Pytania, propozycje

Strona 4 z 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Nadira Shiroyama Sob Lis 02, 2013 2:51 pm

Relacje były już pomysłem przedstawianym wcześniej, w starszych wersjach forum, jednak ja uważam że nie są tu potrzebne jako dodatkowy dział. Z tego co również zauważyłam, gracze nie wykazali zainteresowania, podzielenia się swoją opinią na temat Twojej propozycji Nuvio. Pomysł Twój nie przejdzie.
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Sob Lis 02, 2013 3:40 pm

Tak przewidywałem, że ktoś już to pewnie proponował.
No trudno .x.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Isao Sro Gru 18, 2013 8:40 pm

Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę... Zapewne nie ale chciałbym rozpocząć dyskusję na pewien dość ważny temat.
Otóż zauważyłem ostatnio, że forum nam nieco ,,obumarło". Nie chodzi tu o spadek liczby graczy czy tym podobny problem. Chodzi o fakt, że SB kipi pustkami, raz na jakiś czas ktoś zagra w coś na offtopie, ewentualnie da ogłoszenie lub zamówi avatar. Każdy gracz skupił się jedynie na sobie i na swojej fabule. Nie wspominając już o tym, że piszemy tylko w wąskim gronie swoich znajomych a nowi użytkownicy lub Ci, którzy nie należą do tej wielkiej, poplątanej, forumowej rodziny nie mają z kim pisać. Z doświadczenia wiem, że na forach, gdzie nie ma wspólnoty, komunikowania się i tworzenia forumowej społeczności powoli ludziom zaczyna się nudzić a fora padają albo są na skraju upadku.
Gdzie podziały się te wieczne, ciągnące się godzinami rozmowy na SB, z których można było wyciągać milion cytatów do wstawienia w offtopie? Gdzie te działy do poznawania się, aktywność w dziale z dodawaniem zdjęć, w działach dyskusyjnych i tak dalej? Ludzie, skoro gramy razem to spędzajmy czas razem nie tylko na fabule (bo i tak z wieloma po prostu nie popiszemy). Co sądzicie o tym problemie?
Isao

Isao
Nauczyciel
Nauczyciel

Krew : Czysta (B)
Zawód : Były wokalista znanego niegdyś w całej Japonii zespołu. Obecnie nauczyciel angielskiego w Akademii Cross
Zajęcia : Brak
Moce : KP


https://vampireknight.forumpl.net/t321-isao-takei#363

Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Sro Gru 18, 2013 8:49 pm

Podpisuję się pod całym postem. Miesiąc temu zrobiłam sobie przerwę gdzie tylko wpadałam luknąć co w trawie piszczy. Teraz kiedy mam więcej wolnego czasu ze zdziwieniem patrzę na Sb gdzie... nie ma nikogo ? I wierzyć mi się nie chce bo takiej sytuacji nie było przez 5 lat czyli od czasu kiedy tu jestem. Nie bardzo wiem jak to się stało a tym bardziej jak ten problem rozwiązać bo nikogo do wchodzenia tam zmusić nie można. Smuteczek.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Sro Gru 18, 2013 9:03 pm

Podobnie jak Omitsu mam właśnie. Miałam sporą przerwę w posiadaniu czasu na forum, matury próbne, potem choroba, nadrobienie zaległości i tak dalej. Weszłam na forum i nie tyle, że spadła liczba osób zaglądających na forum, to i sb po prostu... Umarło. To jest przykry widok, szczególnie, że VK mi się zawsze kojarzyło z dużą liczbą osób, a także i z przyjemną atmosferą. Teraz to znikło, totalnie. Czy coś się stało złego na tym forum, czy co, o czym ja nie mam pojęcia? Mam nadzieję, że znajdziemy jakieś wspólne rozwiązanie na rozwikłanie tego problemu, bo byłoby przykro, jakby z takiego powodu forum po prostu upadło.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Nadira Shiroyama Sro Gru 18, 2013 9:21 pm

Z tego co idzie zauważyć, powodem mogą być szkoła, sesje, egzaminy, praca i życie prywatne. To nie pierwszy raz, kiedy tak się dzieje na tym forum. Trzeba to przeczekać a po świętach być może wszystko się unormuje i graczy będzie więcej. Przynajmniej ja mam taką nadzieję.
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Pią Gru 20, 2013 2:10 pm

Jestem tutaj od ... hmm nawet nie pamiętam. W każdym razie Isao ma rację, kiedyś sb tętniło życiem, a postacie starały się pisać nie tylko ze znajomymi, ale nowymi użytkownikami. Ja zrobiłam sobie przerwę w momencie, kiedy zmieniliśmy serwer (bo tamten stary się wieszał). Po zmianie zauważyłam, że nie ma już takich więzi między graczami. Okey może ja po prostu już wyrosłam z tego (jest taka możliwość), ale bardzo jestem przywiązana do forum, do mojej postaci (już jednej, bo prowadzenie drugiej wydawało mi się, bez sensu). No cóż mogę powiedzieć, mam nadzieję, że będzie lepiej.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Pią Gru 20, 2013 4:03 pm

I ja się wypowiem.
Prawda... Ostatnio forum stoi w miejscu, nic się nie dzieje, rzadko kto wchodzi (na innych forach też tak się dzieje). Wiadomo, nauka, przygotowania do świąt czy inne czynności życia codziennego. Forum nie raz miało taki zastój i nadchodził dzień, kiedy on się kończył i zaś wszystko było dobrze. Oczywiście nie będziemy czekać aż te dni nadejdą, a jedynie postaramy się włożyć coś nowego do forum, żeby nie stało się monotonne (bo nie ma co ukrywać, to także ma udział w niskiej frekwencji).
A co do pisania między sobą... Cóż... nie ukrywam że osoby które się tutaj wypowiadały także nie piszą z innymi. Jak na ostatnim Evencie (który okazał się totalną klapą) powstała zamknięta grupa, do której nikt inny niż znajomy z SB etc nie mógł tam się dostać. No i cóż... Tyle z mojej strony. Także do świąt ruszę mózgiem, żeby coś włożyć w fabułę forum. : )
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Psycho Pią Gru 20, 2013 4:19 pm

No dobra to i może czas na mnie przyszedł. Zauważyłem to również, a mianowicie spadek frekwencji, można powiedzieć, że nie jestem zaskoczony ponieważ jest to związane z czasem świąt których osobiście nie cierpię, jednak sam przyłozyłem sie do tego spadku, jako iż po prostu z dnia na dzień straciłem ochotę na cokolwiek. Większość ludzi ma teraz urwanie głowy z przygotowywaniem się do cebulastych świąt, które są przecież takie piękne rodzina i te sprawy <3 Bleeee.... . Wracając jednak do smutnej rzeczywistości, myślę że wszystko powinno się poprawić po nowym roku, tak jak mówiła Nadira i również na to liczę. Co do mnie, to prawdpodobnie zajmię trochę czasu zanim znów będę mógł być tutaj regularnie, jednak nie ukrywam ze jest to bardzo możliwe. Co do eventów o których wspomniał Tess, to nie będę się wypowiadał, ponieważ już dawno powiedziałem, że ja nie uczestniczę w nich, nawet gdy są poza fabularne, z prostego powodu. Jestem cholernie leniwy i może to złe, że nie przyczyniam się do rozwoju w tym kierunku, ale ma to swoje dobre strony, przynajmniej nie narobię tam bałaganu, który ostatnimi czasy robi się dość często.
Psycho

Psycho

Krew : Czysta (B)
Znaki szczególne : Rozcięte policzki poszerzające usta.
Zawód : Kosmetyczka.
Pan/i | Sługa : Pff...|
Moce : Sprawdź mnie.


https://vampireknight.forumpl.net/t1254-psychol-kuroiaishita#22243

Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Nadira Shiroyama Pią Gru 20, 2013 10:55 pm

Zwróćcie uwagę, że w wakacje, a najbardziej we wrześniu i październiku, frekwencja na forum była bardzo wysoka. To jest przykład tego, że obecny jej spadek związany jest właśnie ze świętami, szkołą i pracą. To się unormuje. Bo zakładam, że wielu z Was nie chciałoby upadku tego forum i najchętniej wrócilibyście po zaliczeniach i innych sprawach. Takie okresy niestety trzeba przeczekać, a Ci co mogą zaglądać i się udzielać, niech to robią dalej a forum będzie żyło.

W związku z tym, że mam ten weekend beznadziejny (zajęcia w szkole i przygotowania do świąt), szata graficzna - świąteczna, pojawi się z małym opóźnieniem.
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Nadira Shiroyama Sro Lut 19, 2014 9:39 pm

Szanowni gracze.
Jak pewnie zauważyliście, aktywność nam na forum trochę zmalała. Wraz z Testamentem, chcielibyśmy się dowiedzieć, czy jest coś, co byście chcieli wprowadzić, zmienić, zaproponować, aby to forum stało się miejscem bardziej ożywionym. Eventy się nam tutaj nie przyjmują. A nawet jeśli przyjmą, to niestety zainteresowana nimi jest garstka osób. Do tej pory robiliśmy wszystko co mogliśmy. Teraz chcielibyśmy poznać Wasze zdanie. Czego od nas oczekujecie?
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Sob Lut 22, 2014 11:52 am

Nadira wykończyła większość, która odeszła i już nie wróci. Nie ma co ukrywać.
Podejście do gracza jako osoby ustawionej niżej w hierarchii po 1.
Zajmowanie swoimi multi wszystkich ważnych funkcji na forum, to po 2.
Wszechobecna cenzura myśli i słowa to po 3.
=)
Pozdrawiam.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Sob Lut 22, 2014 3:11 pm

Omitsu. W porządku... wyraziłaś swoje zdanie. Ale napisz mi jedno... wymień graczy którzy w ostatnim czasie odeszli z winy Nadiry?
Po drugie... Gracze którzy zajmowali wysokie stanowiska lali wodę na fabułę, zajmowali się romansami i innymi bzdetami, które w ogóle nie wchodziły w grę ich roli.
Po trzecie... O czym Ty piszesz? Skoro panowała by cenzura Dostała byś bana za tego posta, który dodatkowo byłby przerobiony pod oczekiwania administracji ewentualnie usunięty.

A co dodam od siebie? Tutaj czekamy na konkretny, jakieś pomysły, co zmienić itp a nie mieszanie swoich osobistych odczuć do drugiej osoby. Innym słowy... PISZEMY NA TEMAT FORUM, FABUŁY... jeny, jeny... x_X
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Sob Lut 22, 2014 3:24 pm

Nie będę wchodziła z nikim w dyskusje. Wyraziłam swoje zdanie i nie wdaje się w słowne potyczki bo i tak jako szarak nie mam szans.
Propozycji nie mam żadnych bo to forum przetrwa z 10 graczami, którzy przy okazji mają po 3 multi. I tak będzie już zawsze.
Forum zdechło...
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Sob Lut 22, 2014 3:34 pm

Dziękujemy za wyrażenie swojej opini Omitsu na temat Jak skutecznie zniechęcić innych bo mam jakieś "ale nie na temat". Także Twoja pomoc nam się przyda.
Czekamy na inne propozycje, ewentualnie bóle dupy.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Nie Lut 23, 2014 10:40 am

Żałosne.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Wto Lut 25, 2014 12:32 am

A mi się wydaje, że najzwyczajniej w świecie popyt na PBFy maleje, i to od dłuższego czasu. Co za tym idzie nowych graczy jest coraz mniej, a starsi już wyczerpali wszelkie możliwe tematy dla swoich postaci i robią w kółko to samo. Ja tam wolałem uśmiercać lub pozbywać się swoich postaci z "miasta" zanim dotarły do takiego momentu.

Wystarczy, że zajrzycie do swoich powiązań. Jest ich masa, ogromne rodziny składające się z kilku postaci graczy i "npc" (którzy również są prowadzeni przez graczy, więc na jedno wychodzi). Teraz tak - nowi, ale to prawdziwie nowi gracze nikogo tu nie znają i tworząc postać raczej nie dostaną się od razu do zamkniętych kręgów "wielkich" rodzin, które z reguły zajęte są pisaniem między sobą. I nie można tu nikogo za to winić. 6 lat forum - podczas tych lat niektórzy bardzo dobrze się poznali i najzwyczajniej w świecie preferują pisanie tylko ze sobą, a może nawet grają tu jeszcze tylko i wyłącznie ze względu na tych "starych znajomych".


Nie będę się tu rozwodził, bo to nie ma sensu, więc przejdę do rzeczy - w obecnej chwili nie można zrobić praktycznie nic:
-Forum żyje na zasadzie znajomości. Znacie się dobrze i przywiązaliście się do swoich postaci.
-Ludzie odchodzą (i czasami wracają), bo to normalne aby dochodziło do sporów przy tak długiej znajomości.
-Ludzi przychodzi coraz mniej (nie mówię o multikontach), więc te odejścia bolą coraz bardziej, a sama stagnacja na forum trwa od długiego czasu - ostatni duży event był z Inkwizycją.
-W eventach nikt nie bierze udziału, bo są nieznaczące. Nieznaczące dla ich postaci, które nie mają już nic do roboty, bo są jedną wielką rodziną i szkoda żeby ktoś zginął/tracił czas na pisanie o czymś głupim, kiedy mąż siostry matki zarywa do Twojej córki. Czy coś w ten deseń.

Potrzeba by czegoś dużego żeby to zmienić. Jak reset totalny albo zmiana podejścia do swoich postaci.
Tylko czy takiej zmiany gracze w ogóle chcą i czy to potrzebne? Czy komuś zależy na zmianie?

Wielu się nie odzywa w tym temacie, bo tak jak mówiłem - starszym jest dobrze tak jak jest. Przywiązani do swoich postaci i relacji jakie nawiązały. A nowych brak lub nie mają nic do powiedzenia, bo co oni mogą wobec tylu multikont.

To powyższe nie ma na celu nikogo urazić. Po prostu być może forum te powinno pozostać takie jakie jest.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Pią Lut 28, 2014 1:48 pm

Wiem, że za mało udzielam się na forum, by składać jakieś duże propozycje, jednakże... Od kilku lat pisze również na wielu innych forach, na których zastosowywano reset. Była to tylko chwilowa pomoc, gdyż na parę miesięcy powiększała się liczba graczy. Mimo to, po tym czasie sytuacja się tylko pogarszała, aż fora całkowicie opustoszały.

Bywało też, że odwoływano się do pomysłu z rozdziałami. Każdy bowiem na Vampire Knight, prowadzi własną, odrębną historię i robi się z tego bałagan. Nie mówię tu o stworzeniu jakichś szablonów, lecz może ciekawym pomysłem byłoby wprowadzenie czegoś w stylu rozdziałów, poświęconych głównemu nurtowi historii i choć każdy mógłby tworzyć dla swojej postaci własne losy, to nikt tak naprawdę nie powinien wówczas pozostawać wobec tego obojętnym. Bo przyznajmy, że wszystkie eventy, to tylko chwilowe rozwiązania, które, gdy się kończą, już przestają wszystkich obchodzić, bo nic wielkiego nie wnoszą. Tylko czasami, ktoś jeszcze da wzmiankę o nich w swoim poście i to wszystko.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Nadira Shiroyama Czw Mar 27, 2014 8:20 pm

Spodziewałam się więcej propozycji, ale widocznie nikt już pomysłów nie ma. Nie dziwi mnie to.
I. słusznie zauważył co się dzieje w świecie PBFów. Popularność ich maleje a to forum, żyje swoim życiem. Eventy nie są już tak popularne jak kiedyś. Szczerze, to na tym forum chyba nigdy nie były, poza tymi głównymi, gdzie wszyscy brali udział.  
Jednakże, obawiam się wprowadzenia resetu. I raczej do tego rozwiązania nie sięgnę. Reset był już raz przeprowadzony i niestety, straciliśmy przez niego paru graczy, niż zyskaliśmy. Zapewne powodem było wprowadzenie porządnego systemu i zasad, których od założenia forum - nie było. No ale to się czasami zdarza.

Z Testamentem i jednym z MG oraz użytkownikiem forum, przeprowadziliśmy konferencję, na temat tego forum i doszłam do wniosku, że wprowadzanie czegokolwiek nowego, niewiele zmieni. Jedyne co mogę za rozwiązania zaproponować to:
- Nagradzanie graczy punktami za aktywność fabularną, nie za samo logowanie się na forum.
- Wprowadzenie retrospekcji. Czyli możliwość opisywania wspomnień ze spotkań postaci z przeszłości. Jak się poznali, jak takie spotkanie wyglądało, co się wydarzyło itp. Minimalnie dwie osoby by ze sobą pisały takie wspomnienia.

No i event. Choć nie liczę na ogromną jego popularność.
- Rozpoczęcie roku szkolnego. Odbyłby się na terenach Akademii Cross.
- Święto Hanami. Jak wielu z nas wie, święto to jest obchodzone co roku w Japonii i odnosi się do Kwitnących Drzew Wiśni. Tutaj można nawet pomyśleć o czymś większym. Atak kosmitów, wjazd Putina... Cokolwiek zaproponujecie. Nawet Testamentowi możecie pomysły podsyłać na PW.
- Inne: trzęsienia ziemi, epidemie, komuna (mając obecnie dyktatora, może zacząć się rządzić jak Stalin czy Hitler), itp., itd.

Czy kogokolwiek, powyższe propozycje, zainteresowałyby do wzięcia udziału w eventach?
Czy może po prostu wolicie, aby forum tętniło swoim życiem jak do tej pory i nie przygotowywać niczego dla Was. Po prostu macie swoje wątki miłosne, dramy, zdrady, walki itd..
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Pią Mar 28, 2014 10:24 am

Jestem za punktami fabularnymi. Nie wiem niestety, jakiej mechaniki używają inne fora, by automatycznie, za każdy post, otrzymywać określoną liczbę punktów, lecz pewnie administracja coś wymyśli
Swoją drogą, bardzo chętnie widziałabym eventy, które w dużym stopniu zmieniały by świat gry. Podczas, np dyktatury, wszyscy racze mieliby szanse zmienić monotonne życie swoich postaci, w walkę o pozycję społeczną w trudnych czasach lub nawet życie.
A co do reszty, miałabym propozycję założenia czegoś w rodzaju gazetki. Wprawdzie istnieje już dział "gazeta fabularna", lecz moim zdaniem, jest trochę nudny i za rzadko pojawiają się w nim posty, gdyż (jak już zostało wspomniane), na forum zbyt mało się dzieje, by to opisywać. Jeśli więc się zgodzisz, Nadiro, chętnie wzięłabym udział w tworzeniu prasy, opisującej najnowsze doniesienia z miasta i ze świata, porady, plotki z życia postaci fabularnych i wiele innych. Jeśli jednak taka forma komuś nie odpowiada, równie dobrze można by stworzyć bloga.

Fabularnie, jego autorką lub autorem, byłaby osoba, mająca dostęp do informacji i wszystkim i wszystkich. Opisywałaby najnowsze informacje o życiu bohaterów fabularnych i afery z nimi związane. Oczywiście będą przy tym również pewne granice, czyli, np. będzie pisać o morderstwach i podejrzewaniu o tym wampirów, lecz nie każdy będzie w to wierzyć (taka parodia plotkary) i nie będzie zdradzane nikomu, kto jest wampirem.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Nadira Shiroyama Nie Mar 30, 2014 2:54 pm

Z Testamentem przedyskutowaliśmy sprawę z fabularną punktacją i jesteśmy za jej wprowadzeniem.
Pod koniec każdego miesiąca, będziemy ogłaszali nagrody dla aktywnych fabularnie graczy w postaci punktów. Rozważymy jeszcze opcję, czy ilość nagrodzonych osób będzie ograniczona czy też nie. Takie forumowe podium.

Jeżeli chodzi o gazetkę wspomnianą przez Elyon, uznaliśmy że jedynie zgodzimy się na wprowadzenie jednego tematu poświęconemu tematykom, jakie wymieniła Elyon. Innym słowy, można poprawić nazwę tematu dla wątku "Bieżące ogłoszenia", który w rzeczy samej, odnosi się obecnie do ogłoszeń fabularnych, organizowanych festynów, bankietów, bali itd.. Można z niego zrobić prasę do wszystkiego, poza wydarzeniami głównymi, jak obecnie opisywane morderstwa, wypadki itp.
Moja propozycja dla nazwy tematu do "Prasa show-biznesu". Zawierałaby ogłoszenia + plotki. Pisać w niej mogliby admini, MG oraz postacie fabularne o stanowisku dziennikarza.
Bo szerze powiem Elyon, że propozycji na taką prasę było już kilka. A chętni kończyli propozycję tylko na gadaniu. Dlatego też wszelkie blogi odpadają. W tematach, jest możliwość wstawiania zdjęć i treści, więc i zezwolimy Wam na dobór odpowiednich kolorów treści.

I z tego co widzę, tylko Ty z użytkowników wyrażasz chęć uczestniczenia w dyskusji i przedstawiania propozycji. Także byłabym skłonna powierzyć Tobie prowadzenie gazetki prasowej o jakiej wspomniałaś. Jeżeli naprawdę wyrażasz chęci jej prowadzenia i masz na to czas.
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Nie Mar 30, 2014 6:41 pm

Oczywiście. Nie jest nas aż tak dużo, więc mogę z łatwością śledzić wątki fabularne każdego i wyszukiwać z nich sensacje nadające się do gazety. Mam tylko pytanie odnośnie mojej ostatniej propozycji o "dziennikarce wszystko wiedzącej". Czy będę mogła opisywać też zdarzenia, które wydarzyły się w miejscach prywatnych, np. domach? Czy tylko tam, gdzie fabularnie mogłoby to być dostrzeżone przez paparazzich?
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Nadira Shiroyama Nie Mar 30, 2014 6:51 pm

Myślę że wygodniej dla każdego z nas, byłyby miejsca dostrzeżone przez paparazzich. : )
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Gość Sob Cze 21, 2014 3:02 pm

Zgadzam się z pierwszym akapitem I. Niestety to prawda.

Co do mojej propozycji (jeśli się jeszcze liczy xD) to moim zdaniem największą frajdę (mówię za siebie i za kilku pewnie graczy) było pisanie i aktywna gra, kiedy była Akademia. W sensie, kiedy ona ŻYŁA. Może po prostu niech fabularnie szlachetne wampiry, albo coś... xD Zmusiło wampiry do powrotu do Akademii. Można wymyślić cel. Np. w celu trzymania w ryzach, by łowcy w razie ataku nie mieli szans. No cokolwiek. Byle by Akademia odżyła

Co do eventów jak trzęsienie ziemi... Nad pamiętasz jak podpaliłyśmy bibliotekę w Akademii?xD Może o to chodzi by wampiry, czy ludzie, którzy lubią rozrabiać niech nie boją się czynić ZŁA na forum. Będą wtedy dobre akcje ;P

avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Black Sob Sie 08, 2015 8:03 pm

Ok dawno nie pisałam, ale mam ciekawą propozycję. A raczej coś co mnie bardzo razi..
Mianowicie chodzi mi o punkt w KP, który dotyczy słabości. Przydałoby się jakieś info na temat tego co tam można podać, a czego nie. Bo jak widzę w słabościach "czekolada", czy inne tego typu to maluje mi się na twarzy wielkie "wtf". Niby nic wielkiego, ale należy chyba to skorygować jakoś..
Black

Black

Krew : Dawniej Człowiek
Znaki szczególne : Liczne blizny, oraz wręcz rażące kościste ciało.
Zawód : Pretendentka do fortuny męża, oraz zwyczajna uczennica.
Zajęcia : Nocne
Pan/i | Sługa : Hawthorne - - Brak
Moce : Szmaciana Laleczka


https://vampireknight.forumpl.net/t1295-black https://vampireknight.forumpl.net/t3386-blacksonka#72651

Powrót do góry Go down

Pytania, propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania, propozycje

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Strona 4 z 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach