Danowy Albumik

Go down

Danowy Albumik Empty Danowy Albumik

Pisanie by Gość Wto Lis 11, 2014 3:55 pm

Zezwalam na dodawanie zdjęć i komentarzy przez osoby nie związane z albumem

Danowy Albumik 5nkcxw

Na tym zdjęciu możecie zobaczyć moją prawie kompletną rodzinę. Rodziców rok po ślubie, mnie, kiedy byłem jeszcze stosunkowo stabilny psychicznie i mojego braciaka, który od małego był nieznośny co widać po tym, ile radości sprawia ciąganie włosów Bradona... Chyba będę ryczeć ze wzruszenia.

Danowy Albumik Smeqfn

To zdjęcie wykonała policja, kiedy znalazła mnie na moim rumowisku robiącym za dom... Było to chyba kilka miesięcy po wypadku rodziców i eksmisji. Miałem, wtedy tylko moją bluzę a ostatnim bliskim, którego nie zdołali mi odebrać był mój kot "Pan Przyjazny" i, choć to były najgorsze chwile mojego życia to i tak wolałem to rumowisko niż tego pedofila z opieki społecznej.

Danowy Albumik 29e69mu

Zaraz po ukończeniu gimnazjum, choć zdecydowanie nie miałem, wtedy nawet szesnastu lat... Ale byłem kiedyś chudy, a ta mina to rzecz jasna dla popisu.

Danowy Albumik 25rnzet

Eto... Przerosła mnie opieka nad tym rodzeństwem. Myślicie, że to tak łatwo było wytrzymać z tymi demonami? Mały sadysta, a swoją drogą to zdjęcie nie tak dawno wykonała... Zapewne, jego młodsza siostra - wspólnik i gremlin jednocześnie.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach