Ptaszynka

Go down

Ptaszynka Empty Ptaszynka

Pisanie by Gość on Sro Cze 22, 2016 1:52 pm

  Magia krwi:

Talent do niej został u Kotori odkryty podczas Czarnego Rytuału przemiany wampira w człowieka. Naturalne predyspozycje połączone z głęboką wiedzą anatomiczną, w tym znajomością mechanizmów krwi i funkcjonowania organów znacząco wpłynęły na szybkość rozwoju tego typu magii u Ptaszynki.
Krew jest niczym płynny organ. W niej znajduje się klucz do życia. Być może to dlatego właśnie ona wiąże się z duchową siłą organizmu. W krwi bowiem zawarta jest energia życiowa zarówno fizyczna jak i siła duchowa każdego żywego istnienia. Istota krwi jest więc bezpośrednim ogniwem, łącznikiem energii niematerialnej z materialną. Po stronie mentalnej znajdują się emocje, uczucia, pragnienia - dusza, jej moc, jej elementy. Możność kontrolowania tej energii sprowadza się do pośredniej kontroli nad organizmem, bezpośrednio przez psychiczny wymiar.
Nauczenie się jak kontrolować krew w fizycznym wymiarze jest tylko bramą, jak dostrzec i kontrolować jej mentalną bliźniaczkę. Aby przez nią przejść, wymaga się, aby emocje nie weszły w drogę użytkownika magii. Najmniejsze zwątpienie czy emocja, rozkojarzenie podczas użytkowania z mocy może odbić fizyczny czar, nie ważne jak zaawansowany by już nie był, z pełną siłą w rzucającego. Szkody w celu ataku powinny naprawić się, cofnąć wraz z ucieczką magii, a pojawić się w organizmie rzucającego. W razie pojawienia się strachu, niepewności, bojaźni czy rozkojarzenia przy rzucaniu czaru o mentalnym wyrazie, cel zaklęcia zwykle zwraca się przeciwko rzucającemu zaklęcie lub nie spełnia oczekiwań rzucającego na inne sposoby. Tworzenie zmian w cudzym organizmie lub manipulacja energią ściśle uczepioną do krwi, wymaga bowiem czystego umysłu i pewności siebie w celu ukierunkowania swoich zamiarów. Każda emocja rzucającego w negatywny sposób wpływa na jego własną energię, wypacza jej czystość, a przez to efekty zaklęcia. Energia czarownika ma istotną rolę podczas wykorzystywania zaklęć. Musi wszak wejść w reakcję z cudzą krwią, energią, ażeby to zrobić, musi oderwać się od właściciela. To dlatego wykorzystywanie tych zaklęć jest tak męczące, a częste powtarzanie może spowodować poważniejsze szkody w organizmie rzucającego - poczynając od osłabienia, przez anemię po rozpad krwinek, bóle głowy, trudności z oddychaniem, zaburzenia funkcjonowania organów, aż po ich zniszczenie. Niekoniecznie od razu, ale z biegiem lat z pewnością.

Manipulacją krwią:
  Stopień podstawowy:
  Kotori może kontrolować krew w odległości sześciu metrów od siebie. Może robić to maksymalnie trzy posty na trzy odpoczynku. Poza organizmem porusza krwią swobodnie, może też wydobyć krew z organizmu przez skórę, pory, otwory ciała - wszystko, przez co może uciec (wydobyć tak może ok. 200ml na post). W organizmie, Kotori ma opory, spowodowane naturalnym biegiem krwi. Potrzebuje trzech postów, aby wykonać zawał serca, a dwóch, aby sprawić, by ofiara dostała zawrotów głowy czy została ogólnie osłabiona. Czynność jest bardzo męcząca i intensywne wykorzystywanie tego zaklęcia przez trzy posty prowadzi do mroczków, zasłabnięcia (zależne skutki od MG).

  Stopień średnio-zaawansowany:
  Kotori może kontrolować krew w odległości dwunastu metrów od siebie. Może robić to maksymalnie trzy posty na dwa odpoczynku. Poza organizmem porusza krwią swobodnie, może też wydobyć krew z organizmu przez skórę, pory, otwory ciała - wszystko, przez co można uciec (wydobyć tak może ok. 350ml na post). W organizmie Kotori ma opory spowodowane naturalnym biegiem krwi. Potrzebuje trzech postów, aby wykonać zawał serca, a dwóch, aby sprawić, by ofiara dostała zawrotów głowy czy została ogólnie osłabiona. Czynność jest męcząca i intensywne wykorzystywanie tego zaklęcia przez trzy posty prowadzi do osłabienia.

  Stopień zaawansowany:
  Kotori może kontrolować krew w odległości dwunastu metrów od siebie. Może robić to maksymalnie trzy posty na dwa odpoczynku. Poza organizmem porusza krwią swobodnie, może też wydobyć krew z organizmu przez skórę, pory, otwory ciała - wszystko, przez co można uciec (wydobyć tak może ok. 500ml na post). W organizmie Kotori ma opory spowodowane naturalnym biegiem krwi. Potrzebuje dwóch postów, aby wykonać zawał serca, a jednego, aby sprawić, by ofiara dostała zawrotów głowy czy została ogólnie osłabiona. Czynności te wymagają jednego posta więcej, kiedy obiera sobie za cel dwa organizmy i trzy, jeżeli atakuje trzy. Czynność jest męcząca i intensywne wykorzystywanie tego zaklęcia przez trzy posty prowadzi do zmęczenia i chwilowego, całkowitego zamroczenia.


Manipulacja umysłem:
  Stopień podstawowy:Kotori potrafi wpływać na uczucia, emocje i pragnienia zwierząt. Nadawać im proste cele, wskazywać zagrożenie, pobudzać agresję, uspokajać. Zaklęcie działa na jedną istotę oddaloną o maksymalnie pięć metrów od rzucającej, działa trzy posty na trzy posty przerwy.

  Stopień średnio-zaawansowany:
  Kotori potrafi wpływać na uczucia, emocje i pragnienia zwierząt. Nadawać im cele, wskazywać zagrożenie, określać pragnienia, pobudzać agresję, uspokajać. Potrafi wpływać też na ludzi i wampiry, jednak przez system sugestii. Skomplikowana dusza i multum cech charakteru utrudniają działanie, dlatego wytwarzanie emocji czy też pragnień odbywa się na niewielkim poziomie i objawia się głównie jako przeczucie. Jednostki o słabym charakterze mogą mu ulegać, ale te objęte potężnymi uczuciami strachu, gniewu czy radości, mogą nawet nie zauważyć oddziaływania na nie. Zaklęcie działa na jedną istotę inteligentną oddaloną o maksymalnie dziesięć metrów od rzucającej, działa cztery posty na trzy posty przerwy lub trzy inne stworzenia przez cztery posty działania na trzy posty przerwy.

  Stopień zaawansowany:
  Kotori potrafi wpływać na uczucia, emocje i pragnienia zwierząt. Nadawać im cele, wskazywać zagrożenie, określać pragnienia, pobudzać agresję czy uspokajać. Potrafi wpływać też na ludzi i wampiry, jednak przez system zbliżony do sugestii. Skomplikowana dusza i multum cech charakteru utrudniają działanie, dlatego wytwarzanie emocji czy też pragnień odbywa się na ograniczonym poziomie. Jednostki o słabym, podatnym charakterze, niepewne, strachliwe mogą poddawać się sugestii w ich głowie (przerażać się jeszcze bardziej, uspokajać, wykonywać daną czynność, bądź zaprzestawać jakąś wykonywać). Jednostki o silnym charakterze wyczują przeczucie, jednak nie muszą mu ulegać. Zaklęcie działa na jedną istotę inteligentną oddaloną o maksymalnie piętnaście metrów od rzucającej, działa cztery posty na dwa posty przerwy lub dwie istoty inteligentne przez dwa posty działania na dwa posty przerwy lub sześć innych stworzeń cztery posty działania na dwa posty przerwy.

* Kotori świadoma jest obecności umysłów innych istot w zasięgu działania swojej mocy. W obrębie działania mocy Kotori, jeżeli dana istota nie posiada takich umiejętności, wyczuć mogą ją istoty parające się w magii umysłu.

~ Magia zatwierdzona przez Testament

Historia rozwoju:
~ Odblokowana magia umysłu na poziomie podstawowym (klik)
Dla poprawnego działania potrzebujesz praktyki i doszkolenia w kierunku magii krwi. Odblokowana została manipulacja umysłem na poziomie podstawowym, lecz bez treningu umiejętności magiczne będą bardzo skromne. ~ Esmeralda
~ Podniesienie poziomu magii umysłu na poziom średnio-zaawansowany (klik)
Kotori – manipulacja umysłem z poziomu podstawowego na średnio-zaawansowany. ~ Esmeralda
~ Stały bufor +10% do wytrzymałości (klik)
Każdy z łowców (i kadetów) otrzymuje dodatni stały bufor : +10 % do siły lub wytrzymałości (do wyboru) który po wyborze należy umieścić w karcie lub danych dotyczących postaci. ~ Esmeralda


Ostatnio zmieniony przez Ptaszynka dnia Pon Lip 11, 2016 11:58 am, w całości zmieniany 6 razy
avatar

Gość
GośćPowrót do góry Go down

Ptaszynka Empty Re: Ptaszynka

Pisanie by Gość on Sro Cze 22, 2016 2:05 pm

~ Sanata Kotori włączona została w szeregi Łowców rok temu (w wieku 18 lat) (klik);
~ Pseudonim kadetki brzmi "Tori", czyli po japońsku "Ptak"; związany jest z jej maską (klik);
~ Mentorem Kotori stał się Vladislau Darkhawk (klik);
avatar

Gość
GośćPowrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach