Wyryte na kamieniu

Go down

Wyryte na kamieniu Empty Wyryte na kamieniu

Pisanie by Noriko Pią Maj 05, 2017 8:26 pm

Relacje pozytywne
przyjdę ci z pomocą jeśli wpadniesz w tarapaty, niezależnie od tego czy atakuje cię stado wampirów czy łowcy na haju. Lubię/ kocham cię i brawo udało ci się przedrzeć przez skorupę podejrzliwości i nieufności!

Relacje neutralne
ani mnie ziębi ani grzeje znajomość z tobą. Spotkam się pogadam/ powalczę, ale nie oczekuj od razu prezentów. Ważne, że się znamy więc furtka jest otwarta. Dzwoń, pisz może coś z tego będzie?

Relacje negatywne
to chyba oczywiste, że nie będziemy się rzucać sobie na szyję prawda? Nie przepadam za twoją osobą i pewnie często będę powarkiwać na ciebie podczas rozmowy. Nie oznacza to od razu walki, ale powiedzmy sobie szczerze... długa droga przed nami by zostać przyjaciółmi.


*kolejność jest przypadkowa*

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~


Wyryte na kamieniu Mala-vijp_aaaraan
Imię i nazwisko: Veina Virtanen
Relacja: pozytywna | przyjaciółka
Opis:
Uratowała mnie kiedy dopiero co uciekłam z domu jako 17 latka. Pokazała jak to jest być silną wampirzycą. Po latach więź nadal trwa i wiesz, że mimo mojego roztrzepania możesz na mnie liczyć.

Wyryte na kamieniu Maly-garr_aaaraqr
Imię i nazwisko: Gabriel -- | Garruch
Relacja: pozytywna | partner
Opis:
Niewinne spotkanie w parku przerodziło się w wybuch emocji z obydwu stron. Nie jest łatwym partnerem, ale dzięki temu że zdjął przed nią swoją "maskę" wie, że to tego człowieka kocha.

Wyryte na kamieniu Maly-leoj_aaarqrs
Imię i nazwisko: Leon Buckner
Relacja: pozytywna | kumpel
Opis:
Niecodzienne spotkanie które rozpoczęło się od strzelaniny, czyli jak w porządnym westernie. Pomógł jej mimo tego, że nie musiał. Otrzymała od niego cenne rady i... wyciągniętą dłoń.

Wyryte na kamieniu Maly-shir_aaarqwe
Imię i nazwisko: Shiro --
Relacja: neutralna
Opis:
Ciekawa przygoda którą na pewno łatwo zapomnieć nie będzie. Na szczęście kotołak wyszedł z tego cało. Dawno się nie kontaktowali.

Wyryte na kamieniu Maly-verg_aaarqsn
Imię i nazwisko: Vergil --
Relacja: neutralna
Opis:
Wie, że jest sługą jej siostry. Jego nastawienie do życia niezbyt się jej podoba, ale czuć od niego, że chce być przydatny. To dobra cecha o której Noriko będzie pamiętać.

Wyryte na kamieniu Maly-trev_aaarqsa
Imię i nazwisko: Alucard --
Relacja: negatywna
Opis:
Co tu dużo ukrywać, nie przepadają za sobą i tyle. Kto jednak powiedział, że nie można jakoś współpracować z kimś kogo się nie lubi? Zatruwał jej życie podczas pobytu w Wietnamie, teraz zmuszona jest wypełniać jego polecenia jeśli chce utrzymać ten kruchy spokój.

Wyryte na kamieniu Mala-deoj_aaarqap
Imię i nazwisko: Deoiridh Darrow
Relacja: negatywna
Opis:
Przez blisko 50 lat była jej nauczycielką i panią, myślała że coś je łączy, ale wtedy została nagle przez nią odepchnięta i zwyzywana. Czas leczy rany, a uczucie zmieniło się w niechęć. Noriko zaczęła patrzyć na świat sama, nie przez okulary które zakładała jej Deo. Ostatnie porwanie tylko pogłębiło negatywne uczucia.

Wyryte na kamieniu Maly-mari_aaarqqx
Imię i nazwisko: Marius Sharp
Relacja: negatywna | ojciec
Opis:
W bardzo dużym skrócie? Nienawidzi go... nienawidzi, że był zimny i, że trzymał ją pod kluczem. Dla niej mógłby nie żyć i tyle w temacie.

Wyryte na kamieniu Bez-nazwy_aqpxwxs
Imię i nazwisko: Fabio --
Relacja: neutralna
Opis:
Spotkali się kiedyś na dróżce akurat jak Fabia ograbiał jakiś nicpoń. Uratowała go z opresji, a jego wyglądał zapadł jej mocno w pamięci.



~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

*Jeżeli nie widzisz siebie napisz pw ~ Jestem też otwarta na nowe znajomości bądź na polepszanie/ pogarszanie obecnych*

Aktualizacja: 13.05.17
Noriko

Noriko

Krew : Czysta (C)
Znaki szczególne : Zawsze nosi nieśmiertelnik, zapach kokosów
Zawód : --
Pan/i | Sługa : (tymczasowo przez umowę ustną) Trevor
Moce : Przemiana w wilka; Teleportacja; Manipulacja roślinami


https://vampireknight.forumpl.net/t2950-noriko https://vampireknight.forumpl.net/t2963-noriko https://vampireknight.forumpl.net/t2996-mieszkanie-noriko

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach