Wywiad z Fabiem

Go down

Wywiad z Fabiem Empty Wywiad z Fabiem

Pisanie by Reporter Diabeł Sro Lut 03, 2016 5:34 pm

Tytuł artykułu: Z ŻYCIA NASZEGO FIOLETOWOWŁOSEGO ULUBIEŃCA
Treść:
Diabeł

Reporter Diabeł
*chrząka i posyła nieśmiały uśmiech * Witam serdecznie w dzisiejszym reportażu. Mam tę, jakże niewątpliwą przyjemność przeprowadzić wywiad z naszym ukochanym Fabiem *spogląda na niego *. Mam nadzieję, że wszystkim spodoba się dzisiejszy materiał.*puszcza oczko do Fabia * Przedstawisz się tym nielicznym, którzy jeszcze cię  nie znają?


Fabio Nessuno
*zamyśla się* hmmm... Jestem Fabio Nessuno! Słynę z wielkiego serca, miłości i przeogromnej skromności! Podobno też jestem słodki! Ale raczej trzeba to samodzielnie określić.


Reporter Diabeł
*chichocze* Tak jak moi drodzy widzicie, oto nasza  niepowtarzalna forumowa landryneczka.  Bardzo cieszy mnie, że przyjąłeś moje zaproszenie. Nie bałeś się tego gradu pytań, jakim mogę cię obsypać?


Fabio Nessuno
Może odrobinę się obawiam, bo przecież nie wiem o jaką pikanterię możesz mnie zapytać *lekko się uśmiechnął* ale również się cieszę z wywiadu jaki zamierzasz ze mną przeprowadzić.


Reporter Diabeł
Spokojnie ten wywiad będzie raczej mniej intymny niż poprzedni *uśmiecha się na wspomnienie*. Tym razem chyba trema jest zdecydowanie mniejsza, prawda?


Fabio Nessuno
Wydaje mi się, że tak *zaśmiał się krótko* To zaczynamy?


Reporter Diabeł
Oczywiście. To może zacznę od głównego tematu*patrzy spod rzęs * . Doszły mnie słuchy, że jesteś w ciąży.  To prawda, a jeśli tak, wytłumacz nam, jak to możliwe?


Fabio Nessuno
*mocno zaskoczony pytaniem, przez chwilę milczał* n-nie jestem w ciąży! Przecież mężczyzna nie może w nią zajść... To tylko niepotwierdzone plotki.


Reporter Diabeł
*wyszczerza się  tylko w odpowiedzi, podejrzewała, że to plotka, jednakże zawsze warto się  upewnić. Patrzy przez chwilę na Fabia  *  Rozumiem. Ten reportaż jest właśnie po to by takie plotki dementować. *uśmiecha się * Przejdźmy w takim razie dalej. Otrzymałam ostatnio informację, że jednak czasem pokazujesz pazurki, a raczej ząbki *śmieje się *, nasza landryneczko.


Fabio Nessuno
Ach, tak! Plotki należy niszczyć w zarodku... Mogą rozsiać wiele szkód! *nerwowy śmiech* Chociaż czasami mogą zawierać w sobie ziarenko prawdy... *chrząknął cicho i uśmiechnął się* Bywa, że jestem nieco wredny i nieustępliwy. Mimo uroku potrafię jednak sprawić ogromną przykrość. A wystarczy, że ktoś zajdzie mi za skórę!


Reporter Diabeł
*patrzy podejrzliwie na Fabia* Masz coś na myśli mówiąc, że mają w sobie ziarnko prawdy? Podobno ostatnim obiektem, który zaszedł ci za skórę była nasza przesłodka Arielka. Zdradzisz nam jej sposób na wywołanie twojej mrocznej strony?


Fabio Nessuno
Ziarno prawdy nie wyjdzie na wierzch. A co do Arielki, jest ona po prostu... kobietą? Nie lubię wszystkich kobiet, a jeśli ktoś próbuje być słodszy ode mnie, albo stara się za bardzo zwrócić Moją uwagę na siebie, dobija mnie i wpadam w nerwy! Nie weźmie mnie cycata panienka na litość.



Reporter Diabeł
Ostro! *zaśmiała się * a może nasza kochana Arielka wpadła ci w oko *tracą łokciem *.w końcu wiesz, kto się czubi, ten się lubi


Fabio Nessuno
*uśmiechnął się na krótko* Nie wpadła mi w oko i nie wpadnie.


Reporter Diabeł
Jakby takie chodzące landryneczki się dobrały mogły by z tego wyjść zabójczo słodziutkie małe landryniątka *puszcza oczko * Ale wróćmy do wywiadu i nie denerwujmy naszego Fabia. *patrzy niewinnie *. Powiedzmy sobie szczerze, masz piękny dom, popularność i miłość czy brakuje ci czegoś do szczęścia?


Fabio Nessuno
Landryna jest tylko jedna i nie zamierzam dzielić się tytułem z nikim, ani tworzyć inne. Poza tym mam już kogoś *zmrużył ślepka, ale uśmieszek nie schodził* Niczego mi nie brakuje póki mam przy sobie Wilka Xin'a i kochającą rodzinę. Cenię duchowe wartości niż dobra materialne.


Reporter Diabeł
To na prawdę interesujące. *zakłada nogę na nogę * . Więc może zdradzisz nam swoje cele na najbliższą przyszłość? *patrzy z zaciekawieniem *



Fabio Nessuno
Najbliższa przyszłość... Chcę uciec z moim Lubym i pobyć z nim trochę sam na sam. Może zmiana pracy? Ślub? Wszystko się zobaczy! *skromny uśmieszek


Reporter Diabeł
 Liczę na zaproszenie *uśmiecha się *. Dziękuję za wywiad *podaje Fabio dłoń*


Fabio Nessuno
Ja też dziękuję! *także ścisnął jej łapkę*


Reporter Diabeł
A teraz zapraszam wszystkich na krótkie reklamy
Reporter Diabeł

Reporter Diabeł

Krew : Ludzka AB
Zawód : Reporter
Moce : Wpychanie nosa gdzie trzeba i wyłapywanie innych na cudacznych wydarzeniach.
Magia : Pisanie artykułów bez używania rąk.


https://vampireknight.forumpl.net/t3739-do-mnie-moje-wiesci#82368

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach