IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Shiro Fuyuki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Shiro Fuyuki
Admin
Admin
avatar

http://vampireknight.forumpl.net/t1865-shiro-fuyuki#39065 http://vampireknight.forumpl.net/t1920-shiro-fuyuki#41130 http://vampireknight.forumpl.net/t2244-shiro-fuyuki http://vampireknight.forumpl.net/t2057-shiro-fuyuki http://vampireknight.forumpl.net/t3292-pokoj-shiro-i-naissankariego#70977
Zarejestrował/a : 31/05/2015
Liczba postów : 1330


PisanieTemat: Shiro Fuyuki   Pią Lis 13, 2015 9:30 pm

Zmiany:

Wygląd: Doszło -> Rude, kocie uszy zamiast ludzkich, długi (na ok 1,5 metra) ogon, kocie pazury zamiast paznokci, nieco zmienione ciało (doszła również możliwość odczuwania temperatury i jedzenia niektórych ludzkich potraw);
Zwiększona siła, zwinność i gibkość, wyostrzone zmysły, lepsza możliwość widzenia w ciemnościach.
Przy silniejszych emocjach, jego źrenice robią się pionowe (oczy bardziej przypominają kocie)  <- tyle znane na daną chwilkę.

Charakter: Podejście do świata. Shiro postanowił stawić czoła swojej przeszłości, zamiast jak wcześniej, zupełnie zignorować ją, jakby nie istniała.

Moce:
Szafirowy ogień - Miejsce -  "- Shiro - dam lepszą kontrolę ognia - możesz manipulować kształtem lepiej nieskomplikowane konstrukty z ognia inne niż kształty geometryczne czyli takie bryły, które wyglądają jak dzida albo coś".

Pozytywne - ciało:
Zwiększona odporność na choroby wywołane przez wirusy (+20% w przypadku nie używania zabezpieczeń i szczepionek, + 90% w przypadku użycia zabezpieczenia bądź wcześniejszej szczepionki). - Miejsce zdobycia.

Negatywne:
Koszmary - Miejsce - "Ponad to poprzez rytuał nawiedzają cię koszmary z tego dnia, przez co Halloween nie jest już tym samym dla ciebie, jak każdego poprzedniego roku."

Zwierzęta:
Szara Zmora: Shin - Miejsce otrzymania - "Twój pupil jest Samcem, który ma nie więcej niż pół roku, co czyni go jeszcze młodym osobnikiem."


Przedmioty:
Mechaniczny kanarek pozwalający na odczytanie myśli (i wygłasza je) - Z dyniowego losowania - działanie: raz na dwa posty


Ouen - nazwa pochodząca z jednej z małych wiosek z czasów średniowiecza. Legenda głosi, że istniał pewien naszyjnik, którego posiadacz zyskiwał boskie umiejętności przechodzące ludzkie wyobrażenie. Ile w tym prawdy? Ciężko powiedzieć.  Biżuteria była traktowana jako coś wyjątkowego, a jej posiadać chrzczony. Ta sama legenda również, że kamienie wchodzące w skład tego przedmiotu miały różnorakie moce.
Jednakże... "Boski" naszyjnik został rozbity na wiele części. Jak? Dlaczego? Tego już nie wiadomo. Lecz jednym z nich był właśnie fragment zwany "Ouen" - srebrno-niebieski kamyk o wielkości ok 2,5 centymetrów, posiadającego właściwości lecznicze. Przez wiele lat trafiał w wiele miejsc... Zanim wylądował w łapkach Shiro. Przez ten cały czas stracił na swojej "boskiej mocy".  Dlatego też aktualnie przyspiesza regenerację niegłębokich ran przez trzy posty. Tyle samo czasu musi się załadować, zanim ponownie będzie mógł działać. Może być stosowany do jakiejkolwiek biżuterii lub też mieć bezpośredni kontakt z ciałem użytkownika.
WZMOCNIENIE ARTEFAKTU - Miejsce - "Teraz przy pomocy tego artefaktu Shiro jest wstanie przyspieszyć proces regeneracji niegłębokich ran przez 4 posty  To jednak nie wszystko. Głębsze rany, jak i drobniejsze złamania, stłuczenia będą miały przyspieszony proces regeneracji na 2 posty i ładować się będzie tyle samo."

Sygnet - Miejsce zdobycia -  "Po jej aktywacji Ci co Chcieli Ci zrobić krzywdę zmienią stosunek do Ciebie na łagodny, przyjacielski. Nie będą chcieli Ci zrobić krzywdy mimo iż jeszcze do niedawna  chcieli Cię np zabić. Pierścień manipuluje napastnikiem, wrogiem więc może zostać zablokowany blokadą.
-Dwie osoby, 1 działania, po czym następuje 4 postów odpoczynku
-jedna osoba, 3 posty działania i 5 postów odpoczynku."


Obroża Alice - Miejsce zdobycia - "Jeden z niewielu nowych artefaktów wampirzych. Pochodzenie oraz sposób wytworzenia nieznany. Złożony jest ze skórzanej obróżki, której grubość oraz długość zadaje się dopasowywać do ciała osoby, która go nosi, oraz średniej wielkości sferycznego dzwoneczka. Ten drugi zdaje się nie mieć serca dzwonu i nie wydaje żadnego dźwięku póki artefakt nie zostanie aktywowany.
Aktywacja sprawia, że mały instrumencik wydobywa z siebie bardzo specyficzny dźwięk, słyszany jedynie przez istoty, które wampir wybierze na niewielkim obszarze. Ostre i sprawiające nieprzyjemne ukłucie w uszy dźwięki potrafią przebić się nawet przez zatyczki do uszu oraz inne, słabsze nauszne osłony. Tembr miesza w ośrodku równowagi doprowadzając do poważnych problemów z ustaniem w miejscu lub wymiotów; u ludzi z chorobą lokomocyjną niemal na 100% dojdzie do tego drugiego, a do tego załatwi im inne niezłe przeżycia.
Dzwonek nie działa jednak od tak, a przejęcie go również nie jest proste.
Użycie:
Artefakt aktywuje się samoczynnie, gdy życie lub ogólnie dobro jego właściciela lub kogoś/czegoś ważnego dla niego jest zagrożone (jednak działa zdecydowanie lepiej w drugim wypadku, ponieważ magia. Magia nie jest jednak za sprytna i wystarczy, że użytkownik traktuje jako kogoś istotnego swojego pracodawcę i tadam), z racji że aktywacja wymaga silnego emocjonalnego kopa to jeśli nie mamy pod ręką strzykawki z porcją adrenaliny, dopaminy i kortyzolu to może być ciężko zrobić to samemu. Dźwięk słyszą tylko agresorzy na obszarze od 10 do 25 metrów (im głośniej tym większa szansa, że postronni też tym dostaną).
Jego energia ładuje się przez świadome dokonywanie czynów szeroko rozumianych za dobre (wstawienie się za kimś, pomoc, obrona niewinnych).
Przejęcie:
Jedynie w dobrowolnym prezencie od poprzedniego właściciela. Kradzież lub odebranie go siłą sprawia, że zyskujemy zepsutą obróżkę dla wielkiego kota

Mechaniczne TL;DR:
> Działa tylko na agresorów w stosunku do usera/tego co user uważa za ważne.
> Dzyń roznosi się na 10-25 metrów,
> Efekt zaczyna się od razu i trwa od 2-4 tur (w zależności od tego jak kto ma fajne nauszniki i czy ma chorobę lokomocyjną).
> Odpoczynek 3 tury najmniej i dobrze byłoby w tym czasie zrobić coś dobrego świadomie, aby naładować go energetycznie."

_________________

~ We are the Warriors that built this town from dust. ~  
Ekwipunek: Sześciocentymetrowy kolec. Osoba, która zostanie nim ukłuta - nawet lekko - momentalnie zasypia na dwa posty. Działanie jednorazowe.
Shiro, gdy widzi plany Omi
Powrót do góry Go down
 
Shiro Fuyuki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Vampire Knight :: Informacje :: Kącik Graczy :: KARTOTEKA POSTACI-
Skocz do: