Leyasu

Go down

Leyasu Empty Leyasu

Pisanie by Gość on Nie Lis 15, 2015 3:19 pm

Godność: Leyasu Kajiyama.
Fałszywa godność: Arthur Lacroix.
Wiek: 32 lat.
Zawód: policjant, łowca wampirów.


-> Alergia na orzechy oraz na jad os, pszczół i podobnego cholerstwa.
-> Uczestniczy w zawodach pływackich.
-> Dobrze opanował strzelanie z broni.
-> Nie znosi ostrego jedzenia.
-> Lekka wada wzroku (-0.50 w prawym oku i -1 w lewym oku). Zamiast okularów nosi soczewki.
-> Mówi biegle po japońsku, francusku oraz włosku.
-> W wieku 22 lat został zamieniony w wampira, a rok później odmieniony. Nikt poza rodziny o tym nie wie.
-> Jego oczy miały brązowy kolor, jednak po zmianie w człowieka uzyskały szarą (stalową) barwę.

->Artefakty

-> Blisko kręgosłupa ma wszczepiony chip - jest on artefaktem. Samoczynnie zakłada blokadę umysłu, gdy ktoś chce w jakiś sposób manipulować Leyasu. Czas trwania cztery posty, odpoczynek trzy.
-> Artefakt zdobyty na odwampirzaniu: medalik z zatartym ornamentem – wykonany z czystego srebra. Stary, lekko zniszczony i zatarty. Trudno odgadnąć kogo tak naprawdę przedstawia medalik, lecz w czasach świetności musiał mieć naprawdę sporą wartość. Artefakt wydłuża działanie magii/mocy o 1-2 posty (decyzja mistrza gry) oraz skraca czas ponownego użycia o 1 post.

->Magia

- Leyasu otrzymuje ujemny bufor w nauce magii krwi, która niejako się przed nim zablokowała. Nauka sprawia mu 3x większą trudność i żadne zaklęcie magii krwi nie może zostać opanowane na poziomie wyższym niż podstawowy. Klik do wydarzenia.
+ Magia cienia zdobyta na odwampirzaniu. Na podstawowym poziomie może tworzyć kolce z ciemnej materii, pochodzącej z jego cienia - 3 posty użycia, 4 odpoczynku. Na średnim uda mu się utworzyć coś al'a broni - 3 posty użycia, 3 odpoczynku. Na zaawansowanym dochodzi przejmowanie cienistych postaci - 4 posty użycia i 3 odpoczynku. Aktualnie opanował magię na poziomie podstawowym.
^ Krew łowcy jest niedobra w smaku - efekt uboczny magii.

->Umiejętności

-> Opór Magiczny – niespecjalnie radzisz sobie z wieloma rodzajami magii prócz tej powiązanej z cieniem. Nic zresztą dziwnego gdyż Twoje ciało w kontakcie z efektami magicznymi Magii Krwi zaczęło oponować. Od teraz wszelkie magiczne efekty skierowane przeciwko Tobie są osłabiane zadając mniejsze obrażenia oraz trwając krócej. Zarówno redukcja obrażeń jak i zmniejszenie czasu działania to ¼ → umiejętność zdobyta na odwampirzaniu
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach