Prośby, Skargi, Zażalenia

Go down

Prośby, Skargi, Zażalenia Empty Prośby, Skargi, Zażalenia

Pisanie by Admin Wto Paź 23, 2012 6:06 pm

Prośby, Skargi, Zażalenia

Wasze zdanie odnośnie forum, fabuły, użytkowników i administracji. Prosi się tylko o zachowanie umiaru w swoich wypowiedziach, które mogą być kierowane do innych osób, posiadających tutaj swoje konta. Nie atakujmy, nie wyzywajmy. Jak już krytyka jest konieczna, to starajcie się ją opisywać w sposób nie doprowadzający osobę do jakiegokolwiek załamania.



Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Nie Cze 07, 2020 11:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Admin

Admin
Administrator
Administrator

Krew : Szlachetna


Powrót do góry Go down

Prośby, Skargi, Zażalenia Empty Re: Prośby, Skargi, Zażalenia

Pisanie by Kyubi Sro Sty 30, 2013 10:14 pm

Angel Jenova napisał:
Niestety trafiłem na niekompetentną i niekomunikatywną osobę, która nie potrafi określić samej siebie. Bardzo mi przykro, że odbierasz moje słowa tak ofensywnie, ale mam wrażenie że jesteś trochę... Jakby to ująć... niestabilny? Jeśli nie jesteś w stanie podawać logicznych argumentów, albo chociaż odpowiadać na to co pisze użytkownik nie powinieneś się zajmować takimi rzeczami.

Trochę szkoda tych lat edukacji, bo skoro masz jako taką jakość postów wierze, że jesteś w miarę inteligentny i oczytany. Niestety to nie idzie w parze z mądrością, co? Broń Boże nie zarzucam Ci głupoty, ale dojrzałością się nie popisałeś.

jedynym? Jeśli Ty jesteś jedynym, to bardzo dziękuję za poświęcony czas i pasuję, jeśli są inni poproszę do nich kontakt. Wierzę że będą bardziej, jakby to ująć, komunikatywni niż Ty.

Ja wszystko rozumiem, ale obrażanie użytkowników/adminów tylko dlatego, że spełniają swoją rolę/obowiązek jest przegięciem. Szczególnie, że nie miał prawa oceniać nikogo tylko dlatego, że ktoś mu sprawdził KP. Zgłaszam to jako MG, pod ostrzeżenie dla tego użytkownika.

Kyubi

Kyubi

Krew : Czysta (B)
Znaki szczególne : Jedno oko czerwone, drugie niebieskie.
Zawód : Głowa rodu Campbell. Basista zespołu Blast. Lekarz. Prawnik - właściciel kancelarii prawnej w centrum miasta. Host - kochanek do wynajęcia.
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : Służka: Melody


https://vampireknight.forumpl.net/t473-casanova https://vampireknight.forumpl.net/t621-kyubi

Powrót do góry Go down

Prośby, Skargi, Zażalenia Empty Re: Prośby, Skargi, Zażalenia

Pisanie by Grigorij Pią Wrz 18, 2015 11:01 am

Składam oficjalną skargę. Że Nadira, zwana także Marcusem, nadaje na mnie bóg wie co do ludzi prywatnie wiem nie od dziś. Nie podoba mi się to, ale nic z tym nie zrobię. Ponadto jej postać ma prawo nie lubić mojej choć nie miała kiedy jej poznać i nic mi do tego. Jednakże nie życzę sobie z jej strony żadnych publicznych oskarżeń nie popartych argumentami, szczególnie podczas mojej nieobecności. Chodzi o podkreślone dwa fragmenty, głównie drugi. Niby nic, ale jest kroplą w czarze goryczy. Nadira i jej postać sami przeszkadzają mi w przeprowadzeniu poprawnym zebrania, a potem ma pretensje że nic nie jest wprowadzone. Nie odpisuje na czas i potem pretensje o to ma do mnie. Co więcej chcę wiedzieć na jakiej podstawie twierdzi, że nie tyle moja postać co raczej ja, nie nadaję się na dowódcę łowców. Chcę albo publicznej dyskusji popartej logicznymi argumentami i dowodami albo publicznego posta odwołującego oszczerstwo. Nie podoba mi się to ponieważ żyjemy w półotwartym świecie pbfowym. W momencie gdy pojawiają się nowe osoby i zobaczą taki wpis mogą z góry wyrobić sobie negatywne zdanie o mnie choć tak naprawdę, jako do gracza, Nadira nie powinna mieć nic do mnie. Co najwyżej jako do osoby, a  to i tak jest jej subiektywnym wymysłem.


Rozmowa jest oczywiście z czwartkowego wieczoru. Zapobiegliwie sobie ją skopiowałem do notatnika.



[21:59:58]Bennett : Ja mam nadzieję, że przejdziemy do konkretów i zaczniemy działać xD.
[22:00:24]Bennett : Już stanowczo wystarczy pierdzielenia o siedzeniu w kółku xDDDDDD...
[22:00:27]Shiro Fuyuki : Nie mówcie, że będzie jeszcze kłótnia ; ;
[22:00:53]Marcus : Jego wina. Bo mógł odpuścić to czy ktoś siedzi czy stoi, a to widocznie jest jego największy problem.
[22:01:01]Chizuru : nie zaczniemy, bo najpierw Chizu musi wyjaśnić sytuację Marcusa i spróbować przekonać Griga, by go nie wyrzucał xd
[22:01:24]Chizuru : pewnie i tak jej się to nie uda, ale nie byłaby sobą gdyby tego nie zrobiła xd
[22:01:39]Esmeralda : naprawdę myślisz że chodzi o głupie siedzenie?
[22:02:06]Kojiro has been disconnected on Czw Wrz 17, 2015 10:02 pm (session timeout)
[22:02:06]Bennett : Esme to była ogólna wzmianka, wiem że temat jest poważniejszy :p.
[22:02:10]Marcus : od tego się zaczęło
[22:02:36]Esmeralda : ale nie tego dotyczył ogólny przekaz
[22:02:40]Marcus : Grig mógł olać to co powiedział Marcus i zacząć prowadzić zebranie - nie zrobił tego
[22:03:06]Esmeralda : Grigorij kilka razy podkreślił wartość niektórych słów i czynów
[22:03:07]Bennett : A Marcus mógł zachować głupie wzmianki dla siebie, więc obaj są winni całej sytuacji i nie ma się co nad tym już rozwodzić xD.
[22:03:50]Nicola has been disconnected on Czw Wrz 17, 2015 10:03 pm (session timeout)
[22:03:50]Bennett : Trzeba rozwiązać sytuację tak żeby wszyscy byli zadowoleni i przestać się kłócić :3
[22:04:00]@Keiko : No tak, bo jedna strona może gadać, a druga ma ignorować. Nigdy nie będzie dobrze, jak przy zwykłych zebranich robi się burdel
[22:04:09]Esmeralda : dobrze gada
[22:04:25]Lacie has logged off the chat on Czw Wrz 17, 2015 10:04 pm
[22:04:31]Marcus : Przy moich zebraniach nie było takich szopek.
[22:04:34]Esmeralda : moja mądra żona D:
[22:04:51]Cherry joined the chat on Czw Wrz 17, 2015 10:04 pm
[22:04:53]Lacie joined the chat on Czw Wrz 17, 2015 10:04 pm
[22:05:05]Marcus : Z Grigiem jako dowódcą nie zajdziecie daleko.
[22:05:08]Esmeralda : Gdyby Twoje zebrania coś rzeczywiście wnosiły, to nie byłoby teraz takiego burdelu w oświacie
[22:05:23]Ptaszynka has been disconnected on Czw Wrz 17, 2015 10:05 pm (session timeout)
[22:05:23]@Keiko : Marcus, nie wiem, nie pamiętam Twoich zebrań, a jestem na forum od dwóch lat mniej więcej
[22:10:26]Esmeralda : Marcus, dlaczego tak nie trawisz Griga? D: bo w sumie tego za bardzo nie pojmuję D:
[22:11:05]Bennett : Nie wnikaj Esme, to jakieś sprawy prywatne.
[22:11:13]Esmeralda : dajcie mu szansę, ja jestem pewna że facet da sobie radę i wyprowadzi oświatę na prostą
[22:11:15]Chizuru : czy mogę napisać, że Ben i Vega podchodzą do Marcusa?
[22:11:29]Esmeralda : więc jeśli to sprawy prywatne, nie powinny być przekładane na postaci D:
[22:11:33]Bennett : Nie D:
[22:11:47]Chizuru : znaczy w sensie napomknąć, że Chizu stanęła przed Marcusem kiedy się do niego zbliżali xd
[22:12:12]Chizuru : ale jak nie to, ok, pominę to ze zbliżaniem xd
[22:12:16]Bennett : Możesz napisać, ze odgrodziła go od nich :3 Nie musisz wspominać nic o tym, czy już się zbliżali :3
[22:12:26]@Keiko : Grij nie miał jeszcze okazji się wykazać, a już są burdy, niech Marcus i Grij ogarną stosunki prywatne
[22:12:39]Chizuru : o, właśnie tak chciałam, no xd
[22:12:40]Marcus : Znam za dobrze Griga i nie widzę by cokolwiek pozytywnego tu wnosił. Ale to moje zdanie.
Grigorij

Grigorij
Łowca (D)
Łowca (D)

Krew : Ludzka 0
Zawód : Nauczyciel
Zajęcia : Brak
Magia : Magia Krwi


https://vampireknight.forumpl.net/t1683-vladislau-darkhawk#35268 https://vampireknight.forumpl.net/t1731-grigorij-petrowicz

Powrót do góry Go down

Prośby, Skargi, Zażalenia Empty Re: Prośby, Skargi, Zażalenia

Pisanie by Gość Pią Wrz 18, 2015 9:03 pm

Ustaliliśmy z Tessem, że dostanie osta. Wow, ale my groźni.
Dzieci. Macie więcej lat na karku ode mnie, więc mam nadzieję, że w końcu po tylu latach, przestaniecie mieć do siebie uraz, niczym dwójka dzieci z piaskownicy, gdzie nawzajem psują sobie zamki.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Prośby, Skargi, Zażalenia Empty Re: Prośby, Skargi, Zażalenia

Pisanie by Chizuru Sob Wrz 19, 2015 3:26 pm

Przecież Nadira Cię poinformowała, że nie odpisała na czas, bo nie miała wolnej chwili, którą znalazła dopiero po wyznaczonym terminie (swoją drogą, wyznaczanie terminu na odpis uważam za bezsensowne. Odpisuję wtedy, kiedy mam na to wenę i ochotę a nie wtedy kiedy ktoś mi każe, bo wyznacza termin. To ma być zabawa czy obowiązek?).
I nie traktujmy ludzi jak ciemne masy. Każdy swój rozum ma, więc skoro Nadira napisała "Znam za dobrze Griga i nie widzę by cokolwiek pozytywnego tu wnosił. Ale to moje zdanie." to znaczy, że to jej własne zdanie na temat Twojej osoby. Nowi użytkownicy wcale nie muszą od razu go podzielać. Nie są głupi, potrafią sami za siebie myśleć i wydaje mi się, że nie potrzebują osądów Nadiry, by wyrobić sobie o Tobie opinię. Generalnie uważam, że ost jest niesłuszny. Faktycznie, cb nie jest po to, by roztrząsać prywatne brudy, ale w takim razie dlaczego tylko Nadira dostała ostrzeżenie? Kilka razy jak byłam na cb udało mi się być świadkiem prywatnych "porachunków" i jakoś nikt osta za to nie dostał. Dalej, wcale nie uważam też by Grig mógł się w tym momencie poczuć tak oburzony jakby Nadira, nie wiem, zabiła mu chomika czy coś. Prawdę mówiąc zachowujesz się teraz trochę jak obrażona księżniczka, koniecznie oczekując publicznej egzekucji, bo nie przepadasz za Nadirą w życiu prywatnym. Ale och, czy to nie jest hipokryzja? Czy nie za to Nadira otrzymała ostrzeżenie? I ostatnie, napisała, że to jej własne zdanie na temat gracza i odnoszę wrażenie, że właśnie za to własne zdanie została ukarana. A gdzie wolność słowa?
Nie zależy mi na jakiejś wielkiej dyskusji, wyraziłam WŁASNE zdanie na temat, chociaż miałam się nie wypowiadać. Nie chcę też niepotrzebnie zaśmiecać tematu, więc wszelkie odpowiedzi prosiłabym przesyłać na pw.
Chizuru

Chizuru

Krew : Ludzka A
Pan/i | Sługa : Nołp
Magia : Aura heal- poziom podstawowy


https://vampireknight.forumpl.net/t167-chizuru-namikaze#189 https://vampireknight.forumpl.net/t170-chizuru#193

Powrót do góry Go down

Prośby, Skargi, Zażalenia Empty Re: Prośby, Skargi, Zażalenia

Pisanie by Riecon Pią Sie 19, 2016 11:07 am

Rozmowa na CB:

Niby takie drobiazgi, jednak bez przesady dobra... Pozornie nic do kopniaków nie mam, zwłaszcza patrząc jak Marco dogryza Fabiowi i ci dla ZABAWY NAWZAJEM siebie wyrzucają z CB. Tolerują to, to ich sprawa. Są na tym samym stanowisku w administracji, jednak to co Rill zrobiła jest nie tyle co śmieszne jak żałosne i wkurwiające... Nie mając odpowiedniego zasobu słów by mi dopiec, sięga po władze nadaną przez Adminów. Oczywiście dla zabawy... Następnie podaje żałosne argumenty swojego postępowania...
Skoro wyrzucanie z CB jest uważanie za zabawą, to dlaczego każdy nie może korzystać z tej opcji. Jest ona do utrzymania porządku i tak dalej... Ciekawi mnie dla jakiego porządku Rill wykopała mnie z CB. Przypuszczam, że tylko dlatego, że zostało napisane przeze mnie coś co jej nie pasowało... Tylko jej... Co ja mogłem? Zalogować się ponownie, za co ta ponownie mnie wykopała...
Skoro nie umie korzystać z Moda na ChatBox to zabierzcie jej go.
Riecon

Riecon

Krew : Szlachetna
Znaki szczególne : Czarne ślepia
Zajęcia : Brak


https://vampireknight.forumpl.net/t1936-riecon#41275 https://vampireknight.forumpl.net/t3000-telefon-riecona

Powrót do góry Go down

Prośby, Skargi, Zażalenia Empty Re: Prośby, Skargi, Zażalenia

Pisanie by Aimi Wto Cze 02, 2020 12:58 pm

Umn ja też mam pytanie. Jestem wpisana w nieobecnościach i staram się logować raz na miesiąc i pisać, żeby nikt mi kont nie usunął/zdegradował a i tak zostałam zdegradowana. Czy jest tego jakiś powód albo to nieporozumienie? : ) Kończę właśnie studia medyczne - to mój ostatni semestr i sesja. W lipcu mam koniec i chętnie będę znów aktywna. Jeśli potrzebna wam będzie pomoc a forum chętnie pomogę. Pozdrawiam xoxox
Aimi

Aimi

Krew : Szlachetna
Znaki szczególne : Zawsze czerwone oczy, herb rodu wytatuowany na prawym ramieniu.
Zawód : Modelka, celebrytka
Zajęcia : Brak
Moce : Władza nad lodem, telekineza, manipulacja, magiczna krew.


https://vampireknight.forumpl.net/t590-amelie#790 https://vampireknight.forumpl.net/t793-aimi

Powrót do góry Go down

Prośby, Skargi, Zażalenia Empty Re: Prośby, Skargi, Zażalenia

Pisanie by Admin Wto Cze 02, 2020 2:22 pm

Aimi napisał:Umn ja też mam pytanie. Jestem wpisana w nieobecnościach i staram się logować raz na miesiąc i pisać, żeby nikt mi kont nie usunął/zdegradował a i tak zostałam zdegradowana. Czy jest tego jakiś powód albo to nieporozumienie? : ) Kończę właśnie studia medyczne - to mój ostatni semestr i sesja. W lipcu mam koniec i chętnie będę znów aktywna. Jeśli potrzebna wam będzie pomoc a forum chętnie pomogę. Pozdrawiam xoxox

To już pytanie do poprzedniej administracji. Grigorija, Doriana lub Zarena.
Tutaj gdzieś chyba było pisane o tym https://vampireknight.forumpl.net/t4447-przyszlosc-forum#96362
robili czystki usuwając wszystko, nie parząc na to że ktoś dawał nieobecność.
Admin

Admin
Administrator
Administrator

Krew : Szlachetna


Powrót do góry Go down

Prośby, Skargi, Zażalenia Empty Re: Prośby, Skargi, Zażalenia

Pisanie by Aimi Sob Gru 12, 2020 4:56 pm

Jeśli ktoś będzie tutaj zaglądał proszę o kontakt na pw. Niestety nie mam dostępu do gg
Aimi

Aimi

Krew : Szlachetna
Znaki szczególne : Zawsze czerwone oczy, herb rodu wytatuowany na prawym ramieniu.
Zawód : Modelka, celebrytka
Zajęcia : Brak
Moce : Władza nad lodem, telekineza, manipulacja, magiczna krew.


https://vampireknight.forumpl.net/t590-amelie#790 https://vampireknight.forumpl.net/t793-aimi

Powrót do góry Go down

Prośby, Skargi, Zażalenia Empty Re: Prośby, Skargi, Zażalenia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach