Powiązania Mareczka

Go down

Powiązania Mareczka Empty Powiązania Mareczka

Pisanie by Gość Nie Maj 21, 2017 3:38 pm

Poszukuję chętnego gracza, który zechciałby się wcielić w rolę brata Marka.

    Krótka charakterystyka brata:
    - imię może być dowolne
    - charakter - nie chcę niczego narzucać ani kształtować postać za bardzo, ale zależy mi na osobie, która była przeciętna, nie robiła niczego złego, brzydziła się przemocą i nagle pobłądziła, trafiając do więzienia za posiadanie i sprzedaż narkotyków nieletnim, głównie po liceach
    - w więzieniu znęcano się nad bratem Marka, torturowano go fizycznie i psychicznie (jak i co można dokładnie ustalić na PW, jeśli ktoś będzie zainteresowany), więc będzie to postać, która sporo przeżyła, więc też bez cwaniaczenia i robienia z niego nie wiadomo kogo, bo więzienie jednak zmienia człowieka. Mark chce go teraz wyciągnąć z więzienia i sprowadzić do Japonii
    - brat ten byłby młodszy od Marka o co najmniej 3 lata, ale musi być pełnoletni - poza tymi kryteriami można sobie dobrać wiek
    - podobny z wyglądu do Marka
    - wykształcenie, zawód, związki i orientacja dowolne
    - byłoby miło, gdyby bracia utrzymywali ze sobą dobre kontakty, bo w końcu sam prosił akurat Marka o pomoc...
    - Mark jak i młodszy od niego brat mają jeszcze starszego brata


Zgłoszenia chętnych osób poproszę na PW i może też krótko napiszcie Chętni, jak widzielibyście jeszcze tę postać.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powiązania Mareczka Empty Re: Powiązania Mareczka

Pisanie by Gość Czw Maj 25, 2017 2:59 pm

    Oprócz brata poszukuję także, aby rozruszać sobie nieco fabułę:
    - znajomości - mogą to być wszelkie znajomości, wampirze sympatyczna i niesympatyczne, ale także ludzkie. Jeśli to wampirze, to można się porozumieć z jakimiś rzeczami dotyczącymi przemocy. Jestem otwarty;
    - nie pogardziłbym też partnerem... tutaj w sumie dowolność, wiek i rasa nie ma dla mnie znaczenia, jeśli znajdzie się ktoś chętny.


Zgłoszenia też na PW ~~
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach