IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Esmeralda

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Esmeralda
Moderator
Moderator
Esmeralda

http://vampireknight.forumpl.net/t1678-esmeralda-green http://vampireknight.forumpl.net/t1704-esmeralda-green http://vampireknight.forumpl.net/t2181-esmeralda http://vampireknight.forumpl.net/t3301-esmeralda#71193 http://vampireknight.forumpl.net/t2074-esmeralda http://vampireknight.forumpl.net/f31-posiadlosc-greenhall
Zarejestrował/a : 05/03/2015
Liczba postów : 2206


Esmeralda Empty
PisanieTemat: Esmeralda   Esmeralda EmptyPon Paź 12, 2015 7:34 pm

 
Esmeralda 728-56jpg_srhhwwa

Imię i Nazwisko: Vladislau Darkhawk
Zawód:
Obecny dowódca Oświaty, nauczyciel biologii w Akademii Cross.
Rola w życiu Esmeraldy: Relacji z łowcą nie można określić w sposób jednoznaczny. Poznali się w szpitalu, gdy ranny Vladislau został  przyniesiony przez ludzi ze swojego oddziału. Esmeralda poskładała mężczyznę i zajęła się nim, kiedy ten sprawiał problemy na oddziale.
To dość długa i burzliwa znajomość. Można ją określić mianem… dość osobliwej i skomplikowanej. W wolnych chwilach lekarka spotyka się z nauczycielem, stawiając się w roli przyjaciółki i em… kochanki? Zwykłe spotkania bez zobowiązań, czy czułych słówek. Zero dramatyzmu, a jedynie świadomy wybór.

Edit: Po wyznaniu miłości ze strony Vladislau'a wyglądało na to, że lekarka i nauczyciel w końcu się zejdą, jednak po wydarzeniach związanych z istotą zwaną "Śniącym" zarówno Vladislau jak i Esmeralda zapomnieli o łączących ich relacjach.  

Owocem ich znajomości jest kilkumiesięczna córeczka - Ally.

Relacja: Pozytywna
 
Esmeralda 329560isa_srhhqee

Imię i Nazwisko: Rosa Valentine
Zawód:
Uczennica Akademii Cros, kadet aspirujący do miana łowcy wampirów
Rola w życiu Esmeraldy: Pierwsze spotkanie Rosy i Esmeraldy nie można było zaliczyć do zbyt udanych. Lekarka zmierzała do sali lekcyjnej, napotykając na swojej drodze „zbiegłą” z zajęć uczennicę, którą pomimo jawnych sprzeciwów zaciągnęła z powrotem na lekcje. Idealny początek znajomości, prawda? Tak można było zakończyć tą relację, jednak dzięki (nie)szczęśliwemu zrządzeniu losu Rosa ponownie trafiła przed oblicze lekarki. Wchodząc do gabinetu medycznego nie spodziewała się zastać „rudej zołzy”, która po krótkiej chwili odkryła prawdziwą naturę przyszłej łowczyni. Esmeralda zaoferowała Rosie swoją pomoc i skierowała do Oświaty łowieckiej. Trafnie odgadła, że samozwańcza łowczyni w rzeczywistości jest jeszcze tylko zagubioną nastolatką, usilnie potrzebującą pomocy i zrozumienia…

Relacja: Pozytywna
 
Esmeralda Vasariahb_srhrpre

Imię i Nazwisko: Emmanuel Kuroiashita
Zawód: Lekarz? Właściciel firmy ochroniarskiej?
Rola w życiu Esmeraldy:
Emmanuel pojawił się w życiu łowczyni dość...nieoczekiwanie. Bez żadnego uprzedzenia do domu Esmeraldy wdarła się grupa nieznajomych osób, które usilnie próbowały wyprowadzić kobietę na spotkanie z nieznajomą osobą. Lekarka broniła wszystkim tym, co miała pod ręką. W końcu jedna kąśliwa uwaga sprowokowała wampira, który rzucił nią jak szmacianą lalką i..pozbawił przytomności. Esmeralda została przetransportowana do czarnego zamku, gdzie zajął się nią Emmanuel. Mężczyzna zaleczył wszelkie obrażenia i poprosił o spotkanie, podczas którego wyszło, że wampir usilnie poszukuje lekarstwa dla brata. Kanibala i mordercy, który prawdopodobnie cierpi na jedną z genetycznych przypadłości.
W oczach Esmeraldy Emmanuel nadal jest osobą dość… zagadkową. Przystojny, uśmiechnięty i również bardzo niepokojący. Lekarka nie ufa mu, lecz możliwość leczenia przyjmuje jako niepowtarzalną szansę na pozyskanie cennych informacji dla Oświaty.

Relacja: To… skomplikowane
 
Esmeralda Cornpng_sqhpqeq

Imię i Nazwisko: William Pryliest
Zawód: Łowca wampirów
Rola w życiu Esmeraldy:
Po przyjeździe do Yokohamy to właśnie Cornelius był pierwszą osobą, z którą miała okazję porozmawiać. Po trudnych początkach i tajemniczym usposobieniu mężczyzny, ich znajomość uległa pewnemu rozwinięciu. Odwampirzania, kolacja, szczere rozmowy. Nawarstwienie się wszystkich sytuacji sprawiło, że Esmeralda uważa go za doskonałego łowcę i przyjaciela.

Relacja: Pozytywna
 
Esmeralda Chizupng_sqhpqqh

Imię i Nazwisko: Chizuru Namikaze
Zawód: Uczennica
Rola w życiu Esmeraldy:
Lekarka należy do osób, które z radością przekazują swoją wiedzę dalej. Właśnie dzięki temu drogi młodej Namikaze i Green splotły się, tworząc tym samym relację uczeń-nauczyciel. Esmeralda w wolnych chwilach pomaga Chizuru poznać świat medycyny poprzez głównie lekcje praktyczne – operacje, przy których nastolatka ma szansę zdobywać wiedzę dzięki asystowaniu.

Relacja: Pozytywna
 
Esmeralda Leyasujpg_aharsss

Imię i Nazwisko: Leyasu Kaijyama
Zawód: Policjant
Rola w życiu Esmeraldy:
Już od pierwszego spotkania Leyasu wzbudzał w łowczyni mieszane uczucia. Z jednej strony leniwy i spóźnialski stróż prawa, z drugiej natomiast przystojny i całkiem dowcipny mężczyzna z którym szybko odnalazła wspólny język. Los bywa przewrotny, dlatego po długim czasie rozłąki lekarka i policjant wyszli na pierwsze wspólne spotkanie, które finalnie zakończyło się w apartamencie ciemnowłosego. To właśnie tam padły pierwsze deklaracje, zwieńczone pierwszym wspólnym porankiem. Następne wydarzenia tylko pogłębiły ich znajomość. Esmeralda uważa Leya za dobrego ojca dla swojej córki i wiąże z nim całkiem poważne plany na przyszłość.

Edit: Po kilku miesiącach udanego związku policjant i lekarka rozstali się. Oficjalnie powodem tej decyzji było kłamstwo jakiego dopuściła się Czerwonowłosa.

Relacja: To… skomplikowane
Powrót do góry Go down
 
Esmeralda
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Vampire Knight :: Informacje :: Kącik Graczy :: RELACJE-
Skocz do: