Elijah

Go down

Elijah Empty Re: Elijah

Pisanie by Gość Pon Lip 30, 2018 8:50 pm

Wiadomość z innego numeru, niż ten, który Sumire podała Elijahowi w retro:
Gdzie jesteś, Elijah? Stało się coś strasznego i muszę z Tobą natychmiast porozmawiać. Przy okazji, straciłam poprzedni telefon, więc zapisz sobie mój nowy numer.
Sumire
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Elijah Empty Re: Elijah

Pisanie by Gość Wto Lip 31, 2018 9:02 am

Nie mów, że wpakowałeś się w coś związanego z wampirami... Możesz mi opisać, miejsce, w którym się znalazłeś? Jest ktoś z Tobą? Jeśli tak, to jak wygląda? Czy ma dużo tatuaży, między innymi taki charakterystyczny w alfabecie greckim na szyi? To ważne. Martwię się o Ciebie. Może przyślę tam mojego brata? Tylko powiedz, gdzie jesteś.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Elijah Empty Re: Elijah

Pisanie by Gość Wto Lip 31, 2018 2:27 pm

Czyli potwierdzasz, że znalazłeś się w niebezpieczeństwie? Nie zgrywaj bohatera wśród wampirów. Nikomu nie stanie się krzywda, tylko proszę, powiedz mi, gdzie jesteś. Skup się, Elijah!
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Elijah Empty Re: Elijah

Pisanie by Gość Wto Lip 31, 2018 2:36 pm

Gdyby nic Ci nie groziło, nie martwiłbyś się utratą telefonu Daruj sobie Elijah, mnie nie nabierzesz. Powtarzam jeszcze raz: powiedz mi, jak wygląda miejsce w którym jesteś i kto jest z Tobą.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Elijah Empty Re: Elijah

Pisanie by Gość Wto Lip 31, 2018 2:54 pm

Mam pewne podejrzenia co do tego kto i gdzie Cię zabrał. Na wszelki wypadek i tak muszę powiedzieć o wszystkim dyrektorowi.
Trzymaj się, niedługo Cię znajdziemy.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Elijah Empty Re: Elijah

Pisanie by Gość Wto Lip 31, 2018 3:02 pm

CZY TY SIEBIE SŁYSZYSZ?! Nawet nie masz pojęcia co może Ci grozić...
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Elijah Empty Re: Elijah

Pisanie by Gość Sro Sie 01, 2018 5:56 pm

Skoro tak uważasz... Ale to nie oznacza, że martwię się mniej
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Elijah Empty Re: Elijah

Pisanie by Gość Czw Sie 09, 2018 8:06 am

Jestem z bratem przed gabinetem dyrektora. Na pewno wolisz, bym mu nic nie mówiła? Twoje zniknięcie nie zostanie niezauważone i prędzej czy później będziesz musiał się wytłumaczyć z nieobecności.
Uhh... czemu musisz być tak uparty? Martwię się o Ciebie...
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Elijah Empty Elijah

Pisanie by Gość Czw Sie 09, 2018 1:10 pm

Umm... skoro tak Naprawdę się o Ciebie boję... Na pewno nie potrzebujesz interwencji łowców? Skoro o nich mowa, to musimy porozmawiać, jak wrócisz do Akademii. Bo wrócisz, prawda? Obiecaj, że to zrobisz...
Jeśli o mnie chodzi, być może mój pobyt u dyrektora się przedłuży. Możliwe nawet, że będę przesłuchiwana przez łowców. Ale o tym powiem Ci, gdy już się spotkamy.
Kocham.


Zaraz kolejna, wiadomość:

*czekam. Miałam na myśli, czekam! Uhh.. mam nowy telefon i ta autokorekta czasem zawodzi...
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Elijah Empty Re: Elijah

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics
» Elijah
» Elijah
» Elijah
» Elijah

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach