Rahimia

Go down

Rahimia Empty Rahimia

Pisanie by Gość Sro Wrz 05, 2018 11:42 pm

Model Telefonu: Srebrny ALCATEL
Numer: 888 xxx xxx
Lista Kontaktów:
- Gadriel
- Rodzice
- Jonatan ♥
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Rahimia Empty Re: Rahimia

Pisanie by Gość Czw Wrz 06, 2018 11:17 pm

Kod:

Cześć skarbie,
Rozumiem, że miałaś trochę zajęć. Widziałem ostatnie zdjęcia. Wyszłaś na nich świetnie! Ja ostatnio też miałem niewiele czasu dla siebie, bo trochę egzaminów poprawkowych na mnie spadło, ale teraz jestem wolny jak ptak. Stęskniłem się za Tobą. Masz ochotę się spotkać? No i czy lubisz śpiewać?
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Rahimia Empty Re: Rahimia

Pisanie by Gość Czw Wrz 06, 2018 11:30 pm

Kod:

O rozumiem. Czytałem coś jak to wygląda "od kuchni" więc nie dziwię się, że na dłuższą metę bywa męczące. Myślałem nad tym, by spróbować tutejszych rozrywek i przejść się razem na karaoke. Potem moglibyśmy pójść do mnie. Chyba, że nie jesteś zainteresowana tego typu rzeczami. Daj znać gdzie będziesz to podjadę po Ciebie. Ostatnim razem nie miałem okazji Cię odwieźć, więc tym razem przynajmniej podjadę.
Jak dawno go nie widziałaś? No i pozdrów go. Taka nasza Brytyjska tradycja, że pozdrawia się w takich sytuacjach.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Rahimia Empty Re: Rahimia

Pisanie by Gość Czw Wrz 06, 2018 11:49 pm

Kod:
Jestem bardzo ciekawy jak to wygląda. Japonia to bardzo nietypowy kraj i jeszcze nie wszystko widziałem.
Coś tak czułem, że możesz być starsza niż wyglądasz ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Masz całkiem spory kawał historii za sobą i chętnie bym posłuchał jak opowiadasz o tym. Zwłaszcza przy dobrej kawie bądź herbacie. Próbowałaś może Brytyjskiej herbaty?
W tej chwili jestem u znajomej i poznałem właśnie jej syna. Jeszcze-nie-mężatka, ale myślę że niedługo mogę udzielać jej oraz jej partnerowi ślubu. A no i napadł mnie bezdomny, trochę podrapał i podarł mi koszulę, ale jestem cały.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Rahimia Empty Re: Rahimia

Pisanie by Gość Pią Wrz 07, 2018 12:13 am

Kod:
Ja mam 33. W sumie nie pytałem wcześniej o Twój wiek,  bo to nieeleganckie i może grozić trwałym kalectwem. Zrobię Ci taką herbatkę. Powinienem w domu mieć jeszcze trochę zapasów z Anglii. Będę pewnie koło 17 na miejscu. Co powiesz na poniedziałek? Podjadę po Ciebie, potem pójdziemy na karaoke i wrócimy do mnie.
Nie skarbie, nie wpakowałem się w nic. To był zwykły ćpun, który chciał okraść mnie i moją znajomą. Tylko mnie podrapał trochę po czym mam ślady, ale myślę że tu wystarczy tylko opatrunek i za parę dni nie zostanie nawet ślad. Do czego to ludzie posuną się, by mieć na działkę...
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Rahimia Empty Re: Rahimia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach