Shiro Fuyuki

Go down

Shiro Fuyuki Empty Shiro Fuyuki

Pisanie by Shiro Fuyuki on Pią Lis 13, 2015 9:30 pm

Zmiany:

Wygląd - hybryda
Doszło: Rude, kocie uszy zamiast ludzkich, długi (na ok 1,5 metra) ogon, kocie pazury zamiast paznokci, nieco zmienione ciało (doszła również możliwość odczuwania temperatury i jedzenia niektórych ludzkich potraw).
+ Przy silniejszych emocjach, jego źrenice robią się pionowe (oczy bardziej przypominają kocie).
+ Zwiększona siła, zwinność i gibkość, wyostrzone zmysły,
+ Lepsza możliwość widzenia w ciemnościach.
Zazwyczaj ma taki wygląd.

+ Miejsce - doszła możliwość ukrywania całkowicie cech zwierzęcych lub też ukazywania ich części. Zwiększenie kontroli życia (Hiro ma wzgląd na to, co dzieje się - dzięki chipowi - z ciałem Shiro. Wchodzi w to możliwość śledzenia i odczytywania funkcji życiowych (również silniejsze emocje czy śmierć). Mocniejsze ciało (+5% do siły, zręczności i wytrzymałości).

+ Pełna przemiana:  Shiro ma pazury jak kot i nie może ich skrócić - próba przycięcia, czy nawet oderwania powoduje, że one odrastają do dwóch-trzech dni do poprzedniego poziomu. Oczy całkowicie kocie (intensywny żółty kolor, pionowe źrenice, etc.). Sierść pojawia się w wielu miejscach na ciele -> Wzdłuż karku, kręgosłupa, na klatce piersiowej, przedramiona, uda i łydki, oraz trochę na nogach. Krótka szczecinka, dość łatwa do pomylenia z włosami. Do tego dochodzi długi ogon (około 1,5m), kocie uszy. Ciało dostosowane do ruchów, do jakich zdolny jest kot.
Przemiana również wpływa mocno na jego psychikę, dokładniej drugą część jego charakteru.

Charakter: Podejście do świata. Shiro postanowił stawić czoła swojej przeszłości, zamiast jak wcześniej, zupełnie zignorować ją, jakby nie istniała.

Moce:
Szafirowy ogień - Miejsce -  "- Shiro - dam lepszą kontrolę ognia - możesz manipulować kształtem lepiej nieskomplikowane konstrukty z ognia inne niż kształty geometryczne czyli takie bryły, które wyglądają jak dzida albo coś".

Pozytywne - ciało:
Zwiększona odporność na choroby wywołane przez wirusy (+20% w przypadku nie używania zabezpieczeń i szczepionek, + 90% w przypadku użycia zabezpieczenia bądź wcześniejszej szczepionki). - Miejsce zdobycia.

Negatywne:
Koszmary - Miejsce - "Ponad to poprzez rytuał nawiedzają cię koszmary z tego dnia, przez co Halloween nie jest już tym samym dla ciebie, jak każdego poprzedniego roku."

Zwierzęta:
Szara Zmora: Shin - Miejsce otrzymania - "Twój pupil jest Samcem, który ma nie więcej niż pół roku, co czyni go jeszcze młodym osobnikiem."


Przedmioty:
Mechaniczny kanarek pozwalający na odczytanie myśli (i wygłasza je) - Z dyniowego losowania - działanie: raz na dwa posty

Ouen - nazwa pochodząca z jednej z małych wiosek z czasów średniowiecza. Legenda głosi, że istniał pewien naszyjnik, którego posiadacz zyskiwał boskie umiejętności przechodzące ludzkie wyobrażenie. Ile w tym prawdy? Ciężko powiedzieć.  Biżuteria była traktowana jako coś wyjątkowego, a jej posiadać chrzczony. Ta sama legenda również, że kamienie wchodzące w skład tego przedmiotu miały różnorakie moce.
Jednakże... "Boski" naszyjnik został rozbity na wiele części. Jak? Dlaczego? Tego już nie wiadomo. Lecz jednym z nich był właśnie fragment zwany "Ouen" - srebrno-niebieski kamyk o wielkości ok 2,5 centymetrów, posiadającego właściwości lecznicze. Przez wiele lat trafiał w wiele miejsc... Zanim wylądował w łapkach Shiro. Przez ten cały czas stracił na swojej "boskiej mocy".  Dlatego też aktualnie przyspiesza regenerację niegłębokich ran przez trzy posty. Tyle samo czasu musi się załadować, zanim ponownie będzie mógł działać. Może być stosowany do jakiejkolwiek biżuterii lub też mieć bezpośredni kontakt z ciałem użytkownika.
WZMOCNIENIE ARTEFAKTU - Miejsce - "Teraz przy pomocy tego artefaktu Shiro jest wstanie przyspieszyć proces regeneracji niegłębokich ran przez 4 posty  To jednak nie wszystko. Głębsze rany, jak i drobniejsze złamania, stłuczenia będą miały przyspieszony proces regeneracji na 2 posty i ładować się będzie tyle samo."

Sygnet - Miejsce zdobycia -  "Po jej aktywacji Ci co Chcieli Ci zrobić krzywdę zmienią stosunek do Ciebie na łagodny, przyjacielski. Nie będą chcieli Ci zrobić krzywdy mimo iż jeszcze do niedawna  chcieli Cię np zabić. Pierścień manipuluje napastnikiem, wrogiem więc może zostać zablokowany blokadą.
-Dwie osoby, 1 działania, po czym następuje 4 postów odpoczynku
-jedna osoba, 3 posty działania i 5 postów odpoczynku."[/i]

Obroża Alice - Miejsce zdobycia - "Jeden z niewielu nowych artefaktów wampirzych. Pochodzenie oraz sposób wytworzenia nieznany. Złożony jest ze skórzanej obróżki, której grubość oraz długość zadaje się dopasowywać do ciała osoby, która go nosi, oraz średniej wielkości sferycznego dzwoneczka. Ten drugi zdaje się nie mieć serca dzwonu i nie wydaje żadnego dźwięku póki artefakt nie zostanie aktywowany.
Aktywacja sprawia, że mały instrumencik wydobywa z siebie bardzo specyficzny dźwięk, słyszany jedynie przez istoty, które wampir wybierze na niewielkim obszarze. Ostre i sprawiające nieprzyjemne ukłucie w uszy dźwięki potrafią przebić się nawet przez zatyczki do uszu oraz inne, słabsze nauszne osłony. Tembr miesza w ośrodku równowagi doprowadzając do poważnych problemów z ustaniem w miejscu lub wymiotów; u ludzi z chorobą lokomocyjną niemal na 100% dojdzie do tego drugiego, a do tego załatwi im inne niezłe przeżycia.
Dzwonek nie działa jednak od tak, a przejęcie go również nie jest proste.
Użycie:
Artefakt aktywuje się samoczynnie, gdy życie lub ogólnie dobro jego właściciela lub kogoś/czegoś ważnego dla niego jest zagrożone (jednak działa zdecydowanie lepiej w drugim wypadku, ponieważ magia. Magia nie jest jednak za sprytna i wystarczy, że użytkownik traktuje jako kogoś istotnego swojego pracodawcę i tadam), z racji że aktywacja wymaga silnego emocjonalnego kopa to jeśli nie mamy pod ręką strzykawki z porcją adrenaliny, dopaminy i kortyzolu to może być ciężko zrobić to samemu. Dźwięk słyszą tylko agresorzy na obszarze od 10 do 25 metrów (im głośniej tym większa szansa, że postronni też tym dostaną).
Jego energia ładuje się przez świadome dokonywanie czynów szeroko rozumianych za dobre (wstawienie się za kimś, pomoc, obrona niewinnych).
Przejęcie:
Jedynie w dobrowolnym prezencie od poprzedniego właściciela. Kradzież lub odebranie go siłą sprawia, że zyskujemy zepsutą obróżkę dla wielkiego kota

Mechaniczne TL;DR:
> Działa tylko na agresorów w stosunku do usera/tego co user uważa za ważne.
> Dzyń roznosi się na 10-25 metrów,
> Efekt zaczyna się od razu i trwa od 2-4 tur (w zależności od tego jak kto ma fajne nauszniki i czy ma chorobę lokomocyjną).
> Odpoczynek 3 tury najmniej i dobrze byłoby w tym czasie zrobić coś dobrego świadomie, aby naładować go energetycznie."


Ostatnio zmieniony przez Shiro Fuyuki dnia Nie Maj 26, 2019 12:32 am, w całości zmieniany 8 razy

_________________

Ekwipunek: Sześciocentymetrowy kolec. Osoba, która zostanie nim ukłuta - nawet lekko - momentalnie zasypia na dwa posty. Działanie jednorazowe.
____________
Gdzie są ciastka?
Shiro Fuyuki

Shiro Fuyuki

Krew : Czysta (B)
Znaki szczególne : Kocie uszy, które zastąpiły ludzkie, ogon, pazury zamiast paznokci, żółte oczy zmieniające swój odcień w zależności od padającego światła.
Zajęcia : Nocne
Pan/i | Sługa : Pan: Chyba brak(?) | Służka: Laurie ♥
Moce : Sen, Szafirowy ogień, Ostatnia wola


https://vampireknight.forumpl.net/t1865-shiro-fuyuki#39065 https://vampireknight.forumpl.net/t1920-shiro-fuyuki#41130 https://vampireknight.forumpl.net/t3292-pokoj-shiro-i-naissankariego#70977

Powrót do góry Go down

Shiro Fuyuki Empty Re: Shiro Fuyuki

Pisanie by Shiro Fuyuki on Wto Sie 28, 2018 7:18 pm

Ród Fuyukaze.  Pochodzenie nazwiska "Fuyuki".


Jednym z wampirzych, japońskich rodów jest ród Fuyukaze, zawierającym sobie wampiry czystej i szlachetnej krwi. Pomimo tego, że nie jest to spora rodzina - licząca zaledwie maksymalnie pięć osób - jest dość znacząca w aktualnej polityce długowiecznych. Dość znaną ich działalnością jest mieszanie i tworzenie powiązań z innymi rodami poprzez małżeństwa lub sojusze, by zdołać ciągle utrzymywać swoją pozycję. Nie preferują związków między-rodzinnych (nie zabraniają ich jednak), uważając, że nie ma w tym korzyści, co sprawia, że ciężko powiedzieć iż którykolwiek  z żyjących członków posiadał w swoich żyłach jedynie krew swojego rodu. To powoduje, że nie mają już własnego symbolu, tak samo jak i nie specjalizują się w jednej dziedzinie handlu.
Charakterystyczną cechą członka tej oto rodziny są czerwone włosy. Są zarazem cechą dominującą, przez to nawet wymieszanie krwi z innymi rodami powoduje, że potomstwo zachowa nawet niedużą część tej wyjątkowej cechy. Mówi się jednak, że im więcej ich jest, tym bardziej dana osoba związana jest z ową rodziną. Ciężko jednak powiedzieć, czy to ich powód do dumy czy rozpaczy.
Sposób wybierania głowy rodziny nie odbywa się dziedzicznie. Teoretycznie może nią zostać każdy wampir (lub wampirzyca), który do tego najlepiej się nadaje. Najważniejsze są działania wobec dobru osób, które należą do tej rodziny. Sama jednak taka osoba musi oznaczać się doświadczeniem, inteligencją czy niemałą wiedzą. Dlatego też mało kiedy istnieje dziedziczenie bezpośrednio z rodzica na dziecko.
Niewiele jest jednak wiadome o samej historii Fuyukaze. Te dokumenty, które ostały się, wskazują na to, że to nigdy nie był liczny ród wampirzy. Najprawdopodobniej przez wielokrotne wojny został prawie wyparty i wchłonięty przez różnorakie małżeństwa. Możliwe jest, że skupiali się wokół przetrwaniu krwi, a nie zachowaniu tradycji i istnienia chociażby z nazewnictwa. Jednakże mimo to, do dzisiejszych czasów zdołała zachować się ta niewielka część wampirów należących bezpośrednio do nich.
Aktualną głową rodziny jest Akashi Fuyukaze, będący kuzynem Shiro i Haku Fuyuki. Szlachetny przejął kontrolę nad rodem po zabiciu brata i ojca, uważając, że ich niekompetencja doprowadza do niepożądanego rozwoju, działającego niekorzystnie dla nich. Jest jednym z zaledwie kilku żyjących członków rodziny - on, jego siostra, matka oraz dwójka kuzynów;  Shiro i Kohaku. Matka ostatniej dwójki pochodzi z innego rodu, a ojciec wyrzekł się rodziny po zawarciu małżeństwa, przeinaczając zarazem rodowe nazwisko.
Faktem jest jednak, że nazwisko Shiro czy Kohaku jest nieco odmienne. Spowodowane jest to jednak faktem, że rodzice mało kiedy używali nazwy tego rodu, z którego pochodził ojciec, jak i samo rozstanie z rodziną w bardzo młodym wieku. Jest również całkiem możliwe, że mężczyzna zdecydował się na  nadanie synom podobnego nazwiska do swojego rodowego, dlatego ich właśnie brzmi "Fuyuki". Jednakże przez pierwsze dziesięć, jedenaście lat swojego życia nie zdawał sobie z niego sprawy, dlatego wydaje mu się, że sam wymyślił je sobie.

_________________

Ekwipunek: Sześciocentymetrowy kolec. Osoba, która zostanie nim ukłuta - nawet lekko - momentalnie zasypia na dwa posty. Działanie jednorazowe.
____________
Gdzie są ciastka?
Shiro Fuyuki

Shiro Fuyuki

Krew : Czysta (B)
Znaki szczególne : Kocie uszy, które zastąpiły ludzkie, ogon, pazury zamiast paznokci, żółte oczy zmieniające swój odcień w zależności od padającego światła.
Zajęcia : Nocne
Pan/i | Sługa : Pan: Chyba brak(?) | Służka: Laurie ♥
Moce : Sen, Szafirowy ogień, Ostatnia wola


https://vampireknight.forumpl.net/t1865-shiro-fuyuki#39065 https://vampireknight.forumpl.net/t1920-shiro-fuyuki#41130 https://vampireknight.forumpl.net/t3292-pokoj-shiro-i-naissankariego#70977

Powrót do góry Go down

Shiro Fuyuki Empty Re: Shiro Fuyuki

Pisanie by Shiro Fuyuki on Czw Lis 15, 2018 10:17 pm

"Na JEDNĄ wybraną walkę jedna z wybranej mocy/magii będzie wydłużona automatycznie o 1 post." - Miejsce zdobycia.


Nagrody za plebiscyt Halloween 2019
https://vampireknight.forumpl.net/t4284-plebiscyt-halloween#94593

4. Koszyk słodyczy - najbardziej dziecinna postać.
Niekończące się dzieciństwo! Przynajmniej tak by się zdawało, gdy widzi się zachowanie takiej osoby. Tak czy siak, ciężko brać na poważnie taką osobę, prawda? To sprawia, że wobec tej osoby nie da się odczuwać zagrożenia na początku, ani nie da się od razu nastawić "bojowo" czy z chęcią morderstwa wobec niej.
To tylko dziecko... nie?


7. Forumowy cukierek - najmilsza postać.
Zawsze pojawia się ta osoba. Ta jedna, która swoimi słowami poprawi ci humor. Pocieszy. Zachowuje się uprzejmie. Niesie sobą serdeczność. Obecność jej wywołuje przyjemne wrażenie, a przebywanie z nią odpędza negatywne emocje. Temu też, ciężko potraktować kogoś tak niewinnego w okrutny sposób, nieprawdaż? To sprawia, że pierwsza chęć zaatakowania lub skrzywdzenia kogoś takiego znika w niepamięć, tak samo jak żywione negatywne emocje przy tym akcie, zmieniając się na chęć pomocy.

_________________

Ekwipunek: Sześciocentymetrowy kolec. Osoba, która zostanie nim ukłuta - nawet lekko - momentalnie zasypia na dwa posty. Działanie jednorazowe.
____________
Gdzie są ciastka?
Shiro Fuyuki

Shiro Fuyuki

Krew : Czysta (B)
Znaki szczególne : Kocie uszy, które zastąpiły ludzkie, ogon, pazury zamiast paznokci, żółte oczy zmieniające swój odcień w zależności od padającego światła.
Zajęcia : Nocne
Pan/i | Sługa : Pan: Chyba brak(?) | Służka: Laurie ♥
Moce : Sen, Szafirowy ogień, Ostatnia wola


https://vampireknight.forumpl.net/t1865-shiro-fuyuki#39065 https://vampireknight.forumpl.net/t1920-shiro-fuyuki#41130 https://vampireknight.forumpl.net/t3292-pokoj-shiro-i-naissankariego#70977

Powrót do góry Go down

Shiro Fuyuki Empty Re: Shiro Fuyuki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored contentPowrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach