Przygarnij zwierzaka...

Go down

Przygarnij zwierzaka... Empty Przygarnij zwierzaka...

Pisanie by Gość Sro Lip 27, 2016 3:23 pm

Dobry dzień, towarzysze. Karta jest, śliczny kolor też, można iść na fabułę... Ale czy nie byłoby warto przed tym znaleźć kilku uroczych relacji? No właśnie, warto. Tak więc tworzę sobie ten temat z cichą nadzieją, że ja napadnę was, a wy mnie. B|

Relacje neutralne/pozytywne:
Przyjaciel/opiekun - jaka Ness jest, taka jest. Jednak prędzej czy później ktoś to zauważy i może zacząć się martwić. Dlatego poszukuję osoby, która przebiłaby się przez te wszystkie mury jakie stawia i została przyjacielem i opiekunem w jednym. Vanessa to dobra osoba, tylko nieco strachliwa i z tendencją do przemęczania się, ale warto. Dostaniecie urocze zwierzątko. c:
Rasa: Preferowany człowiek, płeć dowolna. Wiek też może być nieco wyższy, bo wbrew pozorom nieźle się dogaduje ze starszymi od siebie. Z wampirem mogłoby być... ciężko. Jeżeli jednak znalazłby się chętny, to czemu nie! Może z tego wyjść naprawdę zwariowana relacja.

Towarzysza do rozmów poza szkołą - bo nie tylko w niej się żyje. Może trafiłaby na innego mola książkowego i spędzaliby czas w pobliskiej kawiarence, wymieniając się ciekawymi tytułami? Albo razem chcieli coś zagrać i zatańczyć, bo ta sama pasja? Może nie jest to przyjaźń roku, bo nie będą się raczej znać od lat, ale przynajmniej dobrze się rozmawia.
Rasa: Obydwie, płeć dowolna. Gdzie wampir musiałby uważać albo jakoś zdobyć jej zaufanie. Proste.

Współlokatorki - bo czemu nie :v Relacja dowolna, choć wolałabym, żeby nie była negatywna, przynajmniej nie za bardzo.

Jakiegoś pracodawcy - co jakiś czas łapie, więc fajnie by było mieć kogoś obok. Do klubów nocnych nie wpadnie, ale na wszelkiego rodzaju pomoc w "normalnych" miejscach chętnie się załapie. Relacja do ustalenia.

Relacje negatywne:
Wampiry - no nie żeby coś, ale ona się ich boi. W czorta. A jak się trafi psychol, to już w ogóle kaplica. Niemniej po coś ta słabość jest, więc korzystajcie, póki możecie! Przyjmuję prawie wszystko na klatę (poza morderstwami, gwałtami i nagłymi zmianami w wąpierza, przynajmniej na razie), zawsze jakoś się dogadamy. c:


Jeżeli ktoś miałby pomysł na relację, której tutaj nie ma - zapraszam! Nigdy nie mam od razu błyskotliwych pomysłów, a wiem, że czasem ktoś chce spotkać moją postać, ale jednak nie wie, jaka relacja mogłaby zaistnieć. Przyjmę nawet próby ataków, jakieś poboczne miłości czy nawet wąpierzy, które by sobie nagle pomyślały, że śmiesznie by było zrobić z przerażonej tchórzofretki sługusa, coby mieć dobre akcje z rana codziennie! Chętnych zapraszam na pw lub w tym temacie. Możecie też atakować na cb gdy na nim jestem, ale i tak prędzej czy później przeniesie się to na strefę prywatną.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach