Kyubi

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Kyubi - Page 2 Empty Re: Kyubi

Pisanie by Gość Sob Lip 13, 2013 9:41 pm

Totalny foch:

Kod:
Miałam być Twoją żoną ale... ale Ty wziąłeś tą głupią kwokę. Nie wybaczę tego nigdy!
Nie przylatuj, sama trafię z powrotem! Bez łaski!
No i już się wściekasz, a nawet nie wiesz co jest z Lelkiem! Ty samolubny dupku. Gdyby nie ten NIEZNAJOMY i Lis, Nene nie trafiła by z palcem w dupie. Choć kłamią, że jestem taka jak Wy, kosmici
Hyhyhy... Nienawidzę Cię!
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kyubi - Page 2 Empty Re: Kyubi

Pisanie by Gość Pon Lip 15, 2013 5:17 pm

Kod:
Cieszę się że w końcu się odezwałeś. Czekam więc na dokładniejsze informacje co do spotkania.
Córcia.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kyubi - Page 2 Empty Re: Kyubi

Pisanie by Gość Pon Lip 15, 2013 5:32 pm

FOCH PEŁNĄ GĘBĄ:

Kod:
O tak, zadzieram kiecę i lecę! Patrz! Już prawie jestem na miejscu, o rany! Ja pierdziele jak szybko! Weź idź się schowaj bo na małpy polują. Nene jest pełna rozpaczy, że Kyubi ją nie kocha!  Totalny foch, TATUŚKU! I jak, jak mówić do tej Nadiry! Telefon mi umrze jak napisze do niej! A tego nie chcesz i... i nie jestem Dupko, Ty jesteś!
A tak właściwie to już na pewno mnie zdradzasz, no i oczywiście jestem w ciąży! Nie pisz do mnie, słyszysz! I masz nie wracać do kancelarii, chyba że tylko po walizki. Nene dom, nie Fuj Kyubiego.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kyubi - Page 2 Empty Re: Kyubi

Pisanie by Gość Wto Lip 30, 2013 8:16 pm

Sms od K a n a p y

Oh, Twoje biurko musi na mnie zaczekać. Zresztą znudziło mi się. Znajdź ciekawsze miejsce, kocie. POZA TYM JESTEM OBRAŻONA. Tako rzekę ja, Twoja najcudowniejsza dupa ever.

Kochanie nie mów, że spadła Ci forma! Chcesz żeby biedne auto odwaliło całą robotę za Ciebie? Co jak, co myślałam, że dłużej pociągniesz z tymi swoim chorymi zapędami <3 Jak to na co? Zostawiłeś mnie na tak długo zupełnie samą! Wiesz przecież, że nie możesz tak robić. Nie wybaczam.

Czyżbyś aż tak bardzo stęsknił się za moim rękoma i ustami? Bijacz, przyjdź do mnie, to udolna, sprytna i bista ja upiekę Ci ciasteczka! Naprawdę nie pożałujesz. Koncert koncertem! Nie zamieniłeś zemną później ani słowa. No ba! Człowieku, cierpię na brak Twojej osoby już dobrych kilka dni! Im dłużej będziesz zwlekał z pojawieniem się u mnie, tym bardziej ja będę popadała w coraz to większą depresję. Przez Ciebie muszę zapalić blanta ~
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kyubi - Page 2 Empty Re: Kyubi

Pisanie by Gość Sro Sie 21, 2013 8:23 pm

Sms od Omitsu
Kod:
Siemasz byczku, zamiast ruchać 24 na dobę ruszył byś pośladki i wyskoczył z blondyną na miasto ! : *
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kyubi - Page 2 Empty Re: Kyubi

Pisanie by Gość Sro Sie 21, 2013 9:07 pm

Kod:
Ty zboczony dewiancie i seksoholiku skoro laska jest związana to ją zostaw i ustaw się ze mną na imprezę, ona nie ucieknie :D
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kyubi - Page 2 Empty Re: Kyubi

Pisanie by Nadira Shiroyama Sro Sie 28, 2013 8:32 pm

Wiadomość SMS:
Nadira napisał:Rodzę!!!
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

Kyubi - Page 2 Empty Re: Kyubi

Pisanie by Gość Sro Wrz 04, 2013 8:35 pm

Kod:
Organizuje w czwartek imprezę w hotelu o 21. Motywem przewodnim jest szkoła czyli panów zapraszam w garniakach a panie w seksi spódniczkach (będzie na co popatrzeć) Bardzo bym chciała żebyś wpadł chociaż na godzinę ;)
Pozdrawiam Blondi < 3
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kyubi - Page 2 Empty Re: Kyubi

Pisanie by Gość Sob Wrz 21, 2013 3:57 pm

1 Nowa wiadomość od: Nieznany numer

Witaj kochanie, stęskniłeś się za mamą?

xxx
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kyubi - Page 2 Empty Re: Kyubi

Pisanie by Gość Sob Wrz 21, 2013 5:12 pm

1 Nowa wiadomość od: Alyssa
Jaki niemiły. Stęskniłam się za swoim małym Kyubim i postanowiłam go odwiedzić! Spotkajmy się w kancelarii, pospiesz się, inaczej zastaniesz ją bez personelu. Buziaki!
1 Nowa wiadomość od: Alyssa
Zrobię co mi się podoba, gnojku. Jaki zadziorny! Nie zawiedź mnie Kyu wiesz, że szybko się nudzę, a wtedy nie mogę ręczyć za swoje czyny.
1 Nowa wiadomość od: Alyssa
Nie martw się. Ja też wiem jak Cię wkurwić. Zacznę Cię odwiedzać w każde święta i kupować prezenty wnukom. No dobra, gnojku, nie bądź taki pewny siebie. Udajesz złego pana domu? Hahahaha, śmieszysz mnie. Nie boję się dzieci, jeszcze nie dotarło?
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kyubi - Page 2 Empty Re: Kyubi

Pisanie by Gość Czw Lis 28, 2013 8:36 pm

Sms od słodkiej Mel

Nienawidzę Cię bardzo. Bardzo, bardzo, bardzo. Przez Ciebie jakiś spedalony, niewyżyty, niedorobiony wampir chciał mnie zgwałcić, przelecieć i wydoić z krwi do dna. Twoja wina! Jak zwykle nie ma Cię wtedy jak jesteś potrzebny.

Wielce obrażona, zniesmaczona, zirytowana Melody. Nie licz na łaskę.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kyubi - Page 2 Empty Re: Kyubi

Pisanie by Gość Czw Lis 28, 2013 10:12 pm

Sms od słodkiej Mel vol 2

Och! Kochana pseudo blond żonka nie wystarcza? Wybacz niewyżyty, mało pomocny 'Panie', jako że jestem obrażona nie kiwnę nawet palcem, by pościerać kurze z Twojego biurka, co dopiero by zaspokoić Twoje żądze. Nie licz na to. Nigdy.

Zdecydowanie proszę odczepic się od mojego dziewictwa, ja tylko sprzątam. Powtarzam, SPRZĄTAM.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kyubi - Page 2 Empty Re: Kyubi

Pisanie by Gość Sob Sty 18, 2014 9:57 am

Numer zdobyty dzięki Pewnym, Złym Osobnikom ze Złej Grupy Przestępczej. Elvira ma mocne wtyki!
No i temu pierwszy SMS:

Kod:
Jeśli chcesz poznać Swoją przyszłość, napisz SMS o treści: Wiedźma, a czarująca Elvira zdradzi co takiego szykują dla Ciebie gwiazdy.
Numer jest taki sam z jakiego przybyła wiadomość.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kyubi - Page 2 Empty Re: Kyubi

Pisanie by Gość Sob Sty 18, 2014 8:34 pm

Kolejny sms od Wiedźmy Elviry:

Kod:
Właśnie skorzystałeś z usług Wiedźmy Elviry. Koszt jednego sms wynosi 6,66 $.

Gwiazdy podpowiadają mi, że spędzasz miły czas z koleżanką. Mała, słodka dziewczynka. Jak bardzo Ci jest bliska? A gwiazdy szepczą mi na ucho - Uważaj na nią, pilnuj jak oka w głowie bo Los nie jest dla niej miły. A Ty, Kyubi Campbell. Zapominasz, a zapomnienie może przynieść Ci zgubę.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kyubi - Page 2 Empty Re: Kyubi

Pisanie by Gość Sob Sty 18, 2014 9:15 pm

Sms od Elv:

Kod:
Ja Ci nic złego nie zrobiłam! Ty po prostu za mną tęsknisz i nie możesz beze mnie żyć, to całkiem normalne zachowanie. Zawsze tak było. Nie pamiętasz?
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kyubi - Page 2 Empty Re: Kyubi

Pisanie by Gość Sob Sty 18, 2014 9:35 pm

sms:

Kod:
Moc? Słońce, żadna moc. To Miłość. Kyubi, Ty głupiejesz beze mnie. Rzuć tą cherlawą małą dziwkę i wróć do mych ramion. Przy mnie było najlepiej. Umiałeś się otworzyć.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kyubi - Page 2 Empty Re: Kyubi

Pisanie by Gość Sob Sty 18, 2014 10:01 pm

Kod:
Casanova który kocha. Czy Ty widzisz młodzieńcze co Ty w ogóle piszesz? Nie, Ty nigdy nie kochałeś, nie kogoś takiego... Ach. A jednak może być to prawda. Ta kobieta całkowicie zdominowała Twoją prawdziwą naturę, odebrała wolność oraz swobodę. Niedługo zacznie Cię paść żebyś nie podobał się żadnej innej kobiecie, usadowi przed telewizorem i wepchnie na kolana Wasze kolejne dziecko. KYUBI! Głupcze. Chyba nie chcesz tak skończyć? Ona Cię niszczy! A jak Romeo chce się spotkać, niech się ruszy, bo wie gdzie mnie znaleźć. I to migiem, inaczej będę zmuszona odejść w świat i już nigdy mnie nie ujrzysz. Wraz ze swoją sławą okryjesz się mrokiem nazwanym Udomowieniem przez Samolubną Księżniczkę.
WYBIERAJ.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kyubi - Page 2 Empty Re: Kyubi

Pisanie by Gość Sob Sty 18, 2014 11:00 pm

Kod:
Opuściłam? Ale, jak widać, wróciłam dla Ciebie, Kyubi. Wielka szkoda, że tego nie zauważyłeś. I jeśli chcesz tak bardzo mnie posiąść. Przyjdało by się spotkać, prawda?
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kyubi - Page 2 Empty Kyubi

Pisanie by Gość Wto Mar 11, 2014 12:41 pm

Sms od Melki

Kyu! Melody bardzo tęskni i potrzebuje zajęcia. Zrób coś! Wsadź dupsko do samochodu i po mnie przyjedź albo co ~
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Kyubi - Page 2 Empty Re: Kyubi

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach