny to idź se na polanę tam owieczka siedzi xD
[Sob 1:07] Nadira: Ed? On teraz nie jest ważny bo mu baterie siadły xD
[Sob 1:07] Han: Ta jest teraz to może nam nagwizdać ;D
[Sob 1:08] gokuyo: nie gustuje w zwierzeta i chlopcow
[Sob 1:08] Han: Chociaz nie czekaj nie może o_O
[Sob 1:10] gokuyo: oki kolejny dzien bez posilku albo zrobie napad na gabinet lekarski moze beda miec tam krew xD
[Sob 1:10] Han: Nie zrobisz bo Ray ma pancerną lodówkę ; o
[Sob 1:12] gokuyo: hehe to sie okaze jak cos zostaly pielegniarki
[Sob 1:13] gokuyo: Elo Eiji ehh juz sie cieszylem ze to dziewczyna
[Sob 1:14] Lucy: chce ktos popisac? jak nie to ide sobie ^^
[Sob 1:14] Sheyda: gokuyo zaatakuj Tesa XD - wypij i ucieknij xD
[Sob 1:15] Sheyda: O prosze masz Lucy XD
[Sob 1:15] gokuyo: Lucy witamy poczekaj masz chetnego
[Sob 1:15] Han: Nie gryźc Lucy bo byde zUy ;D całkiem miła dziewczyna i zabraniam Razz
[Sob 1:15] Sheyda: kurde przez to forum nie mogę przez 15 min trafić do łazienki Lol
[Sob 1:16] gokuyo: lucy to gdzie chcesz spotkac z vampirem
[Sob 1:16] Ramirez Foyes: A widzisz Sheyda ^^ Uzaleznienia bola xD
[Sob 1:17] gokuyo: oki postaram powstrzymac moj glod zajadajac sie tabletkami krwi
[Sob 1:18] gokuyo: lucy wybierz sobie miejsce ja cie znajde
[Sob 1:19] Lucy: siedze na polanie
[Sob 1:19] Sheyda: Oj bolą Lol
[Sob 1:19] gokuyo: mam pytanko da sie wysylac wiadomosci do poszczegolnych osob z forum
[Sob 1:21] Han: Tak PW
[Sob 1:24] Lucy: gokuyo trafisz na polane czy mam sie przeniesc? ^^
[Sob 1:27] Lucy: a i nie mam nic przeciwko gryzieniu, ale moze to ciebie tez bolec xD
[Sob 1:29] Han: A ja zapewniam że zaboli jak ugryzie Mr. Yellow
[Sob 1:29] Han: Ale jego Muahahahaha i to bardzo ^^
[Sob 1:30] Nadira: czy państwo Foyes piszą posta w Dojo? xD
[Sob 1:31] gokuyo: aha teraz mi to mowisz xD
[Sob 1:31] Lucy: ja nic nie mówie xD
[Sob 1:32] Sheyda: Siii xD Nadi już mnie na Foyes przechciłaś A ty wredna * Miotłą chlasta Nadi w łeb * XD
[Sob 1:33] Nadira: ups chyba Sheyda wybuchła O_o chyba przesadziłam xD
[Sob 1:33] Nadira: *ucieka przed Sheydą* xD
[Sob 1:33] Kitsune: Dobra słodziaki Kitsu idzie kimac <3 ^.^ sayonarka wam ludu ^.^
[Sob 1:34] Nadira: Sayo Kitsune ^^
[Sob 1:35] Han: NARQ ALL ja tez idem pcia ;D
[Sob 1:35] Nadira: Sayo Han ;D
[Sob 1:36] Sheyda: Saiy i słodkich koszmarów życzę ;3
[Sob 1:36] Sheyda: Nadi XD oj Nadi xD
[Sob 1:36] Kitsune: No i jeszcze Han'a pożegnam Sayo Han Kiss XD i wam tez dobra teraz serio mykam ^^
[Sob 1:38] gokuyo: oyasuminasai Kitsune
[Sob 1:39] Ramirez Foyes: Ciao Han ^^
[Sob 1:39] Ramirez Foyes: Słodkich snów Kitsune ^^
[Sob 1:44] Sheyda: ehm Rami to światło to bardziej do śmierci anie do życia XD - ależ ją pocieszyłeś XD kiedy ona widzi światło zaświatów XD
[Sob 1:46] Nadira: może miał na mysli światło w pokoju? xD
[Sob 1:49] Ramirez Foyes: Hmm.. wiesz Sheyda... ale jakby nei patrzec jak ktos siedzi w ciemnej jaskini to swiatło oznacza wyjscie z niej i wolnosc xD
[...]


Rzuciło mi się w oczy przy przeglądaniu basha i...
Kain napisał:X E [Pon 16:49] Lilith: NADIRA! Dlaczego zmieniłaś avka? ; ; Tamten był taki... piękny. T_T *ryczy*
X E [Pon 16:51] Ann: NADIRA! Dlaczego nie zmieniłaś avka na tego z cyckami >O
X E [Pon 16:52] Kain: Lubię cycki! ;D


Chwila słabości ;DDD

... żebym to ja pamiętała jaki to był awatar. xD
Ale chyba kojarzę jaki to był. ;3


Kaien Cross napisał:Tak na pamiątkę, wypadałoby to wklepać.
Posty pisane na fabule. Gabinet Kaiena Crossa.
Hideo napisał:Młody Łowca spokojnym wzrokiem spojrzał na Dyrektora mówiąc:
- Dziękuję za rozmowę i przyjęcie mnie na stanowisko - Odparł poważnym głosem idąc powolnym krokiem do drzwi gabinetu. Przed nimi ukłonił się na pożegnanie. Zamyślony mężczyzna faktycznie jeśli powiedział że wszystko dobrze, to pewnie inny łowca zajmuje się tą sprawą zaginięć uczniów, czas rozejrzeć po terenie szkoły może w końcu rozerwie się w okolicy miasta. No cóż czas nagła go wzięła.
- Życzę miłego wieczoru - Odpowiedział do Dyrektora, wychowanie to podstawa. Ręką otworzył drzwi i zamknął cicho. On stał na korytarzu i zamyślony szedł w stronę wyjścia co za dzień. Zniknął za schodami.
Kaien Cross napisał:Kaien skinął mu głową, rozumiejąc że to pewnie koniec ich rozmowy. Jednak jak obserwował odchodzącego Hideo i jak zobaczył co on odwala, normalnie okulary mu zjechały po nosie. Człowiek kłania się drzwiom? Wielkie zdziwienie zawitało na twarzy Kaiena. Kogo on przyjął na stanowisko nauczyciela? Już zaczynał się obawiać, jakie akcje wynikną z prowadzenia zajęć.
- Ja również... - Odpowiedział mu już zszokowany tym widokiem. Zaraz po tych słowach Hideo otworzył i zamknął drzwi a potem go już nie było w gabinecie. Przeniknął? Kaien aż sprawdził swoje czoło, czy ta choroba nie robi z niego wariata. Wstał i zaparzył sobie zaraz kawę, biorąc jakieś tabletki nie wiadomo na co.
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Gość Sob Lis 17, 2012 12:14 pm

Kain napisał:[11:59:03 17/11/12] Kain : Shizu @w@
[11:59:54 17/11/12] Raven : kebab *_*
[12:00:41 17/11/12] Kain : Jaki kebab? ;o
[12:01:58 17/11/12] Raven : na obiad xd
[12:02:41 17/11/12] Kain : Zastanawiałem sie właśnie czy nie iść na obiad na kebaba ;d
[12:03:09 17/11/12] Raven : polecam xd
[12:04:21 17/11/12] Kain : Robiłem tak już niejednokrotnie ;P
[12:04:43 17/11/12] Raven : Dzisiaj polecam, wyjatkowo wykwintny ten kebab @@
[12:07:22 17/11/12] Kain : Zapraszam i polecam. Piotr Fronczewski ;d
[12:07:50 17/11/12] Shizuka : Kaiiin @_@ *przeżuwa naleśnika* Ty to mnie zawsze dokarmisz ♥
[12:08:09 17/11/12] Kain : Bo ja Cie lovajem ♥ ;D
[12:09:30 17/11/12] Shizuka : Boże! To takie wzruszające ♥♥♥
[12:09:43 17/11/12] Kain : Tak wiem ♥
[12:10:07 17/11/12] Shizuka : Też Cię lovajem, bardzobardzo ♥
[12:10:52 17/11/12] Shizuka : Dopóty mnie dokarmiasz ♥
[12:10:52 17/11/12] Kain : Rozpływam sie ♥
[12:11:15 17/11/12] Kain : Zostań mą służką ♥
[12:11:28 17/11/12] Kain : Zrobię Anusi "siostrzyczkę" ;x
[12:11:59 17/11/12] Shizuka : Spieprzaj dziadu ♥
[12:12:19 17/11/12] Kain : O nieee, ból odrzucenia ♥

Wpadka ;d

Kain napisał:
[17:58:33] Anais : [wczep w szefa]
[17:58:55] Kain : [ma wczepioną Anuśke]
[17:59:04] Ivy has been disconnected on Sro Lis 21, 2012 5:59 pm (session timeout)
[17:59:06] Kaori : A herbatke owocową masz ? ;3
[17:59:15] Ivy joined the chat on Sro Lis 21, 2012 5:59 pm
[17:59:19] Anais : Postaram się odpisać Const, a Ailli odpisze jutro... Aill, co ty na to?
[17:59:25] Katsuko has been disconnected on Sro Lis 21, 2012 5:59 pm (session timeout)
[17:59:27] Anais : Szefuś mnie kocha? :3
[17:59:30] Omitsu joined the chat on Sro Lis 21, 2012 5:59 pm
[17:59:37] Omitsu : Cześć : ]
[17:59:45] Kaori : Heej ;3
[17:59:48] Kain : Masz szczęście, że Omi tego pytania nie widzi
[17:59:51] Shizuka : Bry, bry c:
[17:59:52] Anais : Omiś! <3
[17:59:54] Kain : Oj... xD
[18:00:06] Kaori : Wpaadka xD
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Gość Sro Lis 21, 2012 8:40 pm

Wycinek z dawnych Baśni Braci Grish... Grimm ; D

Kain napisał:Baśń I

Wlazł Kain na płotek
Uderzył go młotek
I cóż za zabawa, pierd* araba
Przeklinał i warczał
Wystawił też palca
A rzucił go Tessiu, i woła - Ty cieciu!
Kain chce mu wpierd*, lecz nie może dogonić
Chce wyrwać mu nogi, tak dla przestrogi
Tak prosto z miednicy lecz nie ma różnicy
Bo Tessiu chytrusku już jeździ na wózku!

Azakeru napisał:Dobranocka świateczno-diskopolowa dla członków Grish x.X

aaaAAAaaa... aaaAAAaaa...
Były sobie Grishe dwa
Pojeba*, pojeba* oby dwa.
Ah śpiij kochanie. Jeśli krewkę
z szyjki chcesz - dostaniesz.
Wszystkie wampirki, nawet złe
pogrążone są we śnie, a Ty jeden
tylko nie...

aaaAAAaaa... aaaAAAaaa...
Były sobie Grishe dwa
Pojeba*, pojeba* oby dwa.
Ah śpij, bo nocą,
kiedy dziw* na ulice wychodzą
Wszystkie wampirki, nawet złe
pogrążone są we śnie, a Ty jeden
tylko nie...

A gdy rano wstanie świt,
Testamencikowi będzie wstyd
że on niejadł, tak jak Tyyy...
aaaAAAaaa... aaaAAAArhg *odgłosy umierającej kobiety i jakieś strzały z bliska. Wrzaski Testamenta że ta jest głupia i ogólnie... <3
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Gość Czw Lis 22, 2012 6:25 pm

[18:24:09] Kaori : Mówią o mnie w mieście co z niego za typ wciąż chodzi pijany pewno nie wie co to wstyd ... śpiewajmy !

[18:24:12] Ivy : Rav, odpisz, że walczysz by przebić się przez błonę wroga i jesteś zajęty a nie se smsujesz xd

[18:24:28] Ivy : Kao, o Tobie to łysy mówią XD
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Gość Wto Lis 27, 2012 4:00 pm

Jedno słowo:

Meatarmageddon! ; D
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Isao Wto Gru 04, 2012 11:19 pm

Świerze z dzisiaj, ale aż żal nie zostawić dla potomnych 8D
Kod:

[22:55:33] Isao : Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaanciaaaaaaaaaa przybywaj! >3<
[22:55:43] Isao : *rzuca pokebolem*
[22:55:49] Isao : Nie nie
[22:55:53] Isao : to powinno brzmieć inaczej
[22:56:02] Isao : Bancia, wybieram Cię! *rzuca pokebolem*
[22:56:08] Nadira joined the chat on Wto Gru 04, 2012 10:56 pm
[22:56:26] Isao : nie ma to jak pisać do samego siebie xD
[22:56:45] @ Nadira : Napisz do niej na PW, wtedy Cię usłyszy xD
[22:57:08] Isao : e tam, to nie wyzwanie wtedy. Wyzwaniem jest przyciągnąć ją mentalnie! xd
[22:57:36] Isao : ale musze przyznać że kiepski z niej pokemon. 2 razy rzucałem pokebolem i nic :<
[22:57:38] @ Nadira : A no też racja xd
[22:58:11] @ Nadira : Jak to mówią, do trzech razy sztuka xD
[22:58:24] Isao : dobra. spróbujemy jeszcze raz 8D
[22:58:40] Isao : Banshee, wybieram Cię! *rzuca pokebolem trafiając Nadirę w głowę* o3o ops
[22:58:50] Raven joined the chat on Wto Gru 04, 2012 10:58 pm
[22:59:03] @ Nadira : *dostała w głowę* ała . . *masuje*
[22:59:25] Isao : pomasować? ;>
[22:59:30] Banshee joined the chat on Wto Gru 04, 2012 10:59 pm
[22:59:41] Isao : udało sie!!!
[22:59:44] Isao : przybyła *Q*
[22:59:45] Banshee : ; o
[22:59:55] @ Nadira : xD
[23:00:04] Isao : Banshee zgodnie z radą forum ustaliliśmy ze ujowy z Ciebie pokemon
[23:00:06] Raven : Nie ma za co xd
[23:00:13] Isao : 3 razy rzucałem pokebolem i nie przybyłaś :<
[23:00:25] Isao : Raven? o_o czyżbyś macał w tym palce?
[23:00:27] @ Nadira : I jeszcze ja dostałam nim w głowę . .
[23:00:28] Isao : znaczy maczał XD*
[23:00:34] @ Nadira : xDDD
[23:01:03] Banshee : No na pokemona sie zdecydowanie nie nadaje :(
[23:01:03] Isao : *pervers mode on*
[23:01:17] Isao : no. do dupy taki z ciebie pokemon. gorzej niż psidak :<
[23:01:32] Banshee : :( Teraz to mi smutno
[23:01:40] Raven : Macać palców oO Nie, może troszkę pomogłem ;d
[23:02:41] Banshee : Tylko tak ciut ciut pomogłeś :3
[23:02:57] Isao : co tu zaszło? *patrzy wymownie na Banshee*
[23:03:40] Banshee : *nie wie o co chodzi więc się tylko szczerzy* :D
[23:05:04] Isao : *daje buziaka* :33 więc?

Kod:

[23:06:06] Banshee : *rzuca się na niego i mocno tuli* <3
[23:06:43] Isao : kotek, wiesz że jestem wolny fabularnie? >3 *mruczy do ucha*
[23:07:53] Banshee : A ja jestem zajęta przez umierającą z powodu choroby Aimi *smuta*
[23:09:25] Isao : oj tam, lubie trójkąciki 8D
[23:09:54] Raven : Bu <wcale nie jest zazdrosny> ._.
[23:10:33] Banshee : Poważnie Isek nie spodziewałam się tego po Tobie, możesz do nas wpaść do kawiarni :D
[23:10:48] Banshee : Oj Ravcio ^^"
[23:11:49] Isao : ona jest moja, Raven ;< *zagarnia Bancie*
[23:12:11] Raven : Właśnie rzuciłeś wyzwanie <ściąga wyimaginową rekawiczkę i rzuca pod Iska>
[23:12:18] Isao : chyba, że to o mnie chodzi więc wiesz... *sparkluje* mnie starczy dla wszystkich 8D
[23:13:05] Banshee : Więc Ty to możesz być wszystkich i muszę się Tobą dzielić? ;(
[23:13:24] Isao : to weź daj kopa Ravenowi to będę tylko Twój 8D
[23:13:36] Isao : bo sie do mnie przystawia, gaik jeden :<
[23:13:47] Raven : Pfff ;p chciałbyś byś miał takie powodzenie ;d
[23:14:20] Banshee : Tylko mój? Jasne jasne xD
[23:15:37] Nadira has been disconnected on Wto Gru 04, 2012 11:15 pm (session timeout)
[23:16:32] Isao : nie wierzysz mi? :<
[23:17:52] Banshee : Jak możesz tak w ogóle myśleć? :c
[23:19:40] Isao : no bo ... bo jesteś zlym pokemonem ;<
[23:20:34] Banshee : No wiesz co? To mnie wypuść i sobie złap nowego... lepszego :(
Isao

Isao
Nauczyciel
Nauczyciel

Krew : Czysta (B)
Zawód : Były wokalista znanego niegdyś w całej Japonii zespołu. Obecnie nauczyciel angielskiego w Akademii Cross
Zajęcia : Brak
Moce : KP


https://vampireknight.forumpl.net/t321-isao-takei#363

Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Gość Nie Gru 16, 2012 6:38 pm

Tekst, nie tekst, ale zawsze coś co daje radość. Inscenizacja walki Spawna z Nuttym

walka tak, bo rozpieprza szerokością
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Isao Czw Gru 27, 2012 6:34 pm

[18:28:03] Naizen : Kogo nie chcę?
[18:28:03] Yuu : po co mi gej?
[18:28:13] Yuu : Chyba, że przyjaciel, to mi pasuje
[18:28:14] Omitsu : Ty rasisto !
[18:28:32] Yuki : Ja miała męża geja i dałam radę xD
[18:28:37] Isao : *mruczy* oboje jesteśmy biedni ;<
[18:28:45] Yuu : Zaspokoiłaś go dobrze?
[18:28:47] Isao : nawet dzieci zrobił!
[18:28:50] Omitsu : Yuki a z tego się coś urodziło ?
[18:28:54] Malcolm Law :
[18:28:54] Naizen : Przyjaciółmi sobie być możemy. Yuki to dzielna kobieta, ale to ja się więcej przy niej męczyłem xD
[18:28:58] Yuu : ostro
[18:29:04] Yuki : Urodziło, mamy syna o.O
[18:29:08] Yuu : Naizen, okrutne XD
[18:29:15] Yuu : Syn też gej?
[18:29:18] Yuki : Ty sie męczyłeś przy mnie?!
[18:29:19] Omitsu : Naizen jak TO zrobiłeś @@
[18:29:26] Naizen : Nie do końca xD
[18:29:28] Yuu : Omi, pomylił dziurki XD
[18:29:33] Naizen : xDDDD
[18:29:35] Omitsu : Nie trafił w tą dziurkę co chciał : o
[18:29:46] Yuki : NAIZEN
[18:29:54] Yuu : :DD
[18:30:10] Isao : Hahaahah XDD kur*a nie mogę z was XDD
[18:30:12] Omitsu : Hyhyhy...
[18:30:27] Naizen : Co Yuki?
[18:30:30] Yuki : przylutuje mu D:
[18:30:45] Yuki : oberwiesz Naizen D:
[18:30:51] Yuu : nie wyczymię
[18:30:55] Naizen : Za co? o.o
[18:31:06] Yuu : Yuuki, kobiet i gejów się nie bije
[18:31:06] Omitsu : Że źle trafiłeś !
[18:31:08] Yuki : Jesteś niedobry!
[18:31:18] Omitsu : i źle trafiłeś...
[18:31:29] Yuu : Dobrze trafił, źle strzelił



To musiało się tu znaleźć XD
Isao

Isao
Nauczyciel
Nauczyciel

Krew : Czysta (B)
Zawód : Były wokalista znanego niegdyś w całej Japonii zespołu. Obecnie nauczyciel angielskiego w Akademii Cross
Zajęcia : Brak
Moce : KP


https://vampireknight.forumpl.net/t321-isao-takei#363

Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Go?? Sob Kwi 20, 2013 8:39 pm

[20:54:40] Kastyliusz : Tes wiesz co? Jesteś koszmarem z mojego dzieciństwa, taką muminkową Buką, Ciebie też się boje ;D

[20:55:31] Vivianne : Tess tak na prawdę się zgrywa na takiego

[20:56:22] @ Testament : Ale mi nie o to chodziło xCC // Ale ja jestem zły , groźny i szukam muszelek @@

[20:56:47] Vivianne : Muszelki masz nad morzem!

[20:56:52] Kastyliusz : A Buka szukał przyjaciół... Coś mi tu nie gra...

[20:58:23] Vivianne : Tess inspirował się Buką! Zawsze czułam, że gdzieś mi tu smierdzi muminkami

[20:58:27] @ Testament : No mi też nie xc

[20:58:41] @ Testament : Nieprawda xO

[20:59:14] Vivianne : Tess, nie ukrywaj się ;<

[20:59:30] Kastyliusz : Buka był smutny bo nikt się nie chciał z nim zaprzyjaźnić, dlatego tak ten chłód się za nim ciągnął...

[21:00:15] @ Testament : Jakie to smutne T^T

[21:00:22] Vivianne : Tess jest smutny, bo nie może znaleźć muszelek, dlatego tak ten chłód się za nim ciągnie...

[21:01:03] @ Testament : zaraz zacznę grać na skrzypcach xc

[21:01:13] Caitlyn : Jak was tak czytam to zastanawiam się czy na dobre forum trafiłam xd

[21:01:28] Vivianne : Ok! Naucz się marszu pogrzebowego na początek ;D

[21:01:50] @ Testament : Wolę kankana @@

[21:02:32] @ Testament : Cait, jesteś zaginioną muszelką? ♥

[21:03:07] Vivianne : dobrze, to po kankanie bedzie marsz pogrzebowy. Bedziesz mógł spokojnie sobie znaleźc jakąś prace w zakładach pogrzebowych | Cait jest moją zaginiona muszelką ;<

[21:04:04] Caitlyn : Ej, nie jestem niczyją muszelką tylko różyczką <3

[21:04:05] Caitlyn : hue

[21:04:09] @ Testament : To ja nie mam żadnej muszelki? ; ;

[21:04:27] @ Testament : oooo, cmentarz @@

[21:04:40] Vivianne : Tess, a Hachiko

[21:04:40] Caitlyn : Masz paróweczkę wystarczy ci ;3

[21:04:42] Vivianne : ? o;

[21:06:10] @ Testament : Hachiko bije mnie wałkiem XC

[21:06:33] Vivianne : O NIE!

[21:06:57] Vivianne : Ciesz się, że nie patelnią :3 Przynajmniej nie odbija Ci się na czole, na przykład, napis "Tefal" xD

[21:07:21] Caitlyn : hahahaah xD

[21:08:02] @ Testament : xCCCC

[21:08:27] Vivianne : Tess, widzisz, zawsze mogło być gorzej!

potrzebowałam to tu umieścić!
avatar

Go??
Gość



Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Nadira Shiroyama Czw Cze 27, 2013 2:26 pm

Tego nie może tu zabraknąć. xD


CzatBox 27.06.2013 napisał:[14:57:54 27/06/13] Isao : XDDDDDD Biedny Tasiek
[14:59:08 27/06/13] @ Testament : I to bardzo biedny Dx
[15:08:12 27/06/13] Isao : *głasia Tesiule*
[15:12:42 27/06/13] Raven : po prostu xd
[15:12:58 27/06/13] @ Testament : Pozwolisz, że zaślinie Ci rękaw @@
[15:13:13 27/06/13] @ Testament : Raaavrrr ♥
[15:14:26 27/06/13] Isao : mi?
[15:14:52 27/06/13] @ Testament : Tak ♥
[15:17:26 27/06/13] Isao : nje możesz - Może... - mruknął jedynie w odpowiedzi. Jeszcze pomyśli nad sposobem przekonania jej aby gotowała mu obiadki. Teraz ważniejszą sprawą był fakt, że chciał zaproponować jej wspólne mieszkanie. Liczył na to, że się zgodzi i proszę, nie przeliczył się! Był z tego niesamowicie zadowolony bowiem on również obawiał się, że dla Banshee może to być za wcześnie. On sam zastanawiał się nad tym już od jakiegoś czasu. Ale po co zwlekać skoro panna Fumikana i tak praktycznie już u niego mieszkała? Oszczędził jej kłopotu biegania między piętrami po różne mniej i bardziej ważne bibeloty. A przy okazji mógł ją mieć przy sobie. Piękne dwie pieczenie piekły się na jednym ogniu. - Mam nadzieję, że nie uciekniesz stąd za szybko mając mnie dość. - wymruczał jej do ucha, pozwalając jej oprzeć się głową o jego ramię. W międzyczasie cały czas lekko kołysał się w kaczym tańcu. Nawet musnął nosem i ustami jej włosy. Uwielbiał je. Ale ona to już wiedziała. Wszak nie było chyba dnia
[15:17:31 27/06/13] Isao : o kurde xDDDDDDDDDDDDDDDD
[15:17:33 27/06/13] Isao : XDDDDDDDDDD
[15:17:36 27/06/13] Isao : jak to sie stało
[15:17:46 27/06/13] Isao : przecież ja ten tekst kopiowałem godzine temu xD
[15:18:24 27/06/13] Isao : Tess to Twoja wina. ._. kopiowałem serduszko ;_;
[15:19:36 27/06/13] @ Nadira : Łoooo robimy fabuły na czacie?
[15:19:53 27/06/13] @ Testament : xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[15:20:53 27/06/13] @ Testament : Isao, dzięki Tobie odechciało mi sie spać xDDDDDDD
[15:21:04 27/06/13] @ Nadira : Haha xD
[15:21:20 27/06/13] @ Testament : Ale że wysyłasz do mnie takie ładne posty ♥♥♥
[15:21:30 27/06/13] @ Nadira : Daj mu w nagrodę 50 pkt xD
[15:21:51 27/06/13] Isao : XD"'' kurde
[15:22:06 27/06/13] Isao : żądam opcji edytuj lub usuń posta na SB XD
[15:22:31 27/06/13] @ Nadira : Sorry, nie posiadamy takich przywilejów xD
[15:22:47 27/06/13] @ Testament : Isao, wymiatasz xDDD
[15:22:51 27/06/13] Isao : XDDD"
[15:23:03 27/06/13] Isao : nie chce wymiatać w ten sposób bo autentycznie czuje sie głupio xD
[15:23:24 27/06/13] @ Nadira : czuj się wielki, wprowadzimy fabuły na czacie xD
[15:23:24 27/06/13] @ Testament : Oj tam, zdarzają się takie wpadki xd
[15:23:31 27/06/13] Raven : wtf? xd
[15:23:35 27/06/13] Isao : XDDDDD
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Gość Czw Mar 06, 2014 4:07 pm

[16:03:40] Chris : Gwałt na Ringo? Czemu nie xD
[16:04:12] Isao : a nie jest szpetna? bądźmy szczerzy ale Tess do przystojniaków nie należy
[16:04:13] Isao : xD
[16:04:32] @ Testament : Biedny Ringo ;^;
[16:04:47] @ Testament : Jak nie? Jestem męska MISS. Sam seks i mięśnie!
[16:05:02] Isao : Tess to by było dobre jakbyś dobrał mu sie do tyłka xD
[16:05:17] Tsuki : Hahaha! XD
[16:05:25] Isao : nie to że to lubie, be ale sam paradoks
[16:05:31] Isao : że to Tess Ringo puka xD
[16:05:54] Isao : Tesiula puka w rytmie cza cza, miłości szuuuka w rytmie cza cza! no pchaj już miły w rytmie cza czaaaaa
[16:06:00] Isao : xDDDDDDDDD
[16:06:06] Tsuki : HAHAHAHAHAHA X
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Gość Pon Mar 31, 2014 2:24 pm

***
(...) Tsuki : Jesteś. On gwałci DOROSŁE kobiety, a Ty Iskę...

[16:01:27 04/03/14] Cassie : Oj nie powiesz kto gwałci Iśkę? O>o

[16:01:41 04/03/14] @ Testament : Nie gwałce Iski ; ;

[16:02:18 04/03/14] Cassie : Tess nie gwałci Iśki, bo iśka jest moja <3

***
Już wiem o czym oni gadają za moimi plecami XD
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Isao Czw Maj 15, 2014 6:55 pm

[19:37:07] Isao : yo Samciu ;p
[19:37:27] Samuru : Issaooo *^*
[19:39:17] Cornelius Weidenhards : Meli już wymyśliłem co ci zrobie
[19:40:10] Samuru : Corn, dziecka to jej nie zrobisz
[19:40:44] Isao : Saaamciu *rzuca sie na niego*
[19:40:45] Isao : : D
[19:40:45] Meli : Sam >.<
[19:41:32] Cornelius Weidenhards : Samuru a czy ja powiedziałem że jej dziecko zrobię, mimo wszystko masz racje wiec Meli o dzieciaka się nie mwrtw
[19:41:37] Cornelius Weidenhards : *martw
[19:41:59] Meli : Corn >.<
[19:42:24] Samuru : Tak bardzo napastowany przez mężczyznę *głaska Iska* ; ;
[19:42:27] Meli : Mruuu Samuś + Isek = ♥
[19:43:40] Cornelius Weidenhards : Meli ukradłem ci pomysł an pare
[19:44:41] Samuru : Mruuu ♥
[19:44:44] Isao : nie wiesz co to napastowanie. idź do Naizena xD
[19:44:52] Isao : Meli pamiętaj że ja mam narzeczoną i dziecko!
[19:44:59] Isao : *tuli się do Samcia*
[19:45:04] Isao : Samcik tak bardzo Samczy xD
[19:45:58] Cornelius Weidenhards : Isao to że masz narzeczoną i dziecko nie znaczy że nikogo nie masz na boku XD
[19:46:15] Isao : XD na pewno nie Samcia xD pozabijalibysmy sie
[19:46:22] Isao : niestety ;< z Samcia taki brutal
[19:46:43] Meli : Isao zawsze możesz mieć Samcia jako kogoś do relaksu
[19:47:16] Samuru : bardzo lubię delikatne istotki *_* *mocny hug na Isao*
[19:47:16] Cornelius Weidenhards : Meli wiesz ze nie powinniśmy przeszkadzać tym gołąbeczką?
[19:47:39] Meli : .___. *tak bardzo mało romantyczna* XD
[19:48:14] Isao : jak myślisz co by sie stało jakby doprowadził do spotkania tych dwóch? D;
[19:48:26] Isao : gołąbeczkom jeśli już ;< poza tym nie
[19:48:36] Samuru : byłaby bardzo upojna noc ♥
[19:49:18] Meli : No widzisz Isiek
[19:50:13] Cornelius Weidenhards : *przygląda się i zaczyna ziewać*
[19:50:27] Samuru : kiedy najdzie ochota to i pies kota wyłomota *^*
[19:50:52] Isao : ale obawiam się że samcik by przesadził z tą upojnością
[19:50:58] Isao : i z wrażenia Isek by wyzionął ducho
[19:51:00] Isao : ducha*
[19:51:02] Isao : czy nuie? : <
[19:51:25] Isao : Hahaha Samuru , cytat dnia xDDD
[19:51:49] Meli : Sam zostaw zwierzęta! XD
[19:51:59] Cornelius Weidenhards : Ciekawy cytat :d

Perełka dnia dzisiejszego xD
Isao

Isao
Nauczyciel
Nauczyciel

Krew : Czysta (B)
Zawód : Były wokalista znanego niegdyś w całej Japonii zespołu. Obecnie nauczyciel angielskiego w Akademii Cross
Zajęcia : Brak
Moce : KP


https://vampireknight.forumpl.net/t321-isao-takei#363

Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Gość Sob Lip 19, 2014 1:19 pm

Wcale nie mam skojarzeń, wcale...

[14:11:24] Lucjusz : *przytula* Nie, on od razu przechodzi do rzeczy, ale dajmu mu juz spokój.
[14:12:07] Elaiza : *wtula sie w niego i mruczy* No dobra dam bo go lubie x3
[14:14:07] Lucjusz : *chichocze*
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Gość Pon Lip 28, 2014 7:11 pm

Zboczona Tsu ;___;

[20:08:50] Chirtine : Coś ty robił, ze ta Zawacka cię złapała? xd
[20:09:10] Lucjusz : Powiedziałem po nazwisku, nie moja wina, ze akurat była taka sytuacja XD
[20:09:36] Tsuki : Zawacka XDDDDD
[20:09:52] Tsuki : ZA WACKA XDDDDDDDDDD
[20:09:59] Chirtine : Tsu XDDD
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Gość Pią Sie 01, 2014 8:03 pm

Stare, ale jare XD Takie dziwne '.'
Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! J0za04
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Gość Pon Sie 04, 2014 4:50 pm

Boże, z kim ja gram na forum XDDD


[17:45:53] Ismena : Nieeee, tylko Tsu ma dostęp do tego wszystkiego >////<'' Nawet do mojego bloga z fanfickiem c:
[17:47:04] Tsuki : Iska, ja mam zdjecie Twoich cycków na telefonie XDDDD
[17:47:44] Naven Windwalker : Tsuki ;d jesteś chłop czy facet ;d
[17:47:55] Ismena : JEZUSMARYJOŚWIĘTYDUCHU
[17:47:59] Naven Windwalker : zanaczy chłopiec czy facet ;d
[17:48:09] Tsuki : Biseksualna dziewczyna.
[17:48:22] Ismena : Tsu, jest laską, ma biust wielkości piłek do kosza @.@
[17:48:25] Naven Windwalker : Czyli nici z solidarności jajników
[17:48:30] Naven Windwalker : znaczy plemników XD
[17:48:42] Tsuki : CO XDDD
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Gość Wto Sie 05, 2014 7:56 pm

[20:54:46] @ Nadira : Ksiądz posługujący sie karabinem... Ciekawe
[20:54:55] Sedrik : *krztusi się arbuzem*
[20:55:00] Anna Hale : Co? XD
[20:55:00] Psycho : XD Walczy z diabłem, je**ny XD
[20:55:26] Caterina : Cos sie stalo Sedriku?
[20:55:40] @ Nadira : Nooo Maxwell dostał karabin od księdza xd
[20:56:00] Caterina : I na ruskich xD
[20:56:29] @ Nadira : wow "- Zna Kung Fu, ma czarny pas i wejście smoka."
[20:56:49] Caterina : Bruce Lee powraca xD
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Gość Sro Sie 06, 2014 3:17 pm

Nie mogłem się powstrzymać, by tego nie uwiecznić. Piękne *^*

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! ZZjvAAH
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Gość Czw Sie 21, 2014 4:08 pm

Sumire się wybiera do szkoły średniej, o!

[17:00:41] Sumire : *bija Tessa zeszytem* :C
[17:02:22] Anna Hale : *rzuca w Tessa pokeballem *
[17:02:56] Anna Hale : Właś do środka XD
[17:03:03] Anna Hale : *właź
[17:05:06] Sumire : Ja go tłukę moim zeszystem co ma 16 kartek (idealny do liceum XD)
[17:05:49] Anna Hale : Sum, co tak dużo tych kartek O_o
[17:06:02] Sumire : Bo tyle będę pisać
[17:06:12] Sumire : A to tylko zeszyt do wszystkiego!
[17:06:27] Jonathan : Sum nie za dużo? XD
[17:06:49] Sumire : No wiem, zostanie jeszcze kilka na rysowanki <33
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Gość Czw Sie 21, 2014 7:20 pm

[20:17:17] Asami : Fabio, on mnie traktuje jak prostytutkę, a ja dziwicą jestem ;____;
[20:17:28] Asami : Zboczeniec jeden xD
[20:17:36] Mark : Tsuki, Fabio jest mój... *wkłada go do swojej koszulki*
[20:17:39] Minami : Dam przyjaźń.
[20:17:39] Tsuki : Przeczytałam "Dz*wką" XD
[20:17:51] Asami : Tsu ;____________________________________;
[20:17:57] Fabio : Maaaaaaaarkuuuu *leci do niego na skrzydłach podpasek* ;-;
[20:17:59] Mark : Asami, Twoje dziewictwo mnie nie obchodzi, Twoja postać ma same cycki i tyle
[20:18:15] Mark : Tsuki... xDDD Zabiłaś mnie
[20:18:27] Asami : No wiesz! *obraża się* A ty masz same włosy Justina Biebera ;<
[20:18:30] Mark : Fabio, chodź mnie, moja podpaseczko <3
[20:18:51] Mark : I co, będziesz mnie ruchać dzięki moim włosom, boś jego fanka? xD
[20:18:51] Asami : Fabio nie wie nawet, co to znaczy okres XD
[20:18:53] Tsuki : Jeszcze nie, ale mogę to zrobić. *bije Marka zeszytem do szkoły*
[20:19:07] Mark : Tsuki, idź się ucz lepiej ;<
[20:19:07] Asami : Wolę Hannę Montanę i Britney, elo <3
[20:19:08] Tsuki : Mark bój się, on ma 16 kartek i jest do wszystkiego!
[20:19:08] Fabio : *wczep w Marka* <333
[20:19:22] Mark : *boi się* XD
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Gość Nie Mar 08, 2015 12:45 am

Szkoda, aby się zmarnowało.

Kod:
[00:34:53]   Isao : Samur coś dzisiaj niedobrze pod kopułą xD
[00:35:13]   Kagetsu : a to ponoć ja jestem nienormalny XD
[00:35:30]   Irina : Okej, cofam to XD
[00:35:31]   Isao : to, ze Samur nienormalny wiadomo od dawna :D
[00:35:40]   Gabriel : Chyba przedawkował jedzenie z mikrofalówki xD
[00:35:42]   Grigorij : Przeciwko Tobie nadal mówi ten karton. Mówi głośno i wyraźnie xD
[00:35:59]   Gabriel : Karton?
[00:36:03]   Isao : nawdychał sie jakiegoś kleju i teraz ma
[00:36:12]   Irina : Jeśli wg ciebie karton mówi, to chyba też nie jesteś normalny XD
[00:36:14]   Samuru : Chryste, seks w kartonie?
[00:36:16]   Kagetsu : No ej wszystko jest dla ludzi... a no tak, ja nie jestem człekiem XD
[00:36:31]   Samuru : kto mówi że mam nierówną kopułę?
[00:36:41]   Samuru : Is chcesz dostać w oczy?
[00:36:45]   Samuru : XD
[00:36:54]   Gabriel : No nie czaruj się Sam XD Przydałoby się ja wygładzić xXD
[00:36:56]   Isao : To nie ja, to Grzegorz ;<
[00:37:09]   Grigorij : Sam, w śmietankowym kartonie!
[00:37:11]   Samuru : jestem gładki pulpecie fałdowany
[00:37:31]   Samuru : o rany, Grześ. byłeś w kartonie? wiesz że masz przejechane?
[00:37:31]   Isao : gładki i różopwy jak pupcia niemowlaka
[00:37:32]   Grigorij : Gładki... chyba o swoich zwojach mózgowych mówisz xD
[00:37:34]   Isao : różowy*
[00:37:34]   Irina : Słodko xD
[00:37:47]   Gabriel : Gri xDDDD
[00:37:52]   Isao : Haha, mistrz xD
[00:38:04]   Grigorij : Ja nie byłem w kartonie, Kage w nim był Ty Jałowcu Pustynny
[00:38:23]   Samuru : poczulem sie przejechany
[00:38:33]   Isao : bo zostałeś przejechany
[00:38:34]   Grigorij : Wypnij się to poprawię :D
[00:38:44]   Isao : Grzegorz mym mistrzem xD teach me master
[00:38:59]   Samuru : Grzesiu, nie przy wszystkich. Wstydzioszkam się trochę
[00:39:01]   Gabriel : Grzesiek najlepszy XDDD
[00:39:06]   Isao : od dzisiaj wierze w Grzegorza
[00:39:12]   Isao : Grzegoryzm xD
[00:39:19]   Isao : założę kościół grzegoriański XD
[00:39:19]   Kagetsu : Gri, bo mu bardziej kopułę wykrzywisz i będzie musiał zmienić architekta
[00:39:20]   Irina : Grzegorz ufam tobie i te sprawy XD
[00:39:26]   Grigorij : Dawno się z Tobą nie przekomarzałem na sb Sam :D
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Elyse Nie Mar 15, 2015 12:00 pm

Mnie osobiście rozbawiło

Kod:
[22:06:30 14/03/2015] Elliot : O masz adoratora! Gri chcesz być adoratorem dla pięknych pań, bo czują się samotne?
[22:06:32 14/03/2015] Grigorij : Cześć Wam i czołem!
[22:06:44 14/03/2015] @ Keiko : Hej, Gri XD
[22:06:45 14/03/2015] Grigorij : Czemu nie?
[22:06:46 14/03/2015] Chizuru : Ale ja chcę Kei ;_;
[22:07:03 14/03/2015] Elliot : mozesz mieć dwóch, nie pyskuj.
[22:07:14 14/03/2015] Chizuru : Będę, od tego jestem!
[22:07:15 14/03/2015] Fabio : hau
[22:07:19 14/03/2015] @ Keiko : Bosz czuję się jak na targu ludzi XDDD
[22:07:35 14/03/2015] Caterina : Ell ja zawsze ciesze się :D
[22:07:43 14/03/2015] Chizuru : Kei *słodkie oczka*
[22:07:54 14/03/2015] Elliot : Kei, skąd wiesz jakie to uczucie XD
[22:09:12 14/03/2015] Caterina : Dawać mi tu kochanków! XDDDDDDD
[22:09:12 14/03/2015] Kagetsu : Fabio psinko, a chcesz obrożę?
[22:09:23 14/03/2015] Caterina : nie no żartuje Cat grzeczna xD
[22:09:36 14/03/2015] Chizuru : Cat widziałam, że Twój luby wrócił xd
[22:09:42 14/03/2015] Elliot : Ale przecież Cat może mieć kochanków, nie może mieć innego pana/pani! D:
[22:09:51 14/03/2015] Fabio : hau? * * A Keiko mi pisze na gg że Ty Kage i ja będziemy pili JEBATKĘ! @@

Kod:
[11:46:07 15/03/2015] Fabio : kość ogonowa mnie boli :C
[11:46:27] Elyse : Współczuję Fabiś
[11:46:50] Elyse : *wtula się w szyję Lucka*
[11:47:17] Grigorij joined the chat on Nie Mar 15, 2015 11:47 am
[11:47:31] Fabio : to straszne, powinnaś nade mną ubolewać!
[11:47:32] Grigorij : W końcu ukończyłem moje KP!
[11:48:05] Elyse : Ależ ubolewam XD
[11:48:13] Lucjusz : *Obejmuje ją, by mu głowy nie urwało* Ja już pisze. XD
[11:48:19] Grigorij : Nad moim KP?? :<
[11:48:27] Fabio : Nad moją kością :C
[11:48:39] Grigorij : Twojej kości nie wpisywałem do KP oO
[11:48:47] Fabio : To napisz o niej
[11:48:48] Lucjusz : xDDD
[11:48:50] Elyse : Tośmy sie dogadali XD
[11:49:01] Fabio : "Fabio m bistą kość ogonową ale go strasznie boli"
[11:49:05] Fabio : *ma
 [11:49:42] Fabio : :C
Elyse

Elyse

Krew : Szlachetna
Zawód : Modelka.
Zajęcia : Brak
Moce : Posiada.


https://vampireknight.forumpl.net/t1266-elyse

Powrót do góry Go down

Pojechane teksty, które mogłeś przegapić! Empty Re: Pojechane teksty, które mogłeś przegapić!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach