Kaien Cross

Go down

Kaien Cross Empty Re: Kaien Cross

Pisanie by Gość Pią Lip 13, 2018 4:45 pm

Krótki telefon, będący raczej monologiem Beatrice, aniżeli zwykłą rozmową:
Beatrice Nebbia Panie dyrektorze – chłodny głos profesor Nebbia rozbrzmiał w słuchawce – Mam nadzieję, że panna Aryu powiadomiła już pana o intruzach w szkole? Poprosiłam ją o przysłanie mi jakiegoś prefekta na wypadek, gdyby mieli wobec mnie wrogie zamiary, ale okazało się to zbędne. Chociaż są to dwa wampiry wysokiej krwi, to strasznie osłabione i przerażone. Obaj mieli niedawno kontakt ze srebrem, z czego jeden jest w dość poważnym stanie.
Na moment kobieta zamilkła, świadoma tego, że brzmi to jakby recytowała przygotowany wcześniej tekst. Chciała przekazać Kaienowi jak najwięcej informacji w możliwie jak najkrótszym czasie, zatem już po krótkiej chwili monotonny głos nauczycielki kontynuował swój mały „raport”:
Jest ze mną Laurie Kurenai. Zabierzemy tę dwójkę do medyka i spróbujemy wyciągnąć od nich kim są. Przy okazji, jest jedna niepokojąca mnie rzecz. Obaj pachną jak nowa uczennica Akademii, Vivianne Astaroth, która nie stawiła się dziś na zajęciach. Możliwe, że i jej mogło się coś stać. Dowiem się gdzie spotkali się z dziewczyną i osobiście pojadę na miejsce jej szukać. Tymczasem, jeśli pan pozwoli, wrócę do tamtej dwójki i prefekta. Wszystkie szczegóły przekażę panu osobiście.
Po tych słowach rozłączyła się.

avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kaien Cross Empty Re: Kaien Cross

Pisanie by Gość Sro Sie 29, 2018 6:27 pm

Hiro napisał:Niedługo u Pana zawitam, więc proszę aby wszystkie plany jakie Pan ma, zostały odłożone na później.
Do zobaczenia.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kaien Cross Empty Re: Kaien Cross

Pisanie by Gość Sro Wrz 05, 2018 7:34 pm

Nyuu napisał:Dzień dobry!
Mam taką nietypową sprawę. Znalazłem zaginionego ucznia i obecnie przebywa u mnie w pokoju ze swoją jeszcze bardziej nietypową przyjaciółką. Czy mógłbym go przyprowadzić do Pana, aby Pan porozmawiał z nim? Mówił, że chciałby zostać na uczelni, ale właśnie z przyjaciółką, z którą nie chciałby rozstawać się.
Bardzo proszę o podanie terminu spotkania albo o zadzwonienie, kiedy mam się wstawić z uczniem.
Pozdrawiam serdecznie!
Nyuu
PS. Wezmę ze sobą dwie paczuszki ciasteczek, które ostatnio Panu smakowały :3
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kaien Cross Empty Re: Kaien Cross

Pisanie by Gość Sob Wrz 15, 2018 3:31 pm

Nie chcę przeszkadzać, ale Laurie poszła sama do Zamku na cmentarzu, a wie Dyrektor kto tam mieszka. I... I chyba potrzebuje pomocy.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kaien Cross Empty Kaien Cross

Pisanie by Gość Sob Lis 10, 2018 9:44 am

Nyuu napisał:Dzień dobry!
Przypominam się w sprawie nietypowej.
Otóż jak wspomniałem - znalazłem zaginionego ucznia i obecnie przebywa u mnie w pokoju ze swoją jeszcze bardziej nietypową przyjaciółką. Czy mógłbym go przyprowadzić do Pana, aby Pan porozmawiał z nim? Mówił, że chciałby zostać na uczelni, ale właśnie z przyjaciółką, z którą nie chciałby rozstawać się.
Bardzo proszę o kontakt lub dalsze wytyczne.
Pozdrawiam serdecznie!
Nyuu
PS. Nie zapomnę o ciastkach, właśnie stygną w piekarniku :3
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kaien Cross Empty Re: Kaien Cross

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach