Naizen Shiroyama

Go down

Naizen Shiroyama Empty Re: Naizen Shiroyama

Pisanie by Gość Pią Sty 03, 2014 11:12 pm

Kod:
Witaj, mam dla Ciebie propozycje z której niestety nie możesz odrzucić. Zapraszam Cie na wieczorna relaksującą herbatę. Chyba, że masz wieczór zajęty bądź nie chcesz spędzić wieczoru w moim towarzystwie.

Kod:
Ja? Plany? Cóż... Sprawdzę w swym grafiku! Hm... A tak jutro mam wolny wieczór.
Czemu zaskoczyła? Tak podejrzewałam, że przez ten tydzień nic innego nie robiłeś tylko pracowałeś, pomyślałam, że miło będzie oderwać się od pracy i zrelaksować.

Kod:
Więc pozwól, że na chwilę zaabsorbuje Cie troszkę bardziej niż Twoja Pracująca Natura i pozawracam głowę. W końcu jestem twoim gościem.
Dużo masz na głowie jutro ?

Kod:
Rozumiem. I masz racje, nie przyjmuje odmowy. A wręcz oczekuję dużego entuzjazmu. Liczę, że tym razem nie będziesz słaniał się z nóg, jak za pierwszym razem miałam zaszczyt Cie poznać.

Kod:
Cieszę się. Nie powiem, ale trochę się martwiłam o Ciebie. Ah... I Czy mógłbyś mi wysłać adres swojego klubu? Obiecałeś, mi że mnie zabierzesz... ale skoro sam mówisz, że masz trochę roboty to nie chcę nadwyrężać twojego czasu i kiedyś sama się tam wybiorę.  

Kod:
Dziś już na pewno nie wpadnę, z Leo idziemy do teatru na przedstawienie.
Ale na pewno nie odmówię sobie tej przyjemności.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Naizen Shiroyama Empty Naizen Shiroyama

Pisanie by Gość Nie Sie 31, 2014 5:21 pm

Kod:
Witaj, Naizenie. Jakiś tydzień temu przyjechałem do Japonii. Pomyślałem, że moglibyśmy wyskoczyć na jakiegoś drinka. Wiesz, odświeżyć starą przyjaźń.
Sebastian.

Kod:
Wybacz, powinienem może wcześniej Cię powiadomić. Nie miałem jednak ku temu okazji. Wolałbym spotkać się jakimś... neutralnym gruncie, jeśli Ci to nie przeszkadza, Naizenie. Oczywiście jeśli w ogóle życzysz sobie tego spotkania, bo zrozumiem jeśli z powodu "spraw rodzinnych" nie będziesz dysponował czasem.

Kod:
*podaje adres* Chwilowo tam się zatrzymałem. To w centrum miasta, więc nie powinieneś mieć problemu, by tam dotrzeć.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach