Piekielna gazetka

Go down

Piekielna gazetka Empty Piekielna gazetka

Pisanie by Gość Sob Maj 02, 2015 9:03 am

Za górami, za lasami i tam głęboko pod ziemią tuż pod naszymi stopami, kryje się niewielka redakcja prowadzona przez Naczelnika Diabła jak i jego oddanych podwładnych, mniejszych reporterów. Zajmują się oni zbieraniem relacji z życia fabularnego, jak i UWAGA poza nim (tak chodzi o CB, więc uważać co kto pisze), żeby później zamieścić swój mały artykuł lub wywiadzik czy inne pierdoły tego typu do o to tej uroczej gazetki. Mogą też być i plotki, wszakże reporterzy są podłymi oraz plugawymi istotami.
To tyle jak na razie...


A teraz kilka słów od Administracji:

- Gazetkę prowadzi TYLKO I WYŁĄCZNIE Reporter Diabeł.
- Nie komentować żadnych postów w tym temacie.
- Nie przejmować się artykułami aż za bardzo - tu chodzi o urozmaicenie.
- Chcesz wywiadu, plotki? Zgłoś się z tym do REPORTERA.
- REPORTERA ZABIĆ SIĘ NIE DA.
- Pojawiać się będzie o każdej możliwej porze i w każdym miejscu (oczywiście, logikę trzeba zachować).
- Masz ochotę poprowadzić Diabła? Zgłoś się do Administracji.
- Starać się opisywać istniejące relacje na fabule, wymyślać plotki z głową, wywiady przeprowadzać pierw uzyskując zgodę od wybranej ofiary.

Wzory na:

Kod:
Artykuł

[b]Tytuł artykułu:[/b] Pisany dużymi literami.
[b]Temat:[/b][i] Krótki opis czego dotyczy acz nie musi się pojawić w każdym artykule.[/i]
[b]Treść:[/b] O co chodzi, o co biega itd. Tłumaczyć aż nadto nie muszę.

Kod:
Plotka

[b]Tytuł plotki:[/b]
[b]Kto ofiarą:[/b] Podajemy nick osoby.
[b]Treść:[/b]

Wywiad - odpowiedni temat - KLIK.


Powtarzam. Każdy może zostać Diabłem, ale pierw proszę o kontakt z Adminem. Dalsze szczegóły wtedy zostaną dokładniej omówione.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Piekielna gazetka Empty Re: Piekielna gazetka

Pisanie by Reporter Diabeł Pią Cze 12, 2015 5:59 pm

Tytuł plotki: Pani ochroniarz zakochała się we własnym kliencie

Kto ofiarą: Cherry zwana też Kruczą Wisienką oraz Kagetsu

Treść: Udało mi się dostać do ChatBoxa i trochę wypytać zananą wszystkim feministkę Cherry. Piszę otóż okazała się ponoć niekompetencją i zakochała się we własnym kliencie. Plotkę potwierdza jej BFF Jack Estacado.
Oto co udało mi się zdobyć:
Jednak to nie wszystko...kiedy już miałam wyjść z ChatBoxa nagle pojawił się nowy gracz, który zastrzegał sobie prawa do Wisienki, co bardzo rozzłościło Kagetsu. Może rzeczywiście to nie tylko babskie pogaduchy o ich związku?
Też was kocham czytelnicy:
Miłego plotkowania.
Reporter Diabeł

Reporter Diabeł

Krew : Ludzka AB
Zawód : Reporter
Moce : Wpychanie nosa gdzie trzeba i wyłapywanie innych na cudacznych wydarzeniach.
Magia : Pisanie artykułów bez używania rąk.


https://vampireknight.forumpl.net/t3739-do-mnie-moje-wiesci#82368

Powrót do góry Go down

Piekielna gazetka Empty Re: Piekielna gazetka

Pisanie by Reporter Diabeł Nie Lut 14, 2016 4:00 pm




<Piekielna gazetka KXF8hLg

Czternasty luty potocznie zwany przez zakochane pary walentynkami, przez samotnych walę-tynkami, to czas różowych, czerwonych serduszek, pluszowych misiów oraz słodyczy. W tym czasie zaczynają się ujawniać trzy choroby; wkurwizm - kiedy samotnych zaczyna przytłaczać wszechogarniająca mania miłości - wyjebizm - i tak wiemy, że pod maską emocjonalnego głazu wzdychasz do kogoś potajemnie - walentynkowa grypa - objawia się fanatycznym celebrowaniem tego święta.
Oczywiście nie mogło zabraknąć walentynek! Znajdź swoją walentynkę!





Piekielna gazetka 4SUhIvI

Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75 Piekielna gazetka LS8wG75

Do Tanka:
Do Fabia:
Do Yv:



Reporter Diabeł

Reporter Diabeł

Krew : Ludzka AB
Zawód : Reporter
Moce : Wpychanie nosa gdzie trzeba i wyłapywanie innych na cudacznych wydarzeniach.
Magia : Pisanie artykułów bez używania rąk.


https://vampireknight.forumpl.net/t3739-do-mnie-moje-wiesci#82368

Powrót do góry Go down

Piekielna gazetka Empty Re: Piekielna gazetka

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach