Przypadkowa znajomość

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Przypadkowa znajomość - Page 2 Empty Re: Przypadkowa znajomość

Pisanie by Gość Pon Lis 02, 2015 1:11 pm

Gdy tylko dziewczyna wyszła spod prysznica Alexander zagwizdał z podziwem. Miała naprawdę bombowe ciało. Czuł ssanie w żołądku. Był spragniony, więc szybko usiadł obok niej, popijać swojego drinka.
-Szczerze powiedziawszy... Nadal nie zmieniłem zdania co do podduszania udami. Teraz wręcz przeciwnie. Mam na to większą ochotę. Za nas.
Dodał unosząc drinka ku górze i upił kilka głębszych łyków, wpatrując się w nią z uwielbieniem, ale szybko się na tym przyłapał i ponownie przybrał zimne spojrzenie. Musiał choć w jakiejś części nad sobą panować. Nie mógł się dać tak łatwo zniewolić. Mimo to przesunął opuszkami palców po skórze na jej udzie. Co jak co, ale na podniecaniu kobiety to znał się doskonale. Miał wiele nieprzespanych dni z tego powodu.
-Wiem, wiem. Po prostu była dla mnie cenna. No i gliny mogą mnie dzięki niej znaleźć.
Stwierdził i zabrał rękę, wzruszając ramionami. Przekrzywił delikatnie głowę i odsłonił jej szyjkę, po której zaczął teraz błądzić palcami.
-Mam wrażenie, że jesteś troszkę spięta. Może masaż? - spytał z lekkim, łobuzerskim i lekko szelmowskim uśmiechem. Miał nadzieję, że pobudzi tym mięśnie jej podbrzusza.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Przypadkowa znajomość - Page 2 Empty Re: Przypadkowa znajomość

Pisanie by Gość Pon Lis 02, 2015 1:29 pm

Anastasja zawsze wiedziala jak wokol siebie zrobic duzo szumu i widowiska, wszystkie oczy skierowane tylko na nia no troszke egoistycznie ale co poradzic kiedy dysponuje sie takim wdziekiem i cialem? Zaden facet jej jeszcze nie odmowil, miala co pokazac i podkreslic a gwizdanie Alexa spowodowalo, ze poczula sie dumna z tego jak potrafi facetowi zawrocic glowe.
- Naprawde? Zawsze mozemy to sprawdzic ale uwazaj, lubie bawic sie w ostre gierki kolego.
Wyszeptala mu zmyslowo posylajac mu znaczny wzrok i spojrzala na niego uwaznie, lubila takie zabawy moze zasluzy? Mezczyzni szybko jej ulegali ale on jednak jeszcze tego nie zrobil, ciekawe...Anas kocha wyzwania tak jak ona nie da sie zniewolic mezczynie chyba, ze pokaze jej co to znaczy dominacja. Nie spuszczala wzroku z niego, obserwujac go uwaznie i to co robil. Lubila pieszczoty i docenila ten gest usmiechajac sie znacznie i pazurami przejezdzajac po jego szyi, mial zimne palce to bylo podniecajace. Pozwolila mu odslonil swa szyje bardziej.
- Czemu nie ale moze pomasujesz mi uda swa zimna dlonia i ucalujesz je a ja wtedy pokaze ci jak bardzo uda moga miec sile
Nachylila sie ku niemu mowiac te slowa, mogl w polowie zobaczyc jej pelne piersi jednak nadal miala okryte je recznikiem. Mogl teraz poszukac gdzie ten kolczyk trzeci sie podzial? Rozchylila nieco swoje uda jednak intymne miejsce bylo zakryte kawalkiem recznika.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Przypadkowa znajomość - Page 2 Empty Re: Przypadkowa znajomość

Pisanie by Gość Pon Lis 02, 2015 2:34 pm

Alexander zrobił zamyśloną minę. Właściwie już wiedział co zrobić, ale teraz on chciał się z nią troszkę podroczyć. Powoli nachylił się, zaglądając jej w biust przez ułamek sekundy, aby polizać ją delikatnie po szyi. Mmm... cóż za wspaniały smak. Jego zimny język ślizgał się sprawnie po jej skórze, smakując ją. Zamknął na moment oczy i ugryzł ją. Oczywiście leciutko, aby nie przebić jej skóry.
-Szczerze... to sam nie wiem.
Wymruczał z wrednym uśmiechem na wargach. Spojrzał jej w oczy i jeszcze odrobinkę odsłonił jej piersi, ale nie zsunął z niej ręczniczka.
-Tak lepie. - zamruczał i powoli zsunął się przed nią na kolana i zaczął muskać wargami jej uda. Co jakiś czas wytykał język i lizał je, masując je też dłońmi. Jego długie smukłe palce co jakiś czas wbijały się w jej skórę, nie czynią jej żadne krzywdy, a tylko bardziej podniecając. Przynajmniej taką nadzieję miał Alexander. Z lekkim uśmiechem przejechał językiem po jej skórze.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Przypadkowa znajomość - Page 2 Empty Re: Przypadkowa znajomość

Pisanie by Gość Pon Lis 02, 2015 2:46 pm

Anas oczywiscie odegra sie za niegrzeczne posuniecia ale jak na razie bardzo chetnie przekona sie jak bardzo chce sie z nia droczyc. Nie oparl by sie kobiecym atuta to mozna bylo zawsze wykorzystac przeciwko plci meskiej, chciala aby zobaczyl jakie ma pelne piersi. Miala cialo takie jakie mozna sobie wymarzyc chciala zeby zapragnal jej dotyku a czy rzeczywiscie tak bedzie?
- A ja taka samotna, nie kaz pieknej damie czekac.
Usmiechnela sie znacznie do niego i zobaczyla ten wredny usmiech, brawo Alex wlasnie Anas spodobal sie ten gest. Jego jezyczek byl taki lepki i zimny, ze na moment zamknela oczy gdy ja polizal wiedzial co robic i gdzie dotykac. Zamruczala gdy dziabnal ja, mogl to zrobic nawet mocniej to sprawialo, ze czula sie znacznie podniecona. Wiedziala, ze chcial by zobaczyc ja tak jak pan Bog stworzyl, piersi byly zasloniete jeszcze.
- Podobaja ci sie? Bo mnie bardzo.
Scisnela je nieco dlonmi aby podkreslic je bardziej, spojrzala na niego zmyslowo. Uwielbiala kiedy facet kleczal przed nia i robil to co ona chciala, przymknela delikatnie oczy czujac na swojej swierzo pachnacej skorze zimne usta Alexa. Ta czynnosc sprawila, ze Anastasja w pewnym miejscu nieco zrobila sie wilgotniejsza?
- Moj drogi a moze zajrzysz glebiej swym lepkim i jakze zimnym jezykiem.
Wystarczylo uniesc skrawek recznika aby odslonic jej kobiece i intymne miejsce, znajdzie tam cos rowniez ciekawego. Mogl teraz pokazac jak dobry jest w przyjemnosciach dla kobiety. Spojrzala na niego uwaznie, wystarczylo aby wsunal tam swoj jezyk. Co zrobi Alex?
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Przypadkowa znajomość - Page 2 Empty Re: Przypadkowa znajomość

Pisanie by Gość Pon Lis 02, 2015 3:18 pm

+18:


Ostatnio zmieniony przez Alexander dnia Pon Lis 02, 2015 7:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Przypadkowa znajomość - Page 2 Empty Re: Przypadkowa znajomość

Pisanie by Gość Pon Lis 02, 2015 3:48 pm

Spoiler:
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Przypadkowa znajomość - Page 2 Empty Re: Przypadkowa znajomość

Pisanie by Gość Pon Lis 02, 2015 7:47 pm

Spoiler:
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Przypadkowa znajomość - Page 2 Empty Re: Przypadkowa znajomość

Pisanie by Gość Pon Lis 02, 2015 8:16 pm

Spoiler:
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Przypadkowa znajomość - Page 2 Empty Re: Przypadkowa znajomość

Pisanie by Gość Pon Lis 02, 2015 9:06 pm

Spoiler:
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Przypadkowa znajomość - Page 2 Empty Re: Przypadkowa znajomość

Pisanie by Gość Pon Lis 02, 2015 9:27 pm

Spoiler:
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Przypadkowa znajomość - Page 2 Empty Re: Przypadkowa znajomość

Pisanie by Gość Pon Lis 02, 2015 9:51 pm

Spoiler:
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Przypadkowa znajomość - Page 2 Empty Re: Przypadkowa znajomość

Pisanie by Gość Wto Lis 03, 2015 5:48 am

Wyszla tylko na miasto dobrze sie bawic, no i dostala to czego chciala ale to byla jak kazda inna noc jednak z nim bylo zupelnie inaczej. Sprawial jej radoche, podobalo sie jej lecz poza namietnoscia i porzadaniem nie bylo pomiedzy nimi uczucia chociaz wydawal sie nawet sympatyczny. Nie sadzila, ze dojdzie do czegos takiego ale stalo sie prawda?

Spoiler:
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Przypadkowa znajomość - Page 2 Empty Re: Przypadkowa znajomość

Pisanie by Gość Czw Lis 05, 2015 4:23 pm

Spoiler:
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Przypadkowa znajomość - Page 2 Empty Re: Przypadkowa znajomość

Pisanie by Gość Pią Lis 06, 2015 5:56 am

Spoiler:
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Przypadkowa znajomość - Page 2 Empty Re: Przypadkowa znajomość

Pisanie by Gość Pią Lis 06, 2015 4:52 pm

Spoiler:
-Ojej. Chyba muszę trochę odpocząć. No chyba, że będziesz grzeczną dziewczynką... - zamruczał i odsunął się na bezpieczną odległość, aby nie mogła sięgnąć go nogami.
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Przypadkowa znajomość - Page 2 Empty Re: Przypadkowa znajomość

Pisanie by Gość Pią Lis 06, 2015 6:56 pm

Spoiler:

- Oh a byłam niegrzeczna? Demonie seksu, będę grzeczna jednak taka kobieta jak ja wydrapie oczy.
Odpowiedziała wrednie jednak to tylko była dla niego zachęta w tym momencie. Patrzyła na niego cały czas i czekała co ten gość zamierza dalej?
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Przypadkowa znajomość - Page 2 Empty Re: Przypadkowa znajomość

Pisanie by Gość Pią Lis 06, 2015 9:03 pm

Spoiler:
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Przypadkowa znajomość - Page 2 Empty Re: Przypadkowa znajomość

Pisanie by Gość Pon Lis 09, 2015 5:57 am

Spoiler:
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Przypadkowa znajomość - Page 2 Empty Re: Przypadkowa znajomość

Pisanie by Gość Sro Lis 18, 2015 7:55 pm

Spoiler:
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Przypadkowa znajomość - Page 2 Empty Re: Przypadkowa znajomość

Pisanie by Gość Sro Lis 18, 2015 9:07 pm

Spoiler:
avatar

Gość
Gość



Powrót do góry Go down

Przypadkowa znajomość - Page 2 Empty Re: Przypadkowa znajomość

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content



Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach