Pokój nr 26

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pokój nr 26 - Page 3 Empty Re: Pokój nr 26

Pisanie by Gość on Sob Maj 25, 2019 9:12 am

Stało się. Laurie stała się tym, czego nie lubi. Jednooki miał nikłą satysfakcje, właściwie podszedł do tego neutralnie, jakby takie rzeczy działy się na co dzień. Bowiem teraz tak naprawdę to Lau powinna się martwić co dalej. Ringo poza tym już się znudził i chciał stąd wyjść. Lepiej poszukać kogoś większego, niż wyglądającego jak z podstawówki. Do dzieci i dzieciopodobnych go nie ciągnęło.
- Łączy nas jedynie nazwa, więc nie mieszaj do jednego wora.
Odpowie na jej pytanie, po czym odsunie się. Ulokuje dłonie w kieszeniach spodni, zerknie na nią dość chłodno. Mógłby zabrać ją na polowanie, oddać krew albo poczekać aż przyjdzie pracownik, żeby mógł paść ofiarą jej głodu. Cóż, nie uczyni żadnej z tych rzeczy. Jednooki uznał, że największą karą jaką może jej sporządzić (poza zwampirzeniem) będzie porzucenie jej.
- Będziesz żyła tak, jak ci, których potępiasz. I sama sobie musisz radzić, tutaj moja rola się kończy.
Dorzuci, po czym skieruje się do wyjścia z łazienki, a później z pokoju. Po drodze minął hotelową obsługę. Kobieta przyjrzała się sylwetce wampira; przemoczona koszula, ślady krwi i ten uśmieszek, na który lekko się zarumieniła. Cóż, lepiej nie pytać co się stało, przecież nikt pomocy nie wzywał. Prawda?

zt
avatar

Gość
GośćPowrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach