Powiązania postaci

Go down

Powiązania postaci Empty Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pią Wrz 11, 2015 3:05 pm

Temat przeznaczony do poszukiwania rodziny bądź krewnych naszych postaci na forum oraz współlokatorów do pokoju w akademiku.


Powiązania postaci FEKrDFC
Tabela krwi, dla osób powiększających rodziny wampirze, bądź starające się o potomstwo.

Okrojona krew: Bez jednej mocy, słabsza regeneracja, w przypadku szlachetnej krwi możliwość braku przemiany w wampira. Każda słabość do ustalenia z administracją.



Jako iż niektórzy na forum planują zakładanie rodzin prosząc/pytając innych graczy, czy zagraliby ich dziecko, bywa czasem problem po pewnym czasie z ustaleniem wieku narodzonej istoty. A żeby uniknąć też zbyt szybkiego dorastania oraz tego, że nikt zapewne wiecznie niemowlakiem nie chce grać, administracja ustaliła okres dorastania na forum:

  • Niemowlę (0-2/3) lata): 3/4 tygodnie (czas na nacieszeniem się rodziców, bez ingerencji użytkownika prowadzącego później postać).
  • Od 3-5: 2-3 tygodnie.
  • Dziecko (6-14): 5-6 tygodni.
  • Nastolatek (od 15-16 do 18-20 lat): od tego okresu osoba kieruje postacią nastolatka do momentu aż zadecyduje iż jego postać osiągnie wiek dorosłego (co najmniej dwa miesiące).
  • Dorosły (od 21 do XX lat): Po upływie miesiąca lub dwóch, jeśli osoba ma dość grania nastolatkiem, może przejść w wiek dorosłego.

Dodatkowa informacja: Gracz, odgrywający rolę dziecka dorastającego na fabule, dopisuje sobie do profilu jego wiek. Prosi się również jego rodziców i rodzeństwa (fabularnego oczywiście) także o uzupełnianie wieku o te kilka lat jakie przybyło ich młodemu dziecku czy bratu/siostrze. Żeby nie było przypadku, gdzie dziecko ma już 16 lat a matka pozostała w wieku np. 24. U wampirów to wiadomo, że z przybyciem wieku nie starzeją się. Inna sytuacja niestety jest w przypadku ludzi. Proszę się więc tego trzymać.

Fabularnie ciąża wampirzyc i kobiet ludzkich jeden miesiąc realny. Okres ten jest również do uzgodnienia z administracją.
Przyspieszanie porodu fabularnego jest tylko w przypadku:
- Wypadku ciężarnej, będącej w ostatniej fazie ciąży (większe szanse na przeżycie dziecka).
- Na kilka dni lub tydzień przed planowanym porodem (powodów wczesnych skurczy).

Uwaga: prosimy o napisanie, czy ogłoszenie jest aktualne/nieaktualne. Ogłoszenia nieaktualne będą kasowane, aby nie zaśmiecały tematu.


Ostatnio zmieniony przez Testament dnia Wto Lut 09, 2016 6:20 pm, w całości zmieniany 2 razy
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pon Wrz 14, 2015 6:48 pm

Poszukiwania

Suzue to 10-letnia dziewczynka, nad wiek dojrzała i nie sprawiająca zbytnich kłopotów wychowawczych. Jednak do całości, brakuje jej jeszcze rodziny. Najlepiej genetycznej. Rasa nie gra roli, może to być zarówno wampir, jak i człowiek, gdyż planuję, by nie dorastała zbyt szybko, więc nie będzie kłopotów z dodawaniem lat rodzicom. Chętnym do przygarnięcia małej, zapraszam na PW do Suzue, albo Nae.
Aktualne


Ostatnio zmieniony przez Suzue dnia Pon Wrz 14, 2015 7:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pon Paź 05, 2015 9:06 pm

Kogo poszukuję:

  • Starszego brata

Wymagania:

  • Zgodność z historią i opisem rodziny Kuronami. Głównie z wyglądu, gdyż osobowość to inna sprawa. Każdy jest inny, ne?
  • Imię może być zmienione, choć najlepiej aby brzmiało (oczywiście jest to jedynie moja sugestia. Nie wymagam tego jakoś bezwarunkowo):

    • Prawdziwe: Kuronami Tadashi
    • Przykrywka: Nishihara Saneatsu


  • Wiek postaci 21 lat.
  • Głębokie uzależnienie od pisania fabuł i przynajmniej raz na jakiś czas - chęć ich pisania akurat ze mną. Oczywiście również wyrozumiałość, jeśli nie będę mógł szybko odpisać.

Aktualne/Nieaktualne

  • AKTUALNE


Kogo poszukuję:

  • Matki

Wymagania:

  • Zgodność z historią i opisem rodziny Kuronami. Głównie z wyglądu - dokładnie jak w przypadku starszego brata.
  • Imię może być zmienione, choć najlepiej aby brzmiało (oczywiście jest to jedynie moja sugestia. Nie wymagam tego jakoś bezwarunkowo):

    • Prawdziwe: Kuronami Natsume
    • Przykrywka: Nishihara Mina


  • Wiek postaci powyżej 45 lat. Dokładnie 48 być nie musi.
  • Głębokie uzależnienie od pisania fabuł i przynajmniej raz na jakiś czas - chęć ich pisania akurat ze mną. Oczywiście również wyrozumiałość, jeśli nie będę mógł szybko odpisać.

Aktualne/Nieaktualne

  • AKTUALNE


Kogo poszukuję:

  • Współlokator w Akademiku

Wymagania:

  • Uczeń klasy dziennej. Najlepiej mężczyzna, rzecz jasna..
  • Znoszenie humorków mojej postaci.Oczywiście wszyscy wiemy, że w główce Saizo siedzą dwie osoby - on I jego mrok.
  • Głębokie uzależnienie od pisania fabuł i przynajmniej raz na jakiś czas - chęć ich pisania akurat ze mną. Oczywiście również wyrozumiałość, jeśli nie będę mógł szybko odpisać.

Aktualne/Nieaktualne

  • AKTUALNE


Chętnych zapraszam na PW/GG (50809736).
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sob Paź 10, 2015 4:49 pm

Ponawiam ogłoszenie! <3

Louisa napisał:Poszukuję... partnera, chłopaka, jak zwał tak zwał, dla mojej postaci, ponieważ poprzedni "ochotnicy" poszli w diabły xD i to wcale nie moja wina, żeby nie było! Zatem... zgłaszajcie się, nie gryzę! Oferuję naprawdę ciekawą rozgrywkę, a przynajmniej nikt dotąd nie narzekał.
Ponad to poszukuję także jakichś wrogów, którzy może porwaliby Louisę i coś jej zrobili? To oczywiście byłoby do uzgodnienia, ale chętnych zapraszam! ~~

Aktualne

Do tego przygarnę wszelkie inne znajomości, większe lub mniejsze, ponieważ na gwałt potrzebuję kogoś na fabułę ~~ A wspólnie raźniej!
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sro Lis 04, 2015 3:55 pm

Poszukuję współlokatora do akademika! - AKTUALNE
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sob Lis 14, 2015 11:17 am

Rilliś poszukuje!

  • Znajomych wszelkiej maści. Srsly, człowiek czy wampir jest mi to totalnie obojętnie. Chce tylko ciekawych relacji i fajnej fabuły nic poza tym. Również płeć oraz wiek nie gra dla mnie większej roli! Szukam dosłownie każdego kto chce sobie urozmaicić życie. Przyjaciół, przypadkowych znajomych, wrogów, prześladowców, służby czy nawet łowcy, który uporczywie by za nią łaził. Ł A D N I E   P R O S Z Ę!


Chętnych zapraszam na PW.

Aktualne


Ostatnio zmieniony przez Rillianne dnia Nie Lis 22, 2015 5:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sro Lis 25, 2015 4:44 pm

Szukam kogoś do wyżywania się na sobie wzajemnie <3 Łowcy mile widziani, dawno Tsu nie dostała wpierdzielu.
No i kogoś kto by robił za bank krwi. Ktoś chętny? :3

Aktualne
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Nourh Noutiatir Pią Lis 27, 2015 2:40 pm

Postać jest nieco wielowiekowa. Nie mam więc nic przeciwko, jak odnajdzie się jakiś bardzo stary przyjaciel którego mógł natrafić w trakcie swojego życia, albo nawet rywal czy jakikolwiek inny podobny pomysł. Z rodziną trochę trudniej bo szlachetniak, chyba że jakaś dalsza z bocznej gałęzi, na wszelkie koncepcje i pomysły jestem bardzo otwarty.
Postać była podróżnikiem, tak w skrócie, więc zawsze mogła na kogoś gdziekolwiek natrafić i spowodować jakiś mniej lub bardziej trwały kontakt.

Aktualne
Nourh Noutiatir

Nourh Noutiatir

Krew : Szlachetna
Znaki szczególne : Wilcze uszy, ogon, kły. Patrz wygląd.
Zawód : Zawodowe napieprzanie głową o ścianę lub w kolumnę do rytmów metalowej muzyki.
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : A co Ja? Bezrobotnych zatrudniam?
Moce : Wilcza Odmiana, Wchłaniające Płomienie, Upiorne Bandaże, Twórcza Jaźń.


https://vampireknight.forumpl.net/t2227-nourh-noutiatir#47962

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pon Gru 07, 2015 3:57 pm

POSZUKIWANIA

  • Partnera - miłość od pierwszego wejrzenia? A skąd! Niech to będzie coś co zacznie się od zupełnego przeciwieństwa! Wrogowie? Rywale? Dwie istoty wiecznie działające sobie na nerwy? Dokładnie! A może nawet jakiś syndrom sztokholmski? Rasa? Hymm wampir lub łowca, lub cokolwiek nadnaturalnego...Może jacyś rywale z przeszłości? Może on polował i ścigał ją przez ostatnie lata/stulecia? Wszelkie ciekawe propozycje mile widziane!
  • Dziecka - a no tak, kiedyś już dawałam ogłoszenie. Poszukuję dziecka o którym Rei nic nie wie, bo tak jakby trochę pokombinowano z jej hibernującym ciałem (znaczy bez zboczonych skojarzeń, laboratoryjnie to było!) i tak oto dzieciątko się urodziło. Szczegóły na PW. Nie musi to być nowo założone konto, może być istniejąca postać wampir/łowca, byle udało się dopasować historie. W każdym razie dziecię zostało tak zmanipulowane że nienawidzi Rei i chce ją złapać, oddać w ręce Hiou bądź łowców...można ustalić wszystko
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pon Gru 14, 2015 11:10 am

Szukam rodziny! Najchętniej brata tudzież siostry. Albo jedno i drugie! Dalszym pokrewieństwem również nie pogardzę, aczkolwiek sprawą priorytetową jest dla mnie zdobycie rodzeństwa. Chętnie przygarnę też grupkę znajomych/przyjaciół. Po prostu osób, które Marce już poznała bądź dopiero pozna - nie stawiam warunku, że relacja pomiędzy postaciami musi być odgórnie ustalona. Wszystko może się przecież rozwinąć fabularnie. Do wyboru, do koloru.
Jacyś prześladowcy, oprawcy też mogą się trafić. Na dobrą sprawę mogę uczynić z młódki nawet niepokorną służkę.
Poszukuje również łowcy, który roztoczyłby nad młódką skrzydła i wyszkolił na młodą łowczynię.
Właściwie przygarnę wszystkich z pomysłem czy bez.

Wszystkich chętnych kieruje na PW.

AKTUALNE ~
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Wto Gru 22, 2015 7:50 pm

Może to za wcześnie ale poszukuję wszelkich znajomości, czy rodziny, które by było warto umieścić w KP.

AKTUALNE
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Nie Gru 27, 2015 6:45 pm

1. Mju szuka pani, czyli osoby wykorzystującej go jako żywy bank krwi. Zero specjalnych wymagań, wystarczy, że wyczuję, iż dana osoba chce.
2. Mju szuka randkowiczki. o/

Obydwa aktualne.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sro Sty 06, 2016 2:54 pm

No dobrze, więc tak poszukuję:
- Pana, który zechce się nią zająć jak kol wiek to brzmi;p Wszystko do ustalenia na PW;p
- Dalekiej Rodziny, przyjaciół itd.

Zapraszam chętnych

AKTUALNE
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Duncan P. Lennox Sob Sty 09, 2016 12:12 am

Nie ma lepszego tematu aby walnąć takie ogłoszenie, więc ciepnę tu:
*przybija kartkę na Tablicy ogłoszeń*
Mistrz medycyny alternatywnej (bo bez uprawnień), augmentacji steampunkowo-deusexowych, (al)chemik i szalony naukowiec znany szerszej publice pod mianem Duncan P. Lennox poszukuje:

Kogoś do trzaskania fabuły:
- Zainteresowany wynalazkami bogol,
- Ktoś kto bardzo chce poznać arkana sztuki Szalonego Szkota,
- Ktoś do kielicha i napierdzielanki,
- W sumie jakakiekolwiek ploty to sztosik więc można razem coś przekminić.

Lub jeśli chcesz po prostu skorzystać z jedynie ze specyficznych usług to ktokolwiek na kim można przeprowadzić jakieś eksperymenty:
- Chcesz mieć zwierzęce geny?
- A może zawsze chciałeś mieć mecha-rękę lub nakręcane serce?
- (Mam też rozwijający się płód szalchetnego, z którym nie do końca wiem co zrobię, ale zawsze coś się wymyśli, nie? :D)

Także ludziska piszcze na gg (jest w profilu Jacka), walcie na PW czy inne SB to chętnie ukręcę jakieś lody.
Duncan P. Lennox

Duncan P. Lennox

Krew : Czysta (C)
Zawód : Szalony majsterkowicz


https://vampireknight.forumpl.net/t1965-duncan-z-lennoxow#41885

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Esmeralda Nie Sty 10, 2016 1:06 am

Szukam



1. Przyjaciół - zależy mi na postaciach w wieku zbliżonym do Esmeraldy. Płeć i rasa nie mają większego znaczenia.

2. Uczniów - chętnie wezmę pod opiekę osoby w miarę ogarnięte, których zainteresowania pokrywają się z umiejętnościami lekarki. Preferowana rasa: ludzie. W przypadku wampirów mogę przygarnąć sługę.

3. Jeśli nie wliczasz się do żadnych z tych grup a masz pomysł/ chęć na wspólną fabułę, to koniecznie napisz. Słowo daję, nie gryzę!

Moje wymagania:
Odpisy częstsze niż raz na ruski rok.
Średnia długość postów (najchętniej na minimum +/- długość avatara)
Esmeralda

Esmeralda
Łowca Wampirów
Łowca Wampirów

Krew : Ludzka 0
Znaki szczególne : Burza rudych włosów, specyficzny zapach krwi (znak dla wampirów)
Zawód : Chirurg, genetyk, toksykolog. Krótko mówiąc - Lekarz / Główny Medyk Oświaty
Magia : Magia krwi (Czarny rytuał, Kontrola Krwi, Krwawe ciernie


https://vampireknight.forumpl.net/t1678-esmeralda-green https://vampireknight.forumpl.net/t1704-esmeralda-green https://vampireknight.forumpl.net/f31-posiadlosc-greenhall

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pią Sty 15, 2016 6:13 pm

Otóż... Mam pomysł na postać...
Naszła mnie ochota na zrobienie laski. Rzadko mnie nachodzi, ale jednak.
Szukam kogoś (wampira) kto byłby poniekąd jej obiektem fascynacji. Dziewczyna bowiem byłaby zafascynowana wampiryzmem. Od tego jakiego wampira znajdę (preferuję dla niej płeć męską) będzie zależało jaki charakter będzie miała.
Wszystko do ustalenia poza wyglądem.
Zapraszam na PW
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sro Lut 03, 2016 9:57 pm

Jako, że moja przygoda życia znowu utknęla w martwym punkcie, szukam:

Partnera – człowiek lub wampir, zobaczymy co i jak się rozwinie
Kogoś kto byłby moim starszym bratem lvl E – stosunki panują między nimi raczej oschłe. Chłopak jest na wykończeniu, radość sprawia mu dręczenie i straszenie swojej młodszej siostry. Czasem ma przejawy dobroci i ma ochote pobyć z nią, ale to naprawdę bardzo rzadko.
Przyjaciół
Znajomych – z wielu podróży, ze studiów, wszelakiej maści i rady
Jakiejś dalszej rodziny

Zapraszam na PW
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Lut 25, 2016 10:11 am

BEATRICE SZUKA PRACODAWCY

Szukam osób, które dałyby zatrudnienie mojej postaci:

a) Praca legalna. Bez jakiś większych wymagań co do pracy, zarobku, rasy lub statutu w społeczeństwie, bo chociaż Beatrice za wampirami średnio przepada, a burżuje przypominają jej o tym, że musiała kosić hektary ich pola golfowego, aby kupić sobie książki do szkoły (może trochę ubarwiając), to jednak hajs to hajs i wymagań nie ma.
Najlepiej na weekendy.

b) Praca średnio-legalna, czyli sporo hajsu w krótki czas. Moja postać już wcześniej miała do czynienia z wykonywaniem drobnych przysług, w skrócie, była bardzo szarym pionkiem na szarym końcu, pod tytułem zanieś i przynieś. Łatwy hajs to łatwy hajs, więc Beatrice chętnie podejmie się takowej pracy. Chciałabym, aby chociaż na początku, to naprawdę  były takie drobne przysługi, a gdyby te drobne przysługi miały urosnąć, to fabularnie. Na głęboką wodę za chętnie nie pójdzie, a na pewno nigdy za pierwszym razem. Tak jak w punkcie a, rasa i blah blah blah bez znaczenia. Oczywiście, wymagana jest dyskrecja.

Podstawowe umiejętności mojej postaci:
- Potrafi dać w mordę.
- Potrafi śpiewać, samouk. Tylko bez żadnych oper!
- Potrafi tańczyć (ale nie na rurze!).
- Potrafi pisać, głównie opowiadania, ale pewnie w innych pisaninach też poradziłaby sobie. ; )
- Mówi jedynie w angielskim oraz francuskim. Japońskiego dopiero ma zamiar się uczyć.

Dodatkowo:
- Szybko się uczy.
- Beatrice nie zadaje pytań. Ona zapie**piiip**la.
- Aspołeczny typ, ale hajs działa cuda!
- Jeśli chodzi o pracodawcę, może to być znajomość z Francji. Teraz byłoby to odnowienie kontaktu. W Japonii jest dopiero od kilku dni.
- Wytrzymała i silna, przynajmniej jak na człowieka.
- Ma drobny kłopot z dyktaturą i autorytetami, ale... *kasa, kasa, kasa*
- Beata to dobry uczeń, tak? Barrrdzo dobry. Dlatego w podpunkcie b jest wymagana dyskrecja. Nie pójdzie też do roboty do burdelu lub pod inne latarnie. x D

Ogólnie, to polecam zapoznać się z KP Beatrice, nie jest długa, a może być coś tam wartego wykorzystania. ; )

PRACODAWCA W LEGALNEJ PRACY: [0/1]
PRACODAWCA W NIELEGALNEJ PRACY: [0/∞]
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pią Lut 26, 2016 12:27 pm

Szukam ofiar - zainteresowane osoby mogą pisać PW.

Gwarantuję dobrą zabawę i dawkę emocji. Zapraszam.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Nie Lut 28, 2016 12:21 pm

No to jedziem
POSZUKUJĘ:
1!) Siostry Gabysia.
INFO:
Tak więc Gabryś był owocem gwałtu... Matka nie mogła go pokochać, dlatego oddała go innej rodzinie. Po paru latach ułożyła sobie życie i ... tadam rodzi jej się córka i siostra Gaba. Nic nie wie o bracie.
Wymagania:
Człowiek lub wampir krwi D (niedawno przemieniony)
Musi znać Corna i (kiedyś w przeszłości lub obecnie) szkolić się na łowcę.
2) Starych znajomych z czasów burzliwej młodości.
INFO:
Nie mam nic do dodania
Wymagania:
Człowiek (może być łowca)
Płeć obojętna
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Pon Mar 07, 2016 10:03 am

Arielka poszukuje współlokatorki.
Nic dodać nic ująć. Jeśli ktoś jest zainteresowań miłym towarzystwem rudowłosej syrenki, proszę o kontakt na PW do którejś z moich postaci ( do wyboru do koloru: Gabryś, Arielka, Freja czy Blair) lub na gg (Jest na profilu Blair)
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Sob Mar 12, 2016 11:10 am

Rillianne napisał:
Rilliś poszukuje!

  • Znajomych wszelkiej maści. Srsly, człowiek czy wampir jest mi to totalnie obojętnie. Chce tylko ciekawych relacji i fajnej fabuły nic poza tym. Również płeć oraz wiek nie gra dla mnie większej roli! Szukam dosłownie każdego kto chce sobie urozmaicić życie. Przyjaciół, przypadkowych znajomych, wrogów, prześladowców, służby czy nawet łowcy, który uporczywie by za nią łaził. Ł A D N I E   P R O S Z Ę!


Chętnych zapraszam na PW.

Aktualne
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Elyse Nie Kwi 17, 2016 12:58 pm

P O S Z U K U J Ę !

Kogokolwiek. Znajomych, przyjaciół, a nawet wrogów czy prywatnych pluszaków! Każdy kto ma jakiś pomysł na wspólną relację niech pisze bez krępacji ! Można powiązanie zacząć na fabule jak i w retrospekcji aby aktualnie była kontynuacją. Obojętna rasa, poziom krwi czy wiek. Przygarnę każdego, wystarczy wysłać P W!

Zapraszam C:
Elyse

Elyse

Krew : Szlachetna
Zawód : Modelka.
Zajęcia : Brak
Moce : Posiada.


https://vampireknight.forumpl.net/t1266-elyse

Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Kwi 21, 2016 10:39 am

PILNE

Kolejna osoba wykazała się podejściem olewatorskim i postanowiła, że jednak nie poprowadzi ze mną gry. Podupadła mi fabuła strasznie, nie mam punktu zaczepienia i brak mi osób do prowadzenia rozgrywki (konkrety ustalam na osobności).

Zainteresowanych proszę o kontakt na GG/PW.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Gość Czw Kwi 21, 2016 1:43 pm

Chyba powoli wraca mi vena na łowczynię xD

Jeśli ktoś szuka: Zabawki/opiekunki (ale uprzedzam że jest trudna w obyciu z kontaktami międzyludzkimi.. czyli trzeba ją uczyć i przyzwyczajać do siebie jak dzikie zwierzątko xD)

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW (na konto Cherry)

Aktualne
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania postaci Empty Re: Powiązania postaci

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach