Deklaracja - uśmiercanie postaci

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Gość Sro Sie 06, 2014 6:25 pm

Zgadzam się na eksperymenty na mojej postaci Maxwell w przyszłej grze fabularnej. [Byle nie jakiegoś brzydala D:, może być człowiek lis xD]


WPISANY NA LISTĘ
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Estelle Sro Sie 06, 2014 11:50 pm

Zgadzam się na eksperymenty na mojej postaci Estelle, w przyszłej grze fabularnej~ [Ale coś w stylu pół to, pół to, a nie osiem par nóg xD]


WPISANA NA LISTĘ
Estelle

Estelle

Krew : Ludzka 0
Znaki szczególne : Bliza na nadgarstku [od ugryzienia], naturalne różowe włosy~
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : Brak.


https://vampireknight.forumpl.net/t838-estelle-namikaze

Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Gość Czw Sie 07, 2014 10:49 am

Wyrażam zgodę na okaleczanie mojej postaci o nazwie konta Minami w przyszłej grze fabularnej z wykluczeniem utraty kończyn. Wyrażam także zgodę na jej uśmiercenie.


~~~Ashida Minami.

(Tylko prośba, nie wykorzystujcie tego od razu XDD)



WPISANA NA LISTĘ
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Gość Wto Sie 12, 2014 10:13 pm

Wyrażam zgodę na okaleczanie mojej postaci z konta Akihito z wykluczeniem całkowitej utraty kończyn i zabaw z kwasem (lub czymś działającym jak kwas). Wyrażam zgodę na eksperymenty na mojej postaci.


WPISANY NA LISTĘ


Ostatnio zmieniony przez Akihito dnia Sro Sie 13, 2014 11:38 am, w całości zmieniany 1 raz
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Eleonora Sro Sie 13, 2014 4:11 am

Zgadzam się na okaleczanie mojej postaci o nazwie konta Eleonora w przyszłej grze fabularnej. Z wykluczeniem utraty kończyn. Wyrażam zgodę na eksperymenty na mojej postaci. ^^


WPISANA NA LISTĘ
Eleonora

Eleonora

Krew : Ludzka 0
Znaki szczególne : Na prawym ręku wyryte inicjały S.k. Na twarzy od ust do końca policzka znajduje się widoczna blizna jak również na brzuchu po cięciu nożem.
Zawód : Kelnerka
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : Pan Samuru


https://vampireknight.forumpl.net/t906-elena https://vampireknight.forumpl.net/t945-elcia https://vampireknight.forumpl.net/t946-mieszkanie-eleny

Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Gość Czw Sie 14, 2014 11:51 am

Zgadzam się na okaleczanie i eksperymenty mojej postaci o nazwie konta Liria, w przyszłej grze fabularnej, z wykluczeniem utraty kończyn.



WPISANA NA LISTĘ
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Gość Pią Wrz 19, 2014 6:51 pm

Zgadzam się na okaleczanie oraz eksperymenty (z wykluczeniem zmiany płci oraz dorabiania ogonków, uszu) mojej postaci/konta o nazwie Daniel w przyszłej grze fabularnej z wykluczeniem utraty kończyn.


WPISANY NA LISTĘ
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Gość Nie Wrz 21, 2014 10:12 pm

Zgadzam się na okaleczanie mojej postaci/konta o nazwie Shiro w przyszłej grze fabularnej z wykluczeniem utraty kończyn.


WPISANY NA LISTĘ
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Gość Nie Wrz 28, 2014 10:09 am

Zgadzam się na eksperymenty ze zwierzęcym DNA na mojej postaci o nazwie konta Loki w przyszłej grze fabularnej, jak i na drobne okaleczanie mojej postaci, czyli bez utraty kończyn.


WPISANY NA LISTĘ
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Gość Nie Wrz 28, 2014 12:02 pm

Zgadzam się na eksperymenty na mojej postaci Róża De Koss w przyszłej grze fabularnej oraz na okaleczenie postaci z wyjątkiem utraty kończy.


WPISANA NA LISTĘ
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Isao Sob Paź 04, 2014 6:37 pm

Zgadzam się na  okaleczanie i eksperymenty na mojej postaci o nazwie konta Isao, w przyszłej grze fabularnej.


WPISANY NA LISTĘ
Isao

Isao
Nauczyciel
Nauczyciel

Krew : Czysta (B)
Zawód : Były wokalista znanego niegdyś w całej Japonii zespołu. Obecnie nauczyciel angielskiego w Akademii Cross
Zajęcia : Brak
Moce : KP


https://vampireknight.forumpl.net/t321-isao-takei#363

Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Gość Nie Paź 05, 2014 6:54 pm

Zgadzam się na okaleczanie mojej postaci o nazwie konta Kaiden w przyszłej grze fabularnej.


WPISANY NA LISTĘ
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Gość Nie Paź 12, 2014 3:04 pm

Zgadzam się na eksperymenty na mojej postaci Latina Frumentu w przyszłej grze fabularnej oraz na okaleczenie postaci z wyjątkiem utraty kończyn.


WPISANA NA LISTĘ
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Gość Sob Paź 25, 2014 8:11 pm

Zgadzam się na eksperymenty i okaleczanie mojej postaci o nazwie konta Soul, w przyszłej grze fabularnej, z wykluczeniem utraty kończyn i słuchu.


WPISANA NA LISTĘ
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by May Sob Mar 21, 2015 12:31 pm

Zgadzam się na okaleczanie i eksperymenty mojej postaci o nazwie konta May, w przyszłej grze fabularnej, z wykluczeniem utraty kończyn.

WPISANA NA LISTĘ
May

May

Krew : Ludzka B
Znaki szczególne : niebieskie włosy
Zawód : Uczeń
Zajęcia : Dzienne


https://vampireknight.forumpl.net/t1693-may#35543 https://vampireknight.forumpl.net/t3449-may-phone#74199 https://vampireknight.forumpl.net/t1695-pokoj-may-i-candice

Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Gość Sob Mar 21, 2015 11:04 pm

    Zgadzam się na okaleczanie i eksperymenty na mojej postaci o nazwie konta Candice w przyszłej grze fabularnej, z wykluczeniem utraty kończyn.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Lacie Sob Kwi 25, 2015 11:31 pm

Zgadzam się na okaleczanie (bez utraty kończyn i stałego paraliżu) i eksperymenty(z wykluczeniem zmiany płci) na mojej postaci o nazwie konta Lacie, w przyszłej grze fabularnej.
Lacie

Lacie

Krew : Czysta (B)
Znaki szczególne : Rude włosy piegi, tatuaże.
Zawód : Początkująca projektantka, alkoholik, obibok, o
Zajęcia : Nocne


https://vampireknight.forumpl.net/t1751-lacie-elisabeth-campbell#36943 https://vampireknight.forumpl.net/t1778-lacie

Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Gość Nie Kwi 26, 2015 5:16 pm

Zgadzam się na okaleczanie (oprócz utraty kończyn) oraz eksperymenty (prócz zmiany płci) na mojej postaci.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Gość Pią Maj 01, 2015 5:14 pm

Zgadzam się na eksperymenty jedynie mieszania DNA (co spowoduje, że będzie mieć wilcze uszy) bez żadnych zmian płci itd. mojej postaci o nazwie konta Simran, w przyszłej grze fabularnej.


avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Gość Sob Maj 02, 2015 9:24 pm

Zgadzam na przeprowadzanie eksperymentów na mojej postaci z wyłączeniem zmiany płci i dodatkowych kończyn.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Gość Pią Maj 08, 2015 3:51 pm

Tak dla spokojności umysłu oddaje Yoshiego w szalone łapki wampirków i zgadzam się na wszystko co tylko do łebka wampirzego wpaść może, od konsumpcji przez "zabawę", eksperymenty itd. słowem zgadzam się na wszystko w grze fabularnej
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Gość Sob Cze 06, 2015 4:48 pm

Zgadzam się na okaleczanie (z wyjątkiem ran stałych, jak i utraty wzroku, mowy itp) i eksperymenty mojej postaci o nazwie konta Julia, w przyszłej grze fabularnej.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Gość Sro Sie 12, 2015 8:42 pm

Zgadzam się na okaleczanie i oślepienie mojej postaci o nazwie konta Akari, w przyszłej grze fabularnej, z wykluczeniem utraty kończyn.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Gość Wto Sie 18, 2015 9:15 pm

Zgadzam się na okaleczanie mojej postaci o nazwie konta Xin, w przyszłej grze fabularnej, z wykluczeniem utraty kończyn (w tym także części twarzy).
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Gość Czw Sie 27, 2015 6:10 pm

Zgadzam się na okaleczanie mojej postaci o nazwie konta Nae, w przyszłej grze fabularnej, z wykluczeniem utraty kończyn górnych i okalecznia twarzy.

Jak również...

Zgadzam się na eksperymenty na mojej postaci o nazwie konta Nae, w przyszłej grze fabularnej z wykluczeniem zmiany płci i narządów.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Deklaracja - uśmiercanie postaci - Page 2 Empty Re: Deklaracja - uśmiercanie postaci

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach