Midori

Go down

Midori Empty Midori

Pisanie by Midori on Sob Lis 21, 2015 6:03 pm

Midori Natsu
Zmiany:

Magia

~ Magia pieczętowania: Skrępowanie (poziom zaawansowany) - Miejsce awansu - Zaklęcie ma na celu uwięzienie wybranej przez siebie osoby. Wypowiedzenie go powoduje pojawienie się, z pieczęci, złotych sznurów, które oplatają się wokół ofiary samego zaklęcia. Próba wyswobodzenia się za pomocą siły, wiercenia się... Cokolwiek się dopowie, kończy się tym, że magiczne twory coraz bardziej zacieśniają się, mocniej krępując ruchy.
Jednakże, gdy uwięzienie celu się nie udało lub też osoba wyswobodzi się z jego działania przed upływem czasu, złote sznury zanikają i rozpoczyna się czas odnowienia samego skrępowania.
Na poziomie zaawansowanym, zaklęcie umożliwia jej na jednoczesne uwięzienie trzech osób.
Czas działania: 4 posty. Odpoczynek: 2-3 posty

~ Magia pieczętowania: Pieczętowanie mocy wampira (poziom podstawowy) - Miejsce awansu
Wizualnie: Moc objawia się w postaci niebieskich sznurów, które otaczają klatkę piersiową wampira. One zaś zostają wchłonięte do jego ciała. Wtedy właśnie następuje zapieczętowanie jednej wampirzej mocy. Po skończeniu działania zaklęcia, sznury pojawiają się ponownie, by pęknąć i rozproszyć się w powietrzu.
Zostaje zapieczętowana losowa wampirza moc, a czas działania pieczęci zależy od Mistrza Gry.
Działanie: Max 2 rzucenia w jednym poście, 3 posty możliwości rzucania, 4 odpoczynku, rzuca jednocześnie na jedną osobę na raz (nie może na raz na dwóch wampirów rzucić),

~ Magia pieczętowania: Konkretny obszar/pomieszczenie (poziom zaawansowany) - Miejsce zdobycia magii - Miejsce awansu na poziom zaawansowany
Umiejętność pozwalająca zapieczętowanie konkretnego obszaru lub pomieszczenia, dzięki czemu sprawiając, że tam nie działa wampirza moc. Pojawia się moc w postaci wielkiej, srebrnej pieczęci przed Midori, po czym nakłada się na ścianę lub na podłogę, powiększając się i ma swoje ograniczenia w zależności od tego, gdzie się znajduje. Złamanie lub zaniknięcie pieczęci jest ukazane poprzez dźwięk podobny do rozbitego szkła.
Ściana: Pieczęć zaczyna wygasać w chwili zacierania się. Również jest to znak, by ją odnowić, a owe działanie powoduje przedłużenie działania jej. W chwili braku takiego działania, pieczęć pęka.
Czas działania jest zależy od włożonej energii i czasu do tworzenia pieczęci (tutaj już MG działa).
Podłoga: Podobne działanie jak położona na ścianie, jednakże działanie ma ograniczony czas postowy, jak również można zniszczyć pieczęć przez mocne zniszczenie podłoża.
Max 5 pieczęcie/runy na jeden obiekt (pomieszczenia) <- w trakcie ustalania zmian.

~ Magia pieczętowania: Życie - zaklęcie objawiające się  w postaci zielonych sznurów, otaczających jego cel jednokrotnie (sznur owija się wokół postaci w odległości ok 10 centymetrów od ciała, tworząc obręcz), który zacieśnia się, aż wnika w ciało celu.
Działanie: Po wniknięciu w osobę, magia zasklepia wewnętrzne (np. krwotoki wewnętrzne) i zewnętrzne rany (kłute, cięte, otwarte). Nie działa jednak na złamania, obicia czy stłuczenia.
Jeżeli jednak sznury zostaną zniszczone zanim wnikną w ciało, również leczą, ale obrażenia powracają po pewnym czasie.
Czas możliwości rzucania - 3 posty. Odpoczynek - 4 posty.
Magia uzyskana dzięki artefaktowi "Tajemny zwój" - Miejsce zdobycia artefaktu,

Ciało

~ Stałe wzmocnienia:
+10% do wytrzymałości - Miejsce
+10% do siły - Miejsce

Umiejętność specjalna

Czysta Krew – Miejsce -byłaś zatruta i zakażona więcej razy niż byś chciała. Co więcej niekiedy te trucizny nie pochodziły z tego świata! Twój organizm stwierdził, że ma dość tej szopki i postanowił się ufortyfikować. Znacząco podniosła się Twoja odporność na trucizny i choroby. Nie jest to wprawdzie pełny immunitet, ale dużo trudniej jest Cię czymś zarazić lub zatruć zwykła dawką. Co więcej tego typu dolegliwości mają też dla Ciebie znacznie łagodniejszy przebieg.


Przedmioty

~ Otrzymanie artefaktu - złota bransoletka - Miejsce otrzymania
Bransoletka – jest to ozdoba wykonana ze złota i grawerowana od środka nieco przetartą już inskrypcją. Od strony zewnętrznej posiada kwiatowe ornamenty i zdobiona jest maleńkimi kawałkami bursztynów.
Nosząc ją właściciel jest przez 2 posty odporny na ataki mentalne (2 posty działania, 3 posty przerwy). Aktywuje się w chwili wychwycenia pierwszej próby wdarcia do umysłu.


~ Serum regeneracyjneMiejsce zdobycia - są takie chwile kiedy wykrzyczane w nieboskłon słowo „kurwa” to za mało. Na wypadek takich właśnie czasów powstało to oto serum. Znajduje się ono w niewielkim urządzeniu iniekcyjnym, które wystarczy przyłożyć do zgięcia łokcia zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Samo wprowadza specyfik wprost do żył. Substancje zawarte w serum znacznie przyśpieszają regenerację tkanek. Regeneracja ta trwa 3 posty. W pierwszym zamykają się powierzchowne rany i rozpoczyna się koagulacja głębszych uszkodzeń. W drugim rozpoczyna się odtwarzanie tkanek by w trzecim proces zakończył się. Pamiętaj by nastawić wcześniej kości i wyjąć ciała obce. Z drugiej strony lepiej czasem po prostu przeżyć, a nieprawidłowe zrośnięcie zostawić chirurgom.


WolożercaMiejsce - To pierścień, czy może sygnet wykonany ze srebra. Kamień umieszczony w nim nie jest szczególnie cenny gdyż jest to ametyst. Jednakże to w kamieniu jest zaklęta cała magia. Karmi się on ludzką wolą, ale nie własnego nosiciela. Co to to nie. Natomiast wystarczy, że jego właściciel dotknie innej osoby, a pierścień zacznie się pożywiać. Im dłużej z tym gorszym dla żywiciela efektem. Czas użycia 1 raz na 4 posty. Im dłużej postać dotyka ofiary tym bardziej osłabia jej wolę mogąc uczynić ją podatną na moce mentalne czy nawet zwykłe polecenia. Jest też szansa zrobienia z kogoś warzywa. Efekt zależny od decyzji MG bazującej na długości oddziaływania pierścienia. Utrzymuje się 2 do 4 postów.

Widmowa marionetka - Miejsce - Widmowa marionetka - dwa srebrzyste pierścienie z wypisanymi runami wewnątrz. Z zewnątrz są dość małe, nie posiadają zarazem również żadnych specjalnych ozdóbek. Sama biżuteria dostosowuje się do rozmiarów użytkownika (swojego właściciela).
Aktywacja odbywa się poprzez zetknięcie obu pierścieni ze sobą. Wtedy całkowicie rozmywają się, tworząc widmową otoczkę, która błyskawicznie otacza właściciela. Gdy już to nastąpi, wydaje się, że owa osoba ma na sobie delikatną warstwę srebrzystej mgły. Również oczy przybierają srebrzysto-szarą barwę.
Pierścień pozwala na drastyczne podniesienie sprawności fizycznej użytkownika przez określony czas. Jednakże ceną tego działania jest utrata kontroli nad własnym ciałem - zachowuje się wtedy ono automatycznie, reagując zarazem odpowiednio na sytuację lub zagrożenie życia (czyli często nim umysł zareaguje z wydaniem rozkazu, to ciało już to robi). Empatia jest osłabiona, tak samo jak i zdolność do rozróżniania wrogów i sojuszników.
Widmowa marionetka ładuje się jedynie tam, gdzie nie dochodzi światło słoneczne.
Im wyższe zagrożenie dla jej życia lub im silniejszy przeciwnik, tym bardziej podnosi się owa sprawność. Wzrasta również proporcjonalnie przez to czas odnowienia i efekt uboczny - od zmęczenia poprzez uszkodzenie ciała.
Efekt kontrolowany przez mg.Zwierzęta legendarne

~ Otrzymanie zwierzęcia - wąż Calamity - Miejsce otrzymania
Wąż: jest właściwie jeszcze malutki. Nie ma długości nawet metra. To dobrze odżywiony i zdrowy samczyk, który śpi zawinięty w kocyku wewnątrz klatki.

~ Wymiana Calamity na Sungura - Miejsce


_________________

~ Song of Midori ~
Midori

Midori
Łowca Wampirów
Łowca Wampirów

Krew : Ludzka 0
Znaki szczególne : Znak rodowy - tatuaż na plecach
Zawód : Łowca wampirów/ Cosplay'erka w wolnym czasie / Nauczycielka w Akademii Cross
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : Sługa: Marcoś! (Zgoda była!)
Magia : Pieczętowania


https://vampireknight.forumpl.net/t1998-yukari-sukeri#42877 https://vampireknight.forumpl.net/t2018-midori#43120 https://vampireknight.forumpl.net/t2814-mieszkanie-midori#59996

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach