Nowa rasa - dhampir

Go down

Czy jesteś za wprowadzeniem nowej rasy?

Nowa rasa - dhampir Vote_lcap64%Nowa rasa - dhampir Vote_rcap 64% 
[ 21 ]
Nowa rasa - dhampir Vote_lcap27%Nowa rasa - dhampir Vote_rcap 27% 
[ 9 ]
Nowa rasa - dhampir Vote_lcap9%Nowa rasa - dhampir Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
 
Wszystkich Głosów : 33
 
 
Poll closed

Nowa rasa - dhampir Empty Nowa rasa - dhampir

Pisanie by Nadira Shiroyama Sro Sie 06, 2014 2:11 pm

W starej wersji naszego forum VK, była poruszana kwestia nowej rasy o nazwie - dhampir.
Ku przypomnieniu, ta rasa jest zwana inaczej pół-wampirem. Istota posiadająca cechy wampirze i ludzkie. Zrodzona z człowieka i wampira.
Do tej pory na forum nie ma możliwości posiadania przez wampiry i ludzi potomstwa, krzyżując się ze sobą. Starsze społeczeństwo forum uważało, że kolejna rasa do za dużo komplikacji i według nich dodatkowa grupa byłaby niepotrzebna. Jednakże bywają fora, które opierają na fantastyce i wprowadzają aż 10 ras. U nas są tylko dwie.

Tak więc na prośbę gracza, ponawiamy głosowanie z pytaniem:
Czy jesteś za wprowadzeniem nowej rasy?
Wiadomo że mowa o dhampirach.

Mimo oddania głosu w ankiecie, proszę także o przedstawienie w tym temacie swojej opinii, dlaczego dokonaliście takiego wyboru. Wasze ZA i PRZECIW temu pomysłowi.

Z Testamentem jednak ustaliliśmy, że dla tej rasy byłyby wtedy ostre ograniczenia. Między innymi:
- tworzenie postaci TYLKO na fabule, poprzez narodzenie
- rodzić takie dzieci będą mogły TYLKO kobiety ludzkie, jednakże MG lub LOS będzie decydować o sukcesie porodu lub przeżycia ciężarnej.

To wstępne propozycje. Możecie przedstawić swoje spostrzeżenia, opinie, uwagi i pomysły.
Wszystko jednak zależy od Was, czy ta propozycja przejdzie.
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

Nowa rasa - dhampir Empty Re: Nowa rasa - dhampir

Pisanie by Gość Pią Sie 08, 2014 7:34 am

Jestem jak najbardziej za! Ale czemu tylko ludzkie kobiety, a wampirze nie? To wampir z człowiekiem może, ale człowiek z wampirem nie? o.O I w ogóle czemu dziecko albo matka mieliby nie przeżyć? To jaki jest sens wprowadzania nowej razy, skoro będzie nią grało np. 5 osób, bo MG lub Los zadecydowali sobie, że nie przeżyje.
W ogóle to czemu tylko przez fabułę, a nie od razu przy tworzeniu postaci? (jeśli wiesz o czym mówię) Jeśli wprowadzisz aż TAKIE ograniczenia, to mało kto będzie grał tą rasą.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Nowa rasa - dhampir Empty Re: Nowa rasa - dhampir

Pisanie by Nadira Shiroyama Pią Sie 08, 2014 8:54 am

A czemu zadajesz tyle pytań, skoro możesz przedstawić swoje propozycje? Możesz zaproponować inne ograniczenia dla tej rasy.
Chcemy po prostu zapobiec zbyt szybkiego rozrastania się owej rasy. Mamy świadomość że na coś nowego, wiele osób może się skusić.
Możemy również zezwolić na tworzenie takich postaci od zaraz (przy zakładaniu KP), ale wtedy ich liczba będzie ograniczona. Np, tylko 20 osób.

Nie wiem jak pozostali gracze patrzą na obecnie proponowane przez nas ograniczenia, bo na razie tylko Ty się tutaj wypowiedziałaś.
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

Nowa rasa - dhampir Empty Re: Nowa rasa - dhampir

Pisanie by Gość Pią Sie 08, 2014 12:38 pm

Nie wiem na czym dokładnie polega bycie dhampirem, ale uważam, że dhampiry mogą być silniejsze niż ludzie, ale słabsze niż wampiry. I nie mieć mocy. Jedyne wyostrzone zmysły. Być szybsze, zwinniejsze, mieć lepszy słuch, itp. (ale nie bawmy się "Zmierzch", błagam XD) Ale oczywiście zmysły lepsze niż ludzie, nie wampiry. A odżywiać... Jak ludzie i krwią? Z tym ostatnim to naprawdę nie da się określić, bo z tego co wiem, dhampiry istnieją w świecie fantastyki od niedawna i twórcy przypisują im różne cechy, więc to trzeba ustalić.

Ograniczenie liczby to dobry pomysł. Jestem zaa!

A dhampiry mogłyby rodzić zarówno ludzkie kobiety, jak i wampirze, równouprawnienie przede wszystkim XDD
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Nowa rasa - dhampir Empty Re: Nowa rasa - dhampir

Pisanie by Vergil Pią Sie 08, 2014 1:55 pm

Ja juz bym wolał ghule lub wilkołaki niż dhampiry. Przynajmniej by była rasa której wampiry nienawidzą xd
Vergil

Vergil

Krew : Dawniej Człowiek
Znaki szczególne : Czerwone tatuaże na policzkach, Czarne białka oczu
Zawód : brak
Zajęcia : Nocne
Pan/i | Sługa : Yuki |
Moce : Czarna Zbroja, Widzenie emocji


https://vampireknight.forumpl.net/t886-vergil-startess#7238

Powrót do góry Go down

Nowa rasa - dhampir Empty Re: Nowa rasa - dhampir

Pisanie by Gość Pon Sie 11, 2014 9:19 am

A mnie się ten pomysł nie podoba w ogóle. Jeśli miałbym być szczery, to wolałbym się skupić na rozwinięciu obecnej rozgrywki (Szkoła, Więzienie oraz Eksperymenty). Dojdzie nowa rasa, to zaraz wszyscy będą uprawiać cenzurę po kątach, żeby grać taką postacią i po raz kolejny odstąpimy od fabuły, jaką mamy teraz. Są eventy i są nowe rzeczy.
Poza tym VK to Vampire Knight, mimo wszystko gramy na jakichś podstawach tej mangi/anime (tabletki krwi, Akademia, podział wampirów, łowcy i podobny konflikt wampiry-łowcy). W żadnej serii nie było dhampirów czy jak jeszcze inaczej można to nazwać. Jeszcze trochę i wampiry zaczną błyszczeć na słońcu, będą się żywić na zwierzętach i rozmnażać z ludźmi po krzakach.
Ale gdyby to miało wejść (a na pewno tak będzie, bo jest przewaga za tak. Ciekawe czemu...), to jestem za ograniczeniami, jakie Nad wraz z Tessem ustaliła. Liczba 20 osób też jest bardzo dobra. To świat vk, takie ciąże powinny być zagrożeniem dla życia matki (z czego nie powinno się uśmiercać matki, jeśli nie podpisała deklaracji, a jedynie dziecko, co można decydować losowo przez MG). Im większe będą ograniczenia, tym lepsza będzie gra, bo zaraz każdy będzie chciał grać dhampirem i już w ogóle odejdziemy od VK i powstanie nam Zmierzch albo Czysta Krew albo coś tam jeszcze...
A wilkołaki i ghule też odpadają xd
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Nowa rasa - dhampir Empty Re: Nowa rasa - dhampir

Pisanie by Nadira Shiroyama Pon Sie 11, 2014 10:07 am

Czy mogłabym prosić również pozostałe osoby, które zagłosowały na NIE o wyrażenie swojej opinii? Chcemy wiedzieć, co i u Was nie podoba się we wprowadzeniu nowej rasy. Tak jak to opisał William.

Jednakże nie ukrywam zaskoczenia wynikiem ankiety. Tylko, ja bardziej sugerowałabym się wypowiedziami a nie głosami, do podjęcia ostatecznej decyzji. Bo z tego wynika, że wolicie głosować, my wprowadzimy na swoich zasadach, to potem będzie płacz, dąsy i uwagi. A jak każdy przedstawi swoje zdanie (niezależnie od tego, czy jesteście za czy przeciw), to nam będzie łatwiej zadecydować o wprowadzeniu czegoś dodatkowego.

Poza tym, z Tessem wprowadziliśmy "specjalnych" jako ofiary poddane eksperymentom. Można nawet podczas takiego zabiegu, zrobić z człowieka pół-nietoperza. Miałby skrzydełka, ząbki, uszy nietoperza i żywiłby się krwią. I macie dhampira. Nie zrodzony z matki i ojca różnej rasy ale stworzony przez szalonego naukowca. Taki mały przykład.
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

Nowa rasa - dhampir Empty Re: Nowa rasa - dhampir

Pisanie by Vivien Pon Sie 11, 2014 11:42 am

Ja również zagłosowałam na nie, gdyż pomysł wprowadzenia nowej rasy wydaje mi się zupełnie zbędny. Co do wyników ankiety, myślę że za "Tak" głosowali po prostu nowi gracze, którzy (jak się domyślam) chcieliby widzieć na fabule coś więcej niż tylko dwie rasy, przyzwyczajeni na innych forach do liczby ras, których jest czasem więcej niż aktywnych graczy. Ja natomiast, jako starszy gracz, uważam że wprowadzenie nowej rasy dałoby dokładnie taki skutek, jaki opisał William - chędożenie się po kątach, a co za tym idzie, zupełne odejście od głównego wątku fabuły. Nie daj Boże przyjdzie komuś jeszcze do głowy pomysł napisania ogłoszenia "Sprzedam dziewictwo za dziecko dhampira" to już będzie gwóźdź do trumny... A znając też i niegdysiejsze przykłady, NA PEWNO pojawią się KP, w których gracz od razu opisywałby jak został dhampirem, gdyż dla niektórych czytanie regulaminu i działu info to za duży wysiłek, a dla adminów powód do nerwów.
Skupiłabym się natomiast na rozwijaniu nowych wątków, które niedawno wprowadzono. Ponadto, jak Nad sama wspomniałaś, utworzono również rangę "Specjalni", która już sama w sobie daje możliwości dla tych, którym granie zwykłym człowiekiem czy wampirem po prostu się nuży. Temu, krótko rzecz ujmując, wprowadzenie nowej rasy wydaje mi się całkowicie zbędne.
Vivien

Vivien

Krew : Czysta (B)
Znaki szczególne : Soczyście czerwone włosy, przejrzyście akwamarynowe oczy; tatuaż na lewym nadgarstku; kolczyki - po 6 w każdym uchu.
Zawód : Światowej sławy modelka. Dziennikarka modowa w jednym z paryskich czasopism.
Zajęcia : Brak


https://vampireknight.forumpl.net/t1264-vivien#22418 https://vampireknight.forumpl.net/t1378-vivien

Powrót do góry Go down

Nowa rasa - dhampir Empty Re: Nowa rasa - dhampir

Pisanie by Estelle Pon Sie 11, 2014 10:28 pm

A ja jestem na tak! Czemu? Już kiedyś myślałam, ze fajnie by było, jakby wprowadzono właśnie ten rodzaj~ Oczywiście z tymi ograniczeniami, że mogą je rodzić tylko kobiety ludzkie no i na fabule, bo jakby można było ot tak stworzyć, to zaraz dhampirów byłoby tyle co wampirów, a może i więcej
Oczywiście może dojść do tego, że wtedy ludzie będą się seksić po kątach, aby mieć taką postać, ale można od razu powiedzieć, że takie coś jest bez sensu i nie będzie to tolerowane. To mogłoby służyć osobom, które mają postać ludzką związaną z wampirem, a chciałyby powiększyć ich rodzinę. Z czasem można byłoby otworzyć na jakiś czas zapisy na dhampiry widząc, jak takie postacie w ogóle się przyjmą na fabule c;
Ponadto że MG decydowałby o ciąży wydaje się ciekawe. Nie mówię o uśmiercaniu dziecka, ale ogółem o tym co mogłoby dziecko powodować u człowieka, coś jak los właśnie. Można to rozwinąć na każdą ciąże, nawet wampirzą. Takie ubarwienie, jakby ktoś chciał. Bo zwykle przechodzi się ciąże jakby nawet jej nie było. No bo samemu pisać, że się poczuło wymioty nie każdemu zawsze sie chce, a jak już jest nad tym 'siła wyższa' to już inaczej troche też.
Estelle

Estelle

Krew : Ludzka 0
Znaki szczególne : Bliza na nadgarstku [od ugryzienia], naturalne różowe włosy~
Zajęcia : Brak
Pan/i | Sługa : Brak.


https://vampireknight.forumpl.net/t838-estelle-namikaze

Powrót do góry Go down

Nowa rasa - dhampir Empty Re: Nowa rasa - dhampir

Pisanie by Gość Wto Sie 12, 2014 9:34 am

Mnie tam ten pomysł nawet się podoba. Pewnie, że utworzenie nowej rasy niesie ze sobą ryzyko lądowania w krzaczkach przez wszystkich naokoło, które wyraźnie wskazali William i Tsu, ale z drugiej strony każda rasa ma swój niewątpliwy urok i uprzyjemnia grę. Pewnie, że Will ma rację: to w końcu Vampire Knight, musimy zachowywać w miarę możności kanon anime i mangi, ale i Estelle ma dużo słuszności. Miałam pomysł, by człowiek i wampir, mający chęć na potomstwo (bo w końcu nie każda para do szczęścia potrzebuje dziecka) musieli spełnić jakieś wymaganie, na przykład posiadać coś zwiększającego szanse na konkretne dziecko, powiedzmy jakiś artefakt - z tym, że artefakt byłby straszliwie rzadki i od dobrej woli MG zależałoby, gdzie (i czy w ogóle) się pojawi w miejscu dostępnym dla graczy. Oczywiście można też dać coś takiego, że trzeba mieć x postów, żeby można było mieć dhampira jako dzieciątko.


To tylko moje pomysły, możecie śmiało krzyczeć, że to idiotyczne ^^


Co do wątków i eventu, które obecnie trwają...Hmmm...A gdyby popatrzeć na to z takiej strony, że np. dhampiry mają coś wspólnego z tym wszystkim, nawet nie bezpośrednio, ale jako "marionetki" kogoś innego? Nie trzeba byłoby wtedy w ogóle robić grupy, tylko pojawiłyby się one jako postacie sterowane przez graczy starszych. Wówczas np. można by było walnąć coś takiego, że dhampirek kierowany przez, powiedzmy, Kyubiego walczy z postacią jakiegoś tam wampira. Jest 50 %, że wygrywa dhampir, 50, że wygra wampir krwi czystej. Wtedy nie byłoby konieczności nawet tworzyć grupy, a z kolei dhampiry zostałyby wprowadzone i gracze mogliby się z nimi oswoić. Jeżeli dhampirki dobrze by się przyjęły w czymś takim, to po zakończeniu eventu można by otworzyć zapisy, ale początkowo tylko 20 osób i to z jakimiś tam ograniczeniami postowymi.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Nowa rasa - dhampir Empty Re: Nowa rasa - dhampir

Pisanie by Gość Wto Sie 12, 2014 11:23 am

Nie no, nie zeby zaraz wszyscy sie ze wszystkimi po krzakach.... Sa na to bardziej odpowiednie miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zarty zartami, ale moim zdaniem byloby naprawde fajnie, gdyby ludzie i wampiry mogly sie ze soba laczyc. A fabule VK i tak juz dawno przeksztalcilismy po swojemu. Glowne motywy zostaly, ale gdybysmy grali w idealnym swiecie, gdzie wszystko jest takie samo, byloby nudne. I nie mowie tego bo jestem "nowym graczem", po prostu milo byloby pomyslec o przedstawicielach obu ras, ktorzy sa ze soba zwiazani i chcieliby miec dziecko.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Nowa rasa - dhampir Empty Re: Nowa rasa - dhampir

Pisanie by Vergil Wto Sie 12, 2014 1:29 pm

A taki mała informacja co do wyniku ankiety. Niektórzy mają po parę postaci i pewnie automatycznie zagłosowali wszystkimi swoimi postaciami więc 1 osoba wbiła pewnie po 4 głosy xd.
Vergil

Vergil

Krew : Dawniej Człowiek
Znaki szczególne : Czerwone tatuaże na policzkach, Czarne białka oczu
Zawód : brak
Zajęcia : Nocne
Pan/i | Sługa : Yuki |
Moce : Czarna Zbroja, Widzenie emocji


https://vampireknight.forumpl.net/t886-vergil-startess#7238

Powrót do góry Go down

Nowa rasa - dhampir Empty Re: Nowa rasa - dhampir

Pisanie by Nadira Shiroyama Wto Sie 12, 2014 1:37 pm

Vergil napisał:A taki mała informacja co do wyniku ankiety. Niektórzy mają po parę postaci i pewnie automatycznie zagłosowali wszystkimi swoimi postaciami więc 1 osoba wbiła pewnie po 4 głosy xd.

Coś jeszcze chcesz dodać?
Może zamiast szukać podejrzanych, że mogli głosować ze wszystkich kont, wypowiedziałbyś się porządnie na temat?
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

Nowa rasa - dhampir Empty Re: Nowa rasa - dhampir

Pisanie by Chizuru Wto Sie 12, 2014 1:43 pm

Zagłosowałam na nie, dlaczego? Z jednej strony nowa rasa byłaby pewnym urozmaiceniem w fabularnej grze, ale raczej poza tym, iż gracze będą mieli możliwość grania kimś innym niż wampirem lub człowiekiem, tak naprawdę nic nowego nie wniesie. Gdyby jeszcze była to grupa, która nie wiem, stanowi nowe zagrożenie dla ludzi czy wampirów, to ok, ale tak uważam, że jest niepotrzebna. Można przecież kombinować z tymi rasami, które obecnie mamy, a nie dokładać pięć innych. Można stworzyć nowy wampirzy klan z innego kraju, który chciałby zawładnąć Japonią i wtedy wampiry i łowcy zmuszeni byliby do współpracy, czy nowy klan łowców, który zdradziłby ludzi i przeszedł an stronę wampirów. Tutaj pomysłów może być wiele. Grałam kiedyś na forum, gdzie występowało kilka ras i wcale to na dobre nie wyszło. Uważam, że lepiej skupić się na tym, co już mamy, bo naprawdę fajnie można pokombinować, nawet mając do wyboru tylko dwie rasy.
Chizuru

Chizuru

Krew : Ludzka A
Pan/i | Sługa : Nołp
Magia : Aura heal- poziom podstawowy


https://vampireknight.forumpl.net/t167-chizuru-namikaze#189 https://vampireknight.forumpl.net/t170-chizuru#193

Powrót do góry Go down

Nowa rasa - dhampir Empty Re: Nowa rasa - dhampir

Pisanie by Gość Wto Sie 12, 2014 6:20 pm

Jestem za, dlatego iż zawszę jakieś rozwinięcie prawda. Wiadomo że wszystko idzie do przodu, forum się rozwija. To jest dobre. Wilkołaki hmmm też dobre ;D
No ale co jest nie tak i tak :3.
Plusy
- Ograniczenia
Minusy
Ludzkie kobiety, a wampirze nie. To tak bez sensu trochę. Kobieta to kobieta

No a co do tego, że większość mówi: Nowa rasa to większe komplikacje. [No jak, przecież nikt nie każde grać tą rasą xD] Komplikacje to tylko admini będą mieli przy tworzeniu ras x3
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Nowa rasa - dhampir Empty Re: Nowa rasa - dhampir

Pisanie by Gość Wto Sie 12, 2014 8:03 pm

Myślałam trochę nad tym i w końcu zagłosowałam na "tak". Nowa rasa to zawsze jakieś urozmaicenie fabularne. Za tymi ograniczeniami także jestem jak najbardziej "za". Gdyby można było tworzyć od razu dhampira to jest ryzyko, że nagle pojawiłoby się ich od groma. No, ale to już na fabule wyniknie jak pomysł tak naprawdę się przyjmie, o ile zostanie wprowadzony.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Nowa rasa - dhampir Empty Re: Nowa rasa - dhampir

Pisanie by Ethan Sro Sie 13, 2014 3:01 pm

Ja jestem definitywnie na nie. Zmierzchowe to takie. Nie wnoszące czegoś niesamowitego do fabuły - jedynie ubarwienie jej garstce wybrańców, bo nikogo innego pewnie to nie będzie obchodzić. Chyba że paru Szlachetnym, co to będą uznawać takowych za jeszcze gorszych mieszańców i nic więcej. Już ciekawsze byłyby wilkołaki.

Może i jestem dość rzadko z braku czasu, ale skoro jest prośba o wyrażenie zdania...
Ethan

Ethan

Krew : Szlachetna
Znaki szczególne : Dość spora ilość blizn na klatce piersiowej i rękach, cztery duże na plecach, tatuaż na prawym ramieniu, bandaż od dłoni do łokcia.
Zawód : Główny starszyzny rodu de Maulévrier, właściciel sieci szpitali rozsianych po całym świecie. Lekarz/chirurg/alchemik.
Moce : Artefakt - blokada umysłu, zwiększona regeneracja.


https://vampireknight.forumpl.net/t1240-ethan

Powrót do góry Go down

Nowa rasa - dhampir Empty Re: Nowa rasa - dhampir

Pisanie by OP Garruch Czw Sie 14, 2014 7:18 pm

Jestem na Nie. Forum tyle lat nie wprowadzało nowej rasy i uważam, że nie potrzebuje takiej odmiany. Wystarczająco zmian chyba wprowadzono dla graczy w ostatnim czasie( moim osobistym zdaniem). Skoro daliście radę tyle czasu bez tego to i dalej będziecie sobie bez tego radzić.

Dhampiryzm jedzie mi tutaj Bladem, albo właśnie Zmierzchem. Wilkołaki... Też trochę by zalatywały klimatami tego 'pięknego' romansu. Niemniej jeśli by coś wprowadzać to jestem prędzej za wilkołactwem z pełnym zachowaniem tego, iż wampiry i wilkołaki wyniszczają się wzajemnie pod każdym względem.
I tak samo. Być może nie mam prawda wypowiadać się o tym tak źle bo nie bywam ostatnio za często, ale wyrażam własną opinię ;3
OP Garruch

OP Garruch

Krew : Ludzka 0
Znaki szczególne : Czerwone oczka, spiłowane ząbki(kły pozostawione), tatuaż na karku
Zawód : Łowca/Staromodny inkwizytor
Magia : Poszukaj ._.


https://vampireknight.forumpl.net/t1166-garruch

Powrót do góry Go down

Nowa rasa - dhampir Empty Re: Nowa rasa - dhampir

Pisanie by Nadira Shiroyama Czw Sie 14, 2014 9:04 pm

Z tego co widać w ankiecie, dużo osób zagłosowało na TAK. Że chcą wprowadzenia nowej rasy, ale z 19 osób wypowiedziały się chyba dwie lub trzy argumentując swoje chęci na wprowadzenie nowej rasy. Większą odwagą wykazali się Ci, co głosowali na NIE i na moja prośbę, wypowiedzieli się.

Z Testamentem przeanalizowaliśmy sprawę, biorąc pod uwagę wszystkie wypowiedzi i zgadzamy się z osobami, głosującymi na NIE. Nowa rasa wiele nie wniesie do fabuły w obecnej chwili. Słusznie zauważono, że wprowadziliśmy wystarczająco nowości. Nie odrzucamy jednak tego pomysłu na amen. Być może zostanie wykorzystany w przyszłości, jak skończy się obecna faza fabularna i może wprowadzimy coś zastępującego "specjalnych" albo dodamy coś nowego. Lepiej jest wszystko wprowadzać stopniowo, zamiast hurtem.
Im powoli i systematycznie oraz w odpowiednim czasie, forum wprowadza zmiany, nowości i dodatki, tym większa szansa na jego przetrwanie o kolejne lata w świecie PBFów. Sami byliście i nadal jesteście świadkami sytuacji, gdzie to fora upadają po X latach lub miesiąc, dwa po założeniu. Ba, nawet po paru dniach, czy tygodniach.

Także podsumowując, nowa rasa nie zostanie teraz ani w tym roku wprowadzona. Pierw skupmy się na obecnej fabule i ją rozwińmy. A kolejną nową rasę, zostawmy na następny duży event fabularny.
Nadira Shiroyama

Nadira Shiroyama

Krew : Szlachetna
Zawód : Właścicielka Teatru Pandora
Moce : Władza nad Lodem, Telekineza, Eksplozje, Zatrzymanie czasu.


https://vampireknight.forumpl.net/t165-nadira-shiroyama#187 https://vampireknight.forumpl.net/t168-nadira-shiroyama#190

Powrót do góry Go down

Nowa rasa - dhampir Empty Re: Nowa rasa - dhampir

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach