NPC Kurami

Go down

NPC Kurami Empty NPC Kurami

Pisanie by Gość Pon Maj 15, 2017 4:16 pm

Imię i Nazwisko
Erai Kishiyama
Wiek
261
Krew
Czysta B
Moce
1) Attack Prediction - Zdolność umożliwia przewidywanie ruchów przeciwnika. Wampirzyca jest w stanie dostrzec działania wroga, nim ten zdoła je wykonać. Jedyny ogranicznik mocy to wzrok. Dziewczyna musi widzieć cel, aby poznać jego przyszły ruch. Blokada umysłu uniemożliwia działanie mocy.
Czas działania: 3 | Odpoczynek: 3
2) Dark Fire Manipulation - Pozwala jej tworzyć i kontrolować (swój) czarny ogień. Te piekielne płomienie są znacznie silniejsze od przeciętnych, potrafią je pochłonąć, a także zadają znacznie większe obrażenia. Ów ogień jest niezwykle trudny do ugaszenia, ponadto nie wyrządza użytkowniczce szkód, co czyni z niego bardzo przyjemną zdolność ofensywną.
Czas działania: 3 | Odpoczynek: 3
3) Hemokinesis - Wampirzyca jest w stanie kontrolować oraz powielać własną krew poza organizmem. Może utwardzać i dowolnie formować ciecz, tworząc z niej broń lub wystrzelić ją jak pocisk. Dzięki możliwości produkowania posoki, nie musi przejmować się wykrwawieniem. Tworów nieśmiertelnej nie idzie zniszczyć strzałem z pistoletu czy uderzeniem miecza, mają one jednak znaczącą słabość. Zamrożenie utwardzonej krwi umożliwi jej rozbicie.
Czas działania: 3 | Odpoczynek: 3
Info ogólne
NPC Kurami Tumblr_navjbrAYVH1tbxz68o1_500
|Wzrost|
172cm (dość niska, jak na rodzinne standardy)
|Waga|
64kg
|Kolor oczu|
Złoty
|Kolor włosów|
Jasny brąz
|Zachowanie|
Brakuje jej cierpliwości i ogłady. Pomimo swego wieku, nie należy do osób ułożonych. Swym zachowaniem przypomina rozpieszczone dziecko, które nigdy nie zostało ukarane przez rodziców. Ma awanturniczy styl bycia, często szuka kłopotów i nowych wyzwań. Jej nadmierna pewność siebie, wielokrotnie podchodzi pod czystą głupotę. Nie reprezentuje sobą żadnego poziomu. Wulgarny, prostacji język w połączeniu z agresywną postawą bywa niebezpieczny, zarówno dla niej, jak i osób z jej otoczenia. Nienawidzi, gdy ktoś niegodny uwagi, bez ustanku się w nią wpatruje. Jest strasznie przewrażliwiona na tym punkcie. Nie często zdradza swe pozytywne uczucia, choć jest zdolna do szczerych wyznań. Jej ostry i nieprzyjemny styl bycia potrafi być jednak utemperowany przez niektórych przedstawicieli rodu.
|Ciekawostki|
~ Prawnuczka Neikana ~
~ Ulubienica Kurami ~
~ Ma arachnofobię ~
~ Nienawidzi manekinów ~
~ Posługuje się bronią palną ~
~ Jeździ motorem ~
~ Gardzi telewizją ~
~ Przez pewien czas podróżowała z ciotką ~


Ostatnio zmieniony przez Kurami dnia Pon Maj 15, 2017 7:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

NPC Kurami Empty Re: NPC Kurami

Pisanie by Gość Pon Maj 15, 2017 6:04 pm

Pierwszą moc podpinam do psychicznych - czyli coś jak czytanie w myślach. Blokada umysłu może przeszkodzić w odczytywaniu ruchów.
Trzecia moc odpada całkowicie.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

NPC Kurami Empty Re: NPC Kurami

Pisanie by Gość Pon Maj 15, 2017 7:15 pm

Pierwsza moc nie działa jak czytanie w myślach, a bardziej widzenie najbliższej przyszłości, gdzie tu jest wpływanie na umysł przeciwnika? On nawet nie zdołał jeszcze o tym pomyśleć, co innego, gdyby moc narzucała mu wykonanie danego ruchu, ale niech będzie. Choć teraz ta cała blokada umysłu nie brzmi jak ochrona, a blokowanie zdolności psychicznych, co z kolei podchodzi pod blokadę mocy, która z tego co widzę, jest niedozwolona : | Albo nie, czekaj. Chcę wyjaśnień, bo mi blokada umysłowa na tego skilla zupełnie nie pasuje. Gdyby zależało mi na zdolności umysłowej, dałabym właśnie czytanie w myślach. Dawałoby ten sam efekt, a także większe możliwości.
Co do trzeciej, szkoda. Zważywszy iż wpływa tylko na jedną, a nie wszystkie zdolności, co i tak nie zrobiłoby większej różnicy, tym bardziej doświadczonym postaciom. Niemniej jednak zmieniona
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

NPC Kurami Empty Re: NPC Kurami

Pisanie by Gość Sro Maj 31, 2017 9:25 pm

O jeny, całkowicie zapomniałam, że nie dokończyłam sprawdzać Twojego NPC. Mam nadzieję, że mnie za to nie zjesz. Dobra, z pierwszą mocą zrobimy tak, że będzie mogła przewidywać jeden ruch w jednym poście. Wtedy będę mogła się zgodzić.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

NPC Kurami Empty Re: NPC Kurami

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics
» Kurami
» Kurami

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach