Kain

Go down

Kain Empty Re: Kain

Pisanie by Gość Sob Lip 16, 2016 11:25 am

Kod:
Panie Dracula, jak najszybciej skontaktuję się z konsulatem rumuńskim w tej sprawie. Postawię kawę na ławę. Powód obecności Pana w Japonii, jest oczywisty i nie ma co dyskutować na ten temat, po prostu trzeba ich zagonić do pracy. Natomiast w sprawie zamku. Nic mi nie wiadomo na ten temat, dokumenty powinny przewinąć się przez moje biurko bądź osobista wizyta kolekcjonera, współpracuję z notariuszem być może to jego wina.

Kod:
Zrobię to z czystą przyjemnością i uśmiechem na twarzy. Nie znoszę takiej niekompetencji. Jak widać, ten pan nie wiedział dla kogo tworzy akty notarialne. Nie zorientuje się Pan kiedy będzie po wszystkim, w związku z tym będę musiała przenieść wszelkie dokumenty do innego notariusza. Będę potrzebowała jedynie podpisu, przyślę Panu dokumenty.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kain Empty Re: Kain

Pisanie by Gość Czw Lip 21, 2016 3:16 pm

Kod:
Panie Draculo, wysłałam Panu dokumenty do podpisania o własności zamku i wtedy już może Pan z nim robić co tylko zechce. Notariusz złamał prawo podrabiając dokumenty i przyjęciu łapówki, stanie przed sądem, ale nie musi się Pan tym martwić. Będę Pana reprezentować bez konieczności pojawienia się.
Natomiast wizy zostaną wykonane, wymogiem jest jedynie wypełnienie formularza i przekazanie go, który również dołączyłam do wysłanych aktów.

Kod:
Muszę dbać o moich najważniejszych klientów. Cała przyjemność po mojej stronie
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kain Empty Re: Kain

Pisanie by Gość Pon Sie 01, 2016 8:18 am

Kod:
Nie ośmieliłabym się odmówić, panie Draculo.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kain Empty Re: Kain

Pisanie by Gość Wto Paź 11, 2016 8:23 pm

Chciałam serdecznie podziękować za ten wieczór oraz noc. Powiedziano mi pańskim nagłym spotkaniu, to nie chciałam być kulą u nogi w tej sytuacji. Wciąż w kontakcie panie Draculo.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kain Empty Re: Kain

Pisanie by Gość Nie Lip 30, 2017 4:44 pm

Kod:
Witam Panie Draculo.
Chciałam pana poinformować o przybyciu do Yokohamy niejakiego Hawthorne Asmodey. Poproszono mnie o zorganizowanie mu pobyt bez informowania o tym Pana, z czym jednak nie mogłam się zgodzić. Aktualnie udaje się na dworzec, a następnie do hotelu.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kain Empty Re: Kain

Pisanie by Gość Sob Lut 10, 2018 2:26 pm

Kod:
Proszę mi bardzo wybaczyć mój błąd, kserokopie dokumentów wymagają jednak oryginalnych podpisów. Jestem w drodze do pana posiadłości, mam nadzieję, że pana zastanę lub pozostawię dokumenty i odeśle mi je pan.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kain Empty Kain

Pisanie by Gość Nie Sty 06, 2019 4:42 pm

Jeden ze sługusów Kaina tuż przy wejściu do zamku znalazł kopertę bez adresu, widniało jedynie na niej imię Kain. Więc wiadome, że poczta miała być dostarczona właścicielowi.
W środku znajdował się pisany odręcznie list:

Przyjacielu!

Otrzymałem Twój list i zapraszam Cię na spotkanie w Dzielnicy Północnej. Wielki biurowy budynek noszący nazwę Golgota.
W recepcji powiesz kim jesteś i zostaniesz zaprowadzony do mojego gabinetu.
Czas nie gra roli.

Ślę pozdrowienia dla Ciebie oraz Twojej rodziny.
Hiro.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kain Empty Re: Kain

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach