Fabio

Go down

Fabio Empty Fabio

Pisanie by Gość on Wto Gru 01, 2015 1:52 pm

Imię i Nazwisko: Fabio Nessuno
Wiek: 200 - Wizualnie - koło 18.
Krew: Czysta B
Profit: (Były) Członek Szarej policji - sprawa papierkowa. Członek Sycylijskiej mafii.


Osiągnięcia:

Pozytywne:

- Artefakt:

- Para kolczyków z niebieskim oczkiem – złote, małe kuleczki z niebieskim oczkiem. Kolczyki mają wyjątkową moc, ponieważ rozdzielone są w stanie „odnaleźć” siebie nawzajem.
Kolczyki mogą, a nawet powinny być rozdzielone.
Kiedy jeden z użytkowników chce odnaleźć drugą osobę noszącą kolczyk, wystarczy chwila skupienia i myśli o ukochanym. W myślach pojawiają się obrazy wskazujące prawdopodobne miejsce przebywania poszukiwanej osoby. Są to przebłyski wskazujące na charakterystyczne miejsca w otoczeniu. - za event Porwanie.
Jeden kolczyk otrzymał Xin.

Bransoleta - możliwość przemiany w syrenę - tylko dolna partia ciała - rybi ogon.
Artefakt wymieniony za punkty - Przedmiot użyty w zabiegu Hybryda.

Chusta na głowę - odporność na ataki umysłowe przez 1 post, odpoczynek 3.
Losowanie.


Negatywne:

- Uraz psychiczny - po paru porwaniach i dokonanych gwałtach, Fabio stał się bardziej wrażliwy oraz płaczliwy. Ma czasami napady płaczu oraz zamyka się w sobie. Niemal histerycznie reaguje na swoją krzywdę oraz oprawców.


Dodane w dniu - 18.05.2017

Inne:

Hybryda "Syrena" - wmontowanie chip'ów noszących w sobie geny konika morskiego, bojownika i skrzydlicy. Obie piękne ryby obdarowały wampirka długim, masywnym ogonem z rozłożystymi, kolorowymi płetwami. Oczywiście jak na syrenę przystało ogon jest zamiast nóg. Nogi przeistaczają się w niego, co oznacza iż nie jest on na stałe. Fabio generalnie nie umie jeszcze przywoływać swoje nowe nabytki, właściwie czasami pokazuje się on w nieodpowiednim momencie.
Dodatkowo dla wzmocnienia ogona w kręgosłupie wampirka zagościł też artefakt (Znaleziony fabularnie przedmiot w kształcie bransolety przedstawiającej zawinięty syreni ogon). Ma on na celu wspomagania działania, lecz by pomoc działała, to wampirek musi przedmiot ładować. Co prawda, nie ma świadomości iż posiada on w sobie cudeńko, tylko wyczuwa pewne pragnienia...
Poza krwią Fabio odczuwa ogromną chęć zaczerpnięcia soków ludzkich oraz energii pochodzącej... z aktów seksualnych! jeśli ich nie zażywa, słabnie a nawet ogon pokazuje się i całkowicie męczy wampirka. Utrata samokontroli, w niewielkim stopniu zdziczenie.
Sam ogon nie ma czasu działania, poza istnieniem oraz urokiem nie wprowadza on dodatkowych mocy.
Musi mieć też dostęp do wody oraz dużej wilgotności gdy płetwa jest aktywna.
Tym samym stał się też podwładnym Przewodniczącego Hiro.
avatar

Gość
GośćPowrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach