#1

Go down

#1 Empty #1

Pisanie by Reporter Diabeł on Wto Mar 20, 2018 10:21 pm    Drodzy czytelnicy!
Po nieustannej obserwacji: chowaniu się po skrzynkach na listy i śmietnikach dokonałam zdaje się odkrycia na skalę prawdziwego artykułu. Sokole oko waszego redaktora dostrzegło rzeczy których zwykły śmiertelnik nigdy by nie dostrzegł. Moim celem jest przybliżenie wam tego, co się dzieje w tym mieście, aczkolwiek czy uwierzycie mi w m o j ą prawdę?Prawdziwy raj


Kawiarnia to bardzo miłe miejsce służące wypoczynkowi. Ludzie spotykają się w niej po to by móc się odprężyć, zjeść jakieś super pyszne ciastko czy cyknąć zdjęcie kawie z nazwiskiem i zabrać ją do domu jako pamiątkę. Jak kto woli, przecież oceniać nikogo nie będziemy, prawda? W każdym razie ostatnio było tam tak tłoczno, że aż trudno było nie zauważyć dziejącego się w środku cyrku.
Jeżeli po tym co tutaj przeczytacie ktoś rzeknie, że kobiety to jednak płeć słaba, to otwarcie go wyśmieję.
W kawiarni Ciasteczkowy raj doszło do przedziwnego zjawiska które mogło skończyć się tragicznie. Dwie kobiety napastowały mężczyznę. Bóg wie kto zaczął, aczkolwiek atmosfera z chwili na chwilę przestawała być przyjemna. Jedna z dziewczyn została ugryziona! Czy to nowa epidemia czy stare plotki okazują się być prawdą, hmm? Ponadto po chwili zaczyna się istny sajgon doprowadzający naszą kawiarnię do prawdziwej ruiny. Białowłosy mężczyzna bawił się w przepychanki z.... REKINEM? WIELGACHNYM REKINEM?
Z perspektywy całkiem normalnej osoby to wszystko kompletnie nie miało sensu i człowiek o zdrowym rozsądku stwierdziłby, że w lodach i ciastkach musiała być chociaż odrobina haszyszu czy jakiegokolwiek innego świństwa. Jednak to co się działo w budynku było prawdziwe, ot co! Potencjalni świadkowie uciekli kiedy tylko zauważyli, że dzieją się brzydkie rzeczy.
Dochodząc powoli do finału - dwie kobiety zamieszane w całą sytuację całe szczęście przeżyły trafiając prawdopodobnie do szpitala, białowłosy mężczyzna również został ranny. Jednym słowem rekin wyszedł z tego praktycznie cało może nawet zaniżając ego swojego przeciwnika. Swoją drogą, gdyby ktoś zobaczył na mieście zakrwawionego mężczyznę biegającego z pulokiem na wierzchu - proszę uważać, ten typ jest prrrawdziwie męskim wojownikiem! I ładną ma pupę.

PROSZĘ NIE PROWOKOWAĆ NIEZNAJOMYCH! Potraktujcie to jako przestrogę.


W końcu odpowiednie kroki?


Ktoś zdecydował się, na uświadomienie tych dzieciaków z akademii o tym czym jest penis i do czego służy. Można wręcz rzec, że nadeszła odpowiednia pora! Lekcja Wychowania do życia w rodzinie okazała się najbardziej trafnym tematem jaki mógł się pojawić. Nie wątpimy, że w Yokohamie jest mnóstwo osobników zwłaszcza płci męskiej, którzy dotąd posługiwali się swoim członem w taki sposób, jakby miał jedynie wytryskiwać białe substancje i nic poza tym. Pytanie tylko: czy ktokolwiek z tej lekcji jest w stanie wynieść więcej niż tylko polewkę ze słowa "penis" lub "pusia"?
Wasz wierny redaktor Diabeł nadal będzie czuwać i czekać na nowe informacje dotyczące tego wspaniałego zgromadzenia!Mieszkańcy boją się!
sytuacja w mieście nas wszystkich przerasta.


Wasz Reporter Diabeł szczerze i od serca zastrzega aby nie wychodzić na nocne spacery, chyba, że koniecznie chcecie aby stała wam się jakakolwiek krzywda. Według źródeł, na ulicach miasta zwłaszcza wieczorami kamery zaobserwowały parę bardzo podejrzanych typów. Zaleca się ostrożność.


Czy mam wam do przekazania jakiekolwiek plotki? Póki co, niestety nie... Ale gdy tylko się pojawią, to dostarczę wam świeżutkiego materiału, hehe!

To na tyle!
Pozdrawiam - Wasz redaktor naczelny,
Reporter Diabeł.
Reporter Diabeł

Reporter Diabeł

Krew : Ludzka AB
Zawód : Reporter
Moce : Wpychanie nosa gdzie trzeba i wyłapywanie innych na cudacznych wydarzeniach.
Magia : Pisanie artykułów bez używania rąk.


https://vampireknight.forumpl.net/t3739-do-mnie-moje-wiesci#82368

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach