Telefon Natta

Go down

Telefon Natta Empty Telefon Natta

Pisanie by Gość Nie Sie 19, 2018 12:14 pm

Model Telefonu: Huawei P20
Numer: 956-xXx-345
Lista Kontaktów:

  • Belladonna;
  • Lilith;
  • Serenity (numer zdobyty przez pośrednika).
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Telefon Natta Empty Re: Telefon Natta

Pisanie by Gość Nie Sie 19, 2018 12:25 pm

Wybacz, synku. Przez ogrom obowiązków wyleciało mi z głowy powiadomienie Cię o tym. Jestem chetna na spotkanie. Zadzwonię później, teraz mam małe zamieszanie w pracy.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Telefon Natta Empty Re: Telefon Natta

Pisanie by Gość Nie Sie 19, 2018 12:54 pm

Natt? Skąd masz mój numer? To zresztą nieważne... Nie mogę się doczekać, kiedy znowu Cię zobaczę. Chyba nadszedł czas, by porozmawiać ze sobą jak to robią dorośl. Spotkajmy się na tygodniu gdzieś na naturalnym gruncie. Adres podam Ci później.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Telefon Natta Empty Re: Telefon Natta

Pisanie by Gość Nie Sie 19, 2018 1:18 pm

Zamierzasz mi robić sceny przy świadkach? A może mały pokaz mocy i walkę w budynku pełnym nieświadomych istnienia wampirów ludzi, w dodatku w centrum miasta w którym aż roi się od łowieckich psów? Zawsze byłeś gwałtowny i wygląda na to, że również głupi.

Przy okazji, Leia chciałaby się z Tobą zobaczyć. Dałam jej Twój numer.


Chwilę później wiadomość od NPC:
Witaj, Nathanielu! Jak się masz? Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie w porządku?  Jesteś w Yokohamie? Jeśli tak, to może w przerwach między złorzeczeniem mojej siostrze chciałbyś gdzieś wyjść na miasto? Albo poza miasto! No wiesz, tylko Ty i ja, jak za dawnych czasów gdy mieszkaliśmy z ciotką Belladonną? Daj znać, czy pomysł się podoba ♡
Twoja najwierniejsza przyjaciółka Leia
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Telefon Natta Empty Re: Telefon Natta

Pisanie by Gość Nie Sie 19, 2018 6:08 pm

Nic się nie zmieniłeś, braciszku. Do zobaczenia wkrótce.


Wiadomość od Lei (NPC):
Awww ♡ Nie, nie boję się Ciebie! Jesteś najsłodszym smokiem jakiego dane mi było poznać!
U mnie ostatnio dobrze,  co do wyrośnięcia... hehe... porozmawiamy jak się zobaczymy! Daj znać,  gdy będziesz w mieście uwu
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Telefon Natta Empty Re: Telefon Natta

Pisanie by Gość Nie Sie 19, 2018 9:29 pm

Belladonna - Witaj, Natt. Uhh... co za dzień - w słuchawce rozległ się zmęczony głos wampirzycy - Nawiązując do Twojej ostatniej wiadomości to tak, jest ciężko. Wyobraź sobie, że musiałam zostać dziś po godzinach, bo w szkole zjawiła się dwójka intruzów. Że też Cross nie pomyśli o lepszych zabezpieczeniach.
Ciche westchnienie przerwane charakterystycznym dźwiękiem wyłącznego alarmu w samochodzie sugerowało, że kobieta znajduje się na szkolnym parkingu.
- Ale co tam u Ciebie? Klinika dobrze prosperuje? Jeśli masz dziś czas, to może spotkamy się na mieście, co?
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Telefon Natta Empty Re: Telefon Natta

Pisanie by Gość Pią Wrz 14, 2018 7:21 pm

Chcesz mnie wywieźć do Rosji? W sumie nie mam nic przeciwko, właściwie to to miasto niesie ze sobą zbyt wiele nieprzyjemnych wspomnień.
Umm... Wiesz jak to wygląda w świetle ostatnich wydarzeń, prawda? Jakbym kompletnie oszalała godząc się na coś takiego. Ale z drugiej strony... Zgoda.  Powiedz tylko gdzie, kiedy i jak.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Telefon Natta Empty Re: Telefon Natta

Pisanie by Gość Pią Wrz 14, 2018 7:47 pm

Ruth Gwaedlyd. Na to nazwisko mam aktualny paszport.
Kończę o 13, idealnie się zgramy. Ale co powiem bratu?
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Telefon Natta Empty Re: Telefon Natta

Pisanie by Gość Pią Wrz 14, 2018 8:08 pm

Zostawię mu list, że nie będzie mnie przez weekend. Najwyżej po powrocie schowam się za Tobą gdy będzie mnie ochrzaniał.
I uwierz mi, nigdy nie pomyślałabym o Tobie w ten sposób. Ufam Ci. Do zobaczenia w piątek.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Telefon Natta Empty Re: Telefon Natta

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach