Nourh Noutiatir

Go down

Nourh Noutiatir Empty Nourh Noutiatir

Pisanie by Nourh Noutiatir Pią Lut 05, 2016 4:53 pm

Śmierć: Nie. Przetrwałem wieki i przetrwam kolejne!
Przemiana w wampira: Niemożliwe. Jestem wilkiem, całujcie się w miejsce, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę.
Porwanie Nie. Możecie śnić.
Tortury: Nie. Może jeszcze sam wyskoczę zakuty?
Lekkie uszkodzenie ciała: Nie.
Poważne uszkodzenie ciała: Nie.
Trwałe uszkodzenie ciała: Nie.
Eksperymenty: Nie. Ja wam zaraz dam eksperymenty, założę się że nawet nie potraficie dobrze ugotować makaronu, bo odmierzanie temperatury wody wychodzi poza wasz zakres rozwojowy.
Choroba: Nie. Chorobą jesteście Wy! Cholerni popaprańcy.
Zablokowanie mocy: Nie. Pheh.
Ciąża: No pewnie... Czemu nie... Nie!
Gwałt: Nie. Marzyciele...
Utrata zmysłów: Nie, choć na wasz widok już od nich potrafię odejść.
Uszkodzenie psychiki: Nie i nie. Mój umysł niezmącony, wieki mam przed sobą, a Wy myślicie że w kilka dni coś zmienicie?
Zjedzenie przez Tessa: Nie. Na siłę wepchnę mu miłość do warzyw, zwłaszcza przez utwór który zaboli bardziej.

O co biega?: Nie będę wpisywał sobie na czole, że mam raka mózgu, mam was wszystkich w poważaniu. Moja postać jest pacyfistyczna i będzie od wszelkich uszczerbków, zagrożeń, nieprzyjemnością, czy innym chorym zagraniom, uciekać. Oczywiście, możecie próbować, negocjować, a mistrz gry może swoje interweniować, ale nigdy oficjalnie na nic nie dam zgody. Bang!
Dodam, że próby zabójstwa, trwałego okaleczenia i tym podobne były w innej edycji forum, ba nawet samego gwałtu! Nie udały się na całe szczęście i będę pilnował, by tak było, co nie oznacza że to niemożliwe. Bang!
Nourh Noutiatir CXdlMsaVAAAIjjn
Kij wam oko, chorzy psychopaci którzy wszędzie gdzie popadną, walą "tak"! (Prócz Testamentowi, mu słodką różową różdżkę w inny utwór)
Nourh Noutiatir

Nourh Noutiatir

Krew : Szlachetna
Znaki szczególne : Wilcze uszy, ogon, kły. Patrz wygląd.
Zawód : Zawodowe napieprzanie głową o ścianę lub w kolumnę do rytmów metalowej muzyki.
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : A co Ja? Bezrobotnych zatrudniam?
Moce : Wilcza Odmiana, Wchłaniające Płomienie, Upiorne Bandaże, Twórcza Jaźń.


https://vampireknight.forumpl.net/t2227-nourh-noutiatir#47962

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach