Relacje Godrica

Go down

Relacje Godrica Empty Relacje Godrica

Pisanie by Godric on Pią Kwi 29, 2016 4:26 pm

Fergal Schlecht
Opis relacji:
O luju... Lepiej za wiele nie gadać o ich relacji, bowiem jest ona na pewno skomplikowana. Otóż mimo iż skaczą sobie najchętniej do gardeł ze słowem "smacznego", to jakoś się "dogadują". Choć Fergal to wampir, który bez problemu zabiłby pewnie Godrica, to ten jeszcze żyje, nawet jeśli nie raz i nie dwa prowokuje wampira, do ataku. Człowiek niezbyt wiele o nim wie, jednak w jego obecności nie czuje zagrożenia, do czasu aż wampir nie zacznie świrować.

Chiyomi Kanno "Shade"
Opis relacji: Siostra
Rodzina i tak dalej... Różnie to z nią bywa. Rozchodzą się schodzą, porzucają się nawzajem, jednak w tym przypadku, mimo ciężkich wydarzeń, mogli ponownie się spotkać. Otrzymał pomocną dłoń od wampirów podczas gdy dotknęła go tragedia rodzinna, mimo to kiedy było gorąco ponownie został sam...
Choć początkowo nie wyglądało ich spotkanie po rozstaniu za dobrze, to jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku, no ale co będzie dalej?

Caterina Trafficante
Opis relacji: Skomplikowana
Pierwsza jego miłość, odkąd przyjechał do Japonii. Poznał ją w Akademii, za czasów, gdy ta była człowiekiem. Chodzili ze sobą, do czasu, gdy ten nagle nie zniknął. Wraz z powrotem odnalazł kobietę. Zmieniła się diametralnie. Stała się wampirem. Zaatakowała go. Krótka wymiana zdań, po czym zaś się rozeszli. Dorósł, podchodząc do sytuacji z odpowiednim dystansem. Spotkał się z nią ponownie, tym razem bez żadnej sprzeczki. Póki co odbudowują relacje, a co dalej?
Godric

Godric

Krew : Ludzka AB
Znaki szczególne : Wzrost i wystające żyły na rekach.
Zajęcia : Dzienne
Pan/i | Sługa : Taka jedna niunia - Coco


https://vampireknight.forumpl.net/t1508-godric#30492 https://vampireknight.forumpl.net/t1528-godric https://vampireknight.forumpl.net/t1890-apartament-godric-a

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach