Krzyżowy telefon zaufania

Go down

Krzyżowy telefon zaufania Empty Krzyżowy telefon zaufania

Pisanie by Gość Wto Sie 14, 2018 7:21 pm

Model Telefonu:Czarny Samsung Galaxy S5. Na tapecie zdjęcie Jonatana i Rahimi w trakcie całusa.
Numer: 505 - xxx - 769
Lista Kontaktów:
Papież Franciszek
Mama
Tata
Kochana Siostrzyczka <3
Ten mały Gnom  
Rahi <3
Inne


Ostatnio zmieniony przez Jonatan Charlton dnia Czw Wrz 06, 2018 11:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Krzyżowy telefon zaufania Empty Re: Krzyżowy telefon zaufania

Pisanie by Gość Czw Wrz 06, 2018 11:06 pm

Nieznany numer

Kod:
Hej... Tu Rahimia. Wiem, ze numer dałeś mi dwa tygodnie temu od naszego spotkania jednak nie miałam czasu napisać. Przepraszam kochany. Chciała bym wiedzieć co u ciebie? Czy wszystko w porządku? Dawno cię nie widziałam i pytam z ciekawości.

avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Krzyżowy telefon zaufania Empty Re: Krzyżowy telefon zaufania

Pisanie by Gość Czw Wrz 06, 2018 11:23 pm

Kod:
Znudziło mnie to już. Rezygnuje z kariery modelki, wolę spokojniejszy tryb życia. Też się stęskniłam... Właściwie myślałam nad spotkaniem we dwoje u ciebie? Śpiewać? Nie wiem. Może? Dlaczego pytasz? Chwilowo siedzę z przyjacielem, którego dawno nie widziałam. Ale gdy będę wolna chciała bym przyjechać do ciebie. Zostać może na kilka dni?
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Krzyżowy telefon zaufania Empty Re: Krzyżowy telefon zaufania

Pisanie by Gość Czw Wrz 06, 2018 11:38 pm

Kod:
Karaoke brzmi dość ciekawie... Jeśli zależy ci na tym to możemy się wybrać na taką rozrywkę. Nigdy tego nie robiłam w sumie... W porządku podam ci adres mojego obecnego zamieszkania. Nie widziałam go od 150 lat.. Jonatanie... Mam Ponad 300 lat. Pozdrowię. Co właściwie robisz w tej chwili?
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Krzyżowy telefon zaufania Empty Re: Krzyżowy telefon zaufania

Pisanie by Gość Pią Wrz 07, 2018 12:04 am

Kod:
Dobrze, że mój wiek jednak nie przeszkadza ci. A ty ile masz lat...? Nie próbowałam nigdy takiej herbaty, ale chętnie to zrobię. Myślę, że możesz jutro przyjechać po mnie *adres*. No tak, zapomniałam, ze jesteś księdzem. Co mas zna myśli napadł cie bezdomny? Jonatanie...wpakowałeś się w kłopoty? Jesteś ranny, wszystko dobrze? Urwę ci głowę jeśli dałeś się napaść wampirowi...
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Krzyżowy telefon zaufania Empty Re: Krzyżowy telefon zaufania

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach