Beatrice

Go down

Beatrice Empty Beatrice

Pisanie by Gość Pon Lut 08, 2016 4:06 pm

Telefon: jakiś taki zwykły z klapką.
Dzwonek: Amy Winehouse - Back To Black
Sms: Wibracje
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Beatrice Empty Re: Beatrice

Pisanie by Gerard Pon Lut 08, 2016 6:26 pm

Kod:
Widzę, że dotarłaś do Japonii cała i zdrowa... Też się cieszę, że Cię w końcu zobaczę, doprawdy. Bardzo ciepłe powitanie! Przyzwyczajaj się, w Japonii są sami zboczeńcy. Mówiłem Ci, żebyś do mnie jeszcze zadzwoniła w dniu wylotu, bo mam urwanie głowy tutaj. Dobrze wiesz dlaczego.

Kod:
Skąd wiesz, że jesteś na tyle ważna, żebym oznaczał Cię w tym kalendarzyku czerwonym flamastrem trójkącikiem, kwadracikiem czy serduszkiem? A co, przeziębiłaś się? Kupię Ci czerwony szaliczek. Jak Ci w ogóle podróż minęła?

Kod:
Japońce rozmnażają się tak samo jak reszta świata, Beatrice. Nie zamierzam Ci niczego oddawać. Wysyłałem Ci przecież kieszonkowe, powinnaś sobie uzbierać chociaż na zawszoną taksówkę, a nie teraz będziesz sępić ze starego dziada... Jak znajdziesz chwilę czasu, to wpadnij do mnie. Albo przyjadę po Ciebie, żebyś nie marudziła, że leje i jest zimno...

Kod:
Jestem zapracowanym człowiekiem, nie wymagaj ode mnie niewykonalnego. Miałaś do mnie zadzwonić i mi przypomnieć! Gdzie kurwa? Chcesz mnie targać po jakichś kawiarniach? Mam kupić kawę, żeby napić się jej w tłumie obcych ludzi, kiedy całkiem za darmo mogę napić się w domu. Echh, małolaty. Gdzie ta durna kawiarnia jest?
Gerard

Gerard
Łowca Wampirów
Łowca Wampirów

Krew : Ludzka B
Znaki szczególne : Drobne blizny, okalające jego klatkę piersiową i brzuch.
Zawód : Łowca wampirów (były dowódca). | Były agent służb specjalnych.
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : Sługa: Testament.
Magia : Blokada umysłowa (zaaw.) oraz Zmysł (zaaw.)


https://vampireknight.forumpl.net/t1105-gerard-trizgane

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach