Pytania, propozycje

Strona 9 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Pią Sie 17, 2018 10:02 am

W zasadzie to czytałem oba tamte posty po kolei, by odpowiedzieć na każdy, dlatego wyszło że dwa razy na coś odpowiadałem. Głównie ze względu na moje lenistwo jeśli chodzi o editowanie.

Praca MG to jakby nie patrzeć wolontariat. Jako wolontariusz też pracujesz, ale za darmo lub za inne korzyści. Jako MG masz satysfakcję, że sprawiasz komuś frajdę i to jest forma zapłaty.

W nawiązaniu do tego pomysłu, że ktoś trafi do szpitala i otrze się o śmierć - spójrzmy realnie ile jest takich przypadków? Jak bardzo musiałby się rozrosnąć regulamin forum, by brać pod uwagę każdy pojedynczy przypadek czegoś xd Ta zasada otwiera furtkę dla osób, które najpierw przekozaczyły, potem miały dostać bęcki, aż w końcu stwierdziły, że będą udawać poważny przypadek i nic się nie stanie ich postaciom. Jest to znacznie bardziej prawdopodobny przypadek niż ten ze szpitalem. Nie gram na PBFach od wczoraj, a mam z takimi osobami doświadczenie prawie 9 letnie jeśli dobrze liczę. Zawsze na jakimś forum, gdzie panuje ta zasada znajdą się przypadki które raz na jakiś czas skorzystają z takich furtek.

Dział nie ma regulaminu, a krótkim tekstem napisałem co MG może zrobić (co zostało kompletnie zignorowane). Skoro to dział od graczy dla graczy to nie ma problemu, jeśli można jasno odczytać przekaz (a można było, bo było wołami napisane, że zgadzam się na wszystko tak długo jak ma ręce i nogi), zwłaszcza że nikt nie został tam obrażony, zrugany, ani nie zostało to skierowane do nikogo. Pomysł tylko był przedstawiony jako głupi co uargumentowałem tutaj.

Co do Morticii, tak, tylko temat służy do omawiania propozycji zmian, a nie rozmowy na temat kim proponujący zmiany jest.
Mam prawo do chęci zmian, tak jak Ty droga Morticio masz prawo do stagnacji. Moje zdanie jest takie, że nie masz odwagi zagadać prywatnie i liczysz, że ktoś poprze Twoje słowa, bo w grupie łatwiej kogoś zdominować. Nie jestem krwiopijcą i nie gryzę. Serio. Troszkę odwagi, by zagadać prywatnie nie zaszkodzi, bo może okaże się, że prywatnie mam znacznie więcej wartościowych rzeczy do powiedzenia niż prezentuje tutaj :3

W zasadzie to mam jeszcze jedną sugestię. Czemu nie połączyć pola profilowego Magia i Moce i zrobić pole Magia/Moce, by wyglądało to estetyczniej? W końcu i tak każdy wypełnia swoje pole, a ma ono z grubsza tą samą funkcje w obu grupach, które je wypełniają. Na NPC można zrobić osobny odnośnik w contact fields, by odsyłało do listy npców i wyświetlało się chociażby pod postem tak jak reszta pól. Też wygląda to estetyczniej i łatwiej kliknąć w taki odnośnik, a nie wymaga to znajomości CSS (jedynie ikonkę trzeba zrobić by wstawić w PA).

Krótki Edit:
Znalazłem fajny artykuł, którym z chęcią się podzielę bo odnosi się do tematu wcześniej poruszonego w propozycjach. Tego nieszczęsnego działu którego nie lubię. Miłej lektury.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Czw Sie 30, 2018 8:41 am

Przydałoby się odkurzyć działy systemowe, bo swoimi opisami wprowadzają w błąd. Przykładowo w dziale z wampirami i opisem klasy E stoi, że można je odwampirzyć egzorcyzmami. Wprowadza to w błąd bo nie wiadomo czy chodzi o obrządki religijne, czy o dostosowaną magię. Z tego co mi powiedziano to chodzi o to drugie i mogło to wpłynąć na decyzje moje jako gracza. Działy systemowe muszą być napisane jasno, by nie trzeba było co chwilę latać do administracji i o coś pytać. Nie ma również nigdzie sprecyzowanego jakie są wymagania odwampirzania, a może jednak wypadałoby to mieć gdzieś pod ręką, by nie zawracać głowy MG i administracji? Ustalić jakąś wspólną wersję i opisać to.

Wypadałoby też ruszyć niektóre stare KP i poprosić użytkowników, by je zaktualizowali bo w niektórych profilach nadal widzę odnośniki do starego wzoru, w którym czegoś nie ma lub jest nieaktualny.

No i nadal pozostaje widoczny temat kryjówka MG. Można to ukryć robiąc po prostu dział dla MG, do którego mają uprawnienia tylko mg (wrzuca się ich do niewidocznej grupy i przypisuje uprawnienie). Widzieć go będą też tylko mg, a wygląda to nieestetycznie bo gracz ma pusty odnośnik na stronie. Chyba, ze to jest po prostu linijka kodu CSS, która wyświetla sam odnośnik. Wtedy wystarczy ją usunąć.

Jeszcze jedna propozycja to odhaczyć opcję first topic reminder. Po co ona jest? No w zasadzie po to, żeby w przypadku tematów z lokacjami, gdzie jest wiele stron nie mieć potrzeby skakania do pierwszej karty i czytania opisu danego tematu. First topic reminder wyświetla na górze pierwszy post, w którym zwykle ten opis jest. To wygodne rozwiązanie, które raczej nikomu nie będzie wadziło a ułatwi życie. W PA to jest - ogólne -> wiadomości -> konfiguracja i odhaczenie na tak "Always show the first post in the topics". Dosłownie 1.5 minuty roboty nie licząc zalogowania

W zasadzie to biologię wampirów można połączyć z tematem wampirów i mieć wszystko w jednym miejscu. Można też tam wrzucić radę tak jak jest to zrobione w przypadku łowców. Dział magia/moce/artefakty też można pociąć i powrzucać do odpowiednich tematów (magia i artefakty do łowców, moce do wampirów). To można zastosować ogólnikowo i zrobić po prostu porządek w encyklopedii forumowej, by niepotrzebnie nie rozbijać tematów.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Grigorij Pią Sie 31, 2018 8:25 am

Kuroi Mato napisał:Przydałoby się odkurzyć działy systemowe, bo swoimi opisami wprowadzają w błąd. Przykładowo w dziale z wampirami i opisem klasy E stoi, że można je odwampirzyć egzorcyzmami. Wprowadza to w błąd bo nie wiadomo czy chodzi o obrządki religijne, czy o dostosowaną magię. Z tego co mi powiedziano to chodzi o to drugie i mogło to wpłynąć na decyzje moje jako gracza. Działy systemowe muszą być napisane jasno, by nie trzeba było co chwilę latać do administracji i o coś pytać. Nie ma również nigdzie sprecyzowanego jakie są wymagania odwampirzania, a może jednak wypadałoby to mieć gdzieś pod ręką, by nie zawracać głowy MG i administracji? Ustalić jakąś wspólną wersję i opisać to.

Poprawię to. Co do wymagań zawsze jest to minievent. Tylko tyle i aż tyle.


Kuroi Mato napisał:Wypadałoby też ruszyć niektóre stare KP i poprosić użytkowników, by je zaktualizowali bo w niektórych profilach nadal widzę odnośniki do starego wzoru, w którym czegoś nie ma lub jest nieaktualny.

Ruszyć czyli co? Nie sprawdzamy wszystkich starych KP i nie będziemy bo nie mamy tyle czasu by przeglądać cale forum(tak, całe to lekkie przerysowanie). Jeśli MG zauważy znaczące odstępstwo od aktualnego wzoru ma prawo prosić o aktualizację.

Kuroi Mato napisał:No i nadal pozostaje widoczny temat kryjówka MG. Można to ukryć robiąc po prostu dział dla MG, do którego mają uprawnienia tylko mg (wrzuca się ich do niewidocznej grupy i przypisuje uprawnienie). Widzieć go będą też tylko mg, a wygląda to nieestetycznie bo gracz ma pusty odnośnik na stronie. Chyba, ze to jest po prostu linijka kodu CSS, która wyświetla sam odnośnik. Wtedy wystarczy ją usunąć.

Tak. Pozostaje widoczny i póki nie przysiądzie ktoś z nas by to zrobić taki będzie. Jest to kwestia estetyczna, która jak dotąd tylko Tobie przeszkadza i nie jest jakimkolwiek priorytetem.

Kuroi Mato napisał:Jeszcze jedna propozycja to odhaczyć opcję first topic reminder. Po co ona jest? No w zasadzie po to, żeby w przypadku tematów z lokacjami, gdzie jest wiele stron nie mieć potrzeby skakania do pierwszej karty i czytania opisu danego tematu. First topic reminder wyświetla na górze pierwszy post, w którym zwykle ten opis jest. To wygodne rozwiązanie, które raczej nikomu nie będzie wadziło a ułatwi życie. W PA to jest - ogólne -> wiadomości -> konfiguracja i odhaczenie na tak "Always show the first post in the topics". Dosłownie 1.5 minuty roboty nie licząc zalogowania

Jest ona na wielu forach i tu też jest, z automatu. Jeśli nie zauważyłeś nie mamy w zawodowego kodera i nie szukamy go. Forum jest do wspólnej zabawy, a nie zarabiania, a do tej nie musimy wszystkiego mieć wedle najnowszych trendów ani czyjegoś widzimisię.

Kuroi Mato napisał:W zasadzie to biologię wampirów można połączyć z tematem wampirów i mieć wszystko w jednym miejscu. Można też tam wrzucić radę tak jak jest to zrobione w przypadku łowców. Dział magia/moce/artefakty też można pociąć i powrzucać do odpowiednich tematów (magia i artefakty do łowców, moce do wampirów). To można zastosować ogólnikowo i zrobić po prostu porządek w encyklopedii forumowej, by niepotrzebnie nie rozbijać tematów.

Można. Nie trzeba. Osobiście uważam rozdzielenie działów za zasadne. Po pierwsze względem mojego poczucia estetyzmu. Ty masz swoje, ja swoje. Inni jeszcze inne.
Po drugie ponieważ w dziale o wampirach są ogólne, niezbędne informacje o nich. Dział biologii jest dodatkową rzeczą, do której może zajrzeć ktoś kto po wstępnym zapoznaniu z informacjami będzie chciał grać wampirem.
Osobiście wolę mieć kilka konkretnie nazwanych tematów niż jeden ogromny temat, w którym muszę szukać szczegółów. To zostanie jak jest.
Grigorij

Grigorij
Łowca (D)
Łowca (D)

Krew : Ludzka 0
Zawód : Nauczyciel
Zajęcia : Brak
Magia : Magia Krwi


https://vampireknight.forumpl.net/t1683-vladislau-darkhawk#35268 https://vampireknight.forumpl.net/t1731-grigorij-petrowicz

Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Pią Sie 31, 2018 8:47 am

Ale do 1st topic reminder nie trzeba kodowania. Nawet podałem wam jak to włączyć w panelu, bo to jest opcja domyślnie wbudowana w każdy silnik którego używa forumpolish. Poza tym to nie jest najnowszy trend, tylko taki co istnieje od ponad 4 lat bo mniej więcej wtedy to zaimplementowano.

Nie trzeba ruszać KP nieaktywnych graczy, ale warto zwrócić uwagę na tych aktywnych. W niektórych KP rzuciło się w oczy, że w ogóle nie ma wpisanej chociażby magii lub artefaktu. Realnie na forum i tak gra pewnie z 15 osób, więc takie wyłapanie pojedynczych kart pewnie trudne by nie było.

W zasadzie to jeśli tak się dzieli wampiry na biologię, itp to może warto by było poświęcić jeden temat oświacie i chociażby temu jak wyglądają szkolenia. Opisać to żeby gracze mieli lepsze pojęcie, bo jakby nie spojrzeć to każda organizacja ma jakieś standardy i wymogi, a jeśli oferuje szkolenie "bojowe" to pewnie też są jakieś konkretne procedury. Można nawet machnąć jakąś kronikę w skróconej wersji, bo większość fabuły forum i tak opisuje samą akademię, a łowcy to taki dodatek o którym za wiele nie jest powiedziane. A no i w jednym temacie da się zrobić odnośniki do konkretnych części posta. Takie hiperłącze, więc nawet jak masz wszystko w 1 temacie to na początku masz spis treści, który odsyła do potrzebnych rzeczy.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Pon Wrz 24, 2018 6:53 am

DOMYŚLE AVATARY.

Zauważyłam na kilku forach i myślę, że można by wprowadzić to rozwiązanie również na VK. Na czym to polega? Na ustawieniu domyślnego avatara dla nowych użytkowników i gości, dzięki czemu usunięte konta/konta bez avatarów nie będą "psuć kodu" i ta czarna nakładka nie będzie najeżdżać np na liczbę stron w temacie, co ułatwiało by przeglądanie.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Wto Wrz 25, 2018 8:21 am

Da się też z poziomu konsoli ustawić, by avatar sam się skalował do określonych rozmiarów. Nie potrzeba do tego kodowania, a trochę dobrych chęci :3 Źle przeskalowany avek też psuje tą nakładkę i w zasadzie ona też utrudnia korzystanie ze strony na urządzeniach mobilnych typu telefon/tablet.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Pon Paź 15, 2018 4:28 pm

W KP mam historie piękniej przyjaźni, która związała się z rabusiami magicznych skarbcow, i pojawia się tam ze miałem dostęp do ich artefaktów. Czy mogę na tego podstawie zrobić sobie artefakt? Albo mam przyuczenie magicznych mechanizmów, czy mogę zrobić w oparciu o fabułę zdobywania magicznych kryształów do rzeczy która chce zrobić, jakiś magiczny przedmiot?
Ten stworzony przez vibiego przedmiot, jest z natury magiczny. Dzięki runom, oraz kryształom została stworzona rzecz o magicznym mechanizmie.

Całość tego mechanizmu opiera się, jak napisano w runach o złudzenie optyczne.
Mamy obraz śniegu, do którego przypisany jest kryształ magiczny, kolejne runy wyjaśniają złudzenie.

Runy:
W przypadku odbijania światła od śniegu posiadamy ponad biel, ponad czystość jego od złudzenia lusterek i kryształków będących cechami śniegu. Dlatego mamy tu kwestie przekroczenia bieli z kartki papieru choćby.

Dlalej o mechanizmie.
Kolejno mamy kolejny kryształ, ułożony w miejscu kwestii o ponad texturowosci. Ten kryształ, dodaje zdolność ponad pojmowalnej struktury.
Słowem końca :
Jest to rękawica, która strzela laserem od śniegu i do niego przypisanego kryształu, drugi kryształ potęguje moc dodając efekt ponad pojmowalnej efektu brutalnej rany od tej samej mocy uderzenia laserem jednak trudniejszej do zoperowania.

avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Pon Paź 15, 2018 9:12 pm

Po pierwsze. Gdybyś mógł bardziej zrozumiale pisać... Ciężko zrozumieć co masz dokładnie na myśli, gdy czyta się tak chaotyczny tekst.

Po drugie. Masz jeszcze za słabą postać pod kątem doświadczeń. A dodatkowe artefakty zdobywa się na eventach lub od osoby, która ma pozwolenie od administracji na takie działanie. Przy czym już taka postać jest na forum.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Pią Gru 14, 2018 9:19 pm

Tak skromnie tylko chce powiedzieć, że może jakiś mały Upgrade siatki graficznej? Ta nie jest zła, ale wprowadza mały nieład z mieszaniem języków, czytelnością itp.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Pią Gru 14, 2018 9:22 pm

Heh, to jest naprawdę trudna sprawa. Od dłuższego czasu szukamy grafika i mam nadzieję, że kiedyś się jakiś znajdzie. Bo osobiście mam już dość tej szaty ale niestety jestem kompletnie zielony w kodach itp. xD
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Pon Paź 21, 2019 4:30 pm

Proponuję stworzenie Discorda dla użytkowników VK. Dlaczego? Bo nowsze, wspierane, w przeglądarce i appce, przyjemne dla oka, z możliwością podziału ról etc, etc. Mam pytać i proponować tu, to to robię D:
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Grigorij Pon Paź 21, 2019 6:12 pm

Nigdy do końca nie rozumiałem fenomenu grupy discordowej dla konkretnej grupy. Niemniej skoro jet propozycja to i zapotrzebowanie. Pomyślimy o tym na pewno.
Grigorij

Grigorij
Łowca (D)
Łowca (D)

Krew : Ludzka 0
Zawód : Nauczyciel
Zajęcia : Brak
Magia : Magia Krwi


https://vampireknight.forumpl.net/t1683-vladislau-darkhawk#35268 https://vampireknight.forumpl.net/t1731-grigorij-petrowicz

Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Zaren Pon Paź 21, 2019 6:20 pm

Zadzwonimy do pana z decyzją. ~ ale ja nie mam telefonu. I tak zadzwonimy.
Zaren

Zaren

Krew : Szlachetna
Znaki szczególne : Kolczyki w uszach oraz w brwi, masa tatuaży. Tatuaż na klatce piersiowej i ramionach. Tatuaż Brigadiera Rosyjskiej Bratvy na piersi.
Zawód : Windykator
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : ^
Moce : Brzydkie, ale dokładny opis w KP.


https://vampireknight.forumpl.net/t3378-zaren#72368 https://vampireknight.forumpl.net/t3395-zaren#73081

Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Joffrey Nie Mar 08, 2020 3:35 pm

Siema, siema. Wychodzę z luźną propozycją, która ułatwi nam (graczom) czerpanie większej przyjemności z gry.. a mianowicie, chodzi mi o bilokację. Może nawet być ograniczona do dwóch tematów, byleby była.
Nie wiem jak inni, ale domyślam się, że nie tylko ja tkwiłem w tematach nawet do roku (xD) i nie, nie narzekam bo sam też blokowałem, ale po prostu potem pojawia się takie wypalenie i nie wiadomo co z tym zrobić. Sądzę, że jest to naprawdę dobra propozycja.. a inni nie będą musieli czekać nie wiadomo ile aby popisać z kimś jeszcze. Zwłaszcza jak są uwięzieni w jakimś temacie.
Co o tym myślicie ludziki? Mam nadzieję, że nie tylko ja jestem za.
Joffrey

Joffrey

Krew : Szlachetna
Zajęcia : Brak


https://vampireknight.forumpl.net/t3437-joffrey-emilio-hagen https://vampireknight.forumpl.net/t3477-joffrey https://vampireknight.forumpl.net/t3480-apartament-joffrey-a#75060

Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Nie Mar 08, 2020 4:02 pm

Patrząc na to co się dzieje na vk, to może być ok. Chyba że chodzi o walki albo o trzymanie w celi... Wtedy zawsze można jakoś się dogadać.
Więc jestem za bilokacją.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Zaren Nie Mar 08, 2020 4:09 pm

Powinna być ~ Paulo Coehlo
Zaren

Zaren

Krew : Szlachetna
Znaki szczególne : Kolczyki w uszach oraz w brwi, masa tatuaży. Tatuaż na klatce piersiowej i ramionach. Tatuaż Brigadiera Rosyjskiej Bratvy na piersi.
Zawód : Windykator
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : ^
Moce : Brzydkie, ale dokładny opis w KP.


https://vampireknight.forumpl.net/t3378-zaren#72368 https://vampireknight.forumpl.net/t3395-zaren#73081

Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Nie Mar 08, 2020 6:22 pm

Wypowiem się i ja, a co.
Bilokacja brzmi fajnie, ale! (bo zawsze musi się pojawić jakieś "ale", co nie) pod pewnymi warunkami. Łatwo o pogmatwanie własnej fabuły przy używaniu bilokacji, dlatego proponowałabym też wprowadzenie działu, w którym każdy korzystający z tej opcji wypisywałby chronologię. Oraz żeby bilokacja była zablokowana, gdy w wątku zacznie się walka, podczas uwięzienia postaci, itp.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Shiro Fuyuki Nie Mar 08, 2020 9:57 pm

Spróbuję to na spokojnie przemyśleć i za niedługo rozpisać wam, jak to sam widzę. Wizję na to mam, ale słowa na razie mi umykają.
Shiro Fuyuki

Shiro Fuyuki

Krew : Czysta (B)
Znaki szczególne : Kocie uszy, które zastąpiły ludzkie, ogon, pazury zamiast paznokci, żółte oczy zmieniające swój odcień w zależności od padającego światła.
Zajęcia : Nocne
Pan/i | Sługa : Pan: Chyba brak(?) | Służka: Laurie ♥
Moce : Sen, Szafirowy ogień, Ostatnia wola


https://vampireknight.forumpl.net/t1865-shiro-fuyuki#39065 https://vampireknight.forumpl.net/t1920-shiro-fuyuki#41130 https://vampireknight.forumpl.net/t3292-pokoj-shiro-i-naissankariego#70977

Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Sro Mar 18, 2020 11:55 pm

A ja chciałabym podnieść kwestię dotyczącą administracji/moderacji/MG: dla mnie, jako gracza, jest to przykre i zniechęcające do forum, że większość osób odpowiedzialnych za czuwanie nad całością, nawet tutaj... nie zagląda. Jak najbardziej rozumiem, że życie rl > forum i nie wymagam, aby ktoś siedział tu 24/7, niemniej uważam, że obecna sytuacja jest grubą przesadą – i wcale nie jest to chwilowy stan, bo trwa kilkanaście miesięcy, z ewentualnymi (krótkimi) przerwami. Jeżeli ktoś przez tak długi czas nie ma czasu/chęci na czuwanie nad forum, może rozsądnie byłoby pomyśleć nad wyznaczeniem nowych albo dodatkowych osób? Albo nad zmianą zasad dot. podejmowania decyzji – tak żeby kwestie podniesione przez użytkownika mógł rozwiązać od razu admin, który tu zagląda, nie czekając X dni na decyzję reszty osób, z rzadka wchodzących na forum?

Nie atakuję nikogo, po prostu ta sytuacja wydaje mi się już męcząca i uważam, że powinno się ją w końcu przegadać oraz rozwiązać ten problem, dla dobra graczy i całego forum.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Joffrey Czw Mar 19, 2020 12:04 am

Popieram w stu procentach. Jeżeli ktoś nie ma czasu dla forum, a pełni istotną funkcję to niech odda ją komuś innemu. Również nikogo nie atakuje, ale to męczące gdy nic nie można zrobić bo w zasadzie na wszystko trzeba czekać miesiącami lub dłużej, a i tak nic z tego nie wychodzi.
Powinien być punkt w regulaminie, że jak ktoś '' ważny'' jest nieaktywny np dwa miesiące to automatycznie wylatuje ze stanowiska.
Bo cierpi na tym całe forum i tylko czekać aż nikogo nie będzie.
Joffrey

Joffrey

Krew : Szlachetna
Zajęcia : Brak


https://vampireknight.forumpl.net/t3437-joffrey-emilio-hagen https://vampireknight.forumpl.net/t3477-joffrey https://vampireknight.forumpl.net/t3480-apartament-joffrey-a#75060

Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Sami Czw Mar 19, 2020 3:10 am

Ja może mało w temacie obecnej rozmowy, ale niemniej propozycję.
Czy ktoś mógłby przypiąć temat z Treningami dla wampirów na główną?
Łowcy mają tak ładnie, że od razu widać gdzie to jest, a ja tu pół forum musiałam odwiedzić żeby podobny wyniuchać dla (nie)ludzi w czerwieni. ):
Sami

Sami

Krew : Czysta (B)
Znaki szczególne : Blada cera, Mocny makijaż, Parasolka
Zawód : Barmanka
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : Brak
Moce : Stairway to Heaven, Live and let die, Don’t stop me now


https://vampireknight.forumpl.net/t4318-sami-salami https://vampireknight.forumpl.net/t4320-telefon-sami#95481

Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Czw Mar 19, 2020 8:07 am

Mocno popieram słowa Mańki. Cóż, nie da się nie zauważyć, że obecny skład adminów na forum... lekko mówiąc - nie daje rady. Od kilku miesięcy główny admin jedynie wchodzi na forum i na tym jego cała funkcja się kończy. Jeśli jest inaczej, a ja po prostu czegoś nie widzę, to proszę mnie poprawić, hmm. A widzę, że reszta adminów jednak potrzebuje kogoś, kto by był takim "nadrzędnym" zarządzającym. 08.03 Joff zaproponował bilokację - temat stoi, a nie jest jakiś bardzo wymagający. I szczerze, nawet jeśli chciałoby się pomóc przy czymś, to ta ochota szybko przemija, gdy widzi się brak zaangażowania (albo znikome zaangażowanie) ze strony osób, które powinny jednak je w większym stopniu przejawiać.
I też popieram to, co napisała Sami. Sama zapomniałam o tych treningach dla wampirów, chociaż dawno temu planowałam z tego skorzystać.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Shiro Fuyuki Czw Mar 19, 2020 10:26 am

Kategoria została dodana do Północnej Dzielnicy (Chyba czas zmienić okulary i pogonić kogoś za to).

Kwestia dotycząca bilokacji nie jest zapomniana jakby co!

Kwestia administracji...
Nie będę wypowiadać się za kogokolwiek innego, ale cóż... Teoretycznie jest nas trójka (i moderator), co miało pomóc "w zarządzaniu" forum, a realnie... Bardziej związuje to ręce niż pomaga w czymkolwiek. Każdy z nas ma swoje życie, ostatnio przez chaos na świecie ciężko stwierdzić, jak wygląda sytuacja. Postaram się zrobić tyle, ile w mojej mocy będzie, by sytuacja uległa poprawie.
Shiro Fuyuki

Shiro Fuyuki

Krew : Czysta (B)
Znaki szczególne : Kocie uszy, które zastąpiły ludzkie, ogon, pazury zamiast paznokci, żółte oczy zmieniające swój odcień w zależności od padającego światła.
Zajęcia : Nocne
Pan/i | Sługa : Pan: Chyba brak(?) | Służka: Laurie ♥
Moce : Sen, Szafirowy ogień, Ostatnia wola


https://vampireknight.forumpl.net/t1865-shiro-fuyuki#39065 https://vampireknight.forumpl.net/t1920-shiro-fuyuki#41130 https://vampireknight.forumpl.net/t3292-pokoj-shiro-i-naissankariego#70977

Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Czw Mar 19, 2020 10:28 am

Każdy z nas ma swoje życie – i ja nie chcę nikogo namawiać do rezygnacji z tego życia na rzecz forum. Ale właśnie – jeśli z jakichś powodów ktoś nie ma czasu na forum, to niech przez "pełnienie" swojej funkcji nie wiąże rąk innym.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Czw Mar 19, 2020 10:29 am

Zgadzam się z przedmówcami. Nie masz czasu ani chęci - wycofaj się. Bo zajmowanie bez sensu stanowiska i nic nie robienie, rujnuje forum. Szkoda byłoby je stracić. I tak, dodam że mógłbym wrócić na admina! Po takiej przerwie mam świeże pomysły oraz chęci, no i co najważniejsze czas oraz poczucie odpowiedzialności za stanowisko.
: ^ )
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 9 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Strona 9 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach